Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Άντε να δώσω και εγώ την τριάδα μου 1) Λόλα (Πολύ έμπειρη και επαγγελματίας με την καλή έννοια) 2) Αλεξάνδρα (Έχει εμπειρία και πολύ οργανωμένες εγκαταστάσεις) 3) Θεανώ (Πανέμορφη,συνεπέστατη και έχει γνώσεις BDSM)
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Άντε να δώσω και εγώ την τριάδα μου 1) Λόλα (Πολύ έμπειρη και επαγγελματίας με την καλή έννοια) 2) Αλεξάνδρα (Έχει εμπειρία και πολύ οργανωμένες εγκαταστάσεις) 3) Θεανώ (Πανέμορφη,συνεπέστατη και έχει γνώσεις BDSM)
Μου ζήτησες πρόσφατα το προσωπικό τηλέφωνο της έρικας σε pm επειδή δεν μπορείς να την πετύχεις,στο έδωσα αλλά μην το χρησιμοποιήσεις,το έδωσα σε άλλους 2 και δεν τους δέχτηκε ,μη βρω μπελά.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Μου ζήτησες πρόσφατα το προσωπικό τηλέφωνο της έρικας σε pm επειδή δεν μπορείς να την πετύχεις,στο έδωσα αλλά μην το χρησιμοποιήσεις,το έδωσα σε άλλους 2 και δεν τους δέχτηκε ,μη βρω μπελά.

Μην ανησυχείς Ray δεν θα το χρησιμοπιήσω δεν θα πάω τελικά άλλαξα γνώμη
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Άντε να δώσω και εγώ την τριάδα μου 1) Λόλα (Πολύ έμπειρη και επαγγελματίας με την καλή έννοια) 2) Αλεξάνδρα (Έχει εμπειρία και πολύ οργανωμένες εγκαταστάσεις) 3) Θεανώ (Πανέμορφη,συνεπέστατη και έχει γνώσεις BDSM)
Έχεις pm
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Μην ανησυχείς Ray δεν θα το χρησιμοπιήσω δεν θα πάω τελικά άλλαξα γνώμη
Ευχαριστώ φίλε,κάποιοι δεν κρατούν το στόμα τους κλειστό και κακώς το έδωσα σε άλλους 2,με έδωσαν στεγνά.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
1 Domina Erica 2 Artemis Diana 3 Mistess Alexandra αν και την κυρια Αrtemis εχω καιρο να την επισκευτω και δεν ξερω αν κανει ακομα σεσσιον αν ξερει κανεις ας με ενημερωσει
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
1 Domina Erica 2 Artemis Diana 3 Mistess Alexandra αν και την κυρια Αrtemis εχω καιρο να την επισκευτω και δεν ξερω αν κανει ακομα σεσσιον αν ξερει κανεις ας με ενημερωσει

Είχα μιλήσει στο fb μαζί της και μου είχε πει ότι πλέον δεν κάνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: MIKY73

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
163
Like
231
Πόντοι
21
Γράψε όπως έχουν κάνει και οι υπόλοιποι με ποιές έχεις πάει,με Αλεξάνδρα νομίζω έχεις γράψει ότι έχεις πάει,την έρικα την έχεις δει?γιατί δυστυχώς ο trelobourdeliaris το όνομα σου βάζει μπροστά,οπότε γράψε την έρικα την έχεις δει?

Ρε φιλαράκι είσαι λίγο μπουνταλάς η μου φαίνεται ; Κατ αρχήν δε με νοιάζει τι έχουν κανει οι άλλοι
Επιπλέον γιατι ειμαι υποχρεωμένος να γράψω κριτική για τις 7 Αθηναιες που συνολικά  έχω παει ; Αφου την Ερικα την έχεις επισκεφθεί εσυ εμένα γιατι με ρωτάς; Μπούφος εισαι ή ανακριτής  ; Δεν έχεις άποψη δική σου; Τι είναι αυτός ρεεε ; 
Οσο για την Αλεξάνδρα βεβαιως και πήγα το ότι δεν την έβαλα στην τριάδα δε σημαίνει ότι αποτρέπω καποιον για να παει το αντίθετο φυσικά και να πάει. Εξαιρετικός χώρος και μια χαρά επιβλητικη Αφεντρα. Απλά με τις άλλες εγώ έλαχε και γούσταρα περισσότερο τραβάς κανά ζόρι; Σε βάλαμε τσολια στ αρχίδια μας και δε το ξέρω ; Οσο για την Ερικα μεινε με την απορία αν πήγα ή οχι. Ουτως ή άλλος εσύ έχεις αναλάβει την προωθηση της οχι εγω.

Οσο για τα υπολοιπα καρντάσια που μπήκαν και εγραψαν τις προτιμησεις τους μπράβο και πάλι μπράβο
και απόλυτα λογικό τα γουστα μας να διαφέρουν. Το νήμα λέγεται <ΟΙ καλυτερες στο αυταρχικό> και όχι  <<<γράψτε μας την αποψη σας για την Ερικα για να χαρει ο Κοτσιαδης>>>>.

Σας αφήνω τώρα γιατι υπάρχει μια άλλη  "τριάδα" που πρέπει να ασχοληθω σήμερα , Β' Ιταλιας, Β Γαλλίας και Γ' Γερμανίας :) :)

 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Ρε φιλαράκι είσαι λίγο μπουνταλάς η μου φαίνεται ; Κατ αρχήν δε με νοιάζει τι έχουν κανει οι άλλοι
Επιπλέον γιατι ειμαι υποχρεωμένος να γράψω κριτική για τις 7 Αθηναιες που συνολικά  έχω παει ; Αφου την Ερικα την έχεις επισκεφθεί εσυ εμένα γιατι με ρωτάς; Μπούφος εισαι ή ανακριτής  ; Δεν έχεις άποψη δική σου; Τι είναι αυτός ρεεε ; 
Οσο για την Αλεξάνδρα βεβαιως και πήγα το ότι δεν την έβαλα στην τριάδα δε σημαίνει ότι αποτρέπω καποιον για να παει το αντίθετο φυσικά και να πάει. Εξαιρετικός χώρος και μια χαρά επιβλητικη Αφεντρα. Απλά με τις άλλες εγώ έλαχε και γούσταρα περισσότερο τραβάς κανά ζόρι; Σε βάλαμε τσολια στ αρχίδια μας και δε το ξέρω ; Οσο για την Ερικα μεινε με την απορία αν πήγα ή οχι. Ουτως ή άλλος εσύ έχεις αναλάβει την προωθηση της οχι εγω.

Οσο για τα υπολοιπα καρντάσια που μπήκαν και εγραψαν τις προτιμησεις τους μπράβο και πάλι μπράβο
και απόλυτα λογικό τα γουστα μας να διαφέρουν. Το νήμα λέγεται <ΟΙ καλυτερες στο αυταρχικό> και όχι  <<<γράψτε μας την αποψη σας για την Ερικα για να χαρει ο Κοτσιαδης>>>>.

Σας αφήνω τώρα γιατι υπάρχει μια άλλη  "τριάδα" που πρέπει να ασχοληθω σήμερα , Β' Ιταλιας, Β Γαλλίας και Γ' Γερμανίας :) :)

Δώσε και σε μας κάνα ψίχουλο να μπορέσουμε να εμπλουτίσουμε τις εμπειρίες μας !! :P
 

eroserotou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους, Νέο μέλος στο site αλλά αναγνώστης παλαιόθεν. Πολύτιμες οι συμβουλές και οι γνώσεις όλων. Αν και έχω πάνω από τρία χρόνια να κάνω session επιτρέψτε μου να θυμηθώ και να αναφέρω και εγώ τις τρεις κορυφαίες στιγμές μου: α) Laoura. Έμεινε λίγο καιρό στο προσκήνιο, δεν ήταν ιδιαίτερα σκληρή ή αυταρχική ήταν όμως μακράν, για εμένα, η ωραιότερη και πιο αισθησιακή αφέντρα που έχω επισκεφθεί. ϊσως το γεγονός ότι ήταν τοσο διαφορετική από όλες τις άλλες να μου έκανε αυτό το κλικ. β) Αλεξάνδρα. Θαυμάζω ακόμα την οργάνωσή της και τον ruined orgasm που πέτυχε. Πραγματικά με ταξίδεψε. γ) Ως μόνες τους δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, αλλά το δίδυμο Βαρώνη και Νανά που είχα την τύχη να δοκιμάσω κάποια στιγμή με απογείωσε. Δεν έχω επισκεφθεί Έρρικα, Θανώ και Λόλα για να έχω άποψη (προς αποφυγή παρεξηγήσεων) και, επίσης, δεν μου αρέσουν τα πολύ σκληρά παιγνίδια αλλά τα πιο light - sensual με αρκετή δόση αισθησιασμού.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους, Νέο μέλος στο site αλλά αναγνώστης παλαιόθεν. Πολύτιμες οι συμβουλές και οι γνώσεις όλων. Αν και έχω πάνω από τρία χρόνια να κάνω session επιτρέψτε μου να θυμηθώ και να αναφέρω και εγώ τις τρεις κορυφαίες στιγμές μου: α) Laoura. Έμεινε λίγο καιρό στο προσκήνιο, δεν ήταν ιδιαίτερα σκληρή ή αυταρχική ήταν όμως μακράν, για εμένα, η ωραιότερη και πιο αισθησιακή αφέντρα που έχω επισκεφθεί. ϊσως το γεγονός ότι ήταν τοσο διαφορετική από όλες τις άλλες να μου έκανε αυτό το κλικ. β) Αλεξάνδρα. Θαυμάζω ακόμα την οργάνωσή της και τον ruined orgasm που πέτυχε. Πραγματικά με ταξίδεψε. γ) Ως μόνες τους δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, αλλά το δίδυμο Βαρώνη και Νανά που είχα την τύχη να δοκιμάσω κάποια στιγμή με απογείωσε. Δεν έχω επισκεφθεί Έρρικα, Θανώ και Λόλα για να έχω άποψη (προς αποφυγή παρεξηγήσεων) και, επίσης, δεν μου αρέσουν τα πολύ σκληρά παιγνίδια αλλά τα πιο light - sensual με αρκετή δόση αισθησιασμού.

Η Νανά αποσύρθηκε πλέον από την ενεργό δράση. Προσωρινά μόνιμα δεν ξέρω.
Τη Βαρόνη με τη Νανά μαζί η μήπως εννοείς την Αϊντα ; Αυτές έπαιζαν σετ. Αυτές συνεχίζουν ως ανεξάρτητα η μια με την άλλη μη σου πω ότι δεν πρέπει και να μιλιούνται μεταξύ τους :)

Επίσης δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση, τα τρολ και promoters παρεξηγιούνται όλοι οι υπόλοιπο είμαστε νορμάλ παιδιά  :) :) :)
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ρε φιλαράκι είσαι λίγο μπουνταλάς η μου φαίνεται ; Κατ αρχήν δε με νοιάζει τι έχουν κανει οι άλλοι
Επιπλέον γιατι ειμαι υποχρεωμένος να γράψω κριτική για τις 7 Αθηναιες που συνολικά  έχω παει ; Αφου την Ερικα την έχεις επισκεφθεί εσυ εμένα γιατι με ρωτάς; Μπούφος εισαι ή ανακριτής  ; Δεν έχεις άποψη δική σου; Τι είναι αυτός ρεεε ; 
Οσο για την Αλεξάνδρα βεβαιως και πήγα το ότι δεν την έβαλα στην τριάδα δε σημαίνει ότι αποτρέπω καποιον για να παει το αντίθετο φυσικά και να πάει. Εξαιρετικός χώρος και μια χαρά επιβλητικη Αφεντρα. Απλά με τις άλλες εγώ έλαχε και γούσταρα περισσότερο τραβάς κανά ζόρι; Σε βάλαμε τσολια στ αρχίδια μας και δε το ξέρω ; Οσο για την Ερικα μεινε με την απορία αν πήγα ή οχι. Ουτως ή άλλος εσύ έχεις αναλάβει την προωθηση της οχι εγω.

Οσο για τα υπολοιπα καρντάσια που μπήκαν και εγραψαν τις προτιμησεις τους μπράβο και πάλι μπράβο
και απόλυτα λογικό τα γουστα μας να διαφέρουν. Το νήμα λέγεται <ΟΙ καλυτερες στο αυταρχικό> και όχι  <<<γράψτε μας την αποψη σας για την Ερικα για να χαρει ο Κοτσιαδης>>>>.

Σας αφήνω τώρα γιατι υπάρχει μια άλλη  "τριάδα" που πρέπει να ασχοληθω σήμερα , Β' Ιταλιας, Β Γαλλίας και Γ' Γερμανίας :) :)
Γράφω ποιες είναι οι προτιμήσεις μου καθαρά και συμφωνούμε ως προς την Θεανώ,δεν απαντάς ξεκάθαρα όπως άλλοι οπότε δεν έχω απορία μου την έλυσες,κατάλαβα,ασχολήσου με την άλλη τριάδα και αν έχεις κάποιο σιγουράκι γράψτο μας,μην είσαι μονοφαγάς,δώσε και σε εμάς να τα βγάζουμε από εκεί και όχι από την τσέπη μας.
 

eroserotou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
280
Η Νανά αποσύρθηκε πλέον από την ενεργό δράση. Προσωρινά μόνιμα δεν ξέρω.
Τη Βαρόνη με τη Νανά μαζί η μήπως εννοείς την Αϊντα ; Αυτές έπαιζαν σετ. Αυτές συνεχίζουν ως ανεξάρτητα η μια με την άλλη μη σου πω ότι δεν πρέπει και να μιλιούνται μεταξύ τους :)

Επίσης δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση, τα τρολ και promoters παρεξηγιούνται όλοι οι υπόλοιπο είμαστε νορμάλ παιδιά  :) :) :)

Το ξέρω ότι είμαστε νορμάλ παιδιά, αλλά το τελευταίο που έχω διάθεση είναι να αρχίσω καινούριο γαϊτανάκι!!! :) :) :) Είναι γεγονός ότι έχω, ουσιαστικά, εγκαταλείψει τον αγώνα και δεν έχω πρόσφατες εμπειρίες, ωστόσο προσπαθώ να είμαι, φιλολογικά τουλάχιστον, ενήμερος, ώστε άν αποφασίσω να θυμηθώ τα παλιά, να μην είμαι κυριολεκτικά χαμένος. Ως προς το ερώτημά σου, την Βαρώνη με τη Νανά εννοώ. Είχα κλείσει στο same τη Νανά, ωστόσο έκατσε μπόνους και η Βαρώνη, με την δικαιολογία ότι "είναι εδώ και μία άλλη Κυρία, φίλη μου, αν θέλεις να συμμετάσχει και αυτή". Δέχθηκα και πέρασα καταπληκτικά. Δεν ήταν στάνταρ δίδυμο όπως η Βαρώνη με την Αΐντα. Οι δύο αυτές άρχισαν να συνεργάζονται στην πορεία. έχω κάνει και με αυτές ως δίδυμο αλλά δεν μπορώ να πω ότι είχα ενθουσιασθεί. Η Αΐντα με είχε απογοητεύσει, και ως απόδοση και ως συμπεριφορά, σε αντίθεση με την Βαρώνη, η οποία ήταν, από άποψη συμπεριφοράς, εξαιρετική και από άποψη απόδοσης πολύ καλύτερη. 
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Εγώ θέλω να βρω την nana αλλά δεν μπορώ,γκομενάρα στις φωτογραφίες,όσο για την Anastasia έχω μιλήσει μαζί της μόνο στο τηλέφωνο,την έχουν κάψει εδώ και δεν μπορώ να ξέρω τι ισχύει και τι όχι,για την nana έλαβα θετικά μηνύματα για την Anastasia μόνο αρνητικά.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Εγώ θέλω να βρω την nana αλλά δεν μπορώ,γκομενάρα στις φωτογραφίες,όσο για την Anastasia έχω μιλήσει μαζί της μόνο στο τηλέφωνο,την έχουν κάψει εδώ και δεν μπορώ να ξέρω τι ισχύει και τι όχι,για την nana έλαβα θετικά μηνύματα για την Anastasia μόνο αρνητικά.
Για την νανά σου έχω ήδη απαντήσει,από τις καλύτερες,σου εύχομαι να την συναντήσεις και άσε τα μηνύματα που σου στέλνουν, ο καθένας μας έχει διαφορετικά γούστα.
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Εγώ θέλω να βρω την nana αλλά δεν μπορώ,γκομενάρα στις φωτογραφίες,όσο για την Anastasia έχω μιλήσει μαζί της μόνο στο τηλέφωνο,την έχουν κάψει εδώ και δεν μπορώ να ξέρω τι ισχύει και τι όχι,για την nana έλαβα θετικά μηνύματα για την Anastasia μόνο αρνητικά.

Η Νανά είναι όπως στις φωτογραφίες, ψηλή και αδύνατη. Εμένα σαν εμφάνιση δεν με τρελαίνει αλλά νομίζω είναι το στυλ που αρέσει σε αρκετούς.
Από αυταρχικό πάντως δεν το έχει, δεν δείχνει να το ζει, να το ευχαριστιέται καθόλου.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Ζω Θεσσαλονίκη οπότε μπορώ να γράψω μόνο για τις καλύτερες Αφέντρες που έρχονται η έχουν έρθει Θεσσαλονίκη
Έρικα,κάνει τα πάντα στο αυταρχικό χωρίς βιασύνες,νοικιάζει τα καλύτερα σπίτια και φέρνει μαζί της 3 με 4 βαλίτσες για όλα τα γούστα. :respect:
Αλεξάνδρα,από τις πρώτες που ήρθαν Θεσσαλονίκη,όταν την είχα συναντήσει είχε φέρει μαζί της τα πάντα,επίσης σε πολύ καλό σπίτι,έμπειρη και σωστή σε όλα της,μακάρι να ξανάρθει.  :s&m_2:
Ηλέκτρα Γαλανού,έχει δικό της σπίτι στην Θεσσαλονίκη,δεν κάνει μόνο ποδολαγνεία,κάνει και στράπ και είναι και πολύ καλό τυπάκι. :lheel:
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Aφού κάποιος εύστοχα έθεσε θέμα top three, ας καταθέσω κι εγώ την ταπεινή μου άποψη:

1. Νο 1 βάζω την Ήβη, εξ'ού και το nickname μου. Την γνώρισα πριν από πάρα πολλά χρόνια, τον καιρό τον δεινοσαύρων (αμφιβάλλω αν κάποιος θα την θυμάται), αρχικά σε επαγγελματική βάση και αργότερα εξελίχτηκε. Πάρα πολύ όμορφη και ταιριάξαμε άριστα λόγω χημείας μεταξύ μας. Μας άφησε κάποια στιγμή για τα ξένα και χαθήκαμε, αλλά έχω ωραίες αναμνήσεις. Την πρώτη θέση καταλαμβάνει ίσως όχι αξιοκρατικά, αλλά λόγω μίας απροσδιόριστης νοσταλγίας.

2. Η Έρικα, που αντικειμενικά θα έπρεπε να είναι πρώτη, καθώς δεν ζει απλά γιαυτό, αλλά όλη της η ζωή ΕΙΝΑΙ αυτό. Φαντάζομαι ότι αν της έλεγε κάποιος ότι θα έπρεπε να σταματήσει, θα μπορούσε και να αυτοκτονήσει την επομένη. Είναι ο ορισμός αυτού που λέμε "αυθεντική", τίποτα σ' αυτή δεν είναι προσποιητό ή δήθεν. Η όρεξη της είναι πραγματικά ακόρεστη και δεν υπάρχει τομέας αυταρχικού που να μην απολαμβάνει. Ο,τι και να της ζητήσεις light ή extreme, εκείνη θα στο κάνει και θα το κάνει άριστα, γιατί το λατρεύει. Είναι τόσο γνήσια που δεν έχει υπάρξει φορά που να μην έχω περάσει υπέροχα μαζί της, έστω κι αν δεν ανήκω στην κατηγορία των φανατικών του είδους.

3. Λόλα. Μία φορά όλη κι όλη την έχω συναντήσει (κι αυτή προ αμνημονεύτων ετών), αλλά ήταν αρκετή. Πανέμορφη γυναίκα, φετιχίστρια με αστείρευτη ενέργεια και όρεξη. Ήταν αυτό που λένε 'χάρμα οφθαλμών' Την κατατάσσω τρίτη στην λίστα μου, γιατί μου έβγαλε έναν επαγγελματισμό, δηλαδή την αίσθηση ότι όλα κινούνταν βάσει ενός προκαθορισμένου προγράμματος που είχε στο μυαλό της. Δεν μπορώ να πω ότι είναι κάτι αρνητικό, αλλά λόγω μαλακίας εγκεφάλου θέλω να έχω την αυταπάτη ότι δεν πληρώνω για να μου παρασχεθεί αυτή η υπηρεσία, και μαζί της αυτή την αυταπάτη δεν την είχα ούτε λεπτό. Νομίζω γιαυτό τον λόγο δεν την ξανατίμησα.

Διαβάζω και για διάφορες άλλες (Αλεξάνδρα κλπ), αλλά δεν έχω προσωπική άποψη γιατί έχω αποσυρθεί από το κουρμπέτι εδώ και καιρό. Απλώς παρακολουθώ εκ τους σύνεγγυς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom