Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Simos1978, μακάρι να ερχόταν στην Αθήνα η Vida αλλά που τέτοια τύχη.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
H αλήθεια είναι ότι κάποτε μετρούσε. ΈΧουν περασει το χρονια και ισως θα ηταν καλυτερα σιγα σιγά να το αφήσει το άθλημα ή να το περιορισει σε κλειστό κύκλο. Δεν θα πω χάλια αλλά θα πω οτι ειναι καλό να καταλαβαίνεις πόε πρέπει να σταματας επαγγελματικά είδικα όταν είναι κάτι τόσο απαιτητικο οσο το bdsm
100 παίρνει
Δεν σου φαινεται.
Μόλις έκανες και εσύ νέο προφίλ ,διάβασε τις αναρτήσεις μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Simos1978, μακάρι να ερχόταν στην Αθήνα η Vida αλλά που τέτοια τύχη.
Από Αθήνα φεύγει άφραγκη η βίντα
 

the_fish

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
26
Πόντοι
0
100 παίρνει

Μόλις έκανες και εσύ νέο προφίλ ,διάβασε τις αναρτήσεις μου
Να τις διαβασω τις αναρτησεις σου φιλε μου αλλα εσυ εχεις και 20 κλωνους και οι αναρτησεις σου ειναι ασυναρτησιες.Ποιου προφιλ σου θελεις να διαβασω?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Να τις διαβασω τις αναρτησεις σου φιλε μου αλλα εσυ εχεις και 20 κλωνους και οι αναρτησεις σου ειναι ασυναρτησιες.Ποιου προφιλ σου θελεις να διαβασω?
Το δικό μου εσύ είσαι κλώνος τώρα έκανες προφίλ
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Εν κατακλείδι Αλεξάνδρα και έρικα μετράνε στην Αθήνα συν την θεανώ και την όλγα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πρεπει να προσεξεις λιγο τον τροπο γραφης σου με τα αλλα προφιλ που εχεις...καρφωνεσαι!!!
Ίδια ημερομηνία έκανες και τα δύο σου προφίλ
 

the_fish

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
26
Πόντοι
0
Εν κατακλείδι Αλεξάνδρα και έρικα μετράνε στην Αθήνα συν την θεανώ και την όλγα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ίδια ημερομηνία έκανες και τα δύο σου προφίλ
Ποια 2 ρε ανθρωπε??τι λες??
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Να τις διαβασω τις αναρτησεις σου φιλε μου αλλα εσυ εχεις και 20 κλωνους και οι αναρτησεις σου ειναι ασυναρτησιες.Ποιου προφιλ σου θελεις να διαβασω?
Άσε τον καημένο Fotis_freedom στην ησυχία του. Προφανώς ήθελε να είναι ο λογιστής της Vida για αυτό αναφέρει με τι λεφτά φεύγει από την Αθήνα. Το κακό για αυτόν αλλά κυρίως για την ώριμη μαντάμ από το "Λονδίνο" είναι πως όταν έρχεται η Vida στην Αθήνα μια χαρά πολλές συνεδρίες κάνει.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Άσε τον καημένο Fotis_freedom στην ησυχία του. Προφανώς ήθελε να είναι ο λογιστής της Vida για αυτό αναφέρει με τι λεφτά φεύγει από την Αθήνα. Το κακό για αυτόν αλλά κυρίως για την ώριμη μαντάμ από το "Λονδίνο" είναι πως όταν έρχεται η Vida στην Αθήνα μια χαρά πολλές συνεδρίες κάνει.
Δεν είμαι νέος αλλά έχω πάει με τις καλύτερες,πρόλαβα Τίνα και νανά βρετού
 

the_fish

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
26
Πόντοι
0
Άσε τον καημένο Fotis_freedom στην ησυχία του. Προφανώς ήθελε να είναι ο λογιστής της Vida για αυτό αναφέρει με τι λεφτά φεύγει από την Αθήνα. Το κακό για αυτόν αλλά κυρίως για την ώριμη μαντάμ από το "Λονδίνο" είναι πως όταν έρχεται η Vida στην Αθήνα μια χαρά πολλές συνεδρίες κάνει.
Ρε φιλε δεν με νοιαζει τι κανει η καθεμια και ποσα κονομαει!!Να τα εχουν να τα χαιρονται..τι με νοιαζει εμενα??
Απλα λεω στον αλλο οτι παρακολουθω το φορουμ καιρο και κανει μπαμ οτι εχει 10 κλωνους ο ανθρωπος για να εκθειαζει την ερρικα.
Αν και οπως απανταει,δε νομιζω οτι εχει τη νοητικη κατασταση να καταλαβει τι του λεω.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Ρε φιλε δεν με νοιαζει τι κανει η καθεμια και ποσα κονομαει!!Να τα εχουν να τα χαιρονται..τι με νοιαζει εμενα??
Απλα λεω στον αλλο οτι παρακολουθω το φορουμ καιρο και κανει μπαμ οτι εχει 10 κλωνους ο ανθρωπος για να εκθειαζει την ερρικα.
Αν και οπως απανταει,δε νομιζω οτι εχει τη νοητικη κατασταση να καταλαβει τι του λεω.τ
Καλά ότι δεν έχει κοινή λογική ο άνθρωπος κάνει μπαμ. Μάλλον έχει πιει τα ποτηράκια του. Η προηγούμενη ανάρτησή μου ήταν άλλωστε ειρωνική προς τον Fotis_freedom και όχι προς εσένα.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Παιδια επειδη μου εχετε στειλει καποιοι για την Ολγα πμ.
Να ξεκαθαρισω οτι ειναι εντελως υποκειμενικη η αποψη μου.Ειδικα οπως προειπα στο θεμα του bdsm,δεν υπαρχουν καλυτερες και χειροτερες.
Σε καποιους η κυρια Ισιδα παραδειγμα βλεπω οτι βγαζει οτι καλυτερο και μπραβο της.Το οτι δεν το εβγαλε σε εμενα δεν σημαινει οτι ειναι κακη σε αυτο που κανει!!
Εαν εχω να προσαψω κατι σε καποια ειναι μονο στην Ερρικα για τη συμπεριφορα της και μονο στο τηλεφωνο.
Οι δοκιμες πειθουν ή απομακρυνουν.
Η Ερίκα ξέρει βδσμ
Ρε φιλε δεν με νοιαζει τι κανει η καθεμια και ποσα κονομαει!!Να τα εχουν να τα χαιρονται..τι με νοιαζει εμενα??
Απλα λεω στον αλλο οτι παρακολουθω το φορουμ καιρο και κανει μπαμ οτι εχει 10 κλωνους ο ανθρωπος για να εκθειαζει την ερρικα.
Αν και οπως απανταει,δε νομιζω οτι εχει τη νοητικη κατασταση να καταλαβει τι του λεω.
Και εγώ την γουστάρω την ερίκα αλλά περιμένω και την όλγα και την Αλεξάνδρα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Ρε φιλε δεν με νοιαζει τι κανει η καθεμια και ποσα κονομαει!!Να τα εχουν να τα χαιρονται..τι με νοιαζει εμενα??
Απλα λεω στον αλλο οτι παρακολουθω το φορουμ καιρο και κανει μπαμ οτι εχει 10 κλωνους ο ανθρωπος για να εκθειαζει την ερρικα.
Αν και οπως απανταει,δε νομιζω οτι εχει τη νοητικη κατασταση να καταλαβει τι του λεω.
Δεν εκθειάζω μόνο μία κάτσε διάβασε και μια χαρά είναι η νοητική μου κατάσταση
 

the_fish

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
26
Πόντοι
0
Η Ερίκα ξέρει βδσμ

Και εγώ την γουστάρω την ερίκα αλλά περιμένω και την όλγα και την Αλεξάνδρα

Δεν εκθειάζω μόνο μία κάτσε διάβασε και μια χαρά είναι η νοητική μου κατάσταση
Ξερεις τι θυμιζεις??
Ειναι μια κυρια που βαζει 35 αγγελιες την μια πισω απο την αλλη στα σαιτ.
Δε νομιζω να την ξερεις ομως......
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Ξερεις τι θυμιζεις??
Ειναι μια κυρια που βαζει 35 αγγελιες την μια πισω απο την αλλη στα σαιτ.
Δε νομιζω να την ξερεις ομως......
Ξέρω τις περισσότερες και είμαι παλιό προφίλ όχι 15 ημερών
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Η Ερίκα ξέρει βδσμ

Και εγώ την γουστάρω την ερίκα αλλά περιμένω και την όλγα και την Αλεξάνδρα
Η Αλεξάνδρα δύσκολο να έρθει Θεσσαλονίκη έχει κάνει νέο dungeon στα βόρεια προάστεια και φέρνει τις καλύτερες αφέντρες από το εξωτερικό,στην όλγα στείλτε της μηνύματα στο προφίλ της για να έρθει έχει και εκείνη δικό της dungeon στην Αθήνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom