Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
592
Κριτικές
6
Like
66
Πόντοι
6
Φοβερη αφεντρα! Δεν εχει σταματησει; Απο οσα διαβαζω στο φορουμ μαλλον δειχνει οτι εφυγε απο την αγορα.
Μια απο τις καλυτερες του χωρου ,την εβλεπα συχνα απο 2008-2010 στο χωρο της Μαρνης ,μετα ανεξαρτοποιηθηκε εκανε δικο της χωρο καπου στην Πλ.Αμερικης με επιλεκτους πελατες και υψηλη τιμη ,για την εποχη της κρισης ,τωρα λενε οτι σταματησε ,οτι εφυγε εξωτερικο ...διαφορα .
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
αυτή εδώ την ξέρετε??
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μια απο τις καλυτερες του χωρου ,την εβλεπα συχνα απο 2008-2010 στο χωρο της Μαρνης ,μετα ανεξαρτοποιηθηκε εκανε δικο της χωρο καπου στην Πλ.Αμερικης με επιλεκτους πελατες και υψηλη τιμη ,για την εποχη της κρισης ,τωρα λενε οτι σταματησε ,οτι εφυγε εξωτερικο ...διαφορα .
Εδω ειναι επεστρεψε αλλά βλεπει τους σταθερους της κυριως και τους κιανουργιους τους περνα απο κόσκινο , οπότε όσοι θελετε να την προσεγγισετε φροντίστε να το κανετε σωστά
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
αυτό αναρωτιέμαι και εγώ....
Κανένας λογος φιλε, γεμάτο το Instagram με χαζοβιολες που δηλωνουν findom και καλά να στα παιρνει μια αφεντρα με την οποια εχεις κανει και ενα δυο session και γουσταρεις να της τα σκας παει στο διαολο να το καταλαβω αλλά να τα δινεις σε καποια που δε θα δεις ποτέ απο κοντά πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη ανωμαλια που εχω ακουσει !!!!
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Κανένας λογος φιλε, γεμάτο το Instagram με χαζοβιολες που δηλωνουν findom και καλά να στα παιρνει μια αφεντρα με την οποια εχεις κανει και ενα δυο session και γουσταρεις να της τα σκας παει στο διαολο να το καταλαβω αλλά να τα δινεις σε καποια που δε θα δεις ποτέ απο κοντά πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη ανωμαλια που εχω ακουσει !!!!
Αυτή κάνει session λέει
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Που το λεει ; Επικοινωνησες μαζί της ; Και τι ταρίφα εχει ;
To γράφει αν δεις τα allmylink της και επίσης φαίνεται πολύ δυνατό πορνίδιο. Μου φαίνεται όμως ότι ζητάει αστρονομικά ποσά.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
To γράφει αν δεις τα allmylink της και επίσης φαίνεται πολύ δυνατό πορνίδιο. Μου φαίνεται όμως ότι ζητάει αστρονομικά ποσά.
Καλα πορνίδιο ειναι εξ Ανατολας , αλλά κατ βρωμαει γιατ γραφει ότι για να μιλησει μαζι σου θελει ενα 30αρι για αρχη οποτε οπως καταλαβαινεις πας στν επομενη
 

anemosg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σε όλους να ρωτήσω Αφροδίτη Αδαμη ξέρει κανείς κάτι; ;σκέφτομαι να την συναντήσω
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
592
Κριτικές
6
Like
66
Πόντοι
6
Καλα πορνίδιο ειναι εξ Ανατολας , αλλά κατ βρωμαει γιατ γραφει ότι για να μιλησει μαζι σου θελει ενα 30αρι για αρχη οποτε οπως καταλαβαινεις πας στν επομενη
Μακρια απο προκαταβολες ,βρωμαει προκαταβολικα το πραγμα .
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Μακρια απο προκαταβολες ,βρωμαει προκαταβολικα το πραγμα .
Όσες ζητάνε προκαταβολικά κάποια χρήματα πιθανότατα προσπαθούν να αποφύγουν το ρίσκο του στησίματος (αν δεν βρωμάει αλλιώς το πράγμα). Οπότε μάλλον δεν έχουν φάει τα μούτρα τους στην πιάτσα και άρα δεν έχουν και την κατάλληλη εμπειρία από σέσσιονς. Προσωπικά, αποφεύγω τις ινσταγκραμικές, εκτός και αν είναι κάποια γνωστή που δουλεύει και τα σόσιαλ. Πάντως η κοπέλα όντως φαίνεται τούμπανο.

ΥΓ. Αμαθος, πολύ παλαιότερα, είχα δώσει προκαταβολή σε ένα (πανέμορφο) call-girl και στο τέλος δεν έφαγα φόλα. Μάλιστα ήταν και από τις πολύ καλές εμπειρίες που είχα. Ίσως ήμουν και τυχερός. Σήμερα και εγώ δεν θα έδινα προκαταβολή για κανένα λόγο, ειδικά σε κάποια που δεν είναι από τις γνωστές του χώρου (αφέντρες και μη, οι οποίες άλλωστε δεν δουλεύουν και έτσι).
 
Τελευταία τροποποίηση:

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
ο καλύτερος γαμιάς είναι η έρικα παίζει σε όλα τα ταμπλό ,αν θέλετε τρανς που γαμεί καλά η ντόρα εγγύηση
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Απο που μπορώ να τη βρώ για να κλείσω σεσσιον?
Γιατί έχω στείλει στο fb αλλά δεν μου έχει απαντήσει...
Έχει πολλες αγγελίες. Με ένα απλο γκουγκλαρισμα θα την βρεις κατευθείαν. Στα μηνύματα αν δεν σε ξέρει δύσκολα να σου απαντήσει. Τηλεφώνησε της και να εισαι ειλικρινής και άνετος. Ειναι πολύ ωραία τύπισσα και πολύ άνετη.

ΥΓ Έχει και προφίλ στο φόρουμ. Δοκίμασε να στείλεις αλλα και να σου απαντήσει θα σου πει να της τηλεφωνήσεις για να κλείσετε συνάντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom