Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
736
Μιας και εχουν γραψει το τοπ 3 τους θα αναφερω κι εγω το δικο μου με μια διαφορα οτι θα αναφερθω στο τοπ 4 μου. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων αναφέρομαι μονο σε οσες εχω συναντησει. 1) Domina Erica, 2) Mistress Alexandra, 3) Θεανω και 4) Katia & Michelle. Φυσικα υπαρχουν καποιες που δεν εχω συναντησει οπως η Domina Lola οπως επισης και καποιες που απλα δεν θελω να συναντησω αν και σε αυτες δε θα αναφερθω.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Μια που θέλετε ranking, εγώ θα σας κάνω ένα διαχρονικό και κάποια σε διαφορετικά επίπεδα. Βεβαίως, δεν έχω πάει σε όλες, οπότε θα αναφέρω και σε ποιες από τις θεωρούμενες καλές δεν έχω πάει, για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Και στο τέλος, θα αναφέρω και αυτά που απορρίπτουμε όλοι οι έμπειροι του χώρου (εκεί υπάρχει σχεδόν ομοφωνία) :2funny:

Λοιπόν, το διαχρονικό ranking σε επαγγελματίες αφέντρες στην Ελλάδα: 1) Μίστρες Αλεξάνδρα, 2) Goddess Eva (η ιδρύτρια του SaMe, έχει αποσυρθεί, αλλά δεν την ξεχνάμε), 3) Αφέντρα Τίνα (της Καλλιρρόης, κι' αυτή έχει ψιλοαποσυρθεί αλλά δεν την ξεχνάμε), 4) Λόλα (περισσότερο φετιχίστρια πάντως, πάρα αφέντρα) (δεν έχω πάει σε Έρρικα και Θεανώ).

Από τις ξένες αφέντρες που έχουν έρθει στην Ελλάδα (βασικά τις έχει φέρει η Αλεξάνδρα και φυσικά δεν τις έχω δει όλες, κυρίως δεν έχω δοκιμάσει την Lady Asmondena, η οποία θεωρείται κορυφή παγκοσμίως). Από τις υπόλοιπες λοιπόν: 1) Mistress Heather Hellfire (δυναμίτης, πανέξυπνη και κουκλάρα), 2) Mistress Astoria 3) Mistress Hell Kitty (δεν έχω δοκιμάσει όμως τις θεωρούμενες κορυφαίες lady Asmondena, Madame Caramel, Mistress Arianna, Mistress Eva Liliel, που όλες έχουν έλθει Ελλάδα μέσα στον περασμένο χρόνο).

Αφέντρες εκτός Ελλάδος: Δύο σούπερ Ρουμάνες καταλαμβάνουν μαζί την πρώτη θέση: α) Mistress Luna (η απόλυτη Μίστρες, ιδιοφυία) και β) Goddess Ezada Sinn (η πιο ακραία και έκφυλα αισθησιακή). Όποιος δεν έχει δοκιμάσει αυτές τις δύο, απλά δεν ξέρει τι σημαίνει απόλυτη γυναικεία κυριαρχία.

Τέλος, τι απορρίπτουμε κοινή συναινέσει: α) αυταρχικά προγράμματα σε στούντιο (κυριλέ μπουρδέλα):spam:, β) Αναστασία Κυρίτση ή Varoni :thubsdown:, 3)Τρανς που το παίζουν αφέντρες  :vomit:(μακρυά, κινδυνεύει η υγεία σας και το πορτοφόλι σας).

Σε ζηλεύω που κατάφερες να έχεις όλες αυτές τις εμπειρίες

Δεν έχω πολλές εμπειρίες οπότε θα γράψω το top2 μου γιατί μόνο δυο καλές εμπειρίες είχα (είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε δεν έχω εύκολη "πρόσβαση" στις Κυρίες των Αθηνών
1) Domina Eica 2) Electra Galanou

(Επόμενες υποψήφιες αν έρθουν Θεσσαλονίκη Σεσίλια και Nadine Linardou)
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
εχετε αποψη ?  τρανς με υπηρεσιες bdsm στο χωρο της Αλεξανδρας
εχετε αποψη ?  τρανς με υπηρεσιο χωες bdsm στο χωρο της Αλεξανδρας

Στο χώρο που διαθέτει "προς ενοικίαση" η Αλεξάνδρα μιας και το δειυκρίνησε τις προάλλες να μη δημιουργούνται και παρεξηγήσεις οτι είναι στο δικό της χώρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
Εννοείται...το λέει κιόλας άποψη κ εμπειρία έχει κάποιος?
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο μενα,Το εχω δηλωσει οτι ειμαι μαζοχιστης,η αφεντρα που ικανοποιει της μαζοχιστικες μου ορεξεις ειναι η Ερικα.Εχω Παει Και στο παρελθον με αλλες 2 του χωρου αλλα δεν μπορεσαν να ανταπεξελθουν στα δικα μου θελω,Δεν εχω παει ακομα με την Αφεντρα Αλεξανδρα Που Δηλωνει Σαδιστρια και εχει και της καλυτερες κριτικες,σκεφτομαι να την επισκεφθω συντομα
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Φιλαράκια πολύ το κοσκινίζεται το θεμα και ανευ λόγου. Οι καλυτερες στο αυταρχικό; Ωραία  γιατι δε γραφει ο καθενας την αγαπημενη του τριαδα έτσι ωστε να ξερουν και οσοι μπαινουν εδώ ; Ποιος ο λογος για  καυγαδες. Εγω έκανα αρκετές καθόδους στην Αθηνα έφαγα και τα παλτά μου απο τις αγγελίες και καταλήγω ότι με αυτές που πέρασα καλυτερα και με αυτη τη σειρά ήταν  Νο 1 Θεανω , Νο2 Λόλα, Νο3 Σεσίλια.  Δε τα παιρνω απο καμία τις πλήρωσα όλες  ! Για την ακρίβεια δεν τις πλήρωσα εγώ αλλά η Bet365 :) :) Ενταξει σοβαρευτείτε αυτές βγάζουν φράγκα με τα γούστα μας  εμείς τους τα  χώνουμε πρέπει να τα χώνουμε και ο ένας στον αλλον ;

Υ.Γ Για τη θέση Νο 3 είχα μια δυσκολία αν θα τη δωσω στη Σεσίλια ή στη συμπατριωτισσα μου την Αριάδνη , το Νο1 και το Νο2 ήταν πιο ευκολο στην απονομή  :lheel: :lheel:

Ρε μπαγάσα Αρειανέ πως κατάφερες και  έβαλες όλους  στη διαδικασία να λένε τις προτιμήσεις του χωρίς αντεγκλήσεις ;  . Respect.  Άντε βρε την επόμενη φορά αφού είσαι και αρρωστακι με το στοίχημα να βγάλεις και αποδόσεις Γκολ/Γκολ Θεανώ/Λόλα  Over/Under Ερικα/Αλεξανδρα και παει λέγοντας :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα και απο μενα,Το εχω δηλωσει οτι ειμαι μαζοχιστης,η αφεντρα που ικανοποιει της μαζοχιστικες μου ορεξεις ειναι η Ερικα.Εχω Παει Και στο παρελθον με αλλες 2 του χωρου αλλα δεν μπορεσαν να ανταπεξελθουν στα δικα μου θελω,Δεν εχω παει ακομα με την Αφεντρα Αλεξανδρα Που Δηλωνει Σαδιστρια και εχει και της καλυτερες κριτικες,σκεφτομαι να την επισκεφθω συντομα

Ε μη το χαλάς το χατήρι του Αρειανου ! Εκτός και εάν ήταν τόσο χάλια εμπειρία αυτές οι 2 που πήγες γράψε μας Νο2 και  Νο3 . Τριάδα ζήτησε είναι επηρεασμένος από τις τριάδες που παίζει στο στοίχημα :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους
Έχουμε καμία τελευταία ενημέρωση από το γνωστό διδυμάκι katia &MIchele.???
Ευχαριστώ
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ρε μπαγάσα Αρειανέ πως κατάφερες και  έβαλες όλους  στη διαδικασία να λένε τις προτιμήσεις του χωρίς αντεγκλήσεις ;  . Respect.  Άντε βρε την επόμενη φορά αφού είσαι και αρρωστακι με το στοίχημα να βγάλεις και αποδόσεις Γκολ/Γκολ Θεανώ/Λόλα  Over/Under Ερικα/Αλεξανδρα και παει λέγοντας :)
Ρε trelobourdeliari έχει γράψει ότι με την έρικα δεν θα πάει γιατί δεν του άρεσε που όταν έγραφε του την έπεσαν 2 προφίλ,για την Αλεξάνδρα έχει γράψει ότι έχει πάει.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Φιλαράκια πολύ το κοσκινίζεται το θεμα και ανευ λόγου. Οι καλυτερες στο αυταρχικό; Ωραία  γιατι δε γραφει ο καθενας την αγαπημενη του τριαδα έτσι ωστε να ξερουν και οσοι μπαινουν εδώ ; Ποιος ο λογος για  καυγαδες. Εγω έκανα αρκετές καθόδους στην Αθηνα έφαγα και τα παλτά μου απο τις αγγελίες και καταλήγω ότι με αυτές που πέρασα καλυτερα και με αυτη τη σειρά ήταν  Νο 1 Θεανω , Νο2 Λόλα, Νο3 Σεσίλια.  Δε τα παιρνω απο καμία τις πλήρωσα όλες  ! Για την ακρίβεια δεν τις πλήρωσα εγώ αλλά η Bet365 :) :) Ενταξει σοβαρευτείτε αυτές βγάζουν φράγκα με τα γούστα μας  εμείς τους τα  χώνουμε πρέπει να τα χώνουμε και ο ένας στον αλλον ;

Υ.Γ Για τη θέση Νο 3 είχα μια δυσκολία αν θα τη δωσω στη Σεσίλια ή στη συμπατριωτισσα μου την Αριάδνη , το Νο1 και το Νο2 ήταν πιο ευκολο στην απονομή  :lheel: :lheel:
Γράψε όπως έχουν κάνει και οι υπόλοιποι με ποιές έχεις πάει,με Αλεξάνδρα νομίζω έχεις γράψει ότι έχεις πάει,την έρικα την έχεις δει?γιατί δυστυχώς ο trelobourdeliaris το όνομα σου βάζει μπροστά,οπότε γράψε την έρικα την έχεις δει?
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Εσεις οι Αθηναίοι είστε εντελώς τρελαμένοι μπορεί να φταίει και το νέφος. Σε ένα thread που λέγεται -οι καλυτερες στο αυταρχικό- αντι να διαβαζουμε για γυναικες βλεπουμε κατεβατα απο καυγάδες και προσωπικές επιθέσεις κάτι που το ειχατε κανει και σε εμενα

Για αυτό φιλαράκια όσοι είστε καινουργιοι στο χωρο οπως εγώ θα σας πω το εξης , μη δίνετε και τοσο σημασία απλά δοκιμάστε μόνοι σας . Είναι οπως με τι γκομενες που εχουμε καποια ηταν καλή καποια ήταν καλύτερη καποια ηταν σπασαρχιδω και παει λεγοντας. Αλλωστε το λεει και ο τιτλος οι καλυτερες όχι η καλύτερη στπο αυταρχικο άρα σίγουρα δεν υπαρχει μονο μια και σιγουρα ειναι μαλακια να πας μονο με μια ! Εγω απο τις Αθηναιες πήγα με Θεανώ και Αλεξάνδρα  εξαιρετικές και οι δύο σε όλα. Εμφάνιση, πρόγραμμα, χώροι, αψογα όλα. Αμα έδινα μεγάλη βαρύτητα σε όσα γράφονται εδώ μάλλον δε θα είχα την τύχη να τις γνωρίσω.

Και για να τους παω κοντρα τωρα θα ψαχτω να δοκιμασω αυτή την Κλεοπατρα γιατι δειχνει πολύ ωραια γυναικα. Δε πα να γραφουν όλοι οτι ειναι πεταμενα λεφτά χα χα το στοιχημα να ειναι καλά .
Εδώ γράφει με ποιές έχει πάει και αναφέρει την Θεανώ και την Αλεξάνδρα,μετά θα πήγε και με άλλες.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ρε trelobourdeliari έχει γράψει ότι με την έρικα δεν θα πάει γιατί δεν του άρεσε που όταν έγραφε του την έπεσαν 2 προφίλ,για την Αλεξάνδρα έχει γράψει ότι έχει πάει.


Είχα ανησυχήσει και εγω δε γινόταν να κρατήσει για πολύ. Ρε φιλαράκο τι δεν καταλαβαινεις από αυτό :
" Αντε βρε την επόμενη φορά αφού είσαι και αρρωστακι με το στοίχημα να βγάλεις και αποδόσεις Γκολ/Γκολ Θεανώ/Λόλα  Over/Under Ερικα/Αλεξανδρα και παει λέγοντας Smiley

Θα μπορούσα να ειχα γραψει Over/under Αλεξάνδρα/Σεσίλια , Γκολ/Γκολ Θεανω/Αριάδνη ,Ασο ημίχρονο 2 τελικό Nadine/Lola.
Επαινώ την προτροπή του να γράψει ο καθένας την αγαπημένη του τριάδα και κάνω πλακίτσα αναφέροντας καποια ονόματα απο Αφέντρες που μου ηρθαν στο μυαλό εκείνη τη στιγμη. Τόσο μυαλό θέλει για να το καταλάβεις ;;;;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056


Είχα ανησυχήσει και εγω δε γινόταν να κρατήσει για πολύ. Ρε φιλαράκο τι δεν καταλαβαινεις από αυτό :
" Αντε βρε την επόμενη φορά αφού είσαι και αρρωστακι με το στοίχημα να βγάλεις και αποδόσεις Γκολ/Γκολ Θεανώ/Λόλα  Over/Under Ερικα/Αλεξανδρα και παει λέγοντας Smiley

Θα μπορούσα να ειχα γραψει Over/under Αλεξάνδρα/Σεσίλια , Γκολ/Γκολ Θεανω/Αριάδνη ,Ασο ημίχρονο 2 τελικό Nadine/Lola.
Επαινώ την προτροπή του να γράψει ο καθένας την αγαπημένη του τριάδα και κάνω πλακίτσα αναφέροντας καποια ονόματα απο Αφέντρες που μου ηρθαν στο μυαλό εκείνη τη στιγμη. Τόσο μυαλό θέλει για να το καταλάβεις ;;;;

Όχι αποκλείεται να τα έγραψες στην τύχη, σίγουρα είσαι βαλτός και προμότορας!!!! :P :P :P
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1


Είχα ανησυχήσει και εγω δε γινόταν να κρατήσει για πολύ. Ρε φιλαράκο τι δεν καταλαβαινεις από αυτό :
" Αντε βρε την επόμενη φορά αφού είσαι και αρρωστακι με το στοίχημα να βγάλεις και αποδόσεις Γκολ/Γκολ Θεανώ/Λόλα  Over/Under Ερικα/Αλεξανδρα και παει λέγοντας Smiley

Θα μπορούσα να ειχα γραψει Over/under Αλεξάνδρα/Σεσίλια , Γκολ/Γκολ Θεανω/Αριάδνη ,Ασο ημίχρονο 2 τελικό Nadine/Lola.
Επαινώ την προτροπή του να γράψει ο καθένας την αγαπημένη του τριάδα και κάνω πλακίτσα αναφέροντας καποια ονόματα απο Αφέντρες που μου ηρθαν στο μυαλό εκείνη τη στιγμη. Τόσο μυαλό θέλει για να το καταλάβεις ;;;;
Το σωστό είναι να γράφουν και με ποιές δεν έχουν πάει,όπως έγραψαν και οι υπόλοιποι,άσε που υπάρχουν αρκετοί που δεν έχουν πάει με πολλές Αφέντρες,βάζω και τον εαυτό μου μέσα και όπως λέει και ο snp21 ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Γράψε όπως έχουν κάνει και οι υπόλοιποι με ποιές έχεις πάει,με Αλεξάνδρα νομίζω έχεις γράψει ότι έχεις πάει,την έρικα την έχεις δει?γιατί δυστυχώς ο trelobourdeliaris το όνομα σου βάζει μπροστά,οπότε γράψε την έρικα την έχεις δει?


Kotsiadi κάτι με τα ελληνικά σου δεν παει καλά. Που ακριβώς βάζω το όνομα του μπροστά και σε τι ;
Επαίνεσα αυτά που έγραψε τα οποία είχαν ως αποτέλεσμα να ξεκινήσει μια γόνιμη ανταλλαγή μηνυμάτων μέχρι που εμφανίζεσαι εσύ για να γράψεις ότι σου κατέβει.

Το εάν έχει δεί την λατρεμένη σου Ερικα εμάς γιατί να μας νοιάζει ; Αυτες οι 3 του αρεσαν περισσότερο αυτες έγραψε. Νομίζω ότι όλοι πλην εσένα κατάλαβαν και έγραψαν τις προτιμήσεις τους αντίστοιχα.  Στο κάτω κάτω δεν στην έθαψε την Ερικα απλά δεν την ανέφερε στην τριαδα του κακό είναι ; Ειτε πήγε και δε του άρεσε είτε πήγε και του αρεσε λιγοτερο απο τις άλλες;  Ημαρτον δηλαδή με κάποιους . Ημαρτον
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Kotsiadi κάτι με τα ελληνικά σου δεν παει καλά. Που ακριβώς βάζω το όνομα του μπροστά και σε τι ;
Επαίνεσα αυτά που έγραψε τα οποία είχαν ως αποτέλεσμα να ξεκινήσει μια γόνιμη ανταλλαγή μηνυμάτων μέχρι που εμφανίζεσαι εσύ για να γράψεις ότι σου κατέβει.

Το εάν έχει δεί την λατρεμένη σου Ερικα εμάς γιατί να μας νοιάζει ; Αυτες οι 3 του αρεσαν περισσότερο αυτες έγραψε. Νομίζω ότι όλοι πλην εσένα κατάλαβαν και έγραψαν τις προτιμήσεις τους αντίστοιχα.  Στο κάτω κάτω δεν στην έθαψε την Ερικα απλά δεν την ανέφερε στην τριαδα του κακό είναι ; Ειτε πήγε και δε του άρεσε είτε πήγε και του αρεσε λιγοτερο απο τις άλλες;  Ημαρτον δηλαδή με κάποιους . Ημαρτον
Μια χαρά είναι τα ελληνικά μου,εγώ έγραψα 2, έρικα και Θεανώ,έχω δει και άλλες αλλά δεν ταιριάξαμε,και ναι χρησιμοποίησες το post του.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Συνέχεια τα ίδια και τα ίδια,τα λεφτά σας δίνετε δεν πάτε τζάμπα,100 ευρώ ακριβό το σπορ,η δική μου τριάδα είναι
1,Έρικα επειδή είναι ανωμαλιάρα,είναι μουνάρα,δεν είναι ξεπέτα και έχει και καυλόφατσα.
2,nadine linardou επειδή είναι αφέντρα με στυλ και άποψη.
3,είμαι ανάμεσα σε 2,θα βάλω Θεανώ επειδή είναι κουκλάρα.
Έχω πάει μόμο με 5,δεν έχω πάει Αλεξάνδρα.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σε ζηλεύω που κατάφερες να έχεις όλες αυτές τις εμπειρίες

Δεν έχω πολλές εμπειρίες οπότε θα γράψω το top2 μου γιατί μόνο δυο καλές εμπειρίες είχα (είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε δεν έχω εύκολη "πρόσβαση" στις Κυρίες των Αθηνών
1) Domina Eica 2) Electra Galanou

(Επόμενες υποψήφιες αν έρθουν Θεσσαλονίκη Σεσίλια και Nadine Linardou)
Εφόσον έχεις δει την έρικα,σου συστήνω nandin linardou,ξέρει αυταρχικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom