Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
Τι γνωρίζουμε για την βαρώνη?
Παλαιότερα αν δεν κάνω λάθος θυμάμαι αγγελία της αλλά μετά εξαφανίστηκε.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Τι γνωρίζουμε για την βαρώνη?
Παλαιότερα αν δεν κάνω λάθος θυμάμαι αγγελία της αλλά μετά εξαφανίστηκε.
Πάει Θεσσαλονίκη μαζί με μία φίλη της την Αθηνά και πολύ καλές τιμές πήγα μόνο μία φορά δεν μου άρεσε
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Δε νομίζω ότι ισχύουν στο 100% αυτά που λες η συγκεκριμένη έχει ένα φανατικό κοινό το οποιο δεν περιοριζεται μονο εδω μέσα άρα δεν έχει για την ωρα λόγο να σταματήσει
Νέο προφίλ corleone ο θα συμφωνήσω έχει φανατικό κοινο
Μια χαρά τα κατανοω
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Άσε μας που η Έρικα είναι 45, είναι πολύ πάνω από 50 και της φαίνεται κιόλας. Για αυτό έχει σκυλιάσει και σας βάζει να γράφετε ανοησίες, επειδή η αλήθεια πονάει. Τώρα το ότι ξεκίνησε στα 19 και στο Λονδίνο, παίζει να είναι μεγαλύτερο παραμύθι και από το ότι είναι κάτω από 50 γιατί αν κρίνω από την αγγελία που έβαλε δεν ξέρει γρι αγγλικά. Στο Λονδίνο πως συνεννοούταν με νοήματα;
Όσο για τη Vida είναι όντως 41 αλλά είναι κουκλάρα και φαίνεται αρκετά νεότερη.
45 είναι και δεν της φαίνεται και ναι έχει ζήσει στο Λονδίνο για δύο χρόνια
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Είναι μεγάλο πράγμα να ξέρουν κάποιες πότε πρέπει να σταματάνε. Κάποιες μεγαλοκοπέλες δεν καταλαβαίνουν ότι με το να συνεχίζουν και να προσπαθούν να βρουν πελάτες πειράζοντας τόσο πολύ τις φωτογραφίες τους απλά χαλάνε το όνομα και την αξία που έκτισαν με τόσο κόπο.
Ίσως πρέπει να πάνε σε ένα γηροκομείο για να νιώσουν σημαντικές και για να ανέβει η αυτοπεποίθησή τους ή να παραδεχτούν τα χρόνια τους και να παρουσιάζονται στο κοινό ως granny αφέντρες και να τα κονομάνε με τίμιο τρόπο από μερακλήδες. Όπως ακριβώς έκανε μια γιαγιάκα στην Αγγλία με όνομα "Mistress Sofia" ή "sherry_lever_ ".
Το να κοροϊδεύουν με photoshop και με ψεύτικα προφίλ που τους αποθεώνουν είναι πολύ άσχημο.
Υ.Γ.: Γενικές σκέψεις γράφω. Παρακαλώ να μην πεταχτεί πάλι κανένας μερακλής και αρχίζει γράφει διάφορα.
Η βίντα το έχει τσακίσει το photoshop αλλά δεν ξέρει ούτε αυταρχικό
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
H αλήθεια είναι ότι κάποτε μετρούσε. ΈΧουν περασει το χρονια και ισως θα ηταν καλυτερα σιγα σιγά να το αφήσει το άθλημα ή να το περιορισει σε κλειστό κύκλο. Δεν θα πω χάλια αλλά θα πω οτι ειναι καλό να καταλαβαίνεις πόε πρέπει να σταματας επαγγελματικά είδικα όταν είναι κάτι τόσο απαιτητικο οσο το bdsm
Αφού τώρα έκανες λογαριασμό στα μπου καρφώνεστε η έρικα είναι η καλύτερη
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Τι γνωρίζουμε για την βαρώνη?
Παλαιότερα αν δεν κάνω λάθος θυμάμαι αγγελία της αλλά μετά εξαφανίστηκε.
Εμπειρία έχει
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Όσο και να χτυπιέσαι η Vida είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες για αυτό έχεις λυσσάξει, επειδή η Vida δεν προσπαθεί να προσεγγίσει κόσμο με ψέματα, όπως για παράδειγμα κάνει με τις πειραγμένες φωτογραφίες η ώριμη 50+ από το Λονδίνο που δεν ξέρει γρι αγγλικά .
Παρακάτω είναι μια αγγελία μιας μαντάμ που έχει μεταφράσει προγράμματα με το google translate επειδή είχε κάνει καριέρα στο Λονδίνο.

αγγελ.jpg
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
658
Like
1.190
Πόντοι
206
Ισχύει ότι έκανε σεξ
Και έκανε καλό σεξ,
Τι γνωρίζουμε για την βαρώνη?
Παλαιότερα αν δεν κάνω λάθος θυμάμαι αγγελία της αλλά μετά εξαφανίστηκε.
Αγόρασε πασατέμπο καλύτερα. Ότι χειρότερο
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Καλησπέρα!
Διάβασα τις συζητήσεις του forum. Όλες οι γνώμες είναι σεβαστές. Όλες οι κυρίες , τις οποίες έχω επισκεφτεί στο παρελθόν είναι υπέροχες και η κάθε μία έχει κάτι το ξεχωριστό. Συμφωνώ απόλυτα, το ζήτημα της χημείας μεταξύ dom-sub είναι πολύ σημαντικό. Επίσης ο χρόνος, όσο περισσότερο χρόνο γνωρίζω την Mistress μου, τόσο περισσότερο την ερωτεύομαι. Όπως ακριβώς κάθε ανθρώπινη σχέση ,αλλά επειδή μιλάμε για Femdom όλα μπαίνουν κάτω από έναν μεγεθυντικό φακό. Είτε επειδή υπάρχει ο πόνος , η διείσδυση , η υπακοή, η ίδια η επιθυμία , το φετίχ που κοινωνικά δεν είναι ακόμα αποδεκτό, είναι ακόμα ταμπού, όλα αυτά μαζί έχουν από μόνα τους τεράστια ΕΝΤΑΣΗ είτε εισαι Sub είτε Dom. Το καταλαβαίνω κάθε φορά που φευγω από την Κυρία Αλεξάνδρα. Πρίν λίγο καιρό έμεινα σε ένα από τα κελιά της στο Ωmega (πρωτόγνωρη εμπειρία για τα ελληνικά δεδομένα). Εκει ήταν και η Freya, μια καταπληκτική Κυρία, με επίπεδο, μόρφωση και έμπειρη στον πόνο. Επίσης η Κυρία Μεσσαλίνα, είναι καταπληκτική στα σενάρια και στο εγκεφαλικό παιχνίδι. Πολύ έντονα συναισθήματα... Εκείνη η μία και μοναδική ώρα ελευθερίας από το κελί... Η αγκαλιά της Mistresss Alexandra μετά τον πόνο ... Μοναδική εμπειρία! Κάθε φορά που φεύγω περιμένω την επόμενη συνάντηση μαζί της.
Έχει χρόνια να έρθει Σαλονίκη την περιμένουμε και την όλγα
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Όσο και να χτυπιέσαι η Vida είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες για αυτό έχεις λυσσάξει, επειδή η Vida δεν προσπαθεί να προσεγγίσει κόσμο με ψέματα, όπως για παράδειγμα κάνει με τις πειραγμένες φωτογραφίες η ώριμη 50+ από το Λονδίνο που δεν ξέρει γρι αγγλικά .
Παρακάτω είναι μια αγγελία μιας μαντάμ που έχει μεταφράσει προγράμματα με το google translate επειδή είχε κάνει καριέρα στο Λονδίνο.

αγγελ.jpg
Εσύ παρακολουθείς την ερίκα χάχα, δες το κοκκάλι σου
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Όσο και να χτυπιέσαι η Vida είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες για αυτό έχεις λυσσάξει, επειδή η Vida δεν προσπαθεί να προσεγγίσει κόσμο με ψέματα, όπως για παράδειγμα κάνει με τις πειραγμένες φωτογραφίες η ώριμη 50+ από το Λονδίνο που δεν ξέρει γρι αγγλικά .
Παρακάτω είναι μια αγγελία μιας μαντάμ που έχει μεταφράσει προγράμματα με το google translate επειδή είχε κάνει καριέρα στο Λονδίνο.

αγγελ.jpg
Μουνάρα είναι η Ερίκα και την θέλουμε Σαλονίκη
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Simos1978 και γιατί δεν την παίρνετε Ποιος θα σας φέρει αντίρρηση; Ότι πρέπει είναι για τους μερακλήδες η ώριμη από το "Λονδίνο" για granny καταστάσεις. Εγώ με τη σειρά μου θα περιμένω πότε θα έρθει η μουνάρα σαδίστρια Vida στην Αθήνα.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Simos1978 και γιατί δεν την παίρνετε Ποιος θα σας φέρει αντίρρηση; Ότι πρέπει είναι για τους μερακλήδες η ώριμη από το "Λονδίνο" για granny καταστάσεις. Εγώ με τη σειρά μου θα περιμένω πότε θα έρθει η μουνάρα σαδίστρια Vida στην Αθήνα.
Η βίντα είναι άσχετη πάρτε την εσείς και να έρθει η Ερίκα Σαλονίκη και η Όλγα
 

the_fish

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
26
Πόντοι
0
Παιδια επειδη μου εχετε στειλει καποιοι για την Ολγα πμ.
Να ξεκαθαρισω οτι ειναι εντελως υποκειμενικη η αποψη μου.Ειδικα οπως προειπα στο θεμα του bdsm,δεν υπαρχουν καλυτερες και χειροτερες.
Σε καποιους η κυρια Ισιδα παραδειγμα βλεπω οτι βγαζει οτι καλυτερο και μπραβο της.Το οτι δεν το εβγαλε σε εμενα δεν σημαινει οτι ειναι κακη σε αυτο που κανει!!
Εαν εχω να προσαψω κατι σε καποια ειναι μονο στην Ερρικα για τη συμπεριφορα της και μονο στο τηλεφωνο.
Οι δοκιμες πειθουν ή απομακρυνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom