Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Μόνο Έλσα κόστος 150 ευρώ και η υπεύθυνη η Βάνα ζητάει 200 ευρώ διότι έχει πολλά έξοδα το κομμωτήριο της Έλσας και το εξοχικό της Βανας Ωραιόκαστρο και το μαγαζί στη Λάρισα....
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Μόνο Έλσα κόστος 150 ευρώ και η υπεύθυνη η Βάνα ζητάει 200 ευρώ διότι έχει πολλά έξοδα το κομμωτήριο της Έλσας και το εξοχικό της Βανας Ωραιόκαστρο και το μαγαζί στη Λάρισα....
Εντάξει άστο θα παρω ΚΤΕΛ να παω Αθηνα
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
Εχω αναφερθει παλαιότερα σε αυτό νημα , διαθέτει και δικό της χώρο μπες στη σελίδα της dominaolga.com ή στο instagram /mistress.olga1/ για να σχηματισεις εικόνα.
Ευχαριστώ φίλε. Τα έχω δει αυτά κ έχω εικόνα για το εμφανισιακο ( ότι καταλαβαίνει κανείς από τις φωτό)
Έχεις γράψει παλιότερα για τις υπηρεσίες; είναι ελληνιδα; Πως είναι στα session? Σε τι ειδικεύεται;
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1

Καλημέρα. Γνώμες;
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μόνο Έλσα κόστος 150 ευρώ και η υπεύθυνη η Βάνα ζητάει 200 ευρώ διότι έχει πολλά έξοδα το κομμωτήριο της Έλσας και το εξοχικό της Βανας Ωραιόκαστρο και το μαγαζί στη Λάρισα....

Μόνο Έλσα κόστος 150 ευρώ και η υπεύθυνη η Βάνα ζητάει 200 ευρώ διότι έχει πολλά έξοδα το κομμωτήριο της Έλσας και το εξοχικό της Βανας Ωραιόκαστρο και το μαγαζί στη Λάρισα....
Πολλά ζητάνε ,200 ευρώ επειδή έχουν έξοδα στο κομμωτήριο και στο εξοχικό και τι φταίνε οι υποτακτικοί να πληρώνουν τόσα λεφτά?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Τόσα παίρνουν οι έμπειρες αφέντρες με ιδιαίτερα γούστα
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
100 δίνω στην έρικα αλλά τα αξίζει και λίγα είναι ,γαμήσι ,fisting ,cbt,ουρολαγνεία, μου έχωσε την μούρη μου στα κωλομέρια της και στο λεκτικό καύλα ο καλύτερος γαμιάς
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Οι πιο όμορφες είναι πρώτα η Θεανώ και μετά η έρικα, την ίσιδα δεν την έχω γνωρίσει μόνο σε φωτογραφία, στα συν ότι είναι χαμογελαστή και άφαφτη δεν τρελάθηκα όμως, το καλό είναι ότι έγραψε 70 ευρώ την ώρα αλλά το ξενοδοχείο ποιος θα το πληρώσει; εγώ οπότε μία ή άλλη
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1687008128839.jpg
    FB_IMG_1687008128839.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 143

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Οι πιο όμορφες είναι πρώτα η Θεανώ και μετά η έρικα, την ίσιδα δεν την έχω γνωρίσει μόνο σε φωτογραφία, στα συν ότι είναι χαμογελαστή και άφαφτη δεν τρελάθηκα όμως, το καλό είναι ότι έγραψε 70 ευρώ την ώρα αλλά το ξενοδοχείο ποιος θα το πληρώσει; εγώ οπότε μία ή άλλη
Την Ερικα δεν την έχω συναντήσει. Η Θεανώ ειναι όντως πολύ ομορφη, για μένα το ίδιο και η Λολα. Και το κορίτσι στη φωτογραφία ειναι όμορφο απο κοντά, έχει κατι ιδιαιτερο στο βλεμμα της
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Οι πιο όμορφες είναι πρώτα η Θεανώ και μετά η έρικα, την ίσιδα δεν την έχω γνωρίσει μόνο σε φωτογραφία, στα συν ότι είναι χαμογελαστή και άφαφτη δεν τρελάθηκα όμως, το καλό είναι ότι έγραψε 70 ευρώ την ώρα αλλά το ξενοδοχείο ποιος θα το πληρώσει; εγώ οπότε μία ή άλλη
Για την Ίσιδα διαφωνώ. Από κοντά όσοι την συναντήσαμε είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτογραφίες. Στις φωτογραφίες είναι άβαφη, δεν έχει ουτε φίλτρα και είναι και ταλαιπωρημένη από άπειρες ωρες δουλειάς από εκθέσεις, σεσσιονς, show κτλ...Και παλι είναι πολύ όμορφη! Αλλά είναι μαγκιά της που ενώ όλες φορτώνουν τις φωτο με φιλτρα, αυτη βγαίνει "καθαρή"και σου λεει αυτή είμαι. Εξάλλου η γοητεία σε μια γυναίκα δν εφαίνεται από μια στημμένη φώτο αλλά από όλο το στυλ και τον αερα που βγάζει... και αυτό που βγάζει η ίσιδα είναι πολύ αυθεντικά όμορφο. (συμφωνω πάντως ότι και θεανω και ερρικα είναι όμορφες)
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Οι πιο όμορφες είναι πρώτα η Θεανώ και μετά η έρικα, την ίσιδα δεν την έχω γνωρίσει μόνο σε φωτογραφία, στα συν ότι είναι χαμογελαστή και άφαφτη δεν τρελάθηκα όμως, το καλό είναι ότι έγραψε 70 ευρώ την ώρα αλλά το ξενοδοχείο ποιος θα το πληρώσει; εγώ οπότε μία ή

Οι πιο όμορφες είναι πρώτα η Θεανώ και μετά η έρικα, την ίσιδα δεν την έχω γνωρίσει μόνο σε φωτογραφία, στα συν ότι είναι χαμογελαστή και άφαφτη δεν τρελάθηκα όμως, το καλό είναι ότι έγραψε 70 ευρώ την ώρα αλλά το ξενοδοχείο ποιος θα το πληρώσει; εγώ οπότε μία ή άλλη
Πολύ κουρασμένη και ταλαιπωρημένη δείχνει αλλά τόσες ώρες στο ερότικα φυσικό είναι, λίγο βάψιμο το χρειαζόταν
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Πολύ κουρασμένη και ταλαιπωρημένη δείχνει αλλά τόσες ώρες στο ερότικα φυσικό είναι, λίγο βάψιμο το χρειαζόταν
Εβγαλε μια φωτο επειδη περνουσε καλα για το κεφι της και οχι γιατί ηθελε να προμοτάρει. Ξέρει ότι είναι καύλα και έχει τόση αυτοπεποιθεση που δεν την νοιαζει. Για αυτό άλλωστε και είναι πόρωση η Ίσιδα για όλους οσους την συναντήσαμε!
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0

Καλημέρα. Γνώμες;
Δείτε την πρώτη φωτογραφία της από τη gallery

και τα βίντεο εδώ (π.χ. αυτό με Throne)

και πείτε μου αν θα καταλαβαίνατε ότι είναι η ίδια γυναίκα. :)
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Για την Ίσιδα διαφωνώ. Από κοντά όσοι την συναντήσαμε είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτογραφίες. Στις φωτογραφίες είναι άβαφη, δεν έχει ουτε φίλτρα και είναι και ταλαιπωρημένη από άπειρες ωρες δουλειάς από εκθέσεις, σεσσιονς, show κτλ...Και παλι είναι πολύ όμορφη! Αλλά είναι μαγκιά της που ενώ όλες φορτώνουν τις φωτο με φιλτρα, αυτη βγαίνει "καθαρή"και σου λεει αυτή είμαι. Εξάλλου η γοητεία σε μια γυναίκα δν εφαίνεται από μια στημμένη φώτο αλλά από όλο το στυλ και τον αερα που βγάζει... και αυτό που βγάζει η ίσιδα είναι πολύ αυθεντικά όμορφο. (συμφωνω πάντως ότι και θεανω και ερρικα είναι όμορφες)
Την έρικα την
Εβγαλε μια φωτο επειδη περνουσε καλα για το κεφι της και οχι γιατί ηθελε να προμοτάρει. Ξέρει ότι είναι καύλα και έχει τόση αυτοπεποιθεση που δεν την νοιαζει. Για αυτό άλλωστε και είναι πόρωση η Ίσιδα για όλους οσους την συναντήσαμε!
Στην φωτογραφία φαίνεται πολύ κουρασμένη και ταλαιπωρημένη με μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια, έπρεπε να έχει βαφτεί, ποιος θα πάει αν δει αυτή την φωτογραφία; Ι ίδια έχει γράψει ότι έχει ύψος 1 κ 50,στην Θεσσαλονικη δεν έχετε αφέντρες και όσοι γράφετε είστε από την Θεσσαλονίκη
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Για την Ίσιδα διαφωνώ. Από κοντά όσοι την συναντήσαμε είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτογραφίες. Στις φωτογραφίες είναι άβαφη, δεν έχει ουτε φίλτρα και είναι και ταλαιπωρημένη από άπειρες ωρες δουλειάς από εκθέσεις, σεσσιονς, show κτλ...Και παλι είναι πολύ όμορφη! Αλλά είναι μαγκιά της που ενώ όλες φορτώνουν τις φωτο με φιλτρα, αυτη βγαίνει "καθαρή"και σου λεει αυτή είμαι. Εξάλλου η γοητεία σε μια γυναίκα δν εφαίνεται από μια στημμένη φώτο αλλά από όλο το στυλ και τον αερα που βγάζει... και αυτό που βγάζει η ίσιδα είναι πολύ αυθεντικά όμορφο. (συμφωνω πάντως ότι και θεανω και ερρικα είναι όμορφες)
την ερικα που εχω δει αβαφη οντως παραμενει πανεμορφη και πολυ εντυπωσιακη και τη θεανω εχω δει ελαφρος μακιγιαρισμενη δειχνει διαφορετικη σε σχεση με πληρες μακιγιαζ αλλα παραμενει μια πανεμορφη και εντυπωσιακη γυναικα. οσον αφορα τα φιλτρα του κινητο δεν κανουν τοσο μεγαλη διαφορα απο την πραγματικοτητα δεν ειναι και επαγγελματικα προγραμματα επεξεργασιας φωτογραφιων-βιντεο.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.480
Πόντοι
446
Εβγαλε μια φωτο επειδη περνουσε καλα για το κεφι της και οχι γιατί ηθελε να προμοτάρει. Ξέρει ότι είναι καύλα και έχει τόση αυτοπεποιθεση που δεν την νοιαζει. Για αυτό άλλωστε και είναι πόρωση η Ίσιδα για όλους οσους την συναντήσαμε!
Αυτή είναι η ομορφιά . Να απολαμβάνεις και να ζεις κάθε στιγμή της ζωής σου και χωρίς μακιγιάζ .
Η ζωή μου δεν είναι ένα προμο.

Την ομορφιά που νιώθω μέσα μου δεν θα την καλύψω με τίποτα ψεύτικο....
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
την ερικα που εχω δει αβαφη οντως παραμενει πανεμορφη και πολυ εντυπωσιακη και τη θεανω εχω δει ελαφρος μακιγιαρισμενη δειχνει διαφορετικη σε σχεση με πληρες μακιγιαζ αλλα παραμενει μια πανεμορφη και εντυπωσιακη γυναικα. οσον αφορα τα φιλτρα του κινητο δεν κανουν τοσο μεγαλη διαφορα απο την πραγματικοτητα δεν ειναι και επαγγελματικα προγραμματα επεξεργασιας φωτογραφιων-βιντεο

την ερικα που εχω δει αβαφη οντως παραμενει πανεμορφη και πολυ εντυπωσιακη και τη θεανω εχω δει ελαφρος μακιγιαρισμενη δειχνει διαφορετικη σε σχεση με πληρες μακιγιαζ αλλα παραμενει μια πανεμορφη και εντυπωσιακη γυναικα. οσον αφορα τα φιλτρα του κινητο δεν κανουν τοσο μεγαλη διαφορα απο την πραγματικοτητα δεν ειναι και επαγγελματικα προγραμματα επεξεργασιας φωτογραφιων-βιντεο.
Με τρέλα η έρικα σε όλα όμορφη και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα,όσο για το αυταρχικό τα πάντα όλα δεν κολώνει πουθενά
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Αυτή είναι η ομορφιά . Να απολαμβάνεις και να ζεις κάθε στιγμή της ζωής σου και χωρίς μακιγιάζ .
Η ζωή μου δεν είναι ένα προμο.

Την ομορφιά που νιώθω μέσα μου δεν θα την καλύψω με τίποτα ψεύτικο....
αφιερωμένο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom