Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Πολύ σωστή στρατηγική, μετά από πολλά αποτυχημένα πρώτα ραντεβού την εφαρμόζω και εγώ.

- Αν δε σου απαντά σε 2 μέρες σημαίνει ότι μιλάει με άλλους και εσύ είσαι ... στο βάθος του πάγκου έξω φυλαρούχας
- Αν σου πει ότι θέλει πρώτα να γνωριστείτε και μετά να συναντηθείτε από κοντά, σημαίνει προβληματικό άτομο, δε μπορεί να κάνει κάτι που έχει έστω και ελάχιστο ρίσκο (λες και ο άντρας δε ρισκάρει το χρόνο του) και πιθανότατα μεγάλη εγωίστρια
- Αν δεις φωτογραφία τραβηγμένη από ένα χιλιόμετρο μακριά, 9/10 μπάζο
- Αν οι φωτογραφίες δείχνουν ηλιοβασιλέματα και καρτούν και άσχετα γενικά, ή παντρεμένη ή μπάζο. Ρίσκο.
Μεγάλες και χρήσιμες αλήθειες.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
458
Like
844
Πόντοι
81

Αν και καθολικός σε αυτά που λες, έχεις απόλυτο και καθαρό δίκιο.
Είτε μας αρέσει, είτε όχι, έτσι ακριβώς είναι.

Άπό πλευράς μου, θα σου επιβεβαιώσω το γεγονός πως όντως θα βγάλεις 'γκόμενα' μέσα από αυτά. (βάσει της δικής μου εμπειρίας κάποια χρόνια πριν).
Το θέμα είναι πως 9 στις 10 θα είναι ναυάγια και περισσεύματα (ειδικά εάν είναι όμορφη η άλλη), και ο χρόνος που θα χεις αναλώσει δεν θα αξίζει με την καμμία. Με την καμμία όμως!

Φαντάσου έχει τύχει χύμα στο κύμα να χουμε δώσει ραντεβού με τύπισσα να πιούμε μια μπύρα και απλά να γαμηθούμε μετά σε χοτέλ. Χωρίς ψηστήρια κλπ! Είχε μια φωτό πλάτη με μαγιώ, έδειχνε ναχει ωραίο σώμα κιόλας, σκέφτηκα μήπως της έλειπε καμμιά μύτη πχ.
Όταν συναντηθήκαμε..........αδιανόητο πόσο΄άσχημη μου φάνηκε. Της είπα όσο πιο ευγενικά μπορούσα πως δεν ήθελα. Με κοίταξε και με ρώτησε 'ούτε να πιούμε μια μπύρα? θα στην κεράσω εγώ'.......Έφυγα νιώθωντας τόση λύπη για την κατάντια (και την δική μου και τη δική της).
Χώρια που κατά πάσα πιθανότητα θα έχεις να κάνεις με άτομα κακής πάστας γενικά, θα δεις ψυχοπαθητικές προσωπικότητες, κινούμενα τραύματα, πειραγμένες.....
Και μιλάμε για αυτές με τις οποίες θα βγεις! Όχι για αυτές που θα έχεις μιλήσει γενικά και θα χεις ξεματσάρει στο 10λεπτο!
Και το πιο τρομακτικό είναι εάν πετύχαινες καμμία φαινομενικά νορμαλ: εκεί κι αν ΕΤΡΕΜΕΣ από που θα σου ρθει!
Συνεπώς, μιλάμε για μια μέση αθλιότητα όπως είπες!

Προσωπικά εμένα μου προκάλεσε κατάθλιψη και τρομερή μιζέρια όλο αυτό, παρόλο που 'εφαγα' αρκετά κομμάτια, είχε και ένα λαογραφικό ενδιαφέρον να γνωρίζεις ό,τι νάναι γυναίκες από κουκουρούκου περιοχες και φάσεις, να βλέπεις νοοτροπίες κλπ., αλλά δε δουλεύουμε για το National Geographic.

Είδα και άκουσα πράγματα που δεν θα έβλεπα πουθενά. Όσο αυτά παραμένουν ΑΥΣΤΗΡΑ στην κατηγορία 'τουριστικές εμπειρίες' είσαι οκ, ανόμως το αφήσεις να ξεφύγει το πράγμα, πάει, τελείωσες. Δε θέλει και πολύ εν τω μεταξύ.....
Έχω βγει κι εγώ σε blind date από την εποχή του 56kb ίντερνετ που έβαζες πακέτο vivodi και έπρεπε να έχεις γνώσεις πρωτοετους φοιτητή πληροφορικής στο Μετσόβιο για να κάνεις εγκατάσταση.Ισα ίσα με ερέθιζε τρελά να ξέρω ότι θα βγω με μια γκόμενα χωρίς να την έχω δει αλλά από αυτά που ανταλλασαμε θα ήταν πρόστυχη.Αλλα πιο πολύ με ερέθιζε όταν ήμουν 25 και έβγαινα με μανουλες και κούγκαρ 45,50 χρ.που ήθελα να τις γαμησω για να επιβεβαίωσω ότι οι και καλά καθωσπρέπει κυρίες που βλέπω έξω είναι στην πραγματικότητα μεγάλες πουτανες.Ασχημες με τις οποίες απλά βγήκα χωρίς να προχωρήσω αποτελούσαν το 80% των ραντεβού αλλά ρε φίλε όσο και χάλια να ήταν πάντα καθόμουν για τους τύπους,κέρναγα τον καφέ κι ο καθένας σπίτι του πόσο μάλλον αν της είχα ζητήσει εγώ να βγούμε.Δεν μου πήγαινε η καρδιά να την διώξω νετα σκέτα.Ανάλογα με την εξέλιξη της κουβέντας προσπαθούσα να την κανω εικόνα στο κρεβάτι αλλά σε ακραίες καταστάσεις σώμα ,πρόσωπο ή και συνδυασμό ποτέ δεν προχωρησα.Οπως και γκόμενες που χτυπαγε καμπανάκι ότι παίζει αφροδισιο ή απεριποιητες.Ψυχικα άρρωστες ήταν πολλές αλλά από τα μηνύματα καταλαβαινες πέρα από κάποιες εξαιρέσεις.Τελος,η πλακα είναι ότι παλιότερα αν και blind ή με μια ψεύτικη,θολή ή με γυαλια από 100 μέτρα, φωτογραφία οι γκόμενες έβγαιναν πιο εύκολα σε σχέση με τώρα.Τουλαχιστον ό,τι έτυχε εμένα.Σημερα αντίστοιχες σε εμφάνιση με σοσιαλ πιστεύω ότι είναι πολύ πιο δύσκολα για date αλλά δεν ασχολούμαι πλέον,δεν έχει νόημα.Ενα απλο fb προφίλ έχω και εκεί θέλουν πολύ άχρηστη επικοινωνία,τσατ και π@παριες που δεν έχω τόσο υπομονή και όρεξη να ασχοληθώ όπως παλιότερα.Και πολύ επιβεβαίωση στις κοπέλες...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Παλιότερα ήταν μικρότερος ο συναγωνισμός στο ίντερνετ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.787
Κριτικές
6
Like
11.259
Πόντοι
3.936
:cheesy:
 

Συνημμένα

  • christinsplit2.jpg
    christinsplit2.jpg
    64,7 KB · Εμφανίσεις: 35
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Οι ιδιες γυναικες θεωρουν αποτυχημενους οσους ειναι στις εφαρμογες ενω οι ιδιες ειναι πολυ απασχολημενες για γνωριμιες...
Πάμε για το 20%. Τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες! :blowup:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Και στα προφίλ των γυναικών εμφανισιακά το 80% των γυναικών κάτω του μετρίου είναι. Άντε να στο κάνω 70%. Δες όμως πόσες από αυτό το 70% δεν προλαβαίνουν να βγαίνουν ραντεβού από tinder και πόσοι αντίστοιχα από τους άντρες.
Όντως οι περισσότερες Ελληνίδες είναι σα γυφτισες εμφανησιακα με χαμηλό επίπεδο.Λιγες Ελληνίδες είναι η εξαίρεση εμφανησιακα.Πχ η Ευαγγελία συριοπουλου είναι μια από τις πιο ποιοτικές και όμορφες Ελληνίδες οι περισσότερες Ελληνίδες είναι σκατα και καγκουρισες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Έχω βγει κι εγώ σε blind date από την εποχή του 56kb ίντερνετ που έβαζες πακέτο vivodi και έπρεπε να έχεις γνώσεις πρωτοετους φοιτητή πληροφορικής στο Μετσόβιο για να κάνεις εγκατάσταση.Ισα ίσα με ερέθιζε τρελά να ξέρω ότι θα βγω με μια γκόμενα χωρίς να την έχω δει αλλά από αυτά που ανταλλασαμε θα ήταν πρόστυχη.Αλλα πιο πολύ με ερέθιζε όταν ήμουν 25 και έβγαινα με μανουλες και κούγκαρ 45,50 χρ.που ήθελα να τις γαμησω για να επιβεβαίωσω ότι οι και καλά καθωσπρέπει κυρίες που βλέπω έξω είναι στην πραγματικότητα μεγάλες πουτανες.Ασχημες με τις οποίες απλά βγήκα χωρίς να προχωρήσω αποτελούσαν το 80% των ραντεβού αλλά ρε φίλε όσο και χάλια να ήταν πάντα καθόμουν για τους τύπους,κέρναγα τον καφέ κι ο καθένας σπίτι του πόσο μάλλον αν της είχα ζητήσει εγώ να βγούμε.Δεν μου πήγαινε η καρδιά να την διώξω νετα σκέτα.Ανάλογα με την εξέλιξη της κουβέντας προσπαθούσα να την κανω εικόνα στο κρεβάτι αλλά σε ακραίες καταστάσεις σώμα ,πρόσωπο ή και συνδυασμό ποτέ δεν προχωρησα.Οπως και γκόμενες που χτυπαγε καμπανάκι ότι παίζει αφροδισιο ή απεριποιητες.Ψυχικα άρρωστες ήταν πολλές αλλά από τα μηνύματα καταλαβαινες πέρα από κάποιες εξαιρέσεις.Τελος,η πλακα είναι ότι παλιότερα αν και blind ή με μια ψεύτικη,θολή ή με γυαλια από 100 μέτρα, φωτογραφία οι γκόμενες έβγαιναν πιο εύκολα σε σχέση με τώρα.Τουλαχιστον ό,τι έτυχε εμένα.Σημερα αντίστοιχες σε εμφάνιση με σοσιαλ πιστεύω ότι είναι πολύ πιο δύσκολα για date αλλά δεν ασχολούμαι πλέον,δεν έχει νόημα.Ενα απλο fb προφίλ έχω και εκεί θέλουν πολύ άχρηστη επικοινωνία,τσατ και π@παριες που δεν έχω τόσο υπομονή και όρεξη να ασχοληθώ όπως παλιότερα.Και πολύ επιβεβαίωση στις κοπέλες...
πλεον ειναι πιο δυσκολα γιατι μπαινει ολη η σαρα και η μαρα.Και γω εχω καιρο να ασχοληθω αλλα οπως ειπα και πριν ακριβως επειδη εισαι ενα inbox απο τα 400 που εχει η αλλη,πρεπει να εισαι,ωραιος,εξυπνος,και γρηγορος.Οταν λεω γρηγορος εννοω και στο τσατ αλλα και απο κοντα (χωρις αγχος ομως)..τωρα θα μου πεις...ωραια και τι κατάλαβες? αφου θα ριξεις ενα μπουτσο και δε θα παει παραπερα,πηγαινε σε ενα μπουρδελο.Συμφωνοι αλλα εγω δεν τα εκανα αποκλειστικα για να γαμήσω.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Σε σαιτ γνωριμιων, μιλαω με μια, και μου λεει <Ολοι οσοι ειναι εδω μεσα ειναι προβληματικοι.> Και της απανταω <Α, αρα για να εισαι κι εσυ εδω μεσα σημαινει εισαι σιγουρα προβληματικη.> Μου στελνει <Α, γεια σου ! > και καλα οτι ειναι υπερανω. δεν τη πειραξε αυτο που της ειπα. Μετα απο ελαχιστο χρονο με εκανε μπλοκ (χα, χα, χα)
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Τελος,η πλακα είναι ότι παλιότερα αν και blind ή με μια ψεύτικη,θολή ή με γυαλια από 100 μέτρα, φωτογραφία οι γκόμενες έβγαιναν πιο εύκολα σε σχέση με τώρα.Τουλαχιστον ό,τι έτυχε εμένα.Σημερα αντίστοιχες σε εμφάνιση με σοσιαλ πιστεύω ότι είναι πολύ πιο δύσκολα για date αλλά δεν ασχολούμαι πλέον,δεν έχει νόημα.Ενα απλο fb προφίλ έχω και εκεί θέλουν πολύ άχρηστη επικοινωνία,τσατ και π@παριες που δεν έχω τόσο υπομονή και όρεξη να ασχοληθώ όπως παλιότερα.Και πολύ επιβεβαίωση στις κοπέλες...
Φίλε, AdultFriendFinder, adult.gr, zoo, icq;

Άλλα χρόνια. Διαφορετικά. Περασμένα αλλά όχι ξεχασμένα.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
3
Like
1.671
Πόντοι
216
Έχω βγει κι εγώ σε blind date από την εποχή του 56kb ίντερνετ που έβαζες πακέτο vivodi και έπρεπε να έχεις γνώσεις πρωτοετους φοιτητή πληροφορικής στο Μετσόβιο για να κάνεις εγκατάσταση.Ισα ίσα με ερέθιζε τρελά να ξέρω ότι θα βγω με μια γκόμενα χωρίς να την έχω δει αλλά από αυτά που ανταλλασαμε θα ήταν πρόστυχη.Αλλα πιο πολύ με ερέθιζε όταν ήμουν 25 και έβγαινα με μανουλες και κούγκαρ 45,50 χρ.που ήθελα να τις γαμησω για να επιβεβαίωσω ότι οι και καλά καθωσπρέπει κυρίες που βλέπω έξω είναι στην πραγματικότητα μεγάλες πουτανες.Ασχημες με τις οποίες απλά βγήκα χωρίς να προχωρήσω αποτελούσαν το 80% των ραντεβού αλλά ρε φίλε όσο και χάλια να ήταν πάντα καθόμουν για τους τύπους,κέρναγα τον καφέ κι ο καθένας σπίτι του πόσο μάλλον αν της είχα ζητήσει εγώ να βγούμε.Δεν μου πήγαινε η καρδιά να την διώξω νετα σκέτα.Ανάλογα με την εξέλιξη της κουβέντας προσπαθούσα να την κανω εικόνα στο κρεβάτι αλλά σε ακραίες καταστάσεις σώμα ,πρόσωπο ή και συνδυασμό ποτέ δεν προχωρησα.Οπως και γκόμενες που χτυπαγε καμπανάκι ότι παίζει αφροδισιο ή απεριποιητες.Ψυχικα άρρωστες ήταν πολλές αλλά από τα μηνύματα καταλαβαινες πέρα από κάποιες εξαιρέσεις.Τελος,η πλακα είναι ότι παλιότερα αν και blind ή με μια ψεύτικη,θολή ή με γυαλια από 100 μέτρα, φωτογραφία οι γκόμενες έβγαιναν πιο εύκολα σε σχέση με τώρα.Τουλαχιστον ό,τι έτυχε εμένα.Σημερα αντίστοιχες σε εμφάνιση με σοσιαλ πιστεύω ότι είναι πολύ πιο δύσκολα για date αλλά δεν ασχολούμαι πλέον,δεν έχει νόημα.Ενα απλο fb προφίλ έχω και εκεί θέλουν πολύ άχρηστη επικοινωνία,τσατ και π@παριες που δεν έχω τόσο υπομονή και όρεξη να ασχοληθώ όπως παλιότερα.Και πολύ επιβεβαίωση στις κοπέλες...
Φίλε μου, με πας πίσω αρκετά χρόνια, όπου τα πράγματα ήταν όντως πολύ πιο ανθρώπινα! Αλλά και σουρεάλ, καθώς οι άνθρωποι ακόμα διατηρούσαν τις προσωπικότητες τους κάπως. Τρομερή η ποικιλομορφία ανθρώπων που συναντούσες στα 1990'ς!

Μιλάς για εποχές mIRC φαντάζομαι....τι να πρωτοπούμε ?
Ήταν κάτι καινούριο, καινοτόμο ακόμα, θυμάμαι ήμουν πιτσιρικάς τότε κι εγώ, (16-19 τύπου) μιλούσαμε με άσχετες τύπισσες αργά βράδυ, φωτογραφίες με δυσκολία έπαιρνες, ναι τίγκα στα τυφλά ραντεβού, άσχετες περιοχές εντελώς, ακόμα έπαιζε φουλ το 'πάμε για έναν καφέ' (λες κι υπήρχαν τα άπειρα μπαράκια παντού στο κέντρο όπως σήμερα) σε συνοικιακές τοποθεσίες......Θυμάμαι να οργώνω το λεκανοπέδιο με ταξί τραίνα λεωφορεία, (όλοι μας) προκειμένου να δω τι σκατά θα έβλεπα.
Κι όπως το λες, ακόμα κι αν δεν μ άρεσε, προσπαθούσα να την κάνω εικόνα στο κρεβάτι την άλλη....40άρες αρκετές, πιτσιρίκες επίσης έπαιζαν πολλές από επαρχία που συναντιόμασταν όταν κατέβαιναν Αθήνα, καθώς και ΑΠΕΙΡΟΙ πούστηδες που ψαρεύαν πιτσιρίκια.
Γι αυτό ΠΟΤΕ δε έδινες ραντεβού εάν δεν μιλούσες σε τηλ πρώτα προκειμένου να βεβαιωθείς πως είναι όντως γυναίκα η άλλη.
(μου χε τύχει πούστης να ακούγεται σαν τον Στάθη Ψαλτη στην τροχονόμο Βαρβάρα).
Άπειρα σουρεάλ σκηνικά, γέλια, νίλες μα και γαμήσια.
Το πιο τρελό που έκανα, ήταν μια παντρεμένη 40άρα απτην Θεσσαλονίκη (μιλάγαμε κάναν μήνα, είχα δει και φωτό) , που Παρασκευή βράδυ με κάλεσε ν ανέβω στα μέρη της μιας που έφευγε ο άνδρας της ταξίδι μέχρι Δευτέρα.
...Σάββατο μεσημέρι ήμουν εκεί! Δευτέρα μεσημέρι γύρισα ο μισός!
Πλήρης άγνοια κινδύνου λόγω νιάτων, μα και καλή τύχη.....
Να σαι καλά που μου τα θύμησες ρε φίλε!

Όντως οι γυναίκες έβγαιναν πολύ πιο εύκολα, καθώς δεν λάμβαναν κάποια επιβεβαίωση ούτε έτρεφαν κάποιον ναρκισσισμό απτο απρόσωπο mIRC τότε. Εποχάρες!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
Όντως οι περισσότερες Ελληνίδες είναι σα γυφτισες εμφανησιακα με χαμηλό επίπεδο.Λιγες Ελληνίδες είναι η εξαίρεση εμφανησιακα.Πχ η Ευαγγελία συριοπουλου είναι μια από τις πιο ποιοτικές και όμορφες Ελληνίδες οι περισσότερες Ελληνίδες είναι σκατα και καγκουρισες.
Πρέπει να αρχίσεις να προσέχεις μεγαλύτερες σε ηλικία και όχι τα τσόκαρα που είναι από 15-25.
Άσε που μπορεί να εννοηθεί ότι οι Αλβανίδες είναι πιο όμορφες...στην πραγματικότητα λόγω δύσκολων συνθηκών που μεγάλωσαν είναι σεβαστικες αλλά σε εμφάνιση υστερούν στην συντριπτική τους πλειονότητα .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πρέπει να αρχίσεις να προσέχεις μεγαλύτερες σε ηλικία και όχι τα τσόκαρα που είναι από 15-25.
Άσε που μπορεί να εννοηθεί ότι οι Αλβανίδες είναι πιο όμορφες...στην πραγματικότητα λόγω δύσκολων συνθηκών που μεγάλωσαν είναι σεβαστικες αλλά σε εμφάνιση υστερούν στην συντριπτική τους πλειονότητα .
Ρε αδερφέ είμαι 24 μισο στα 25 τον Ιούλιο πες μου σε παρακαλώ ποια μεγάλη θα με κοιτάξει?οι μεγαλες θέλουν άντρες με σταθερή δουλειά.Εγω αν θες να ξέρεις 35 αρες μαρεσουν και τις θεωρώ σέξυ και αυτες θέλουν τους πιο άντρες ενώ οι 15-25 όπως λες θέλουν τους φλωρουμπες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ρε αδερφέ είμαι 24 μισο στα 25 τον Ιούλιο πες μου σε παρακαλώ ποια μεγάλη θα με κοιτάξει?οι μεγαλες θέλουν άντρες με σταθερή δουλειά.Εγω αν θες να ξέρεις 35 αρες μαρεσουν και τις θεωρώ σέξυ και αυτες θέλουν τους πιο άντρες ενώ οι 15-25 όπως λες θέλουν τους φλωρουμπες.
τζιμάκο λεβεντη μου....αστες αυτες και ορμα στα πιπινια.Θα τα αναπολεις καποια στιγμη.Φυσικα δεν εχεις τη γοητεια τη δικια μου,που και τα μικρα με κοιτάνε και ας ειμαι νεομπαρμπας..αλλα εγω ειμαι αλλη ιστορια.Πολλα τα χρονια και πολλες οι εμπειρίες.Πλεον μπαινω σε αλλο μονοπάτι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Ρε αδερφέ είμαι 24 μισο στα 25 τον Ιούλιο πες μου σε παρακαλώ ποια μεγάλη θα με κοιτάξει?οι μεγαλες θέλουν άντρες με σταθερή δουλειά.Εγω αν θες να ξέρεις 35 αρες μαρεσουν και τις θεωρώ σέξυ και αυτες θέλουν τους πιο άντρες ενώ οι 15-25 όπως λες θέλουν τους φλωρουμπες.
ακόμη ένας ηττοπαθής 25χρονος.
Παίκτη είμαι 45 και έχω να σου πω ότι πρέπει να αλλάξεις μυαλά χτες γιατί τα χρόνια περνάνε σαν νερό.

1. Δεν έχουν πρόβλημα οι συνομήλικές σου ,εσύ έχεις. Εκτός από αυτές που λες ότι θέλουν "φλωρούμπες" υπάρχουν και αυτές που θέλουν εσένα. Εσύ όμως είσαι τόσο αρνητικό άτομο, με χαμηλή αυτοπεποίθηση που τις διώχνεις. Στο λέω γιατί τα έχω πει και εγώ αυτά στην ηλικία σου. Ξεκίνα λοιπόν να μιλάς με όλες και θα βρεις αυτή που σου ταιριάζει.
2. Είσαι 24-25, δηλαδή αντέχεις να γαμάς μέχρι να βγάλει ο ήλιος κέρατα. Αυτό είναι τεράστιο προσόν. Φτιάξε λοιπόν την εμφάνισή σου και το ντύσιμό σου και ξεκίνα: Tinder σε μεγαλύτερες σε ηλικία, swingers bars ,πιάσε δουλειά στη νύχτα ,ξεκίνα να συχνάζεις σε μαγαζιά με μεγαλύτερες ηλικίες κάτι θα γίνει. Είναι πιο δύσκολο να βρεις ανύπαντρη 35αρα ,αλλά χωρισμένες 35+ και παντρεμένες που ψάχνονται για γαμήσι θα βρεις εύκολα.
3. Αν η παρέα σου είναι losers σαν και εσένα ,αγάμητοι ή έχουν σταθερή σχέση και δε θέλουν να σου γνωρίσουν καμία, γάμα τους και παίξε μπάλα μόνος σου. Ή άλλαξε παρέες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
τζιμάκο λεβεντη μου....αστες αυτες και ορμα στα πιπινια.Θα τα αναπολεις καποια στιγμη.Φυσικα δεν εχεις τη γοητεια τη δικια μου,που και τα μικρα με κοιτάνε και ας ειμαι νεομπαρμπας..αλλα εγω ειμαι αλλη ιστορια.Πολλα τα χρονια και πολλες οι εμπειρίες.Πλεον μπαινω σε αλλο μονοπάτι
Τα πιπινια θέλουν φλώρους εγώ φλώρος δε είμαι.Εσυ είσαι 42 χρόνων στη εποχη σου οι περισσότεροι γαμαγαν κουτσοί στραβοί τώρα γαμανε μόνο οι φλωροι οι μουσατοι οι μοντέρνοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom