Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Για την Ίσιδα διαφωνώ. Από κοντά όσοι την συναντήσαμε είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτογραφίες. Στις φωτογραφίες είναι άβαφη, δεν έχει ουτε φίλτρα και είναι και ταλαιπωρημένη από άπειρες ωρες δουλειάς από εκθέσεις, σεσσιονς, show κτλ...Και παλι είναι πολύ όμορφη! Αλλά είναι μαγκιά της που ενώ όλες φορτώνουν τις φωτο με φιλτρα, αυτη βγαίνει "καθαρή"και σου λεει αυτή είμαι. Εξάλλου η γοητεία σε μια γυναίκα δν εφαίνεται από μια στημμένη φώτο αλλά από όλο το στυλ και τον αερα που βγάζει... και αυτό που βγάζει η ίσιδα είναι πολύ αυθεντικά όμορφο. (συμφωνω πάντως ότι και θεανω και ερρικα είναι όμορφες)
Ελληνικά γράφω στα συν έγραψα ότι είναι άφαφτη και χαμογελαστή αλλά με διαφορά η Θεανώ και η έρικα είναι πιο όμορφες
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Ελληνικά γράφω στα συν έγραψα ότι είναι άφαφτη και χαμογελαστή αλλά με διαφορά η Θεανώ και η έρικα είναι πιο όμορφες
Στα ελληνικα σου απαντησα και εγω. Ότι η Ίσιδα είναι πολύ ομορφη ακομα και αν ειναι άβαφη και κουρασμένη. Επίσης, το στυλ και η αυρα την κάνει ακόμα πιο γοητευτική. Συμφώνησα ότι και η ερικα και η θεανω είναι επίσης ομορφες. Το ποια είναι πιο όμορφη ειναι υποκειμενικό. Αυτό.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Στα ελληνικα σου απαντησα και εγω. Ότι η Ίσιδα είναι πολύ ομορφη ακομα και αν ειναι άβαφη και κουρασμένη. Επίσης, το στυλ και η αυρα την κάνει ακόμα πιο γοητευτική. Συμφώνησα ότι και η ερικα και η θεανω είναι επίσης ομορφες. Το ποια είναι πιο όμορφη ειναι υποκειμενικό. Αυτό.
Αντικειμενικά όποιος έχει μάτια βλέπει, μην τρελαθούμε, δες την θεανώ και κάνε την σύγκριση με την ίσιδα στην φωτογραφία
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1687008128839.jpg
    FB_IMG_1687008128839.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 94

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Αντικειμενικά όποιος έχει μάτια βλέπει, μην τρελαθούμε, δες την θεανώ και κάνε την σύγκριση με την ίσιδα στην φωτογραφία
Δηλαδή από μια λήψη που την αδικεί παρα πολυ -και παρόλα αυτά είναι όμορφη - μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα; Έχει πολλές άλλες φωτο που σου πέφτει το σαγόνι. Επιμένω όμως ότι η Ίσιδα εκτός απο το ότι είναι όμορφη ξεχειλίζει απίστευτη καύλα. Ναι, δεν έχει το στυλ το κυριλέ αλλά το πιο αλανιάρικο και εναλλακτικό το οποίο και το υποστηρίζει αυθεντικότατα. Η Θεανώ έχει άλλο στυλ πιο κυριλέ. Και επαναλαμβάνω ότι συμφωνώ οτι είναι πολύ ομορφη και η Θεανω. Τωρα το τι αρέσει περισσοτερο στον καθενα είναι δικό του θεμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Δηλαδή από μια λήψη που την αδικεί παρα πολυ -και παρόλα αυτά είναι όμορφη - μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα; Έχει πολλές άλλες φωτο που σου πέφτει το σαγόνι. Επιμένω όμως ότι η Ίσιδα εκτός απο το ότι είναι όμορφη ξεχειλίζει απίστευτη καύλα. Ναι, δεν έχει το στυλ το κυριλέ αλλά το πιο αλανιάρικο και εναλλακτικό το οποίο και το υποστηρίζει αυθεντικότατα. Η Θεανώ έχει άλλο στυλ πιο κυριλέ. Και επαναλαμβάνω ότι συμφωνώ οτι είναι πολύ ομορφη και η Θεανω. Τωρα το τι αρέσει περισσοτερο στον καθενα είναι δικό του θεμα.
Οι φωτογραφίες οι άλλες που έχει είναι επαγγελματικές, η Θεανώ είναι κοκέτα και πάντα περιποιένη
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Οι φωτογραφίες οι άλλες που έχει είναι επαγγελματικές, η Θεανώ είναι κοκέτα και πάντα περιποιένη
Ναι ειναι κοκέτα και πάντα περιποιημένη και της το δινώ. Για αυτό λέω οτι είναι πολύ ομορφη. Η Ίσιδα είναι πιο χαλαρή στον τομέα αυτο αλλά και πάλι την θεωρώ πολύ όμορφη. Εμένα μου αρέσει, εσένα δεν σου αρέσει. Τι να κανουμε τωρα;
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ο καθένας πάει με όποια γουστάρει και το παν δεν είναι η ομορφιά ,είναι η χημεία που μας βγάζει η αφέντρα μας ,στα δικά μου μάτια η έρικα είναι η ομορφότερη επειδή την εκτιμώ και έχω κόλλημα μαζί της
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Ο καθένας πάει με όποια γουστάρει και το παν δεν είναι η ομορφιά ,είναι η χημεία που μας βγάζει η αφέντρα μας ,στα δικά μου μάτια η έρικα είναι η ομορφότερη επειδή την εκτιμώ και έχω κόλλημα μαζί της
Εξαιρετικός. Αυτό ακριβώς!
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
51
Like
186
Πόντοι
0
Μήπως είναι λίγο άστοχο αυτό το deathmatch για την ομορφότερη και την καλύτερη; Δεν είμαστε στο Highlander και at the end there can be more than one. Ανήκω στους φανς της Θεανούς και η επόμενη επίσκεψή μου θα είναι στην Ίσιδα (και πρώτη μου με τη συγκεκριμένη). Όχι επειδή είναι ή δεν είναι ομορφότερη, αλλά επειδή το στυλ της και το όποιο vibe μπορώ να αντιληφθώ, ιντερνετικά ως τώρα, μου κάνουν φοβερό κλικ. Προφανώς δεν το λέω ως μειονέκτημα για την Θεανώ κι ούτε σκοπεύω να μη την ξαναεπισκεφτώ. Το βλέπω σαν διαθεσιμότητα κάποιων εξαιρετικών κυριών, με την καθεμία να έχει τη δική της προσέγγιση, στυλ, look κλπ. Χαρίσματα και αδυναμίες έχουν όλοι. Η πολυπλοκότητα στο τι μας έλκει σε ένα άτομο είναι αυτό που μας κάνει πολύ πιο σύνθετα όντα από τα ζώα. Σύνθετα όχι ανώτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Μήπως είναι λίγο άστοχο αυτό το deathmatch για την ομορφότερη και την καλύτερη; Δεν είμαστε στο Highlander και at the end there can be more than one. Ανήκω στους φανς της Θεανούς και η επόμενη επίσκεψή μου θα είναι στην Ίσιδα (και πρώτη μου με τη συγκεκριμένη). Όχι επειδή είναι ή δεν είναι ομορφότερη, αλλά επειδή το στυλ της και το όποιο vibe μπορώ να αντιληφθώ, ιντερνετικά ως τώρα, μου κάνουν φοβερό κλικ. Προφανώς δεν το λέω ως μειονέκτημα για την Θεανώ κι ούτε σκοπεύω να μη την ξαναεπισκευτώ. Το βλέπω σαν διαθεσιμότητα κάποιων εξαιρετικών κυριών, με την καθεμία να έχει τη δική της προσέγγιση, στυλ, look κλπ. Χαρίσματα και αδυναμίες έχουν όλοι. Η πολυπλοκότητα στο τι μας έλκει σε ένα άτομο είναι αυτό που μας κάνει πολύ πιο σύνθετα όντα από τα ζώα. Σύνθετα όχι ανώτερα.
Συμφωνώ απόλυτα. Δεν υπήρχε κοντρα στο ποια ειναι ομορφοτερη, τουλάχιστον όχι από πλευράς μου. Δεν παιζει μονο η ομορφια ρόλο (αν και είναι σημαντικο για μένα) ειδικα στο χώρο αυτό, αλλά πρωτιστως (για μένα) το mind game. Επαναλαμβάνω ότι η εμφανιση είναι υποκειμενικη και σίγουρα δεν κρίνεται από μια φωτο που κάποια έχει καλή ή κακή ληψη. Με τη σειρά μου είμαι φαν της Ισιδας αλλά θα ήθελα καποια στιγμη να συναντήσω και τη Θεανώ αν τυχόν ανέβει Θεσσαλονική (την έχω δει μονο σε φωτο και όντως δείχνει εντυπωσιακη). Έχουν μείνει πλέον μετρημένες αξιόλογες αφεντρες και κάθε διαχωρισμός μεταξύ τους είναι μάλλον περιττος.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
612
Like
1.321
Πόντοι
206
Παιδια εχει καποιος προσφατη εμπειρια απο Ολγα?
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1
Γράφει ότι έχει κάνει πολλά session ξέρει κανείς ποια είναι;
 

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
54
Πόντοι
0
Έχει κανει κανεις session με την goddess dia απο το ινσταγκραμ;; Γενικά αν κάποιος συναγωνιστής έχει καποια πρόταση για καποια κοπέλα για ποδολαγνεία, λιγο humiliation κτλπ( δεν ειμαι τοσο ψαγμενος, δηλαδή με ενδιαφέρει περισσότερο να ειναι νεα, ομορφη και με ωραια πατουσάκια παρά η εμπειρια και η ''εγκεφαλικοτητα'' της. )
Εδώ είμαι
 

Panahs10

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ειχε κανείς συνάντηση με την mistress Ana; Φαίνεται πολύ εντυπωσιακή αλλά ζητάει πολλά για session ποδολαγνειας (250 ευρω).
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LB

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Καλησπέρα, ειχε κανείς συνάντηση με την mistress Ana; Φαίνεται πολύ εντυπωσιακή αλλά ζητάει πολλά για session ποδολαγνειας (250 ευρω).
250 μόνο για ποδολαγνεια ?πρεπει να είναι κανείς τρελός για να τα δώσει αλλά για να τα ζητάει σίγουρα κάποιοι της τα ακουμπάνε
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
250 μόνο για ποδολαγνεια ?πρεπει να είναι κανείς τρελός για να τα δώσει αλλά για να τα ζητάει σίγουρα κάποιοι της τα ακουμπάνε
Δεν πάμε καλά συμφωνώ μαζί σου 250 έλεος
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Μήπως είναι λίγο άστοχο αυτό το deathmatch για την ομορφότερη και την καλύτερη; Δεν είμαστε στο Highlander και at the end there can be more than one. Ανήκω στους φανς της Θεανούς και η επόμενη επίσκεψή μου θα είναι στην Ίσιδα (και πρώτη μου με τη συγκεκριμένη). Όχι επειδή είναι ή δεν είναι ομορφότερη, αλλά επειδή το στυλ της και το όποιο vibe μπορώ να αντιληφθώ, ιντερνετικά ως τώρα, μου κάνουν φοβερό κλικ. Προφανώς δεν το λέω ως μειονέκτημα για την Θεανώ κι ούτε σκοπεύω να μη την ξαναεπισκεφτώ. Το βλέπω σαν διαθεσιμότητα κάποιων εξαιρετικών κυριών, με την καθεμία να έχει τη δική της προσέγγιση, στυλ, look κλπ. Χαρίσματα και αδυναμίες έχουν όλοι. Η πολυπλοκότητα στο τι μας έλκει σε ένα άτομο είναι αυτό που μας κάνει πολύ πιο σύνθετα όντα από τα ζώα. Σύνθετα όχι ανώτερα.
Καθόλου άστοχο μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας αν η γυναίκα δεν είναι ωραία δεν πας, Θεανώ και έρικα είναι οι ομορφότερες
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα. Δεν υπήρχε κοντρα στο ποια ειναι ομορφοτερη, τουλάχιστον όχι από πλευράς μου. Δεν παιζει μονο η ομορφια ρόλο (αν και είναι σημαντικο για μένα) ειδικα στο χώρο αυτό, αλλά πρωτιστως (για μένα) το mind game. Επαναλαμβάνω ότι η εμφανιση είναι υποκειμενικη και σίγουρα δεν κρίνεται από μια φωτο που κάποια έχει καλή ή κακή ληψη. Με τη σειρά μου είμαι φαν της Ισιδας αλλά θα ήθελα καποια στιγμη να συναντήσω και τη Θεανώ αν τυχόν ανέβει Θεσσαλονική (την έχω δει μονο σε φωτο και όντως δείχνει εντυπωσιακη). Έχουν μείνει πλέον μετρημένες αξιόλογες αφεντρες και κάθε διαχωρισμός μεταξύ τους είναι μάλλον περιττος.
Δεν νομίζω να ανέβει η θεανώ Θεσσαλονίκη δεν έχει έρθει ποτέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom