Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Έρικα το έχω γράψει το καλύτερο session,μου είχε κάνει και sounding και cbt, στο pegging δίνει ρέστα καυλώνει απίστευτα ,έχει ψυχή η τύπισσα αλλά δύσκολο να την πετύχεις
Αφού είναι δύσκολο να την πετύχεις, ποιά προτείνεις μετά την Έρικα?
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Έρικα το έχω γράψει το καλύτερο session,μου είχε κάνει και sounding και cbt, στο pegging δίνει ρέστα καυλώνει απίστευτα ,έχει ψυχή η τύπισσα αλλά δύσκολο να την πετύχεις
Αξίζει η αναμονή για να την συναντήσεις
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπέρα στο φορουμ.... Είμαι νέος στο χώρο και ενδιαφέρομαι να μάθω ποιά αφέντρα είναι η καλύτερη στο ξύλο (χαστούκια στο πρόσωπο, στον πισινό κτλ). Όποιος συναγωνιστής μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ να παραθέσει τις απόψεις ή και εμπειρίες του
H Ερικα έχει παράδοση στη σκληράδα , από τις καινουργιες πάς Ολγα για ξυλο ανελεητο. Αρκει να της το πεις βεβαια . Καμια σοβαρη επαγγελματιας δεν τουλουμιαζει αν δεν εχει υπαρξει συναινεση απο πριν
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
H Ερικα έχει παράδοση στη σκληράδα , από τις καινουργιες πάς Ολγα για ξυλο ανελεητο. Αρκει να της το πεις βεβαια . Καμια σοβαρη επαγγελματιας δεν τουλουμιαζει αν δεν εχει υπαρξει συναινεση απο πριν
Για όλγα δεν εχω διαβάσει κάποιο review. Φίλε τόνυ μπορείς να μας πεις 5 πράγματα;
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Καλησπέρα στο φορουμ.... Είμαι νέος στο χώρο και ενδιαφέρομαι να μάθω ποιά αφέντρα είναι η καλύτερη στο ξύλο (χαστούκια στο πρόσωπο, στον πισινό κτλ). Όποιος συναγωνιστής μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ να παραθέσει τις απόψεις ή και εμπειρίες του
Η έρικα έχει δυνατό χέρι και για σφαλιάρες και για μαστίγωμα
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Η καλύτερη στο ξύλο και στην ποδολαγνεία....
Μαρία ή Θεοδώρα όνομα...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Η καλύτερη στο ξύλο και στην ποδολαγνεία....
Μαρία ή Θεοδώρα όνομα...
Την έχεις δοκιμάσει ?εμφανιση τιμές ?
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
28 χρόνων ,.μελαχρινή αδύνατη, κόστος 40 ευρώ.
Αν καταφέρει όμως και έρθει στο ραντεβού διότι δεν απαντάει και κρύβεται στο τηλεφωνο
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Σε ευχαριστώ ,αυτό πάλι να βάζεις αγγελία και να κρύβεσαι δεν μπορώ να το καταλάβω
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Για όλγα δεν εχω διαβάσει κάποιο review. Φίλε τόνυ μπορείς να μας πεις 5 πράγματα;
Εχω αναφερθει παλαιότερα σε αυτό νημα , διαθέτει και δικό της χώρο μπες στη σελίδα της dominaolga.com ή στο instagram /mistress.olga1/ για να σχηματισεις εικόνα.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Vana Spa, υπεύθυνη τηλεφωνων Ελισάβετ ή Έλσα. Κάνει την ανηξερη όμως σε σκλάβους με δώρο 150 ευρώ προσφέρει ξύλο, ποδολαγνεία και αρκετά άλλα. Vana Spa, Σταυρούπολη.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Vana Spa, υπεύθυνη τηλεφωνων Ελισάβετ ή Έλσα. Κάνει την ανηξερη όμως σε σκλάβους με δώρο 150 ευρώ προσφέρει ξύλο, ποδολαγνεία και αρκετά άλλα. Vana Spa, Σταυρούπολη.
Ποια απ όλες κάνουν αυταρχικά ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom