Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δεν έχω πάει ακόμα
Όμως έχω ακούσει τα καλύτερα και από πελάτες της και από άλλες αφεντρες για την Λολα
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Ειρωνικό ή μάλλον ρητορικό ήταν το ερώτημά μου φίλος, επειδή ήμουν σίγουρος ότι θα έλεγες ότι δεν τη συνάντησες ποτέ...
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ειρωνικό ή μάλλον ρητορικό ήταν το ερώτημά μου φίλος, επειδή ήμουν σίγουρος ότι θα έλεγες ότι δεν τη συνάντησες ποτέ...
Ναι οκ
Κανένα πρόβλημα
Ξαναλέω ότι έχω ακουσει τα καλύτερα και μάλλον είναι Top
Όμως και πάλι μπορεί να πάω και να μην ταιριάξουμε ...
Επίσης ακούω οτι και η επικοινωνία αυτόν τον καιρό δεν είναι εύκολη μαζί της ,εν αντίθεση με τις δυο που ανέφερα που απαντάνε αμέσως στο τηλ
Αυτά από μένα
Καλημέρα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα,εφόσον δεν μπόρεσα να βρω την νανά πήγα Αλεξάνδρα,καταπληκτική αφέντρα,το dundeon της  super,οπότε αλλάζει και η κατάταξη μου,έρικα και Αλεξάνδρα κορυφαίες Αφέντρες :respect: και στις δύο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα,εφόσον δεν μπόρεσα να βρω την νανά πήγα Αλεξάνδρα,καταπληκτική αφέντρα,το dundeon της  super,οπότε αλλάζει και η κατάταξη μου,έρικα και Αλεξάνδρα κορυφαίες Αφέντρες :respect: και στις δύο.
καλημερα
Ναι το dungeon της Αλεξ είναι τέλειο και η κοπελα super
Και όχι δεν έχω πάει στην Ερικα και ούτε σκοπεύω γιατί δεν μου αρέσει εμφανισιακά
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Γούστα είναι αυτά και δεν έχουμε όλοι τα ίδια,εγώ πάλι πήγα πρώτη φορά επειδή μου άρεσε στην εμφάνιση,μου έκανε και τέλειο σεσσιόν για αυτό τον λόγο την βάζω πρώτη,βγήκε χημεία αλλά μου αρέσει και σαν γυναίκα,βασικό,παίζει ρόλο η εμφάνιση,να την γουστάρεις την γυναίκα,εξίσου super πέρασα και με Αλεξάνδρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Την ντομιναρού την έχω επισκεφτεί,τήρησε όσα είχαμε συμφωνήσει και μία ώρα χωρίς να βαριέται,έρικα δεν έχω πάει,σε εμφάνιση μου αρέσει αλλά έχω ακούσει ότι είναι του σκληρού,εκεί κολλάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Η έρικα είναι χρόνια στον χώρο,θα σε ψυχολογήσει,και παίζει σε όλα τα ταμπλό,από αισθησιακό μέχρι πολύ σκληρό,τα εναλλάσει,εμένα με διάβασε,αν είναι να πας με αρνητική διάθεση μην πας καθόλου,από ότι έχω διαβάσει σε όλα σου τα post όλο αρνητικά σχόλια γράφεις,πάλι καλά που έγραψες και ένα θετικό για την Αλεξάνδρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Μιας και άνοιξε η κουβέντα προτείνω ανεπιφύλακτα και Θεανώ για ένα λιγοοοο διαφορετικό session όμως
 

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
Μιας και άνοιξε η κουβέντα προτείνω ανεπιφύλακτα και Θεανώ για ένα λιγοοοο διαφορετικό session όμως

θα μπορουσες να μου δωσεις λεπτομερειες , αν γινεται , τι εννοεις διαφορετικο ?  με ενδιαφερει η Θεανω κι απλα δε μπορεσαμε να συγχρονιστουμε για ραντεβου , δυο φορες που κατεβηκα αθηνα..τελευταια φορα εφευγε προσφατως εξωτερικο ..  επειδη τη φανταζομαι πιο πολυ mind game κ sensual ...  ισχυει ?  σε ευχαριστω εκ των προτερων
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
θα μπορουσες να μου δωσεις λεπτομερειες , αν γινεται , τι εννοεις διαφορετικο ?  με ενδιαφερει η Θεανω κι απλα δε μπορεσαμε να συγχρονιστουμε για ραντεβου , δυο φορες που κατεβηκα αθηνα..τελευταια φορα εφευγε προσφατως εξωτερικο ..  επειδη τη φανταζομαι πιο πολυ mind game κ sensual ...  ισχυει ?  σε ευχαριστω εκ των προτερων
Κοίταξε καταρχήν είναι κουκλα ,παρά πολύ όμορφη και παρά πολύ επικοινωνιακή με ευγένεια ,δεν έχει το στημένο αυστηρό που έχουν κάποιες άλλες του χώρου
Ναι θα έλεγα sensual πιο πολύ και της αρέσει και περισσότερο ,αλλά παίζει και σκληρά αν θελεις ....
 

Crossakias78

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Γνωμη για lady afrodyte κανεις?εχω ακουσει για ποδολαγνεια ειναι μονο ισχυει?
 

eroserotou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
280
Γνωμη για lady afrodyte κανεις?εχω ακουσει για ποδολαγνεια ειναι μονο ισχυει?
Όχι. Τα κάνει όλα. Σε άλλους αρέσει ενώ άλλοι έχουν διατυπώσει ιδιαίτερα αρνητικές γνώμες. Εγώ, μία φορά που την είχα επισκεφθεί, δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάτηκα. Ωστόσο, οφείλω να παραδεχθώ ότι προσπάθησε αρκετά και δεν ήταν καθόλου αδιάφορη ή διεκπεραιωτική. Καμιά φορά είναι και θέμα χημείας και, ίσως, ο πελάτης είναι αυτός που χαλάει την όλη δουλειά. Πάντως το μασάζ προστάτη που μου είχε κάνει με είχε στείλει αδιάβαστο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Όλες οι αφέντρες παρακολουθούν το νήμα
Τα βλέπουν όλα
Πίστεψε με ...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Όλες οι αφέντρες παρακολουθούν το νήμα
Τα βλέπουν όλα
Πίστεψε με ...

Απλά κάποιες γράφουν με τα κανονικά τους (επαγγελματικά) ονόματα, κάποιες με άλλα ονόματα και κάποιες βάζουν προμότορες
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Όλες οι αφέντρες παρακολουθούν το νήμα
Τα βλέπουν όλα
Πίστεψε με ...
Δεν είναι κακό.Ενημερώνονται κι'ολας για το τι εντυπώσεις έχει ο καθένας και ίσως βοηθά να βελτιώνονται μάλλον!!
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δεν το νομιζω δυστυχώς .....
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Δεν είναι κακό.Ενημερώνονται κι'ολας για το τι εντυπώσεις έχει ο καθένας και ίσως βοηθά να βελτιώνονται μάλλον!!

Δεν βελτιώνονται, στο 99% προσπαθούν να ρίξουν την ευθύνη στον πελάτη και μετά οι πιστοί ακόλουθοι γεμίζουν με εγκωμιαστικά σχόλια
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom