Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Απο που μπορώ να τη βρώ για να κλείσω σεσσιον?
Γιατί έχω στείλει στο fb αλλά δεν μου έχει απαντήσει...
Αν μπεις στην αγγελία της στο κανεσεξ(λογικά έχει κι άλλου), έχει τηλ. Εγω όταν είχα πρώτο κλείσει της είχα στειλει μήνυμα εδω
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Ποια κατουράει καλύτερα; :rockon:
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Για ksenia ioannidou ξέρουμε τίποτα? Κάνει ακόμα, ηλικία αν είναι καλή κλπ κλπ..
 
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Για μενα το καλο γκολντεν δεν θα πρεπει να εχει ορθια την κοπελα αλλα αντιθετα να πλησιαζει με καθισμα καυλωτικα στο σημειο που θα ουρησει. Να εχει ποσοτητα αν ειναι δυνατον να μην εχει δυσαρεστη γευση ή οσμη. Να εχει οσο περισσοτερο καλοσχηματισμενα ποδια και κυριως προσαγωγους. Να σε εχει ετοιμασει εγκεφαλικα οτι εχει καυλωσει και τωρα σε χυνει.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Για ksenia ioannidou ξέρουμε τίποτα? Κάνει ακόμα, ηλικία αν είναι καλή κλπ κλπ..
Ψηλή ξανθιά νταρντάνα που μπορεί να πλησιάζει και το 1,80 ξυπολητη. Κάνει λίγα sessions τα οποία δεν ειναι με το χρονομετρο στο χέρι. Πάνε χρόνια που την ειχα επισκεφθεί. Ηλικία τη δεδομένη στιγμή σιγουρα πάνω απο 45. Ενδέχεται να σου ζητήσει αν δε σε ξέρει να στειλεις καποια προκαταβολή , μη φοβηθείς με τη συγκεκριμένη, δεν ειναι απο αυτές που τις παιρνουν και εξαφανίζονται απλά επειδή μένει καπου προς Λαγονήσι νομίζω έχει ενα δικιο, να κανει ολοκληρο ταξιδι μέχρι Αθηνα και ο αλλος να μην εμφανιστει στο ξενοδοχείο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.843
Πόντοι
3.145
Όσες ζητάνε προκαταβολικά κάποια χρήματα πιθανότατα προσπαθούν να αποφύγουν το ρίσκο του στησίματος (αν δεν βρωμάει αλλιώς το πράγμα). Οπότε μάλλον δεν έχουν φάει τα μούτρα τους στην πιάτσα και άρα δεν έχουν και την κατάλληλη εμπειρία από σέσσιονς. Προσωπικά, αποφεύγω τις ινσταγκραμικές, εκτός και αν είναι κάποια γνωστή που δουλεύει και τα σόσιαλ. Πάντως η κοπέλα όντως φαίνεται τούμπανο.

ΥΓ. Αμαθος, πολύ παλαιότερα, είχα δώσει προκαταβολή σε ένα (πανέμορφο) call-girl και στο τέλος δεν έφαγα φόλα. Μάλιστα ήταν και από τις πολύ καλές εμπειρίες που είχα. Ίσως ήμουν και τυχερός. Σήμερα και εγώ δεν θα έδινα προκαταβολή για κανένα λόγο, ειδικά σε κάποια που δεν είναι από τις γνωστές του χώρου (αφέντρες και μη, οι οποίες άλλωστε δεν δουλεύουν και έτσι).
εχετε σκεφθει ποτέ όσοι εχετε δώσει προκαταβολικά χρήματα σε δαύτες..και εξαπατηθήκατε..να τις μηνυσετε/καταγγείλετε στην διώξη ηλεκτρονικού εγκλήματος;; ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ 5ο οροφο στην ΓΑΔΑ
(εγώ το εκανα σε εναν απατεωνα που παρουσίαζε ψευτικες φωτο ακινητων και μου εφαγε ενα 100ρικο...πηγα με ολα τα μεηλ/τραπεζικο εμβασμα σε τραπεζα εξωτερ..κ.λ.π...και η διαδικασία κύλησε αυταπάγγελτα απο την δίωξη..
στο 1ο δικαστήριο δεν ήρθε..και ο δικηγόρος του μου πρότεινε να τα βρουμε..αλλά τον διαλόστειλα.. σε 2 μήνες ειναι το 2ο και μαλλον δεν θα ερθει και παλι και θα δικασθει ερημην.
ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ δεν ειναι να παρω το 100ρικο πίσω, ΑΛΛΑ να υπάρξουν σενεπειες για αυτά τα ερπετα, και να προστατευτούν οι υπόλοιποι.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
εχετε σκεφθει ποτέ όσοι εχετε δώσει προκαταβολικά χρήματα σε δαύτες..και εξαπατηθήκατε..να τις μηνυσετε/καταγγείλετε στην διώξη ηλεκτρονικού εγκλήματος;; ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ 5ο οροφο στην ΓΑΔΑ
(εγώ το εκανα σε εναν απατεωνα που παρουσίαζε ψευτικες φωτο ακινητων και μου εφαγε ενα 100ρικο...πηγα με ολα τα μεηλ/τραπεζικο εμβασμα σε τραπεζα εξωτερ..κ.λ.π...και η διαδικασία κύλησε αυταπάγγελτα απο την δίωξη..
στο 1ο δικαστήριο δεν ήρθε..και ο δικηγόρος του μου πρότεινε να τα βρουμε..αλλά τον διαλόστειλα.. σε 2 μήνες ειναι το 2ο και μαλλον δεν θα ερθει και παλι και θα δικασθει ερημην.
ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ δεν ειναι να παρω το 100ρικο πίσω, ΑΛΛΑ να υπάρξουν σενεπειες για αυτά τα ερπετα, και να προστατευτούν οι υπόλοιποι.
Εντάξει ρε φίλε εσένα σε ρίξανε με το ακίνητο και πήγες κύριος να κάνεις την καταγγελία σου.
Ο μπουρδελιάρης - ανωμαλιάρης όμως τι να πει? Έστειλα λεφτά στην αφέντρα και έγινε καπνός αντί να με στραπάρει? Θα τους φύγει ο φραπές απ' αυτιά
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.843
Πόντοι
3.145
Εντάξει ρε φίλε εσένα σε ρίξανε με το ακίνητο και πήγες κύριος να κάνεις την καταγγελία σου.
Ο μπουρδελιάρης - ανωμαλιάρης όμως τι να πει? Έστειλα λεφτά στην αφέντρα και έγινε καπνός αντί να με στραπάρει? Θα τους φύγει ο φραπές απ' αυτιά
επειδη εκει είναι και δουλευουν πολυ νεοι ανθρωποι ( 28/33) ..πιστεψε με δεν θα σουν πουν τιποτα..
Το ...τι ακουνε και βλεπουν ..απο παιδοφιλικα/σεξομαζοχιστικα , ανωμαλοκαταστασεις κ.λ.π
τα του νηματος εδώ...ειναι παιδικη χαρα γι αυτούς ...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
επειδη εκει είναι και δουλευουν πολυ νεοι ανθρωποι ( 28/33) ..πιστεψε με δεν θα σουν πουν τιποτα..
Το ...τι ακουνε και βλεπουν ..απο παιδοφιλικα/σεξομαζοχιστικα , ανωμαλοκαταστασεις κ.λ.π
τα του νηματος εδώ...ειναι παιδικη χαρα γι αυτούς ...
Το ότι βλέπουν τα πάντα δεν σημαίνει οτι ο καθένας που του έφαγε λεφτά το call girl ή η Aφεντρα νιώθει άνετα να το καταγγείλει. Είτε από "ντροπή" είτε επειδή έχουν σχέσεις ,είναι παντρεμένοι κτλ και φοβούνται και το ίσκιο τους. Αλλά πάντως αυτό που ανέφερες για κάποιον κουλ τύπο αποτελεί μια λύση. Γενικά οι προκαταβολές είναι καλό να αποφεύχονται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
1
Επειδη τα threads τα διαβαζει και ο καθε λογης απατεώνας, καλο ειναι να ξερει τι μπορει να τον περιμενει και να φοβαται. Ωραιος τυπε, μου αρεσεις. Δεν ειναι τα λεφτα, ειναι το γαμωτο και οτι θα σωσεις και τους επομενους
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Ψηλή ξανθιά νταρντάνα που μπορεί να πλησιάζει και το 1,80 ξυπολητη. Κάνει λίγα sessions τα οποία δεν ειναι με το χρονομετρο στο χέρι. Πάνε χρόνια που την ειχα επισκεφθεί. Ηλικία τη δεδομένη στιγμή σιγουρα πάνω απο 45. Ενδέχεται να σου ζητήσει αν δε σε ξέρει να στειλεις καποια προκαταβολή , μη φοβηθείς με τη συγκεκριμένη, δεν ειναι απο αυτές που τις παιρνουν και εξαφανίζονται απλά επειδή μένει καπου προς Λαγονήσι νομίζω έχει ενα δικιο, να κανει ολοκληρο ταξιδι μέχρι Αθηνα και ο αλλος να μην εμφανιστει στο ξενοδοχείο.
Thanks.. και πως επικοινωνούμε μαζί της ?
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.843
Πόντοι
3.145
Το ότι βλέπουν τα πάντα δεν σημαίνει οτι ο καθένας που του έφαγε λεφτά το call girl ή η Aφεντρα νιώθει άνετα να το καταγγείλει. Είτε από "ντροπή" είτε επειδή έχουν σχέσεις ,είναι παντρεμένοι κτλ και φοβούνται και το ίσκιο τους. Αλλά πάντως αυτό που ανέφερες για κάποιον κουλ τύπο αποτελεί μια λύση. Γενικά οι προκαταβολές είναι καλό να αποφεύχονται.
συμφωνω οτι πρεπει να αποφευγονται..
αν δεν ειχα παει ..θα συμφωνουσα και γω μαζί σου! ΑΛΛΑ είναι εντελώς διαφορετικα απ' οτι θα πιστευε οποισδηποτε..
υπάρχουν οικονομικοι εκβιασμοι ..σε παντρεμενους που δεν φανταζομαστε εμεις..
απειλές για δημοσιευση προσωπικων δεδομενων/φωτος κλπ
γκομενες/γκομενοι ...που εκλεψαν τα pin ..απο συντροφους /εραστες
και πολλά αλλα..email μαιμούδες..
αν ηταν εκει μεσα 50+ ρηδες μπάτσοι,
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ...
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
συμφωνω οτι πρεπει να αποφευγονται..
αν δεν ειχα παει ..θα συμφωνουσα και γω μαζί σου! ΑΛΛΑ είναι εντελώς διαφορετικα απ' οτι θα πιστευε οποισδηποτε..
υπάρχουν οικονομικοι εκβιασμοι ..σε παντρεμενους που δεν φανταζομαστε εμεις..
απειλές για δημοσιευση προσωπικων δεδομενων/φωτος κλπ
γκομενες/γκομενοι ...που εκλεψαν τα pin ..απο συντροφους /εραστες
και πολλά αλλα..email μαιμούδες..
αν ηταν εκει μεσα 50+ ρηδες μπάτσοι,
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ...
Να σε ρωτήσω ρε φιλε εδώ η κατηγορία που θα της απαγγελθεί ποια θα είναι ; Οτι δεν τον μαστίγωσε ; Οτι δεν του εσκισε τον πάτο ; Δεν έχουμε εκβιασμό ή απάτη οπως στην προκειμένη περίπτωση με τα ακίνητα , πως θα σταθει κατηγορητήριο ; Εάν καποια σε εκβιάζει με φωτογραφίες μηνυματα κτλ ναι εκει ειναι σαφες εδω ποια ειναι η κατηγορία ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom