Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
Συνάντηση με την Κυρία Ίσιδα σήμερα!! Έχει ανέβει Θεσσαλονίκη με πολύ άγριες kinky διαθέσεις... Πολύ όμορφη, ανανεωμένη, με τρομερή όρεξη και... φουλ εξοπλισμό!! Ο χώρος της ένα μικρό Dungeon! Πεντακάθαρος!Υποδοχή με πολύ σέξυ ντύσιμο, σαδιστικό χαμόγελο, κρατώντας δονητή και μαστίγιο... Είχε φουλ ενέργεια, φαντασία και έλεγχο του παιγνιδιού καθόλη τη διάρκεια της συνάντησης. Το σέσσιον τελείωσε όταν κατάλαβε ότι πραγματικά τερμάτισα... Ούτε ώρα κοιτούσε, ούτε τίποτα. Η γυναίκα πραγματικά το ζεί και το ξέρει το BDSM. Κάθε φορά που την συναντώ δημιουργεί και διαφορετικό role play σενάριο. Για άλλη μια φορά Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Η!!!
Έχει ανέβει μαζί με Νέμεσις? Δεν έχω δει κανένα σχόλιο για Νέμεσις - ξέρει κάποιος κάτι? (εκτός από τον φίλο LB)
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Έχει ανέβει μαζί με Νέμεσις? Δεν έχω δει κανένα σχόλιο για Νέμεσις - ξέρει κάποιος κάτι? (εκτός από τον φίλο LB)
Υποθέτω πως αν ανέβαινε με κάποια άλλη, θα είχε ανακοινώσει ντουέτα κλπ., οπότε για να μην υπάρχουν σχετικές ανακοινώσεις, μόνη της ανέβηκε. Ως εκ τούτου, η Νέμεσις παραμένει Αθήνα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Όχι , δυστυχώς δεν είναι στην Αθήνα αυτές τις ημέρες. Όποιος ενδιαφέρεται επικοινωνεί στο τηλέφωνο μαζί της για πληροφορίες.
 

erotokos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει καποιος να μου προτεινει αφεντρα για sounding;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
612
Like
1.321
Πόντοι
206
Εχεις δικιο..σ αυτη δεν αναφερει κατι ωστοσο σε αλλη αγγελια που ειχε στο kanesex και εχει κατεβει παρουσιαζοταν ως αφεντρα.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Εχεις δικιο..σ αυτη δεν αναφερει κατι ωστοσο σε αλλη αγγελια που ειχε στο kanesex και εχει κατεβει παρουσιαζοταν ως αφεντρα.
Ε τότε μην ασχοληθείς οι τα κανω ολα και συμφερω συνήθως ειναι για να τις αποφευγεις
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Συνάντηση χτες με την Κα Ισιδα. Καταπληκτική εμπειρία. Στα συν η εφευρετικότητα, το βαρύ χέρι, παρόλο που ειναι μικροσκοπικο, ένα υπέροχο tease and denial, η επιδεξιότητα με το κερί και τέλος, το γεγονός ότι καταφέρνει να συμπεριφέρεται σαδιστικά απολαμβάνοντας εμφανώς αυτό που κάνει, ενώ ταυτόχρονα σέβεται. Στα πλην, ότι κάποια στιγμή έπρεπε να πάμε για ύπνο. Συστήνεται ανεπιφύλακτα
 

TreuerHund

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Καλό καλοκαίρι με μια Κυρία πάντα να μας υποτάσσει από ψηλά! Ενας χειμώνας δύσκολος για όλους αλλά τώρα που έρχεται το καλοκαίρι έρχονται και οι νέες καλοκαιρινές συναντήσεις με τις Κυρίες!! Πιστεύω έχω πιά, μια σχετικά, ολοκληρωμένη εικόνα για το τι γίνεται στο χώρο, μιας και επισκέφτηκα σχεδόν όλες τις Κυρίες της Αθήνας τους προηγούμενους μήνες και μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης με τον χώρο στη Γερμανία. Θα ήθελα να τις ευχαριστήσω όλες όσες επισκέφτηκα, γιατί όλες είχαν κάτι ξεχωριστό. Βέβαια στο δικό μου μυαλό ξεχωρίζει μία και παραμένει μακράν η Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Η !!!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Η Ηλέκτρα Γαλανού δουλεύει ακόμα;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Η Ηλέκτρα Γαλανού δουλεύει ακόμα;
Δυστυχώς μαλλον ειναι ανενεργή τον τελευταίο χρόνο. Τουλαχιστον δεν φαινεται να κινειται κατι.. ουτε στα σοσιαλ μιντια ουτε σε αγγελιες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
22
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Καλό καλοκαίρι με μια Κυρία πάντα να μας υποτάσσει από ψηλά! Ενας χειμώνας δύσκολος για όλους αλλά τώρα που έρχεται το καλοκαίρι έρχονται και οι νέες καλοκαιρινές συναντήσεις με τις Κυρίες!! Πιστεύω έχω πιά, μια σχετικά, ολοκληρωμένη εικόνα για το τι γίνεται στο χώρο, μιας και επισκέφτηκα σχεδόν όλες τις Κυρίες της Αθήνας τους προηγούμενους μήνες και μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης με τον χώρο στη Γερμανία. Θα ήθελα να τις ευχαριστήσω όλες όσες επισκέφτηκα, γιατί όλες είχαν κάτι ξεχωριστό. Βέβαια στο δικό μου μυαλό ξεχωρίζει μία και παραμένει μακράν η Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Η !!!

Κανε μας μια συνοψη σχετικα με τις Κυριες που επισκεφτηκες.
 

stankard

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα, η Goddess Nemesis ειναι ενεργη, δεν βρισκω καποια αγγελια στισ σελιδες
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Καλημερα, η Goddess Nemesis ειναι ενεργη, δεν βρισκω καποια αγγελια στισ σελιδες
Τι να σου πω, δεν ξέρω, 2 μέρες ήμουν στο BDSM Area από τις 5μμ μέχρι τις 10-11μμ (Παρασκευή και Σάββατο), και δεν την είδα. Τώρα αν ήρθε να κάνει καμιά βόλτα, τι να σου πω, θα σε γελάσω. Περίμενα όμως ότι εφόσον βγήκε σε αφίσα, θα εμφανιζόταν στο area να κάτσει 3-4 ώρες τη μέρα το ελάχιστο. Διάολε, η @Isida kara και η Domina Victoria φάγανε ώρες και ώρες εκεί, ο Gorean Lord επίσης, η Νέμεσις δυστυχώς αγνοείται η τύχη της.

Σε γενικές γραμμές, είδα πολλούς γνωστούς και γνωστές, αρκετούς φίλους και φίλες, ένα πολύ καλό φίλο που αντί να τον δω Θεσσαλονίκη όταν έρχεται καμιά βόλτα το χειμώνα, τον πέτυχα στην Erotic Art να βγαίνει όμορφες φώτο με όμορφες υπάρξεις, γνώρισα τη σκλάβα της Ίσιδας, ένα μοναδικό πλάσμα, γέλασα με την καρδιά μου με διάφορα σκηνικά, κάναμε τρελό χαβαλέ, παίξαμε με μπουρμπουλήθρες από το ραβδάκι της Ζιρκόνια, βάλαμε σκλάβους σε κλουβιά, ο Gorean Lord προσκαλούσε το κοινό να δοκιμάσει flogging το Σάββατο με διάφορες υπάρξεις να το πράττουν, και προσωπικά γνώρισα και κόσμο που δεν ήξερα.

Σε γενικές γραμμές είχαμε πολύ όμορφες κίνκυ στιγμές.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Τι να σου πω, δεν ξέρω, 2 μέρες ήμουν στο BDSM Area από τις 5μμ μέχρι τις 10-11μμ (Παρασκευή και Σάββατο), και δεν την είδα. Τώρα αν ήρθε να κάνει καμιά βόλτα, τι να σου πω, θα σε γελάσω. Περίμενα όμως ότι εφόσον βγήκε σε αφίσα, θα εμφανιζόταν στο area να κάτσει 3-4 ώρες τη μέρα το ελάχιστο. Διάολε, η @Isida kara και η Domina Victoria φάγανε ώρες και ώρες εκεί, ο Gorean Lord επίσης, η Νέμεσις δυστυχώς αγνοείται η τύχη της.

Σε γενικές γραμμές, είδα πολλούς γνωστούς και γνωστές, αρκετούς φίλους και φίλες, ένα πολύ καλό φίλο που αντί να τον δω Θεσσαλονίκη όταν έρχεται καμιά βόλτα το χειμώνα, τον πέτυχα στην Erotic Art να βγαίνει όμορφες φώτο με όμορφες υπάρξεις, γνώρισα τη σκλάβα της Ίσιδας, ένα μοναδικό πλάσμα, γέλασα με την καρδιά μου με διάφορα σκηνικά, κάναμε τρελό χαβαλέ, παίξαμε με μπουρμπουλήθρες από το ραβδάκι της Ζιρκόνια, βάλαμε σκλάβους σε κλουβιά, ο Gorean Lord προσκαλούσε το κοινό να δοκιμάσει flogging το Σάββατο με διάφορες υπάρξεις να το πράττουν, και προσωπικά γνώρισα και κόσμο που δεν ήξερα.

Σε γενικές γραμμές είχαμε πολύ όμορφες κίνκυ στιγμές.
Και για μένα που δεν έχω γνωριμίες στο χώρο, ηταν πολύ όμορφο και χαλαρό το κλιμα, πολύ ευχαριστο. Μακάρι να επαναληφθεί και του χρόνου
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1
Έχει δοκιμάσει κανείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom