Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Aφού κάποιος εύστοχα έθεσε θέμα top three, ας καταθέσω κι εγώ την ταπεινή μου άποψη:

1. Νο 1 βάζω την Ήβη, εξ'ού και το nickname μου. Την γνώρισα πριν από πάρα πολλά χρόνια, τον καιρό τον δεινοσαύρων (αμφιβάλλω αν κάποιος θα την θυμάται), αρχικά σε επαγγελματική βάση και αργότερα εξελίχτηκε. Πάρα πολύ όμορφη και ταιριάξαμε άριστα λόγω χημείας μεταξύ μας. Μας άφησε κάποια στιγμή για τα ξένα και χαθήκαμε, αλλά έχω ωραίες αναμνήσεις. Την πρώτη θέση καταλαμβάνει ίσως όχι αξιοκρατικά, αλλά λόγω μίας απροσδιόριστης νοσταλγίας.

2. Η Έρικα, που αντικειμενικά θα έπρεπε να είναι πρώτη, καθώς δεν ζει απλά γιαυτό, αλλά όλη της η ζωή ΕΙΝΑΙ αυτό. Φαντάζομαι ότι αν της έλεγε κάποιος ότι θα έπρεπε να σταματήσει, θα μπορούσε και να αυτοκτονήσει την επομένη. Είναι ο ορισμός αυτού που λέμε "αυθεντική", τίποτα σ' αυτή δεν είναι προσποιητό ή δήθεν. Η όρεξη της είναι πραγματικά ακόρεστη και δεν υπάρχει τομέας αυταρχικού που να μην απολαμβάνει. Ο,τι και να της ζητήσεις light ή extreme, εκείνη θα στο κάνει και θα το κάνει άριστα, γιατί το λατρεύει. Είναι τόσο γνήσια που δεν έχει υπάρξει φορά που να μην έχω περάσει υπέροχα μαζί της, έστω κι αν δεν ανήκω στην κατηγορία των φανατικών του είδους.

3. Λόλα. Μία φορά όλη κι όλη την έχω συναντήσει (κι αυτή προ αμνημονεύτων ετών), αλλά ήταν αρκετή. Πανέμορφη γυναίκα, φετιχίστρια με αστείρευτη ενέργεια και όρεξη. Ήταν αυτό που λένε 'χάρμα οφθαλμών' Την κατατάσσω τρίτη στην λίστα μου, γιατί μου έβγαλε έναν επαγγελματισμό, δηλαδή την αίσθηση ότι όλα κινούνταν βάσει ενός προκαθορισμένου προγράμματος που είχε στο μυαλό της. Δεν μπορώ να πω ότι είναι κάτι αρνητικό, αλλά λόγω μαλακίας εγκεφάλου θέλω να έχω την αυταπάτη ότι δεν πληρώνω για να μου παρασχεθεί αυτή η υπηρεσία, και μαζί της αυτή την αυταπάτη δεν την είχα ούτε λεπτό. Νομίζω γιαυτό τον λόγο δεν την ξανατίμησα.

Διαβάζω και για διάφορες άλλες (Αλεξάνδρα κλπ), αλλά δεν έχω προσωπική άποψη γιατί έχω αποσυρθεί από το κουρμπέτι εδώ και καιρό. Απλώς παρακολουθώ εκ τους σύνεγγυς.


Ηβη απο Ολλανδια αν θυμαμαι καλα, στο παλιο same, υπερ-γυναικάρα 2 μέτρα (σχεδον) και το ειχε 100%. Απειρα respect σε ολα τα επιπεδα, φιλε.


Επ'ευκαιριας ας πω κι εγω τα δικα μου.
Καταθέτω την άποψη μου και μόνο. Σαν πελάτης, κρίνω επαγγελματική προσέγγιση και το όλο πακέτο αν είναι value for money σε επίπεδο υπηρεσιών για αυτό που έψαχνα/ήθελα εγώ. Έχω άποψη για όσες κοπέλες έχω επισκεφθεί:

•   Λόλα: Επαγγελματίας σε όλα τα επίπεδα. Την πρωτογνώρισα στο same το 2009, και έκανα αρκετα sessions μαζί της μεχρι και πριν 3 χρόνια, οχι σε σταθερη βαση.
Πολύ καλή, πανεμορφη και νομιζω οτι οι ερωτοχτυπημενοι πιστοι της πρεπει να ειναι δεκαδες...Κατά την άποψη μου, ακριβή για τα ελληνικά δεδομένα και για session της μίας ώρας με το ρολόι. Ουτε δευτερολεπτο παραπάνω.
Τις τελευταιες φορες μου έβγαλε κάτι το διεκπεραιωτικό και λιγο ψεύτικο και δεν ξαναπήγα.

•   Θεανώ: New entry σε σχέση με τις περισσότερες του αντικειμένου. Συνεπής, πολύ φιλική, ένα άτομο αυθεντικά ευγενές πιστεύω. Πολύ ευχάριστο session για τα γούστα μου, νομίζω value for money, κάθε session είναι και καλύτερο.

•   Hiliana: Εξαιρετικά dominant και σαδιστική. Πάρα πολύ καλή και για πολύ ιδιαίτερα φετίχ. Ναι είναι trans, αν έχετε θέμα με αυτό, μην χαλάτε το χρόνο σας και το χρόνο της.

•   Πέρσα: Έκανα 2 sessions, δεν ξαναπήγα. Είναι καλή αλλά το όλο concept στο limit-up ήταν αρπα-κολλα. Νομίζω έφυγε για το εξωτερικό. Είναι καλή στο αντικείμενο αλλά θα πρέπει να γίνει λίγο πιο φιλική. Πελατης ειναι ο αλλος, οχι 50αρικο με πόδια.

•   Νανά: Την είχα επισκεφτεί πολλές φορές όταν ήταν στο Φ.104. Έχω κάνει μαζί της sessions που με έστειλαν στον άλλο κόσμο και πίσω. Απλά εξαιρετική και πολύ έμπειρη. «Διαβάζει» τον πελάτη πολύ καλά. Πιστεύω ότι αυτό είναι πολύ σημαντικό σε BDSM sessions. Την ξαναεπισκέφτηκα μία φορά στο same, πιο πολύ για λόγους «συναισθηματικούς». Παραμένει εξαιρετική αλλά το same είναι το same. Supermarket.

•   Κάτια/Μισέλ: Ωραίο το session, κυρίως για ποδολαγνεία ή humiliation. Εμένα δεν καλύπτουν τα γούστα μου, χωρίς να σημαίνει ότι δεν είναι ωραία τυπάκια, καλές στο αντικείμενο τους και κυρίως σε τιμή πολύ νορμάλ.

Για οσες εχουν γραφτει παραπανω και δεν αναφερω δεν εχω αποψη ή εχω τελειως αρνητική. Επειδη δε μπαινω σε διαδικασια ξεκατινιασματος, δε γραφω κάτι.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Ρε παιδιά η Ηβη η ψηλή απο το παλιό same....ήταν γυναίκα η τρανς?
Εμένα περισσότερο για τρανς μου έμοιαζε.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Η Ήβη ήταν γυναικάρα 100%, με υπέροχο μουνάκι, στο λέω μετά λόγου γνώσεως. Απίστευτη γυναίκα και χαίρομαι που δεν είμαι μόνο εγώ που την θυμάμαι. Ήταν πράγματι στο same, που τότε μεσουρανούσε. Μετά πήγε Ολλανδία που λογικά θα έκανε μεγάλη καριέρα.. Η ανάλυση του snp, με βρίσκει σε γενικές γραμμές σύμφωνο, σωστός ο παίκτης!
 

pt77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Ηλεκτρα Γαλανου Αψογη επαγγελματιας και παρα πολυ καλο ατομο!!!
 

mariosxnikolaou

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Μια ερωτηση, παρακαλω. Γνωριζει καποιος για επαγγελματια στα βορεια προαστεια; Προτιμηση σε ανεξαρτητες, καλη στο strapon και light bdsm. Ευχαριστω προκαταβολικα!
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Κατέβα κέντρο
Εκεί γίνονται ολα  :s&m_2:
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
ericca
Alexandra
και οι 2 Κυρίαρχες γυναίκες
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Εγώ θέλω να βρω την nana αλλά δεν μπορώ,γκομενάρα στις φωτογραφίες,όσο για την Anastasia έχω μιλήσει μαζί της μόνο στο τηλέφωνο,την έχουν κάψει εδώ και δεν μπορώ να ξέρω τι ισχύει και τι όχι,για την nana έλαβα θετικά μηνύματα για την Anastasia μόνο αρνητικά.

Δε θα τη βρεις Ray, για την ώρα έχει αποσυρθεί το έγραψα πιο πάνω. Στη καλύτερη να κάνει (αν κάνει session) με άτομα που γνωρίζει καλά και από καιρό
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους. Μια ερωτηση, παρακαλω. Γνωριζει καποιος για επαγγελματια στα βορεια προαστεια; Προτιμηση σε ανεξαρτητες, καλη στο strapon και light bdsm. Ευχαριστω προκαταβολικα!

Θα το διαβάζουν αυτό οι Σαλονικιοί  και θα λένε ότι παίζεις με τον πόνο τους. Αυτοι θα κάλυπταν ακτίνα 50 χιλιόμετρα για να βρουν Αφέντρα της προκοπής και εσύ βαριέσαι να κατέβεις μέχρι το κεντρο ;  :) :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Θα το διαβάζουν αυτό οι Σαλονικιοί  και θα λένε ότι παίζεις με τον πόνο τους. Αυτοι θα κάλυπταν ακτίνα 50 χιλιόμετρα για να βρουν Αφέντρα της προκοπής και εσύ βαριέσαι να κατέβεις μέχρι το κεντρο ;  :) :)

Μακάρι να είχαμε καλή Αφέντρα εντός 50 χιλιομέτρων...ουρές θα κάναμε!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Ειμαι Λατρης τΟΥ Χωρου Και εχω και θελω να περιγραψω της εμπιριες μου και να γνωρισω κατι κααινουργιο
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Θελω να περιγραψω καποιες εμπειριες που ειχα κατα καιρους σε σεσσιον
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Εχω σχεδον κανει τα παντα στον Χωρο το Bdsm
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Ριμαι Λατρης σκληρων καταστασεων
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Και Χαιρομαι πολυ που βρηκα αυτο το φορουμ και μπορω να περιγραψω εμπειριες και να διαβαζω και της εμπειριες των υπολοιπων
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλώς ήρθες
Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου λοιπόν ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.b

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Και σύντομα και εγώ με φρέσκο ρεπορτάζ από τον χώρο ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom