Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Πικρόχολα σχόλια ;; Μάλιστα το γεγονός ότι κάποιοι έχουν αρνητική άποψη για κάποιες δεν είναι κάτι που συμβαίνει πρώτη φορά κατά καιρούς εκφράζονται αρνητικές απόψεις σχεδόν για όλες. Εσύ ο ίδιος έγραψες πιό πάνω αυτό "Δική σου γνώμη και μόνο,αν δεν βγει χημεία δεν γίνεται τίποτα ακόμα και αν πας και με τις πιο έμπειρες άρα γνώμη του καθενός τα όσα εσύ κατονομάζεις ως πικρόχολα.

Οσο για τις απαντήσεις που έδωσε ,έχει κάθε δικαίωμα να εκφέρει την άποψη της ή τουλάχιστον μέρος αυτής, μίας και στο φτωχό μου το μυαλό η έννοια της αυτονομίας και της ανεξαρτησίας είναι κάπως διαφορετική. Π.χ η Ερικα αύριο άμα θέλει κλείνει το μαγαζί στην Καλλιθέα και λέει πάω Θεσσαλονίκη για 10 ημέρες να κάνω session αυτό είναι αυτονομία και ανεξαρτησία. Οι "μαθήτριες" όμως δεν μπορούν γιατί θα μείνουν από απουσίες  :headbaning1: :headbaning2: Αυτό είναι ! Είναι αυστηρή η σχολή και μέχρι να πάρεις το πτυχίο απαιτεί προσήλωση και διάβασμα :) :)
Δώστε χρόνο στις κοπέλες,είναι νέες ακόμα στον χώρο,αν είναι σωστές και εξελιχθούν θα τις κρατήσει η Αλεξάνδρα αν όχι θα τις σταματήσει το έχει ξανακάνει και στο παρελθόν με άλλη Αφέντρα την Πανδώρα την σταμάτησε και το έγραψε και στο νήμα της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ευτυχώς που υπάρχουν 2-3 εδω μέσα όπως ο Le Blanc και μπορεί να γίνει μια στοιχειώδης ανταλλαγή απόψεων...
Ποιο ειναι πικρόχολο σχόλιο;; Το οτι η μαθητευόμενη α' πέρασε 1 μήνα και η μαθητευόμενη β' 2 μήνες από το βασίλειο της αρπαχτής (limit up) και τις έφυγαν;; Αυτο λέγεται γεγονός...eveniment για να καταλαβαίνουν και οι προμότορες...
Ειναι πικρόχολο σχόλιο ότι δεν μας νοιαζει να spamαρει ολα τα threads πόσα sites και χώρους έχει η Αλεξάνδρα;; Όποιος θέλει κι ενδιαφέρεται μπαίνει στο σχετικό thread, και διαβάζει για τα σαχλογκοθακια που κάνουν τις mistress για κανα 50αρικο...
Καλά εσύ όλη την ημέρα κάθεσαι και παρακολουθείς τα προφίλ και τι κάνει κάθε Αφέντρα?και πάντα με τον καλό τον λόγο,πως ξέρεις πόσο έμεινε η καθεμία στο limit up που το αποκαλείς και ως βασίλειο της αρπαχτής?ούτε το limit up σου κάνει?
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Βλέπω μια ενόχληση που η Mistress Alexandra εμφανίσθηκε σ' αυτό το thread και απάντησε σε κάτι. Γιατί να ενοχλεί αυτό; Εγώ το θεωρώ πολύ καλό. Αυτό δείχνει ενδιαφέρον από μια επαγγελματία Mistress για τις παρατηρήσεις που γίνονται για την ίδια και τις υπηρεσίες της. Ένας καλόπιστος, όπως εμείς που θέλουμε να ανταλλάξουμε απόψεις και να μάθουμε για τον χώρο από τις εμπειρίες των άλλων, δεν μπορεί να ενοχλείται από κάτι τέτοιο. Μόνο ένας ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια ενοχλείται.

Τώρα, όσον αφορά κάποιες κοπέλες για τις οποίες γράφονται διάφορα σχόλια. Όλες ξεκίνησαν ως συνεργάτιδες κάποιας έμπειρης Μίστρες (τουλάχιστον οι πιο σοβαρές, γιατί υπάρχουν και οι π@@@@@@@τσες που μαθαίνουν στου κασίδη το κεφάλι), γιατί το bdsm είναι τέχνη και μάλιστα πολύ δύσκολη. Άλλες εξελίχθηκαν καλά (βλ. Λόλα, Lady Afrodyte, που ξεκίνησαν και οι δυό τους από το SaMe) και άλλες πάτωσαν γιατί ήταν κακές περιπτώσεις (βλ. Varoni). Αυτές τις δύο κοπέλες (Azazel & Σαλώμη) δεν τις ξέρω. Ξέρω, όμως, την Αλεξάνδρα, που είναι σπουδαία Μίστρες και αποκτά όνομα διεθνώς. Άρα, είναι σίγουρα με καλή δασκάλα. Κάποια μέρα θα πάω να τις δοκιμάσω να σας πω τη γνώμη μου. Η συμβουλή μου, πάντως, είναι, όταν πάτε σε μια καινούργια - συνεργάτιδα μιας καταξιωμένης Μίστρες, μην κάνετε στην αρχή σέσσιον μόνο μαζί της, αλλά να είναι δίπλα στην καταξιωμένη Αφέντρα σα βοηθός. Βέβαια, κοστίζει περισσότερο αυτό, αλλά και η νέα στον χώρο έχει μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση όταν είναι δίπλα στην καταξιωμένη Αφέντρα διότι αισθάνεται πιο ασφαλής και αποδίδει καλύτερα.
Δηλαδή προτείνεις να δώσουμε 180 ευρώ για 1 ώρα για να αισθάνεται πιο ασφαλής και να έχει μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση η νέα μαθητευομενη,πρώτον-πόσα άτομα νομίζεις ότι έχουν αυτή την οικονομική δυνατότητα?δεύτερον αφέντρα χωρίς να έχει αυτοπεποίθηση δεν υπάρχει περίπτωση να εξελιχθεί και δεν μιλάω για τις συγκεκριμένες αλλά για όλες που θέλουν να ασχοληθούν με τον χώρο,θέλει γερό στομάχι το αφεντριλίκι.
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Βλέπω μια ενόχληση που η Mistress Alexandra εμφανίσθηκε σ' αυτό το thread και απάντησε σε κάτι. Γιατί να ενοχλεί αυτό; Εγώ το θεωρώ πολύ καλό. Αυτό δείχνει ενδιαφέρον από μια επαγγελματία Mistress για τις παρατηρήσεις που γίνονται για την ίδια και τις υπηρεσίες της. Ένας καλόπιστος, όπως εμείς που θέλουμε να ανταλλάξουμε απόψεις και να μάθουμε για τον χώρο από τις εμπειρίες των άλλων, δεν μπορεί να ενοχλείται από κάτι τέτοιο. Μόνο ένας ανταγωνιστής/ ανταγωνίστρια ενοχλείται.

Τώρα, όσον αφορά κάποιες κοπέλες για τις οποίες γράφονται διάφορα σχόλια. Όλες ξεκίνησαν ως συνεργάτιδες κάποιας έμπειρης Μίστρες (τουλάχιστον οι πιο σοβαρές, γιατί υπάρχουν και οι π@@@@@@@τσες που μαθαίνουν στου κασίδη το κεφάλι), γιατί το bdsm είναι τέχνη και μάλιστα πολύ δύσκολη. Άλλες εξελίχθηκαν καλά (βλ. Λόλα, Lady Afrodyte, που ξεκίνησαν και οι δυό τους από το SaMe) και άλλες πάτωσαν γιατί ήταν κακές περιπτώσεις (βλ. Varoni). Αυτές τις δύο κοπέλες (Azazel & Σαλώμη) δεν τις ξέρω. Ξέρω, όμως, την Αλεξάνδρα, που είναι σπουδαία Μίστρες και αποκτά όνομα διεθνώς. Άρα, είναι σίγουρα με καλή δασκάλα. Κάποια μέρα θα πάω να τις δοκιμάσω να σας πω τη γνώμη μου. Η συμβουλή μου, πάντως, είναι, όταν πάτε σε μια καινούργια - συνεργάτιδα μιας καταξιωμένης Μίστρες, μην κάνετε στην αρχή σέσσιον μόνο μαζί της, αλλά να είναι δίπλα στην καταξιωμένη Αφέντρα σα βοηθός. Βέβαια, κοστίζει περισσότερο αυτό, αλλά και η νέα στον χώρο έχει μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση όταν είναι δίπλα στην καταξιωμένη Αφέντρα διότι αισθάνεται πιο ασφαλής και αποδίδει καλύτερα.

επειδη δε θελω να υπαρχουν παρανοησεις.να σε ενημερωσω οτι δεν ξεκινησα στο σειμ αλλα ειμαι η περιπτωση που εμαθα στου κασιδη το κεφαλι αλλα ευτυχως (κατα τη γνωμη σου) εξελιχθηκα σωστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Τις προάλλες άκουσα ότι παρέχει και αυταρχικό στο Ιωαννίνων 3 το ισόγειο..Ξέρει κανείς τίποτα;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Τις προάλλες άκουσα ότι παρέχει και αυταρχικό στο Ιωαννίνων 3 το ισόγειο..Ξέρει κανείς τίποτα;

Ναι ότι το αυταρχικό σε μπουρδέλο η studio δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που κάνουν οι εξειδικευμένες Αφέντρες για τις οποίες συζητάμε (όταν συζητάμε γιατί κυρίως ξεκατινιαζόμαστε)  :2funny: :grin: σε αυτό το thread
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ναι ότι το αυταρχικό σε μπουρδέλο η studio δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που κάνουν οι εξειδικευμένες Αφέντρες για τις οποίες συζητάμε (όταν συζητάμε γιατί κυρίως ξεκατινιαζόμαστε)  :2funny: :grin: σε αυτό το thread
θα συμφωνήσω και εγώ
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Ναι ότι το αυταρχικό σε μπουρδέλο η studio δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που κάνουν οι εξειδικευμένες Αφέντρες για τις οποίες συζητάμε (όταν συζητάμε γιατί κυρίως ξεκατινιαζόμαστε)  :2funny: :grin: σε αυτό το thread

θα συμφωνήσω και εγώ

Γίναμε θρέντ μπαχαλάκηδων παιδιά, BDSM στην κυριολεξία
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Ναι ότι το αυταρχικό σε μπουρδέλο η studio δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που κάνουν οι εξειδικευμένες Αφέντρες για τις οποίες συζητάμε (όταν συζητάμε γιατί κυρίως ξεκατινιαζόμαστε)  :2funny: :grin: σε αυτό το thread

Άρα παπαρια δεν αξίζει...
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Γίναμε θρέντ μπαχαλάκηδων παιδιά, BDSM στην κυριολεξία

Εμένα να με συγχωρείς αλλά αν αναφέρεσαι  στο τελευταίο Post του Taki-Sub για εμένα  ήταν όλα τα λεφτά. Όταν  βγαίνει ο άλλος και κατηγορεί όσους εξέφρασαν αρνητικές απόψεις ως κατευθυνόμενους, μια χαρά και με εξαίρετο χιούμορ του απάντησε. Και δεν ακολούθησε την πεπατημένη που δεν είναι άλλη από το κράξιμο !
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Γίναμε θρέντ μπαχαλάκηδων παιδιά, BDSM στην κυριολεξία
Δεν είναι η πρώτη φορά για αυτό τον λόγο πολλοί σταμαάτησαν να γράφουν.] λόγω των μπαχαλάκηδων και των ειρωνικών σχολίων.
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Εμένα να με συγχωρείς αλλά αν αναφέρεσαι  στο τελευταίο Post του Taki-Sub για εμένα  ήταν όλα τα λεφτά. Όταν  βγαίνει ο άλλος και κατηγορεί όσους εξέφρασαν αρνητικές απόψεις ως κατευθυνόμενους, μια χαρά και με εξαίρετο χιούμορ του απάντησε. Και δεν ακολούθησε την πεπατημένη που δεν είναι άλλη από το κράξιμο !

Φίλε, επειδή αναφέρεσαι σε μένα, μάλλον δεν κατάλαβες! Όπως δεν κατάλαβε και ο Takis-sub. Δεν αναφέρθηκα σε σένα. Δικαίωμά σου να έχεις αρνητικές γνώμες, και εγώ έχω, και να τις εκφράζεις εδώ, και εγώ τις εκφράζω. Γι' αυτό είμαστε εδώ. Για να αλληλοενημερωνόμαστε. Και αν δεν προειδοποιούμε τους άλλους για τις παγίδες, δεν έχει νόημα να χάνουμε εδώ την ώρα μας. Αναφέρθηκα σε κάποιον άλλον (τον snp1 νομίζω) που είπε στη Μιστρες Αλεξάνδρα "να μην έρχεσαι εδώ, αφού έχεις δικό σου thread". Εδώ αλλάζει το πράγμα. Γιατί να μην έρχονται; Να έρχεται εδώ και εκείνη και όποια Μίστρες θέλει (με το δικό της όνομα εννοείται), όπως το έκανε και η Lady Afrodyte. Γιατί να μην έρχεται; Να έρχονται οι αφέντρες και να απαντούν και να εξηγούν! Γιατί να ενοχλεί αυτό; Εμένα δεν με ενοχλεί. Αντίθετα, το βλέπω ως θετικό. Και πρόσθεσα, ότι μόνο έναν ανταγωνιστή/ ανταγωνίστρια θα ενοχλούσε να έρχεται μία αφέντρα στο νήμα μας και να απαντά. Δεν κατηγόρησα κανένα ως ανταγωνιστή/ρια, είπα ότι μόνον έναν που θα είχε κάποιο προσωπικό συμφέρον θα τον/την ενοχλούσε. Γιατί μου φάνηκε παράλογο να ενοχλείται κάποιος από την αυτοπρόσωπη παρουσία μιας Αφέντρας στο δικό μας thread. Γι' αυτό καλώς ήλθε και απάντησε η Mistress Alexandra και καλώς ήλθε και απάντησε η Lady Afrodyte. Και καλώς να έλθουν και να απαντήσουν και άλλες Αφέντρες, αρκεί να έρχονται με το όνομά τους και όχι με άλλη ταυτότητα. Επομένως, δεν αναφέρθηκα σε σένα, δεν κατηγόρησα τους αρνητικούς σχολιαστές (και εγώ κάνω αρνητικά σχόλια και αρκετά καυστικά), αλλά εξέφρασα την απορία γιατί να ενοχλείται κάποιος με το ότι έρχεται μια Αφέντρα στο νήμα μας και δίνει εξηγήσεις. Απορία που εξακολουθώ να έχω. Έγινα κατανοητός;
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Φίλε, επειδή αναφέρεσαι σε μένα, μάλλον δεν κατάλαβες! Όπως δεν κατάλαβε και ο Takis-sub. Δεν αναφέρθηκα σε σένα. Δικαίωμά σου να έχεις αρνητικές γνώμες, και εγώ έχω, και να τις εκφράζεις εδώ, και εγώ τις εκφράζω. Γι' αυτό είμαστε εδώ. Για να αλληλοενημερωνόμαστε. Και αν δεν προειδοποιούμε τους άλλους για τις παγίδες, δεν έχει νόημα να χάνουμε εδώ την ώρα μας. Αναφέρθηκα σε κάποιον άλλον (τον snp1 νομίζω) που είπε στη Μιστρες Αλεξάνδρα "να μην έρχεσαι εδώ, αφού έχεις δικό σου thread". Εδώ αλλάζει το πράγμα. Γιατί να μην έρχονται; Να έρχεται εδώ και εκείνη και όποια Μίστρες θέλει (με το δικό της όνομα εννοείται), όπως το έκανε και η Lady Afrodyte. Γιατί να μην έρχεται; Να έρχονται οι αφέντρες και να απαντούν και να εξηγούν! Γιατί να ενοχλεί αυτό; Εμένα δεν με ενοχλεί. Αντίθετα, το βλέπω ως θετικό. Και πρόσθεσα, ότι μόνο έναν ανταγωνιστή/ ανταγωνίστρια θα ενοχλούσε να έρχεται μία αφέντρα στο νήμα μας και να απαντά. Δεν κατηγόρησα κανένα ως ανταγωνιστή/ρια, είπα ότι μόνον έναν που θα είχε κάποιο προσωπικό συμφέρον θα τον/την ενοχλούσε. Γιατί μου φάνηκε παράλογο να ενοχλείται κάποιος από την αυτοπρόσωπη παρουσία μιας Αφέντρας στο δικό μας thread. Γι' αυτό καλώς ήλθε και απάντησε η Mistress Alexandra και καλώς ήλθε και απάντησε η Lady Afrodyte. Και καλώς να έλθουν και να απαντήσουν και άλλες Αφέντρες, αρκεί να έρχονται με το όνομά τους και όχι με άλλη ταυτότητα. Επομένως, δεν αναφέρθηκα σε σένα, δεν κατηγόρησα τους αρνητικούς σχολιαστές (και εγώ κάνω αρνητικά σχόλια και αρκετά καυστικά), αλλά εξέφρασα την απορία γιατί να ενοχλείται κάποιος με το ότι έρχεται μια Αφέντρα στο νήμα μας και δίνει εξηγήσεις. Απορία που εξακολουθώ να έχω. Έγινα κατανοητός;
Κατανοητός έγινες mast mast,υπάρχουν συμφέροντα για αυτό γίνεται αυτό το ξεκατίνιασμα,πολύ καλά έκανε η Κυρία Αλεξάνδρα και απάντησε και στήριξε τις 2 νέες στον χώρο Αφέντρες και θα συμφωνήσω μαζί σου ας γράψουν και άλλες αφέντρες και να απαντήσουν στα ειρωνικά σχόλια του treloboubourdeliari και του taki-sub.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Εμένα να με συγχωρείς αλλά αν αναφέρεσαι  στο τελευταίο Post του Taki-Sub για εμένα  ήταν όλα τα λεφτά. Όταν  βγαίνει ο άλλος και κατηγορεί όσους εξέφρασαν αρνητικές απόψεις ως κατευθυνόμενους, μια χαρά και με εξαίρετο χιούμορ του απάντησε. Και δεν ακολούθησε την πεπατημένη που δεν είναι άλλη από το κράξιμο !

Φίλε δεν είναι αυτό το θέμα, το προμοτάρισμα είναι το πρόβλημα σε αυτό το θρεντ που με την σειρά του οδηγεί σε τσακωμούς και αχρείαστη ίντριγκα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Προμοτάρισμα γίνεται και πάντα θα γίνεται,ο καθένας πάει όπου εκείνος περνάει καλά και με όποια αφέντρα προτιμά,δεν υπάρχει λόγος να του την πέφτουνε και να ειρωνεύονται και αναφέρομαι σε πολλά προφίλ που το έχουν κάνει και άλλα που συνεχίζουν να το κάνουν,υπάρχει αναδουλειά και ο πρώτος λόγος είναι αυτός,γνώμη μου πάντα,για αυτό και τους πείραξε που έγραψε η Κυρία Αλεξάνδρα που δεν έχει ανάγκη από καμία διαφήμιση,τους πείραξε που έχει κάνει την διαφορά στον χώρο του bdsm.
 

Judge_Dredd

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
η Κυρία Αλεξάνδρα που δεν έχει ανάγκη από καμία διαφήμιση,τους πείραξε που έχει κάνει την διαφορά στον χώρο του bdsm.

Αν δεν είχε ανάγκη από καμία διαφήμιση δεν θα γέμιζε με αγγελίες όλα τα τσοντοσαιτ. Κοινή λογική.-

 

Συνημμένα

  • gigigig.gif
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 43
  • Like
Αντιδράσεις: snp21

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Αν δεν είχε ανάγκη από καμία διαφήμιση δεν θα γέμιζε με αγγελίες όλα τα τσοντοσαιτ. Κοινή λογική.-

Μη γραφεις τετοια και προβληματιζεις τα προμοτερακια...ουτε βαζει χυμα tag words για να βγαινει σε καθε search engine...
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δεν είναι η πρώτη φορά για αυτό τον λόγο πολλοί σταμαάτησαν να γράφουν.] λόγω των μπαχαλάκηδων και των ειρωνικών σχολίων.

Εσυ μπερδεύεις την ειρωνεία με το χιούμορ δικό σου πρόβλημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom