Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Έχει δοκιμάσει κανείς;
Ντάξει, 250 φτηνή είναι σε σχέση με τα δώρα που ζητάει στο wishlist, παπούτσια garavani (ούτε που τα ξέρω) 1450 ευρουλάκια. Ήρθε η ανάπτυξη λοιπόν, τέρμα τα μνημόνια, τέρμα ο ιός, και έλευση high class mistressess! Πάντως ρε παιδιά παρατηρώ ένα σωρό wannabe αφέντρες με wishlists, και άλλες που δηλώνουν findomes και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως υπάρχουν τύποι να σπαταλάνε τεράστια ποσά, χωρίς καν να γαμάνε, τι ικανοποίηση μπορεί να σου προσφέρει ένα τέτοιο πράγμα?? Να' ναι γκόμενα σου και να σου περισσεύουν το καταλαβαίνω, αλλά να τα καταθέτεις για μία παντελώς άγνωστη με την οποία δεν έχεις κανένα δεσμό, δεν το καταλαβαίνω.
Κατά τ' άλλα η κοπέλλα είναι αστέρι, δεν λέω, αλλά άγουρη ομορφιά, νομίζω ότι καλύτερα σε πρώτη φάση θα ήταν να τελείωνε ένα προπτυχιακό ως υποτακτική που μου φαίνεται ότι της ταιριάζει καλύτερα. Αλλά τες πα, σ' αυτό τον χώρο είσαι ό,τι δηλώσεις.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Μολις επέστρεψα από συνάντηση με την lady queen. Login • Instagram
Θα μείνει Αθήνα σήμερα και αύριο και 5 ιουλίου έρχεται Κρήτη.. Ισως ξανάρθει του χρόνου το καλοκαίρι. Το ραντεβού έγινε στο ξενοδοχείο green suites boutique hotel που επέλεξε για τα sessions . Κατέβηκε από το δωμάτιο της και με υποδέχτηκε στο lobby. Φορουσε μια άσπρη ρόμπα την οποία έβγαλε μολις ανεβήκαμε στο δωμάτιο της και έμεινε με ένα ροζ συνολάκι όπως φαίνεται στο βιντεο παρακάτω , καύλα το θέαμα. Ειναι οπως φαίνεται στις φωτο. Γυμνασμένη γυναίκα σε επιπεδο fitness , σε χέρια, πόδια και ειδικά κώλο. Κάναμε πολλά πράγματα όπως wrestling, holds, l/c , worship, slapping κλπ. Κόστος 200 ευρώ για μισή ώρα. Πραγματικά πολύ δυνατή γυναίκα , οι λαβές της παρα πολύ δυνατές και ετσι ειχαμε γρήγορο tap, ειναι πολύ έμπειρη και φυσικά πολύ όμορφη, αξίζει νομίζω μια επίσκεψη ..Ειναι κοντούλα περίπου 1,60 , γυμνασμένο σωμα, τα αγγλικά της είναι έτσι και έτσι βέβαια, αλλά συννενοείσαι στα βασικα. Δεν υπήρξε κάτι ερωτικό να προσθέσω, handjob πχ όπως με rada ή mirage. Δεν το ζήτησα και ολας για να ξερω αν κανει.
 

Συνημμένα

  • 2939376614108906736.mp4
    4,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Μολις επέστρεψα από συνάντηση με την lady queen. Login • Instagram
Θα μείνει Αθήνα σήμερα και αύριο και 5 ιουλίου έρχεται Κρήτη.. Ισως ξανάρθει του χρόνου το καλοκαίρι. Το ραντεβού έγινε στο ξενοδοχείο green suites boutique hotel που επέλεξε για τα sessions . Κατέβηκε από το δωμάτιο της και με υποδέχτηκε στο lobby. Φορουσε μια άσπρη ρόμπα την οποία έβγαλε μολις ανεβήκαμε στο δωμάτιο της και έμεινε με ένα ροζ συνολάκι όπως φαίνεται στο βιντεο παρακάτω , καύλα το θέαμα. Ειναι οπως φαίνεται στις φωτο. Γυμνασμένη γυναίκα σε επιπεδο fitness , σε χέρια, πόδια και ειδικά κώλο. Κάναμε πολλά πράγματα όπως wrestling, holds, l/c , worship, slapping κλπ. Κόστος 200 ευρώ για μισή ώρα. Πραγματικά πολύ δυνατή γυναίκα , οι λαβές της παρα πολύ δυνατές και ετσι ειχαμε γρήγορο tap, ειναι πολύ έμπειρη και φυσικά πολύ όμορφη, αξίζει νομίζω μια επίσκεψη ..Ειναι κοντούλα περίπου 1,60 , γυμνασμένο σωμα, τα αγγλικά της είναι έτσι και έτσι βέβαια, αλλά συννενοείσαι στα βασικα. Δεν υπήρξε κάτι ερωτικό να προσθέσω, handjob πχ όπως με rada ή mirage. Δεν το ζήτησα και ολας για να ξερω αν κανει.
Στραπ κάνει;
 

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
22
Like
20
Πόντοι
0
Ντάξει, 250 φτηνή είναι σε σχέση με τα δώρα που ζητάει στο wishlist, παπούτσια garavani (ούτε που τα ξέρω) 1450 ευρουλάκια. Ήρθε η ανάπτυξη λοιπόν, τέρμα τα μνημόνια, τέρμα ο ιός, και έλευση high class mistressess! Πάντως ρε παιδιά παρατηρώ ένα σωρό wannabe αφέντρες με wishlists, και άλλες που δηλώνουν findomes και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως υπάρχουν τύποι να σπαταλάνε τεράστια ποσά, χωρίς καν να γαμάνε, τι ικανοποίηση μπορεί να σου προσφέρει ένα τέτοιο πράγμα?? Να' ναι γκόμενα σου και να σου περισσεύουν το καταλαβαίνω, αλλά να τα καταθέτεις για μία παντελώς άγνωστη με την οποία δεν έχεις κανένα δεσμό, δεν το καταλαβαίνω.
Κατά τ' άλλα η κοπέλλα είναι αστέρι, δεν λέω, αλλά άγουρη ομορφιά, νομίζω ότι καλύτερα σε πρώτη φάση θα ήταν να τελείωνε ένα προπτυχιακό ως υποτακτική που μου φαίνεται ότι της ταιριάζει καλύτερα. Αλλά τες πα, σ' αυτό τον χώρο είσαι ό,τι δηλώσεις.

Φιλε αυτο που λες ουτε και εγώ μπορώ να το καταλαβω απο την αλλη τα φετιχ δεν ειναι και κατι που μπορεις να καταλαβεις, δηλαδη πιστευω οτι και καποιος αλλος δεν μπορει να καταλαβει οτι εγώ καυλώνω με ποδια.
Απλά αυτο με το findome ελλάδα νομιζω δεν ευδοκιμει πολυ, στο εξωτερικο βλεπω τυπισες 20-30 χρονων και βγαζουν 30κ(οπως οι ιδιες λενε, αλλα το πιστευω με βαση screenshot που βγαζουν) το μηνα ετσι.
Οπως το ιδιο ειναι και με συναντησεις, αμερικη μια ζηταει 1500 ευρώ για να σε χεσει. Τρελα νουμερα και το απιστευτο ειναι οτι εχουν φουλ κοσμο που τους τα σκαει.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Μολις επέστρεψα από συνάντηση με την lady queen. Login • Instagram
Θα μείνει Αθήνα σήμερα και αύριο και 5 ιουλίου έρχεται Κρήτη.. Ισως ξανάρθει του χρόνου το καλοκαίρι. Το ραντεβού έγινε στο ξενοδοχείο green suites boutique hotel που επέλεξε για τα sessions . Κατέβηκε από το δωμάτιο της και με υποδέχτηκε στο lobby. Φορουσε μια άσπρη ρόμπα την οποία έβγαλε μολις ανεβήκαμε στο δωμάτιο της και έμεινε με ένα ροζ συνολάκι όπως φαίνεται στο βιντεο παρακάτω , καύλα το θέαμα. Ειναι οπως φαίνεται στις φωτο. Γυμνασμένη γυναίκα σε επιπεδο fitness , σε χέρια, πόδια και ειδικά κώλο. Κάναμε πολλά πράγματα όπως wrestling, holds, l/c , worship, slapping κλπ. Κόστος 200 ευρώ για μισή ώρα. Πραγματικά πολύ δυνατή γυναίκα , οι λαβές της παρα πολύ δυνατές και ετσι ειχαμε γρήγορο tap, ειναι πολύ έμπειρη και φυσικά πολύ όμορφη, αξίζει νομίζω μια επίσκεψη ..Ειναι κοντούλα περίπου 1,60 , γυμνασμένο σωμα, τα αγγλικά της είναι έτσι και έτσι βέβαια, αλλά συννενοείσαι στα βασικα. Δεν υπήρξε κάτι ερωτικό να προσθέσω, handjob πχ όπως με rada ή mirage. Δεν το ζήτησα και ολας για να ξερω αν κανει.
Φίλε κατ' αρχήν να σου πω ένα μπράβο γιατί γράφεις κριτικές και μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου, χωρίς να αναλώνεσαι σε τοξικά ξεκατινιάσματα. Ομολογώ ότι αν άκουγα γιαυτό το φετίχ σε θεωρητική βάση, μάλλον θα παρέμενα παγερά αδιάφορος. Όμως η περιγραφή σου σε συνδιασμό με την φωτό που δείχνει ένα μπουμπούκι, επίσης ομολογώ ότι η φάση μου έκανε ένα κλικ. Η ιδέα της ερωτικής πάλης, της σωματικής επαφής, της συνεύρεσης με ένα τέτοιο κορίτσι σιγούρα μου ξυπνάει κάποια αρχέγονα ένστικτα. Εκεί που διαφωνούμε είναι ότι για μένα θα υπήρχαν κάποια προαπαιτούμενα, δεν θα πήγαινα έτσι tabula rasa κι' ό,τι γίνει:

1. Η πάλη θα πρέπει να συμφωνηθεί εξ' αρχής ότι θα γίνει επί ίσοις όροις. Αν η κοπέλα είναι δυνατή και μπορεί να σε βάλει κάτω, μαγκιά της, τιμή και καμάρι της. Πρέπει όμως να αποδεχτεί και το ενδεχόμενο της ήττας της με τις ανάλογες συνέπειες γιαυτή. Αλλιώς η πάλη είναι σικέ και τα σικέ πράγματα με ξενερώνουν αφάνταστα.

2. Γράφεις ότι δεν υπήρξε κάτι ερωτικό. Basta ρε φίλε, δεν θα πάω με την καμία να καταθέσω 200 ευρώ για να φάω ένα κεφαλοκλείδωμα και να με ακινητοποιήσει (θεωρητικά πάντα) μία γκόμενα - όσο ωραία και να είναι- , "χωρίς να υπάρξει τίποτα ερωτικό". Στην χειρότερη περίπτωση, θα έπρεπε να σου παίξει μια μαλακία, να πέσει ένα γλύψιμο, κάτι τέλος πάντων, έστω να ξεγυμνωθεί και δεις ένα βυζί, ένα μουνί ένα κώλο. Εγώ χωρίς αυτά δεν θα πήγαινα ούτε για καφέ, αφού όμως εσύ πέρασες καλά, όλα οκ!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Φιλε αυτο που λες ουτε και εγώ μπορώ να το καταλαβω απο την αλλη τα φετιχ δεν ειναι και κατι που μπορεις να καταλαβεις, δηλαδη πιστευω οτι και καποιος αλλος δεν μπορει να καταλαβει οτι εγώ καυλώνω με ποδια.
Απλά αυτο με το findome ελλάδα νομιζω δεν ευδοκιμει πολυ, στο εξωτερικο βλεπω τυπισες 20-30 χρονων και βγαζουν 30κ(οπως οι ιδιες λενε, αλλα το πιστευω με βαση screenshot που βγαζουν) το μηνα ετσι.
Οπως το ιδιο ειναι και με συναντησεις, αμερικη μια ζηταει 1500 ευρώ για να σε χεσει. Τρελα νουμερα και το απιστευτο ειναι οτι εχουν φουλ κοσμο που τους τα σκαει.
Οτι καυλώνεις με τα πόδια, μια χαρά το καταλαβαίνω, είναι απολύτως κατανοητό και νορμάλ . Επίσης κατανοητό είναι να πληρώνεις για να ικανοποιήσεις αυτή την καύλα σου. Πληρώνεις και σου προσφέρεται μία υπηρεσία. Το να καυλώνει κάποιος για να τον χέσουν είναι κάτι που με αηδιάζει, το θεωρώ μία ακραία ανωμαλία, αλλά είναι κάτι που επίσης καταλαβαίνω. Κι σε αυτή την περίπτωση έχουμε μια υπηρεσία για την οποία υπάρχει το ανάλογο αντίτιμο.

Όμως αυτό το φαινόμενο με τις findomes είναι κάτι εντελώς θλιβερό. Για να καταλάβουν και οι μη επαϊοντες, υπάρχουν άτομα που πληρώνουν παγίως, σε μηνιαία βάση κάποια πονηρά θηλυκά, χωρίς να τα βλέπουν και χωρίς να κάνουν τίποτα ποτέ. Μεταφέρουν τεράστια ποσά στους λογαριασμούς τους, τις αγοράζουν δώρα, τους δίνουν τις πιστωτικές τους κάρτες, και στην καλύτερη περίπτωση μπορεί να τους κάνουν τους σοφέρ. Και απο όλα αυτά αντλούν ικανοποίηση!! Ε, λοιπόν αυτές οι περιπτώσεις νομίζω, χρήζουν ψυχιατρικής περίθαλψης.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Φίλε κατ' αρχήν να σου πω ένα μπράβο γιατί γράφεις κριτικές και μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου, χωρίς να αναλώνεσαι σε τοξικά ξεκατινιάσματα. Ομολογώ ότι αν άκουγα γιαυτό το φετίχ σε θεωρητική βάση, μάλλον θα παρέμενα παγερά αδιάφορος. Όμως η περιγραφή σου σε συνδιασμό με την φωτό που δείχνει ένα μπουμπούκι, επίσης ομολογώ ότι η φάση μου έκανε ένα κλικ. Η ιδέα της ερωτικής πάλης, της σωματικής επαφής, της συνεύρεσης με ένα τέτοιο κορίτσι σιγούρα μου ξυπνάει κάποια αρχέγονα ένστικτα. Εκεί που διαφωνούμε είναι ότι για μένα θα υπήρχαν κάποια προαπαιτούμενα, δεν θα πήγαινα έτσι tabula rasa κι' ό,τι γίνει:

1. Η πάλη θα πρέπει να συμφωνηθεί εξ' αρχής ότι θα γίνει επί ίσοις όροις. Αν η κοπέλα είναι δυνατή και μπορεί να σε βάλει κάτω, μαγκιά της, τιμή και καμάρι της. Πρέπει όμως να αποδεχτεί και το ενδεχόμενο της ήττας της με τις ανάλογες συνέπειες γιαυτή. Αλλιώς η πάλη είναι σικέ και τα σικέ πράγματα με ξενερώνουν αφάνταστα.

2. Γράφεις ότι δεν υπήρξε κάτι ερωτικό. Basta ρε φίλε, δεν θα πάω με την καμία να καταθέσω 200 ευρώ για να φάω ένα κεφαλοκλείδωμα και να με ακινητοποιήσει (θεωρητικά πάντα) μία γκόμενα - όσο ωραία και να είναι- , "χωρίς να υπάρξει τίποτα ερωτικό". Στην χειρότερη περίπτωση, θα έπρεπε να σου παίξει μια μαλακία, να πέσει ένα γλύψιμο, κάτι τέλος πάντων, έστω να ξεγυμνωθεί και δεις ένα βυζί, ένα μουνί ένα κώλο. Εγώ χωρίς αυτά δεν θα πήγαινα ούτε για καφέ, αφού όμως εσύ πέρασες καλά, όλα οκ!
Kαλησπέρα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια καταρχάς. Προσπαθώ να μοιράζομαι τις εμπειρίες μου και να βοηθώ και εγώ με όποιον τρόπο μπορώ. Στα 2 θέματα που αναφέρεις θα σου πω τα εξής. Ως προς το 1ο θέμα εμένα με ενδιαφέρει -εξιτάρει να με κυριαρχήσει αυτή , με οποιον τρόπο μπορεί και όχι πχ να παλέψουμε ανταγωνιστικά και να δούμε ποιος θα νικήσει. Δηλαδή για να το πω πιο απλά , εκείνη να κάνει και εγώ να απολαμβάνω. Η συγκεκριμένη μου άρεσε και πολύ εμφανισιακά οποτε τι καλύτερο για μενα..
Ως προς το δεύτερο θέμα που λες είναι πολύ σωστά τα οσα λες και απολύτως σεβαστά, απλώς ξέρεις απο πριν οτι κοπέλες του sessiongirls δεν παρέχουν ερωτικές υπηρεσίες, το πολύ πολύ μια εκτόνωση και αυτό οχι όλες. Προσωπικά είναι και ένας λόγος που παίρνω 2 φορές τον χρόνο μονο τέτοιες κοπέλες ( ειχα να παρω απο τον Αυγουστο πέρυσι που ειχα δει την mirage ) , γιατι θέλω και την ερωτική επαφή. Απλώς η διαφορά για μένα ειναι οτι είναι αλλιώς να σε κυριαρχεί ένα τέτοιο κορίτσι με τέτοια δύναμη που έχει και σχετική εμπειρία και μπορει να σου κάνει πάρα πολλά πράγματα και αλλιώς ενα c;girl που επιλέγω συνήθως για αυτές ή παρόμοιες υπηρεσίες αυτού του στυλ που και αυτό θα προσπαθήσει να σε ικανοποιήσει, αλλά σίγουρα δεν μπορεί να κάνει με την ιδια ευκολία- άνεση οτι οι κοπέλες εκεινες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nkouk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα εχει κανεις γνωμη για Domina Korina?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους! Καλό καλοκαίρι με μια Κυρία πάντα να μας υποτάσσει από ψηλά! Ενας χειμώνας δύσκολος για όλους αλλά τώρα που έρχεται το καλοκαίρι έρχονται και οι νέες καλοκαιρινές συναντήσεις με τις Κυρίες!! Πιστεύω έχω πιά, μια σχετικά, ολοκληρωμένη εικόνα για το τι γίνεται στο χώρο, μιας και επισκέφτηκα σχεδόν όλες τις Κυρίες της Αθήνας τους προηγούμενους μήνες και μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης με τον χώρο στη Γερμανία. Θα ήθελα να τις ευχαριστήσω όλες όσες επισκέφτηκα, γιατί όλες είχαν κάτι ξεχωριστό. Βέβαια στο δικό μου μυαλό ξεχωρίζει μία και παραμένει μακράν η Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Η !!!
Ποια ειναι αυτή ; Μυστικό το έχεις ;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Πάτε και σκατε 200αρια για μισαωρα και μετά θα αρχίσουν και οι ντοπιες να ζητανε 150αρια και θα μεινουμε με τις αναμνησεις
:globeos-haha:
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλους! Καλό καλοκαίρι με μια Κυρία πάντα να μας υποτάσσει από ψηλά! Ενας χειμώνας δύσκολος για όλους αλλά τώρα που έρχεται το καλοκαίρι έρχονται και οι νέες καλοκαιρινές συναντήσεις με τις Κυρίες!! Πιστεύω έχω πιά, μια σχετικά, ολοκληρωμένη εικόνα για το τι γίνεται στο χώρο, μιας και επισκέφτηκα σχεδόν όλες τις Κυρίες της Αθήνας τους προηγούμενους μήνες και μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης με τον χώρο στη Γερμανία. Θα ήθελα να τις ευχαριστήσω όλες όσες επισκέφτηκα, γιατί όλες είχαν κάτι ξεχωριστό. Βέβαια στο δικό μου μυαλό ξεχωρίζει μία και παραμένει μακράν η Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Η !!!
πια είναι? γιατί δεν το γράφεις?
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
394
Πόντοι
20
Ποια ειναι αυτή ; Μυστικό το έχεις ;
πια είναι? γιατί δεν το γράφεις?
Όλοι ξέρουμε ότι είναι η Έρικα, η υπεραφέντρα των 5 ηπείρων και των 6 θαλασσών. Όσο η Έρικα ζει, δεν γίνεται να υπάρξει καλύτερη, απλά δεν γίνεται. Οπότε αφού λέει ότι κάποια ξεχώρισε μακράν, αναγκαστικά θα είναι αυτή. Πάμε παρακάτω...
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ξερει καποιος να μου προτεινει αφεντρα για sounding;

Καλησπέρα σε όλους! Καλό καλοκαίρι με μια Κυρία πάντα να μας υποτάσσει από ψηλά! Ενας χειμώνας δύσκολος για όλους αλλά τώρα που έρχεται το καλοκαίρι έρχονται και οι νέες καλοκαιρινές συναντήσεις με τις Κυρίες!! Πιστεύω έχω πιά, μια σχετικά, ολοκληρωμένη εικόνα για το τι γίνεται στο χώρο, μιας και επισκέφτηκα σχεδόν όλες τις Κυρίες της Αθήνας τους προηγούμενους μήνες και μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης με τον χώρο στη Γερμανία. Θα ήθελα να τις ευχαριστήσω όλες όσες επισκέφτηκα, γιατί όλες είχαν κάτι ξεχωριστό. Βέβαια στο δικό μου μυαλό ξεχωρίζει μία και παραμένει μακράν η Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Η !!!
Σίγουρα για την Έρικα λες επειδή όντως ξεχωρίζει σε όλα,ήμουν μόνο ποδολάγνος και μποτολάγνος και λάτρης του tranpling, πρόσφατα έκανα μαζί της strap, μασάζ προστάτη και έλεγχο οργασμού και μου άρεσε πολύ την επόμενη φορά θα κάτσω να μου κάνει ότι θέλει της έχω πλήρης εμπιστοσύνη
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Καλησπέρα στο φορουμ.... Είμαι νέος στο χώρο και ενδιαφέρομαι να μάθω ποιά αφέντρα είναι η καλύτερη στο ξύλο (χαστούκια στο πρόσωπο, στον πισινό κτλ). Όποιος συναγωνιστής μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ να παραθέσει τις απόψεις ή και εμπειρίες του
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Καλησπέρα στο φορουμ.... Είμαι νέος στο χώρο και ενδιαφέρομαι να μάθω ποιά αφέντρα είναι η καλύτερη στο ξύλο (χαστούκια στο πρόσωπο, στον πισινό κτλ). Όποιος συναγωνιστής μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ να παραθέσει τις απόψεις

Ξερει καποιος να μου προτεινει αφεντρα για sounding;
Έρικα το έχω γράψει το καλύτερο session,μου είχε κάνει και sounding και cbt, στο pegging δίνει ρέστα καυλώνει απίστευτα ,έχει ψυχή η τύπισσα αλλά δύσκολο να την πετύχεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom