Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Οι προσεγμένες εμφανίσεις και ο επαγγελματισμός γενικά θεωρούνται ως κάτι αρνητικό?  ή σαν να κάνει κάποια πονηριά για να αναδειχθεί?
Άσχετο ....αλλά χάθηκε το προηγούμενο σου σχόλιο
Θ
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Οι προσεγμένες εμφανίσεις και ο επαγγελματισμός γενικά θεωρούνται ως κάτι αρνητικό?  ή σαν να κάνει κάποια πονηριά για να αναδειχθεί?

Θα πρέπει να είσαι ίσως ο μοναδικός που κατάλαβε κάτι τέτοιο !!! Αντε να μπω στη διαδικασία να σου εξηγήσω τα αυτονόητα. ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ. Τόσο οι προσεγμένες εμφανίσεις όσο και ο επαγγελματισμός για εμένα τουλάχιστον κρίνονται ΙΔΙΑΤΕΡΩΣ ΘΕΤΙΚΑ. Μακάρι και άλλες να βαδίσουν στον ίδιο δρόμο και ευτυχώς κάποιες το κάνουν. Η ενίσχυση της εικόνας ενός "δημοσίου προσώπου" δεν είναι πονηριά είναι προϋπόθεση
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Θα πρέπει να είσαι ίσως ο μοναδικός που κατάλαβε κάτι τέτοιο !!! Αντε να μπω στη διαδικασία να σου εξηγήσω τα αυτονόητα. ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ. Τόσο οι προσεγμένες εμφανίσεις όσο και ο επαγγελματισμός για εμένα τουλάχιστον κρίνονται ΙΔΙΑΤΕΡΩΣ ΘΕΤΙΚΑ. Μακάρι και άλλες να βαδίσουν στον ίδιο δρόμο και ευτυχώς κάποιες το κάνουν. Η ενίσχυση της εικόνας ενός "δημοσίου προσώπου" δεν είναι πονηριά είναι προϋπόθεση

Τώρα που το διευκρίνησες τόσο ξεκάθαρα πιστεύω δεν θα καταλάβει κανένας τίποτα άλλο. Πιστεύω πως όσο πιο επαγγελματίας είναι κάποια τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες υπάρχουν να φροντίζει στα sessions της οχι μόνο για την ικανοποίηση αλλά και τους βασικούς κανόνες ασφάλειας και υγείας.  Τώρα το ποίες το κάνουν , πως το κάνουν και ποιό νούμερο είναι στην παγκόσμια κατάταξη ή στο τοπικό πρωτάθλημα είναι άλλη συζήτηση. Θεωρώ σημαντικό που δείχθηκε το θέμα του επαγγελματισμού εδώ εκτός από το πόσο εμφανίσιμη είναι κάποια κτλ κτλ... γιατί από ότι βλέπω μπαίνουν και πολλοί πρωτάρηδες οι οποίοι καλό θα είναι να το λαμβάνουν σοβαρά ως κριτήριο. (Αν και στην Αθήνα κατά την γνώμη μου, τυγχάνει οι πιο επαγγελματίες να είναι και οι πιο όμορφες!!!!).  :erection:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
H Πέρσα μένει μόνιμα στο εξωτερικό οπότε κατά την άποψη μου δε γίνεται να συγκριθεί με αυτές που δραστηριοποιούνται μόνιμα στην Ελλάδα. Μακάρι να ξαναγύρναγε ! Θεωρώ θα ήταν στα συν για την ελληνικη σκηνή του BDSM.

Παραθέτω την ανακοίνωση από την σελίδα της Πέρσας

"Υπεροχα μου καλησπερα!
Με την αρχη της καινουριας εβδομαδας, ειναι ευκαιρια να ανακοινωσω την επισκεψη μου στην Ελλαδα!
Αθηνα λοιπον θα βρισκομαι απο 03 Μαρτιου εως 09.03 και Θεσσαλονικη απο 12.03-15.03!
Οποιος ενδιαφερεται για session να μου στειλει inbox, email ή μηνυμα στη σελιδα μου!
Θα χαρω να δω μηνυμα σας! Φιλια υπεροχα μου"

Από το σχόλιο σου βγάζω το συμπέρασμα ότι "επιβάλλεται" μια συνάντηση μαζί της;;;
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω πουθενά το τηλέφωνο της nanas vretou,δεν μου το έστειλε κανένας,η nadine linadou την είδα σε αγγελία στο kanesex,ξέρει από αυταρχικο?οι φωτογραφίες φαίνονται ότι είναι δικές της,στο αυταρχικό?αν έχει κάποιος εμπειρίες μαζί της ας γράψει η ας μου στείλει pm.
Εμπειρία μαζί της δεν έχω,απέχω κοντά τρία χρόνια από session με επαγγελματίες,έχω ακούσει θετικά σχόλια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Τώρα που το διευκρίνησες τόσο ξεκάθαρα πιστεύω δεν θα καταλάβει κανένας τίποτα άλλο. Πιστεύω πως όσο πιο επαγγελματίας είναι κάποια τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες υπάρχουν να φροντίζει στα sessions της οχι μόνο για την ικανοποίηση αλλά και τους βασικούς κανόνες ασφάλειας και υγείας.  Τώρα το ποίες το κάνουν , πως το κάνουν και ποιό νούμερο είναι στην παγκόσμια κατάταξη ή στο τοπικό πρωτάθλημα είναι άλλη συζήτηση. Θεωρώ σημαντικό που δείχθηκε το θέμα του επαγγελματισμού εδώ εκτός από το πόσο εμφανίσιμη είναι κάποια κτλ κτλ... γιατί από ότι βλέπω μπαίνουν και πολλοί πρωτάρηδες οι οποίοι καλό θα είναι να το λαμβάνουν σοβαρά ως κριτήριο. (Αν και στην Αθήνα κατά την γνώμη μου, τυγχάνει οι πιο επαγγελματίες να είναι και οι πιο όμορφες!!!!).  :erection:

Μάγκες η Λόλα είναι μια κατηγορία μόνη της. Παρά την διασημότητα που απολαμβάνει δεν έχει καθόλου τουπέ. Αυτό ήταν που μου έκανε εντύπωση και την πρώτη φορά που την συνάντησα αλλά και πρόσφατα. Είναι πολύ επικοινωνιακή και φιλική αλλά στο session μεταμορφώνεται και γουστάρει να βασανίζει ιδιαίτερα με orgasm denial. Κατα εμένα είναι από τις τοπ επιλογές και αγγίζει και προδιαγραφές εξωτερικού. Με μία πρόταση θα έλεγα ότι είναι εππαγγελατίας αλλά δεν βγάζει καθόλου ψυχρότητα
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει μήπως εμπειρία με την domina Αζασελ. Ειναι καινούργια στο χώρο ξέρεις κανείς;

Καινουργια δεν ειναι στο "χωρο", ειχε περασει ενα ελαχιστο διαστημα απο το Limit Up και την εφυγαν γρηγορα...δεν ειναι καν του "χωρου"...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Καινουργια δεν ειναι στο "χωρο", ειχε περασει ενα ελαχιστο διαστημα απο το Limit Up και την εφυγαν γρηγορα...δεν ειναι καν του "χωρου"...

Έλα ρε συ ούτε στα σχολεία της ξεπέτας δεν την άντεξαν την τύπισσα δηλαδή, από εμφάνιση είναι ότι να ναι η τύπισσα δεν θα έμπαινα στον κόπο ούτε για δοκιμή
 

kwnstantinos11

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καινουργια δεν ειναι στο "χωρο", ειχε περασει ενα ελαχιστο διαστημα απο το Limit Up και την εφυγαν γρηγορα...δεν ειναι καν του "χωρου"...
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, θα ήθελα μια πληροφορία αν γίνεται έχω επισκεφτεί την Αλεξάνδρα και την Θεανώ στο παρελθόν και οι δύο εξαιρετικές αλλά θέλω κάτι καινούργιο, η Λόλα φαίνεται καλή αλλά λίγο ακριβή, γνωρίζεται καμία άλλη καλή;
 

HosenHeels

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, θα ήθελα μια πληροφορία αν γίνεται έχω επισκεφτεί την Αλεξάνδρα και την Θεανώ στο παρελθόν και οι δύο εξαιρετικές αλλά θέλω κάτι καινούργιο, η Λόλα φαίνεται καλή αλλά λίγο ακριβή, γνωρίζεται καμία άλλη καλή;

Εχεις επισκεφθεί τις δυο καλύτερες με διαφορά ,τράβα και μια απο Αλεξάνδρα αλλά ζήτα να παιξεις με την ίδια και όχι με τα σουργελα που έχει μαζέψει. Ε αμα πας και εκει νομίζω ότι εκλεισες.  Απο εκεί και μετά σε όποιες και να πας θα ξέρεις ότι πας σε υποδεέστερες επιλογές
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

HosenHeels

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Εχεις επισκεφθεί τις δυο καλύτερες με διαφορά ,τράβα και μια απο Αλεξάνδρα αλλά ζήτα να παιξεις με την ίδια και όχι με τα σουργελα που έχει μαζέψει. Ε αμα πας και εκει νομίζω ότι εκλεισες.  Απο εκεί και μετά σε όποιες και να πας θα ξέρεις ότι πας σε υποδεέστερες επιλογές

Με δεδομένο ότι δε θέλεις να πας από Λόλα γιατί τη θεωρείς ακριβή σου λέω τράβα πάλι από Αλεξάνδρα. Η Top τριάδα στην Ελλάδα αυτή είναι  Αλεξάνδρα, Θεανώ, Λόλα. Εχω επισκεφτεί 7 διαφορετικές στην Αθηνα και μπορώ με βεβαιότητα να σου πω ότι εάν θες πραγματικά υψηλού επιπέδου υπηρεσίες μόνο αυτές οι τρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Εμπειρία μαζί της δεν έχω,απέχω κοντά τρία χρόνια από session με επαγγελματίες,έχω ακούσει θετικά σχόλια.
Ευχαριστώ,την συνάντησα,αρκετά καλή η nandine και αφέντρα με άποψη,για λεπτομέρεις στείτε pm
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Μέχρι στιγμής έχω κάνει σεσσιόν με 5,με Αλεξάνδρα δεν έχω κάνει,έχω πάει με έρικα,nandine,θεανώ,Τίνα και σεσίλια,η καλύτερη στο σεσσιόν μαζί μου ήταν η έρικα και η nandine.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, θα ήθελα μια πληροφορία αν γίνεται έχω επισκεφτεί την Αλεξάνδρα και την Θεανώ στο παρελθόν και οι δύο εξαιρετικές αλλά θέλω κάτι καινούργιο, η Λόλα φαίνεται καλή αλλά λίγο ακριβή, γνωρίζεται καμία άλλη καλή;
Έρικα και nandine,και οι 2 πολύ καλές,ούτε εγώ έχω πάει με λόλα,μέχρι 100 ευρώ δίνω,η λόλα από ότι γράφουν ζητάει πολλά,οπότε θα προτιμήσω να πάω στην Αλεξάνδρα που έχει και το καλύτερο dungeon.
 

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
480
Έλα ρε συ ούτε στα σχολεία της ξεπέτας δεν την άντεξαν την τύπισσα δηλαδή, από εμφάνιση είναι ότι να ναι η τύπισσα δεν θα έμπαινα στον κόπο ούτε για δοκιμή
Καινουργια δεν ειναι στο "χωρο", ειχε περασει ενα ελαχιστο διαστημα απο το Limit Up και την εφυγαν γρηγορα...δεν ειναι καν του "χωρου"...
Ναι δεν ειναι καινουργια στο χωρο, εαν μπεις στο Domina Azazel αναφερει οτι ειναι fetish model και γνωστη performer.
Ναι ηταν στο LimitUp.
Το εαν "την εφυγαν γρηγορα" η εαν εφυγε γρηγορα οχι μονη της αλλα μαζι με τη Bizare Lady Σαλωμη (για να ειμαι πιο συγκεκριμενη)το γνωριζουν μονο οι ιδιες και η ιδιοκτητρια του LimitUp εκτος και εαν ησουν και εσυ παρων.
Για να προλαβω μελλοντικες συζητησεις σας ενημερωνω οτι και η Bizzare Lady Σαλωμη ηταν και αυτη στο LimitUp και εφυγε η "την εφυγαν" ακριβως την ιδια περιοδο με τη Domina Azazel και σε αυτη τη περιπτωση δεν μπορω να γνωριζω το τι ακριβως συνεβη.
Εγω προσωπικα εχω ακουσει μονο μονο τη μια πλευρα Αζαζελ- Σαλωμη οποτε δεν μπορω να γνωριζω το τι ακριβως συνεβη που ουτως η αλλως δεν με αφορα.
Οπως γνωριζετε εχω δημιουργησει το BDSM Academy (αναλογη αναρτηση εχω κανει στο thread Μου Mistress Alexandra απο 23/12/2019).
Οπως αναφερω "ηδη εχουν εκπαιδευτει πολλα ατομα και αναμεσα απο αυτα αποφασισα να συμπεριλαβω σαν εκπαιδευομενες στο Mistress Alexndra Temple  τρεις Κυριαρχες με ιδιαιτερα προσοντα και διαφορετικους χαρακτηρες".
Το διαστημα που θα κρατησει η επιπλεον εκπαιδευση τους θα οριστικοποιησει τη προσωπικη μου αποψη γι'αυτες.
Μεχρι στιγμης η προσωπικη μου αποψη για την Αζαζελ ειναι οτι αποκτα γνωσεις, αναβαθμιζεται και εχει ενα καλο χαρακτηρα σαν ατομο.
Επαναλαμβανω, μεχρι στιγμης,ο χρονος θα δειξει.
Οπως προανεφερα ειναι εκπαιδευομενες Μου.
Ναι τις βοηθαω στη διαφημηση,ειναι ομως ανεξαρτητες, αυτονομες, εχουν το δικο τους αριθμο τηλεφωνου και την επιλογη του που θα πραγματοποιησουν τις συναντησεις τους.
Το Kingdom () ειναι ενα καθαρα ενοικιαζομενο Dungeon και οπως γνωριζεται ανηκει και αυτο σ'Εμενα.
Οι εκπαιδευομενες αλλα και αλλες απλα ενοικιαζουν το χωρο και κανουν τις συναντησεις τους υπο πληρη αυτονομια.
Για αλλη μια φορα επαναλαμβανω οτι το UNDERGROUND ειναι το προσωπικο μου Dungeon και οι μονιμες συνεργατιδες Μου ειναι η σκλαβα Μου Ερατω και η Miss Julieta.
Eπειδη προφανως εχει δημιουργηθει παρανοηση τα προσωπικα Μου website ειναι το και το νεο αλλα οχι ακομα πληρως ολοκληρωμενο Το ειναι αυτο στο οποιο διαφημιζονται Mistress απο ολο το κοσμο οι οποιες ερχονται σαν guest Μου καθως επισης και οι ανεξαρτητες εκπαιδευομενες Μου.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Δεδομενου οτι εχεις δικο σου thread, γιατι πρεπει να διαφημιζεις την πραμάτεια σου σε καθε thread που υπαρχει;;
 

HosenHeels

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Ναι δεν ειναι καινουργια στο χωρο, εαν μπεις στο Domina Azazel αναφερει οτι ειναι fetish model και γνωστη performer.
Ναι ηταν στο LimitUp.
Το εαν "την εφυγαν γρηγορα" η εαν εφυγε γρηγορα οχι μονη της αλλα μαζι με τη Bizare Lady Σαλωμη (για να ειμαι πιο συγκεκριμενη)το γνωριζουν μονο οι ιδιες και η ιδιοκτητρια του LimitUp εκτος και εαν ησουν και εσυ παρων.
Για να προλαβω μελλοντικες συζητησεις σας ενημερωνω οτι και η Bizzare Lady Σαλωμη ηταν και αυτη στο LimitUp και εφυγε η "την εφυγαν" ακριβως την ιδια περιοδο με τη Domina Azazel και σε αυτη τη περιπτωση δεν μπορω να γνωριζω το τι ακριβως συνεβη.
Εγω προσωπικα εχω ακουσει μονο μονο τη μια πλευρα Αζαζελ- Σαλωμη οποτε δεν μπορω να γνωριζω το τι ακριβως συνεβη που ουτως η αλλως δεν με αφορα.
Οπως γνωριζετε εχω δημιουργησει το BDSM Academy (αναλογη αναρτηση εχω κανει στο thread Μου Mistress Alexandra απο 23/12/2019).
Οπως αναφερω "ηδη εχουν εκπαιδευτει πολλα ατομα και αναμεσα απο αυτα αποφασισα να συμπεριλαβω σαν εκπαιδευομενες στο Mistress Alexndra Temple  τρεις Κυριαρχες με ιδιαιτερα προσοντα και διαφορετικους χαρακτηρες".
Το διαστημα που θα κρατησει η επιπλεον εκπαιδευση τους θα οριστικοποιησει τη προσωπικη μου αποψη γι'αυτες.
Μεχρι στιγμης η προσωπικη μου αποψη για την Αζαζελ ειναι οτι αποκτα γνωσεις, αναβαθμιζεται και εχει ενα καλο χαρακτηρα σαν ατομο.
Επαναλαμβανω, μεχρι στιγμης,ο χρονος θα δειξει.
Οπως προανεφερα ειναι εκπαιδευομενες Μου.

Στο πλαίσιο της εκπαίδευσης η ΝΟΑ μετονομάστηκε σε Σαλώμη ;;; Χμμμ λίγο περίεργο. Εάν κουβαλάς ένα καλό όνομα για ποιο λόγο να το αλλάξεις ;;;  Κυρία Αλεξάνδρα όσες είναι "μαθητευόμενες" μέχρι να πάρουν το "πτυχίο" γιατί μπορεί και να μη το πάρουν  καλό είναι να μη τις ταυτίζεται πολύ με εσάς....Φιλικά και ταπεινά ένας μέγάλος θαυμαστής Σας
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Εχεις επισκεφθεί τις δυο καλύτερες με διαφορά ,τράβα και μια απο Αλεξάνδρα αλλά ζήτα να παιξεις με την ίδια και όχι με τα σουργελα που έχει μαζέψει. Ε αμα πας και εκει νομίζω ότι εκλεισες.  Απο εκεί και μετά σε όποιες και να πας θα ξέρεις ότι πας σε υποδεέστερες επιλογές
Δική σου γνώμη και μόνο,αν δεν βγει χημεία δεν γίνεται τίποτα ακόμα και αν πας και με τις πιο έμπειρες
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Με δεδομένο ότι δε θέλεις να πας από Λόλα γιατί τη θεωρείς ακριβή σου λέω τράβα πάλι από Αλεξάνδρα. Η Top τριάδα στην Ελλάδα αυτή είναι  Αλεξάνδρα, Θεανώ, Λόλα. Εχω επισκεφτεί 7 διαφορετικές στην Αθηνα και μπορώ με βεβαιότητα να σου πω ότι εάν θες πραγματικά υψηλού επιπέδου υπηρεσίες μόνο αυτές οι τρεις
Θα συμφωνήσω και εγώ για την τριάδα απολύτως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom