Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Στην Αθήνα έχετε πολλές επιλογές,αν και πολύ νέος σε αυτόν τον ιδιαίτερο χώρο,έχω περάσει τέλεια με την έρικα,μακάρι να έρθουν και άλλες έμπειρες αφέντρες.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Στο πλαίσιο της εκπαίδευσης η ΝΟΑ μετονομάστηκε σε Σαλώμη ;;; Χμμμ λίγο περίεργο. Εάν κουβαλάς ένα καλό όνομα για ποιο λόγο να το αλλάξεις ;;;  Κυρία Αλεξάνδρα όσες είναι "μαθητευόμενες" μέχρι να πάρουν το "πτυχίο" γιατί μπορεί και να μη το πάρουν  καλό είναι να μη τις ταυτίζεται πολύ με εσάς....Φιλικά και ταπεινά ένας μέγάλος θαυμαστής Σας

H Σαλώμη είναι η ΝΟΑ ; Α μιλαμε  μεταγραφή αεροδρομίου η Αλεξάνδρα  :2funny: :2funny:
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ναι δεν ειναι καινουργια στο χωρο, εαν μπεις στο Domina Azazel αναφερει οτι ειναι fetish model και γνωστη performer.
Ναι ηταν στο LimitUp.
Το εαν "την εφυγαν γρηγορα" η εαν εφυγε γρηγορα οχι μονη της αλλα μαζι με τη Bizare Lady Σαλωμη (για να ειμαι πιο συγκεκριμενη)το γνωριζουν μονο οι ιδιες και η ιδιοκτητρια του LimitUp εκτος και εαν ησουν και εσυ παρων.
Για να προλαβω μελλοντικες συζητησεις σας ενημερωνω οτι και η Bizzare Lady Σαλωμη ηταν και αυτη στο LimitUp και εφυγε η "την εφυγαν" ακριβως την ιδια περιοδο με τη Domina Azazel και σε αυτη τη περιπτωση δεν μπορω να γνωριζω το τι ακριβως συνεβη.
Εγω προσωπικα εχω ακουσει μονο μονο τη μια πλευρα Αζαζελ- Σαλωμη οποτε δεν μπορω να γνωριζω το τι ακριβως συνεβη που ουτως η αλλως δεν με αφορα.
Οπως γνωριζετε εχω δημιουργησει το BDSM Academy (αναλογη αναρτηση εχω κανει στο thread Μου Mistress Alexandra απο 23/12/2019).
Οπως αναφερω "ηδη εχουν εκπαιδευτει πολλα ατομα και αναμεσα απο αυτα αποφασισα να συμπεριλαβω σαν εκπαιδευομενες στο Mistress Alexndra Temple  τρεις Κυριαρχες με ιδιαιτερα προσοντα και διαφορετικους χαρακτηρες".
Το διαστημα που θα κρατησει η επιπλεον εκπαιδευση τους θα οριστικοποιησει τη προσωπικη μου αποψη γι'αυτες.
Μεχρι στιγμης η προσωπικη μου αποψη για την Αζαζελ ειναι οτι αποκτα γνωσεις, αναβαθμιζεται και εχει ενα καλο χαρακτηρα σαν ατομο.
Επαναλαμβανω, μεχρι στιγμης,ο χρονος θα δειξει.
Οπως προανεφερα ειναι εκπαιδευομενες Μου.
Ναι τις βοηθαω στη διαφημηση,ειναι ομως ανεξαρτητες, αυτονομες, εχουν το δικο τους αριθμο τηλεφωνου και την επιλογη του που θα πραγματοποιησουν τις συναντησεις τους.
Το Kingdom () ειναι ενα καθαρα ενοικιαζομενο Dungeon και οπως γνωριζεται ανηκει και αυτο σ'Εμενα.
Οι εκπαιδευομενες αλλα και αλλες απλα ενοικιαζουν το χωρο και κανουν τις συναντησεις τους υπο πληρη αυτονομια.
Για αλλη μια φορα επαναλαμβανω οτι το UNDERGROUND ειναι το προσωπικο μου Dungeon και οι μονιμες συνεργατιδες Μου ειναι η σκλαβα Μου Ερατω και η Miss Julieta.
Eπειδη προφανως εχει δημιουργηθει παρανοηση τα προσωπικα Μου website ειναι το και το νεο αλλα οχι ακομα πληρως ολοκληρωμενο Το ειναι αυτο στο οποιο διαφημιζονται Mistress απο ολο το κοσμο οι οποιες ερχονται σαν guest Μου καθως επισης και οι ανεξαρτητες εκπαιδευομενες Μου.
Μπράβο σας Κυρία Αλεξάνδρα,πολύ καλά κάνετε και τις υποστηρίζεται τις εκπαιδευομενες και τονίζεται ότι είναι ανεξάρτητες και αυτόνομες,ήσασταν κατατοπιστική και ξεκάθαρη.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Μπράβο σας Κυρία Αλεξάνδρα,πολύ καλά κάνετε και τις υποστηρίζεται τις εκπαιδευομενες και τονίζεται ότι είναι ανεξάρτητες και αυτόνομες,ήσασταν κατατοπιστική και ξεκάθαρη.

Την τρολάρεις τώρα έτσι ; Δε το εννοείς
 

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
480
Δεδομενου οτι εχεις δικο σου thread, γιατι πρεπει να διαφημιζεις την πραμάτεια σου σε καθε thread που υπαρχει;;
Θα σου προτεινα να ξαναδιαβασεις την αναρτηση μου μπας και καταλαβεις οτι δεν ειναι διαφημιση αλλα απαντηση σε πικροχολα σχολια.
Αποδεχομαι την οποιαδηποτε κριτικη εφ'οσον υπαρχει προσωπικη εμπειρια και οποιαδηποτε αποψη εφ'οσον υπαρχει αμεση γνωση για το τι εχει συμβει.
 

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
480
Στο πλαίσιο της εκπαίδευσης η ΝΟΑ μετονομάστηκε σε Σαλώμη ;;; Χμμμ λίγο περίεργο. Εάν κουβαλάς ένα καλό όνομα για ποιο λόγο να το αλλάξεις ;;;  Κυρία Αλεξάνδρα όσες είναι "μαθητευόμενες" μέχρι να πάρουν το "πτυχίο" γιατί μπορεί και να μη το πάρουν  καλό είναι να μη τις ταυτίζεται πολύ με εσάς....Φιλικά και ταπεινά ένας μέγάλος θαυμαστής Σας
Οπως προανεφερα οι εκπαιδευομενες ειναι αυτονομες και ανεξαρτητες, κατ'επεκταση λοιπον ειναι δικη τους η αποφαση το τι ονομα θα χρησιμοποιουν.
Εμενα το μονο που με ενδιαφερει ειναι η ικανοτητα η τυπικοτητα η καθαριοτητα και γενικοτερα οι προδιαγραφες και οι προυποθεσεις οι οποιες εχω θεσει  προκειμενου να συνεχισουν να ειναι σε δευτερο σταδιο μαθητευομενες Μου.Μια και ανεφερες για τη Νοα εαν κοιταξεις το thread Μου θα δεις οτι η Νοα-Σαλωμη προυσιαζεται χωρις καλυψη συνεπως δεν προσπαθουσε να κρυφτει απο κανεναν το ποια ειναι.
Σκεφτηκες μηπως το οτι αλλαξαν ονομα τους ερχομενες σαν μαθητευομενες Μου ηταν γιατι μπορει να ειχε καποια θετικη ψυχολογικη επιδραση γι'αυτες;
Και για να ολοκληρωσω την απαντηση Μου δεν ''ταυτιζονται'' με την εννοια που το θετεις μαζι Μου.
Μην ξεχνας οτι το Kingdom το ενοικιαζομενο dungeon ειναι δικο μου και εκει με δικη τους επιλογη κανουν τις συναντησεις τους.
 

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
480
Την τρολάρεις τώρα έτσι ; Δε το εννοείς
Τρολαρει δεν τρολαρει αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι οι ηδη υπαρχουσες και αυτες που θα υπαρξουν Κυριαρχες ειναι αυτονομες, ανεξαρτητες και απαντουν μονες τους στο τηλεφωνο και στη σελιδα του fb τους.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Τρολαρει δεν τρολαρει αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι οι ηδη υπαρχουσες και αυτες που θα υπαρξουν Κυριαρχες ειναι αυτονομες, ανεξαρτητες και απαντουν μονες τους στο τηλεφωνο και στη σελιδα του fb τους.
Δεν τρολάρω Κυρία,και το ξαναγράφω Μπράβο σας που πήρατε θέση και γράψατε πως έχουν τα πράγματα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δεν την τρολάρω,φυσικά και το εννοώ,απάντησε στα πικρόχολα σχόλια σας.

Πικρόχολα σχόλια ;; Μάλιστα το γεγονός ότι κάποιοι έχουν αρνητική άποψη για κάποιες δεν είναι κάτι που συμβαίνει πρώτη φορά κατά καιρούς εκφράζονται αρνητικές απόψεις σχεδόν για όλες. Εσύ ο ίδιος έγραψες πιό πάνω αυτό "Δική σου γνώμη και μόνο,αν δεν βγει χημεία δεν γίνεται τίποτα ακόμα και αν πας και με τις πιο έμπειρες άρα γνώμη του καθενός τα όσα εσύ κατονομάζεις ως πικρόχολα.

Οσο για τις απαντήσεις που έδωσε ,έχει κάθε δικαίωμα να εκφέρει την άποψη της ή τουλάχιστον μέρος αυτής, μίας και στο φτωχό μου το μυαλό η έννοια της αυτονομίας και της ανεξαρτησίας είναι κάπως διαφορετική. Π.χ η Ερικα αύριο άμα θέλει κλείνει το μαγαζί στην Καλλιθέα και λέει πάω Θεσσαλονίκη για 10 ημέρες να κάνω session αυτό είναι αυτονομία και ανεξαρτησία. Οι "μαθήτριες" όμως δεν μπορούν γιατί θα μείνουν από απουσίες   :headbaning1: :headbaning2: Αυτό είναι ! Είναι αυστηρή η σχολή και μέχρι να πάρεις το πτυχίο απαιτεί προσήλωση και διάβασμα :) :)
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Πικρόχολα σχόλια ;; Μάλιστα το γεγονός ότι κάποιοι έχουν αρνητική άποψη για κάποιες δεν είναι κάτι που συμβαίνει πρώτη φορά κατά καιρούς εκφράζονται αρνητικές απόψεις σχεδόν για όλες. Εσύ ο ίδιος έγραψες πιό πάνω αυτό "Δική σου γνώμη και μόνο,αν δεν βγει χημεία δεν γίνεται τίποτα ακόμα και αν πας και με τις πιο έμπειρες άρα γνώμη του καθενός τα όσα εσύ κατονομάζεις ως πικρόχολα.

Οσο για τις απαντήσεις που έδωσε ,έχει κάθε δικαίωμα να εκφέρει την άποψη της ή τουλάχιστον μέρος αυτής, μίας και στο φτωχό μου το μυαλό η έννοια της αυτονομίας και της ανεξαρτησίας είναι κάπως διαφορετική. Π.χ η Ερικα αύριο άμα θέλει κλείνει το μαγαζί στην Καλλιθέα και λέει πάω Θεσσαλονίκη για 10 ημέρες να κάνω session αυτό είναι αυτονομία και ανεξαρτησία. Οι "μαθήτριες" όμως δεν μπορούν γιατί θα μείνουν από απουσίες  :headbaning1: :headbaning2: Αυτό είναι ! Είναι αυστηρή η σχολή και μέχρι να πάρεις το πτυχίο απαιτεί προσήλωση και διάβασμα :) :)

Φίλε μου,σε παρακολουθώ καιρό και βλέπω πως κάνεις εύστοχα σχόλια και ξέρεις και 5 πράγματα από BDSM. Είμαι της άποψης ότι όποιος συλλογάται ελεύθερα,συλλογάται καλά εποένως λέω την γνώμη μου για τις εμπειρίες μου χώρις να εξαρτώμαι από που θενά. Κύριο μέλημα μου είναι να γλυτώσω χρόνο και χρήμα από έταιρους συναγωνιστές. Δεν πρόκειται να κάνω προμοτεριλίκια ούτε να θάψω χωρίς να υπάρχει λόγος. Αλλά είναι κάποιες περιπτώσεις με προιστορία που κάνουν μπάμ ότι είναι φόλες. Επομένως, μπράβο σε όλους όσους τις φέρνουν στην φόρα και ενημερώνουν τους άλλους εδω μέσα. Τώρα αν αυτό δημιουργεί δυσαρέσκια δεν πειράζει ας πρόσεχαν το σπόρ είναι ακριβό και δεν είμαστε κοροιδα.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Ευτυχώς που υπάρχουν 2-3 εδω μέσα όπως ο Le Blanc και μπορεί να γίνει μια στοιχειώδης ανταλλαγή απόψεων...
Ποιο ειναι πικρόχολο σχόλιο;; Το οτι η μαθητευόμενη α' πέρασε 1 μήνα και η μαθητευόμενη β' 2 μήνες από το βασίλειο της αρπαχτής (limit up) και τις έφυγαν;; Αυτο λέγεται γεγονός...eveniment για να καταλαβαίνουν και οι προμότορες...
Ειναι πικρόχολο σχόλιο ότι δεν μας νοιαζει να spamαρει ολα τα threads πόσα sites και χώρους έχει η Αλεξάνδρα;; Όποιος θέλει κι ενδιαφέρεται μπαίνει στο σχετικό thread, και διαβάζει για τα σαχλογκοθακια που κάνουν τις mistress για κανα 50αρικο...
 

fournaris21

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
40
Like
1.453
Πόντοι
2.390
Οπως γνωριζετε εχω δημιουργησει το BDSM Academy (αναλογη αναρτηση εχω κανει στο thread Μου Mistress Alexandra απο 23/12/2019).
Οπως αναφερω "ηδη εχουν εκπαιδευτει πολλα ατομα και αναμεσα απο αυτα αποφασισα να συμπεριλαβω σαν εκπαιδευομενες στο Mistress Alexndra Temple  τρεις Κυριαρχες με ιδιαιτερα προσοντα και διαφορετικους χαρακτηρες".
Το διαστημα που θα κρατησει η επιπλεον εκπαιδευση τους θα οριστικοποιησει τη προσωπικη μου αποψη γι'αυτες.
Μεχρι στιγμης η προσωπικη μου αποψη για την Αζαζελ ειναι οτι αποκτα γνωσεις, αναβαθμιζεται και εχει ενα καλο χαρακτηρα σαν ατομο.
Επαναλαμβανω, μεχρι στιγμης,ο χρονος θα δειξει.



Με το καλο να βρεθουμε ολοι στην απονομη του πτυχιου τους...μπραβο στην ακουραστη καθηγητρια που ανησυχει για την προοδο των φοιτητων της...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Ευτυχώς που υπάρχουν 2-3 εδω μέσα όπως ο Le Blanc και μπορεί να γίνει μια στοιχειώδης ανταλλαγή απόψεων...
Ποιο ειναι πικρόχολο σχόλιο;; Το οτι η μαθητευόμενη α' πέρασε 1 μήνα και η μαθητευόμενη β' 2 μήνες από το βασίλειο της αρπαχτής (limit up) και τις έφυγαν;; Αυτο λέγεται γεγονός...eveniment για να καταλαβαίνουν και οι προμότορες...
Ειναι πικρόχολο σχόλιο ότι δεν μας νοιαζει να spamαρει ολα τα threads πόσα sites και χώρους έχει η Αλεξάνδρα;; Όποιος θέλει κι ενδιαφέρεται μπαίνει στο σχετικό thread, και διαβάζει για τα σαχλογκοθακια που κάνουν τις mistress για κανα 50αρικο...

Φίλε μου το νόημα του Forum είναι η ανταλλαγή απόψεων. Η προυπηρεσία πολλών 'Κυρίων' λέει πολλά. Υπήρχαν μέλη όπως ο milfakias και ο Junglejim που ξέραν πολλά πράγματα και τώρα πλέον δεν γράφουν. Είναι κρίμα να χάνουμε ενέργεια και φαιά ουσία σε μαλακίες
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Αν μου επιτρέπετε και εμένα να πω κάτι
Παρατηρώ ότι έχει αυξηθεί η ζήτηση ,επομένως και η προσφορά για το bdsm στην Αθήνα ,άρα οι φόλες είναι αναμενομενες....
Προσοχή λοιπόν γιατί όπως ξανά έγραψα λίγες σελίδες πίσω αυτός ο χώρος έχει πολύ κοροϊδία ..
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Βλέπω μια ενόχληση που η Mistress Alexandra εμφανίσθηκε σ' αυτό το thread και απάντησε σε κάτι. Γιατί να ενοχλεί αυτό; Εγώ το θεωρώ πολύ καλό. Αυτό δείχνει ενδιαφέρον από μια επαγγελματία Mistress για τις παρατηρήσεις που γίνονται για την ίδια και τις υπηρεσίες της. Ένας καλόπιστος, όπως εμείς που θέλουμε να ανταλλάξουμε απόψεις και να μάθουμε για τον χώρο από τις εμπειρίες των άλλων, δεν μπορεί να ενοχλείται από κάτι τέτοιο. Μόνο ένας ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια ενοχλείται.

Τώρα, όσον αφορά κάποιες κοπέλες για τις οποίες γράφονται διάφορα σχόλια. Όλες ξεκίνησαν ως συνεργάτιδες κάποιας έμπειρης Μίστρες (τουλάχιστον οι πιο σοβαρές, γιατί υπάρχουν και οι π@@@@@@@τσες που μαθαίνουν στου κασίδη το κεφάλι), γιατί το bdsm είναι τέχνη και μάλιστα πολύ δύσκολη. Άλλες εξελίχθηκαν καλά (βλ. Λόλα, Lady Afrodyte, που ξεκίνησαν και οι δυό τους από το SaMe) και άλλες πάτωσαν γιατί ήταν κακές περιπτώσεις (βλ. Varoni). Αυτές τις δύο κοπέλες (Azazel & Σαλώμη) δεν τις ξέρω. Ξέρω, όμως, την Αλεξάνδρα, που είναι σπουδαία Μίστρες και αποκτά όνομα διεθνώς. Άρα, είναι σίγουρα με καλή δασκάλα. Κάποια μέρα θα πάω να τις δοκιμάσω να σας πω τη γνώμη μου. Η συμβουλή μου, πάντως, είναι, όταν πάτε σε μια καινούργια - συνεργάτιδα μιας καταξιωμένης Μίστρες, μην κάνετε στην αρχή σέσσιον μόνο μαζί της, αλλά να είναι δίπλα στην καταξιωμένη Αφέντρα σα βοηθός. Βέβαια, κοστίζει περισσότερο αυτό, αλλά και η νέα στον χώρο έχει μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση όταν είναι δίπλα στην καταξιωμένη Αφέντρα διότι αισθάνεται πιο ασφαλής και αποδίδει καλύτερα.
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Βλέπω μια ενόχληση που η Mistress Alexandra εμφανίσθηκε σ' αυτό το thread και απάντησε σε κάτι. Γιατί να ενοχλεί αυτό; Εγώ το θεωρώ πολύ καλό. Αυτό δείχνει ενδιαφέρον από μια επαγγελματία Mistress για τις παρατηρήσεις που γίνονται για την ίδια και τις υπηρεσίες της. Ένας καλόπιστος, όπως εμείς που θέλουμε να ανταλλάξουμε απόψεις και να μάθουμε για τον χώρο από τις εμπειρίες των άλλων, δεν μπορεί να ενοχλείται από κάτι τέτοιο. Μόνο ένας ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια ενοχλείται.

Τσσσσσσσσσ τι είπες τώρα ρε γάτε έχω μείνει παγωτό! Μη μας αφήνεις σε αγωνία πες μας ποιος ειναι ο ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια που ενοχλήθηκε και κρύβεται πίσω από αυτη την ιστορία; Δεν μπορει για να το λες εσυ κάτι θα ξέρεις.

Λες ο Snp21 να είναι διπλός πράκτορας της Ερικας ;;  Από τη μια να τη λεει μπεκρού  και από την άλλη να είναι τρολ με ειδική αποστολή ; Ο μυστηριώδης Le Blanc ;  Ποιανής  έιναι πράκτορας;  Της Λόλας ;  Γιατι εξαφανίστηκαν ο Milfakias και ο Junglejim ; Ποιος είναι ο Fournaris21 που θέλει να βρεθει στην απονομη ; Τι ρόλο βαράει ο trelobourdeliaris που τον παραδέχεται ο Le Blanc ; Είναι τρολ του Limit up η δουλεύει καμουφλαρισμένος για τη Θεανώ ;  Μήπως εξυφαίνεται μια σκοτεινή συνωμοσία που ως στόχο έχει να  αποσυντονίσει τη Δημοκρατία και την ελληνική σκηνή του BDSM διοχετεύοντας στην αγορά μαιμούδες Αφέντρες κατασκευασμένες στην Κίνα ;;

Λέγε μην παιζεις με την αγωνια μας :)
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Τσσσσσσσσσ τι είπες τώρα ρε γάτε έχω μείνει παγωτό! Μη μας αφήνεις σε αγωνία πες μας ποιος ειναι ο ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια που ενοχλήθηκε και κρύβεται πίσω από αυτη την ιστορία; Δεν μπορει για να το λες εσυ κάτι θα ξέρεις.

Λες ο Snp21 να είναι διπλός πράκτορας της Ερικας ;;  Από τη μια να τη λεει μπεκρού  και από την άλλη να είναι τρολ με ειδική αποστολή ; Ο μυστηριώδης Le Blanc ;  Ποιανής  έιναι πράκτορας;  Της Λόλας ;  Γιατι εξαφανίστηκαν ο Milfakias και ο Junglejim ; Ποιος είναι ο Fournaris21 που θέλει να βρεθει στην απονομη ; Τι ρόλο βαράει ο trelobourdeliaris που τον παραδέχεται ο Le Blanc ; Είναι τρολ του Limit up η δουλεύει καμουφλαρισμένος για τη Θεανώ ;  Μήπως εξυφαίνεται μια σκοτεινή συνωμοσία που ως στόχο έχει να  αποσυντονίσει τη Δημοκρατία και την ελληνική σκηνή του BDSM διοχετεύοντας στην αγορά μαιμούδες Αφέντρες κατασκευασμένες στην Κίνα ;;

Λέγε μην παιζεις με την αγωνια μας :)

Αυτά προφανώς είναι οι δικές σου φαντασιώσεις!  :coolcondom: Είδες πουθενά να είπα εγώ κάτι τέτοιο; Υποθέτω ξέρεις να διαβάζεις.... Απλώς ρώτησα, γιατί να ενοχληθεί κάποιος με το ότι έγραψε η Μίστρες Αλεξάνδρα στο νήμα! Εμένα δεν με ενόχλησε. Άρα, κόψε τις ειρωνείες! Εκτός και αν σου έθιξα καμιά άγνωστη λεπτή χορδή...  :idiot: 
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Τσσσσσσσσσ τι είπες τώρα ρε γάτε έχω μείνει παγωτό! Μη μας αφήνεις σε αγωνία πες μας ποιος ειναι ο ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια που ενοχλήθηκε και κρύβεται πίσω από αυτη την ιστορία; Δεν μπορει για να το λες εσυ κάτι θα ξέρεις.

Λες ο Snp21 να είναι διπλός πράκτορας της Ερικας ;;  Από τη μια να τη λεει μπεκρού  και από την άλλη να είναι τρολ με ειδική αποστολή ; Ο μυστηριώδης Le Blanc ;  Ποιανής  έιναι πράκτορας;  Της Λόλας ;  Γιατι εξαφανίστηκαν ο Milfakias και ο Junglejim ; Ποιος είναι ο Fournaris21 που θέλει να βρεθει στην απονομη ; Τι ρόλο βαράει ο trelobourdeliaris που τον παραδέχεται ο Le Blanc ; Είναι τρολ του Limit up η δουλεύει καμουφλαρισμένος για τη Θεανώ ;  Μήπως εξυφαίνεται μια σκοτεινή συνωμοσία που ως στόχο έχει να  αποσυντονίσει τη Δημοκρατία και την ελληνική σκηνή του BDSM διοχετεύοντας στην αγορά μαιμούδες Αφέντρες κατασκευασμένες στην Κίνα ;;

Λέγε μην παιζεις με την αγωνια μας :)

Πολλά Respect είσαι χειρότερος από εμένα.  :2funny: Αλλά καταλαβαίνεις δεν μπορώ να φανερώσω την αποστολή μου :)  
:happy: :heavymetalbig:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Ρε παιδιά το έχετε μπαχαλέψει το νήμα τελείως.........
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom