Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Δεν νομίζω να ανέβει η θεανώ Θεσσαλονίκη δεν έχει έρθει ποτέ
Κάποια στιγμή ήταν να ανέβει αλλά τελικά το ακύρωσε. Ελπίζω κάποτε να το δοκιμάσει πάντως και να επισκεφθεί τη Θεσ/νικη και η Θεανώ. Πιστεύω ότι θα βρει πολύ ικανοποιητική ανταπόκριση. Εφόσον πάντως μας τιμά η Ίσιδα με τις επισκέψεις της, οι περισσότεροι θαυμαστές της είμαστε εν πολλοις καλυμμένοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Την ερίκα περιμένουμε να έρθει Σαλονίκη η αφέντρα που μας γάμησε μυαλό και σώμα ,μπεσαλού γυναίκα καθαρή και καλός άνθρωπος αλλά μας ξέχασε
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
4 με 6 Ιουλίου έρχεται στην Αθήνα μία αφέντρα από Θεσσαλονίκη η Αριάδνη
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486

Καλημέρα. Γνώμες;
Την είχα συναντήσει μερικά χρόνια πριν στα ξεκινήματά της. Έχει πάρει αρκετά κιλά από τότε...
 

Panahs10

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0

Δεν υπάρχουν νέες επιλογές πλην των κλασικών. Αυτή είναι μια νέα επιλογή όπου φαίνεται εντυπωσιακή αλλά ζητάει πάρα πολλά!
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.476
Πόντοι
446
Καθόλου άστοχο μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας αν η γυναίκα δεν είναι ωραία δεν πας, Θεανώ και έρικα είναι οι ομορφότερες
Ποιος νοιάζεται για την τελειότητα;

Ακόμα και το φεγγάρι δεν είναι τέλειο, είναι γεμάτο κρατήρες.

Η θάλασσα είναι απίστευτα όμορφη, αλλά αλμυρή και σκοτεινή στα βάθη.

Ο ουρανός είναι πάντα άπειρος, αλλά συχνά συννεφιασμένος.

Άρα, ό,τι είναι όμορφο δεν είναι τέλειο, είναι ξεχωριστό.

Σταμάτα να είσαι «τέλειος», αλλά προσπάθησε να είσαι ελεύθερος και ζήσε, κάνοντας αυτό που αγαπάς, χωρίς να θέλεις να εντυπωσιάσεις
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ποιος νοιάζεται για την τελειότητα;

Ακόμα και το φεγγάρι δεν είναι τέλειο, είναι γεμάτο κρατήρες.

Η θάλασσα είναι απίστευτα όμορφη, αλλά αλμυρή και σκοτεινή στα βάθη.

Ο ουρανός είναι πάντα άπειρος, αλλά συχνά συννεφιασμένος.

Άρα, ό,τι είναι όμορφο δεν είναι τέλειο, είναι ξεχωριστό.

Σταμάτα να είσαι «τέλειος», αλλά προσπάθησε να είσαι ελεύθερος και ζήσε, κάνοντας αυτό που αγαπάς, χωρίς να θέλεις να εντυπωσιάσεις
Πολλοί από τους υποτακτικούς θέλουν την Αφέντρα όμορφη και κοκέτα, Αφέντρα που δεν την ενδιαφέρει η εξωτερική της εμφάνιση δεν σέβεται ούτε τον ίδιο της τον εαυτό
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
4 με 6 Ιουλίου έρχεται στην Αθήνα μία αφέντρα από Θεσσαλονίκη η Αριάδνη
Είναι μπαμπάτζικη και κάνει ποδολαγνεία,αλογάκι τέτοια ,στράπ δεν κάνει,όσοι είναι ποδολάγνοι να πάτε,εσύ που διαβάζω ότι πας ερίκα ξέχνα το ,η ερίκα κάνει τα πάντα την περιμένω να έρθει Σαλονίκη
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.476
Πόντοι
446
Πολλοί από τους υποτακτικούς θέλουν την Αφέντρα όμορφη και κοκέτα, Αφέντρα που δεν την ενδιαφέρει η εξωτερική της εμφάνιση δεν σέβεται ούτε τον ίδιο της τον εαυτό
Αυτό ισχύει για κάθε γυναίκα και κάθε άντρα βασικά....

Ποιος σου είπε πως δεν προσέχω τον εαυτό μου αγαπητέ μου?
Επειδή έτυχε μια φωτογραφία που τραβήξαμε σε φιλικό επίπεδο με κάποιον που γνωρίζω από το 2018, και εκείνη την ημέρα είμαι από 12 το πρωί στην έκθεση ?
Τσάμπα χάνεις τον καιρό σου. Έλα να πιούμε καφεδάκι να τα πούμε από κοντά και άσε τις προσπάθειες....
Γελάει κόσμος

Καλό μήνα κιολας εύχομαι....
 
Τελευταία τροποποίηση:

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ποιος σου είπε πως δεν προσέχω τον εαυτό μου αγαπητέ μου?
Επειδή έτυχε μια φωτογραφία που τραβήξαμε σε φιλικό επίπεδο με κάποιον που γνωρίζω από το 2018, και εκείνη την ημέρα είμαι από 12 το πρωί στην έκθεση ?
Τσάμπα χάνεις τον καιρό σου. Έλα να πιούμε καφεδάκι να τα πούμε από κοντά και άσε τις προσπάθειες....
Γελάει κόσμος

Καλό μήνα κιολας εύχομαι....
Καλό μήνα αλλά δεν θα έρθω έχω κατασταλάξει που θα πηγαίνω σε ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλά session πότε κάνεις; όλη την ημέρα είσαι εδώ και γράφεις και παρακολουθείς τι γράφουμε
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.476
Πόντοι
446
Καλό μήνα αλλά δεν θα έρθω έχω κατασταλάξει που θα πηγαίνω σε ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλά session πότε κάνεις; όλη την ημέρα είσαι εδώ και γράφεις και παρακολουθείς τι γράφουμε
Αρχισαμεεεε. Μετά τις 2 ξεκινάω. Έχω ακόμα. Άσε που σαββατοκύριακο πάει και για κανένα μπάνιο ο κόσμος, μαζί και εγώ. Τα φιλία μου να περνάμε όμορφα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Πολλοί από τους υποτακτικούς θέλουν την Αφέντρα όμορφη και κοκέτα, Αφέντρα που δεν την ενδιαφέρει η εξωτερική της εμφάνιση δεν σέβεται ούτε τον ίδιο της τον εαυτό
Είναι πολύ περίεργο πάντως που χωρίς να την έχεις δει καν την θεωρείς ατιμέλητη και άσχημη... Όλοι εμείς που παίρνουμε κάμψεις μπροστά της τόσο κακό γούστο έχουμε...; Θεα και Πόρωση είναι η Ίσιδα και την γουστάρουμε άπειρα! :rockon::rockon:
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.476
Πόντοι
446
Είναι πολύ περίεργο πάντως που χωρίς να την έχεις δει καν την θεωρείς ατιμέλητη και άσχημη... Όλοι εμείς που παίρνουμε κάμψεις μπροστά της τόσο κακό γούστο έχουμε...; Θεα και Πόρωση είναι η Ίσιδα και την γουστάρουμε άπειρα! :rockon::rockon:
Στραβοί όλοι σας και κακογουστοι. Μόνο ο κοτσιαδης έχει γούστο.
Τι δεν βλέπεις?
Κάτσε θα βάλω σελφι τώρα out of bed style και θα αρχίσει νέο challenge....

Καλημέρα και καλό μήνα αγαπημένο μου πλάσμα
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
394
Πόντοι
20

Καλημέρα. Γνώμες;
Έχω κάπου γράψει κριτική. Δεν είναι του ψεκάστε - σκουπίστε - τελειώσατε, όπως άλλες, που αν τους γράψεις/πεις παραπάνω απο 3 προτάσεις στραβώνουν και σου λένε πες μου ώρα να τελειώνουμε. Είναι έμπιερη και, το κυριότερο, lifestyler. Για μένα ήταν το καλύτερο session, που έχω κάνει, 3ωρο σε ξενοδοχείο σε τιμή 1 ώρας αλλων. Απλά θέλει μια φυσιολογική προσέγγιση και όχι σαν σαλιάρης ελέφαντας που έχει καύλα σήμερα και θέλει κάτι τώρα. Άλλωστε για αυθημερόν ούτε συζήτηση. Κλείνει πολλές μέρες πριν και ζητάει και προκαταβολή και πολύ καλά κάνει. Τη θεωρώ εντελώς διαφορετικού στυλ από τις υπόλοιπες, Εύα, Θεανώ, Αλεξάνδρα κτλ, όσο αξιόλογες κι αν είναι.
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Η Ίσιδα είναι υπερκαυλααα...μόνο το βλέμμα και το πάθος φτάνει..αν και τη θεωρώ όμορφη για τα δικά μου γούστα και έχει και προσεγμένα πόδια άλλο που δε τα δείχνει.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Έχω κάπου γράψει κριτική. Δεν είναι του ψεκάστε - σκουπίστε - τελειώσατε, όπως άλλες, που αν τους γράψεις/πεις παραπάνω απο 3 προτάσεις στραβώνουν και σου λένε πες μου ώρα να τελειώνουμε. Είναι έμπιερη και, το κυριότερο, lifestyler. Για μένα ήταν το καλύτερο session, που έχω κάνει, 3ωρο σε ξενοδοχείο σε τιμή 1 ώρας αλλων. Απλά θέλει μια φυσιολογική προσέγγιση και όχι σαν σαλιάρης ελέφαντας που έχει καύλα σήμερα και θέλει κάτι τώρα. Άλλωστε για αυθημερόν ούτε συζήτηση. Κλείνει πολλές μέρες πριν και ζητάει και προκαταβολή και πολύ καλά κάνει. Τη θεωρώ εντελώς διαφορετικού στυλ από τις υπόλοιπες, Εύα, Θεανώ, Αλεξάνδρα κτλ, όσο αξιόλογες κι αν είναι.
Την Ευα ρε δεινοσαυρε που τη θυμηθηκες ;; :cheesy: Η Ευα σημερα πρεπει να ειναι πανω απο 65 και πρεπει να εχει σταματησει πανω απο 10ετια . Η Nereid ειναι αυτη που στελνει το κατεβατό με ολα αυτα που ΔΕΝ κάνει ;;;; Ελπιζω να εχει αλλάξει μυαλά
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Είναι μπαμπάτζικη και κάνει ποδολαγνεία,αλογάκι τέτοια ,στράπ δεν κάνει,όσοι είναι ποδολάγνοι να πάτε,εσύ που διαβάζω ότι πας ερίκα ξέχνα το ,η ερίκα κάνει τα πάντα την περιμένω να έρθει Σαλονίκη
Οντως τα εχει τα κιλα της και οταν κατεβαινει Αθηνα βαζει και ενα 30αρι καπελο σε ΄σχεση με αυτά που χρεωνει πάνω, αρα φτανεις στα ιδια με αλλες καλυτερες που υπαρχουν εδω ασε που η ωρα που λεει ειναι κουτσουρεμενη. Για τα παιδια επανω που δεν εχουν εναλλακτικες καλή ειναι για εδω λίγη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom