Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.768
Πόντοι
1.446
Δε καταλαβα τι παθατε.

Οτι λενε οι γυναικες ειναι σωστο. Η πλειοψηφια των αντρων ειναι κατω του μετριου εμφανισιακα.

Και στα dating apps αυτο που βλεπεις ειναι εμφανιση. Αρα ολες οι γυναικες στο app θα επιλεξουν το τοπ 20% των αντρων ειδικα για γρηγορο σεξ.

Για σχεση επιλεγουν συντροφικοτητα, δοτικοτητα, φροντιδα κλπ κλπ

Γι αυτο και οι γυναικες ειναι φτιαγμενες να μην ασχολουνται τοσο με εμφανιση. Δεν ειναι καποιος μυθος αυτο.

Ο μεσος αντρας στα ματια των γυναικων ειναι κατωτερος εμφανισιακα και τον καθε αντρα δεν τον επιλεγουν για την εμφανιση του εαν δε το εχετε καταλαβει αυτο ακομα κατι κανετε λαθος.
Στα dating apps, στην Ελλάδα, οι γυναίκες δεν ψάχνουν εύκαιρο sex, εκτός αν κάποιος τους αρέσει πάρα πολύ...
Στο εξωτερικό είναι αλλιώς...
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Στα dating apps, στην Ελλάδα, οι γυναίκες δεν ψάχνουν εύκαιρο sex, εκτός αν κάποιος τους αρέσει πάρα πολύ...
Στο εξωτερικό είναι αλλιώς...
Και τι ψάχνουν;

.......................Σχέση;
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
16
Like
2.825
Πόντοι
4.125
γυναικες-αντρες, κλαιν μαιν ειμαστε στην εποχη του unisex και του 3ου φυλου εκσυγχρονιστειτε λιγο. Η βρειτε το νεο Κωστοπουλο να σας ξεβλαχεψει αντε
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
3
Like
1.671
Πόντοι
216
να χαμε να λέγαμε και να χαμε να πούμε....

Καλή χρονιά σ όλους τους τιμημένους συναγωνιστές!

Κατ αρχάς, ποιές είναι οι ΄γυναίκες'?

Μιλάμε για την κομμώτρια Τασία απτη Νέα Ζωή Περιστερίου που την παράτησε ο μηχανόβιος μπάρμαν προχθές?
Μιλάμε για την Ελεονώρα HRαρού απόφοιτο κολλεγίου που πήρε πίπα πρώτη φορά 2 χρόνια αφότου ξεπαρθενιάστηκε με συμμαθητή της?
Μιλάμε για την Τίφανυ, μία κτηνίατρο από το Χιούστον του Τέξας που έχει δυο παιδιά?
Μιλάμε για τη Ρεβέκα μαύρη απο την Αλαμπάμα που έχει 4 παιδιά αγνώστου πατρός?

Γι όποια κι αν μιλάμε, ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ κατ αρχάς.
Σάμπως κι οι περισσότεροι από μας σε φωτό χάλια βγαίνουμε ούτως ή άλλως (δεν παίζουν και πολύ με φίλτρα οι άνδρες).
Επίσης, οι γυναίκες δε γουστάρουν ΟΛΕΣ παντού τους ίδιους άνδρες.
Π.χ. ο άνδρας με τον οποίο θα έπεφτε μία μέση λευκή αμερικανίδα, στην ελλάδα θα ήταν αόρατος (clean cut ξυρισμένος βουτυρούλης με πουκάμισα κλπ.)
Ο άνδρας με τον οποίο θα έχυνε η μέση βλάχα ελληνίδα θα αποτελούσε αφορμή να κληθεί η αστυνομία σε κάποια βορειο/ανατολικοευρωπαική χώρα (αξύριστος άπλυτος κάγκουρας με παραβατική φάτσα).

Συμφωνώ πως τα dating apps είναι χαμένο παιχνίδι απο χέρι για τους άνδρες -καθώς δεν προυποθέτει απλά εμφάνιση, αλλά απαιτείται και η ανάλογη πετυχημένη φωτογράφηση, δημιουργία προφίλ κλπ- τα οποία κανένας σοβαρός άνδρας (λέω γω τώρα) που χαίρει επιτυχίας σε κάποιον τομέα δεν πρόκειται να κάνει.
Είσαι κούκλος, προσεγμένος, κοινωνικός ανταποκρίνεσαι στα πρότυπα. Μια χαρά! Άρα δεν έχεις ανάγκη να σπαταλήσεις χρόνο και κόπο μέσω dating apps να γαμήσεις. Άρα?

Απλά θέλω να πω πως ΠΡΟΦΑΝΩΣ στα dating apps ΔΕΝ κυκλοφορεί ο 'αφρός' (ουτε των ανδρών ούτε και των γυναικών), και καθώς η πλειοψηφία των ανδρών δεν το χει με φίλτρα και καλές φωτογραφίες, (σε αντίθεση με τις γυναίκες), λογικότατο να δείχνουν χάλιες το 80% στα μάτια τους.
Κι αυτό τι σημαίνει? Πως θα ασχοληθεί το 20% των ωραίων ανδρών να γαμήσουν τις χονδρές και τη σαβούρα? Αρχίδια!
Θα γαμήσουν τις αντίστοιχα ωραίες κι αυτοί. Οι οποίες εξαρχής δεν έχουν τόση ανάγκη να βρουν γκόμενο μέσα από dating apps. Όπως κι οι άνδρες που θα τις γαμήσουν.
Άρα τι μένει?
Η σαβούρα, κι οι άνδρες που διεκδικούν τις μέσες γκόμενες, τις οποίες γαμάει το 20% του 'αφρού' στις δύσκολες ημέρες.
Μόλις κλείσουν τον κύκλο της πάσας οι μέσες, θα τηρηθεί σειρά αναμονής για τους μαλάκες που περιμένουν να χύσει το 20% πρώτα.
Οι σάπιες θα περιμένουν τον λευκό ιππότη (ή τον μεθυσμένο απεγνωσμένο μαλάκα).

Κι όλα καλά!

Online dating 101
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Στα dating apps, στην Ελλάδα, οι γυναίκες δεν ψάχνουν εύκαιρο sex, εκτός αν κάποιος τους αρέσει πάρα πολύ...
Στο εξωτερικό είναι αλλιώς...

Sex ψαχνουν κυριως σε dating apps τι ψαχνουν σχεση? Με εξαιρεσεις απο αυτες που ειναι απελπισμενες δε βρισκουν κατι εξω η δουλευουν πολυ κλπ.

Απλα δε κανουν ματς εσενα και εμενα γι αυτο δε τις βλεπεις και κανουν ολες ματς τους ιδιους τοπ εμφανισιακα. Εαν εψαχναν σχεση δε θα το εκαναν αυτο θα εκαναν ματς ολο το κοσμο και θα εψαχναν να βρουν ποιος κανει για σχεση. Εκτος εαν καταλαβαινεις απο τις φωτο ποιος ειναι για σχεση. 90% κοιτανε εμφανιση = σεξ (και βλεπουμε μετα)
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.768
Πόντοι
1.446
Sex ψαχνουν κυριως σε dating apps τι ψαχνουν σχεση? Με εξαιρεσεις απο αυτες που ειναι απελπισμενες δε βρισκουν κατι εξω η δουλευουν πολυ κλπ.

Απλα δε κανουν ματς εσενα και εμενα γι αυτο δε τις βλεπεις και κανουν ολες ματς τους ιδιους τοπ εμφανισιακα. Εαν εψαχναν σχεση δε θα το εκαναν αυτο θα εκαναν ματς ολο το κοσμο και θα εψαχναν να βρουν ποιος κανει για σχεση. Εκτος εαν καταλαβαινεις απο τις φωτο ποιος ειναι για σχεση. 90% κοιτανε εμφανιση = σεξ (και βλεπουμε μετα)
Μα φυσικά κοιτάνε εμφάνιση, δεν είπε κανείς ότι δεν την κοιτάνε...
Είναι το πρώτο που θα κοιτάξει άντρας ή γυναίκα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.641
Πόντοι
3.506
Όσοι είναι άνω του μέσου όρου και ως εμφάνιση και ως χρήματα και ως κοινωνική καταξίωση και ως καλλιέργεια και ως συμπεριφορά και ως σεξουαλικό drive, είναι πρωτίστως διαθέσιμοι στον εαυτό τους.

Και έτσι πρέπει να είναι, για να ξεχωρίζει κάποιος από τη μάζα.

Ας το εμπεδώσουν αυτό καλά οι κάργιες, που θέλουν κατοικίδια. Αλλοιώς, υπάρχουν γατοσκυλάκια και Netflix να περνάνε το καιρό τους αραχνιάζοντας. Και κουτσούβελα από τον εκάστοτε πυρφόρο, να τους ζαλίζουν την αραχνιασμένη μούνα τους.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.768
Πόντοι
1.446
Και τι ψάχνουν;

.......................Σχέση;
Τι δεν σου αρέσει;
Δεν τα έχεις διαπιστώσει αυτά που λέω;
Όλοι εδώ μέσα σχεδόν αυτά λέμε...
Υπάρχουν και νήματα ολόκληρα για τα θέματα αυτά...
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
16
Like
2.825
Πόντοι
4.125
να χαμε να λέγαμε και να χαμε να πούμε....

Καλή χρονιά σ όλους τους τιμημένους συναγωνιστές!

Κατ αρχάς, ποιές είναι οι ΄γυναίκες'?

Μιλάμε για την κομμώτρια Τασία απτη Νέα Ζωή Περιστερίου που την παράτησε ο μηχανόβιος μπάρμαν προχθές?
Μιλάμε για την Ελεονώρα HRαρού απόφοιτο κολλεγίου που πήρε πίπα πρώτη φορά 2 χρόνια αφότου ξεπαρθενιάστηκε με συμμαθητή της?
Μιλάμε για την Τίφανυ, μία κτηνίατρο από το Χιούστον του Τέξας που έχει δυο παιδιά?
Μιλάμε για τη Ρεβέκα μαύρη απο την Αλαμπάμα που έχει 4 παιδιά αγνώστου πατρός?

Γι όποια κι αν μιλάμε, ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ κατ αρχάς.
Σάμπως κι οι περισσότεροι από μας σε φωτό χάλια βγαίνουμε ούτως ή άλλως (δεν παίζουν και πολύ με φίλτρα οι άνδρες).
Επίσης, οι γυναίκες δε γουστάρουν ΟΛΕΣ παντού τους ίδιους άνδρες.
Π.χ. ο άνδρας με τον οποίο θα έπεφτε μία μέση λευκή αμερικανίδα, στην ελλάδα θα ήταν αόρατος (clean cut ξυρισμένος βουτυρούλης με πουκάμισα κλπ.)
Ο άνδρας με τον οποίο θα έχυνε η μέση βλάχα ελληνίδα θα αποτελούσε αφορμή να κληθεί η αστυνομία σε κάποια βορειο/ανατολικοευρωπαική χώρα (αξύριστος άπλυτος κάγκουρας με παραβατική φάτσα).

Συμφωνώ πως τα dating apps είναι χαμένο παιχνίδι απο χέρι για τους άνδρες -καθώς δεν προυποθέτει απλά εμφάνιση, αλλά απαιτείται και η ανάλογη πετυχημένη φωτογράφηση, δημιουργία προφίλ κλπ- τα οποία κανένας σοβαρός άνδρας (λέω γω τώρα) που χαίρει επιτυχίας σε κάποιον τομέα δεν πρόκειται να κάνει.
Είσαι κούκλος, προσεγμένος, κοινωνικός ανταποκρίνεσαι στα πρότυπα. Μια χαρά! Άρα δεν έχεις ανάγκη να σπαταλήσεις χρόνο και κόπο μέσω dating apps να γαμήσεις. Άρα?

Απλά θέλω να πω πως ΠΡΟΦΑΝΩΣ στα dating apps ΔΕΝ κυκλοφορεί ο 'αφρός' (ουτε των ανδρών ούτε και των γυναικών), και καθώς η πλειοψηφία των ανδρών δεν το χει με φίλτρα και καλές φωτογραφίες, (σε αντίθεση με τις γυναίκες), λογικότατο να δείχνουν χάλιες το 80% στα μάτια τους.
Κι αυτό τι σημαίνει? Πως θα ασχοληθεί το 20% των ωραίων ανδρών να γαμήσουν τις χονδρές και τη σαβούρα? Αρχίδια!
Θα γαμήσουν τις αντίστοιχα ωραίες κι αυτοί. Οι οποίες εξαρχής δεν έχουν τόση ανάγκη να βρουν γκόμενο μέσα από dating apps. Όπως κι οι άνδρες που θα τις γαμήσουν.
Άρα τι μένει?
Η σαβούρα, κι οι άνδρες που διεκδικούν τις μέσες γκόμενες, τις οποίες γαμάει το 20% του 'αφρού' στις δύσκολες ημέρες.
Μόλις κλείσουν τον κύκλο της πάσας οι μέσες, θα τηρηθεί σειρά αναμονής για τους μαλάκες που περιμένουν να χύσει το 20% πρώτα.
Οι σάπιες θα περιμένουν τον λευκό ιππότη (ή τον μεθυσμένο απεγνωσμένο μαλάκα).

Κι όλα καλά!

Online dating 101
αυτη η ελεονωρα η HRρου παντως με ενδιαφερει αν θες να δωσεις ινφο
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
3
Like
1.671
Πόντοι
216
Sex ψαχνουν κυριως σε dating apps τι ψαχνουν σχεση? Με εξαιρεσεις απο αυτες που ειναι απελπισμενες δε βρισκουν κατι εξω η δουλευουν πολυ κλπ.

Απλα δε κανουν ματς εσενα και εμενα γι αυτο δε τις βλεπεις και κανουν ολες ματς τους ιδιους τοπ εμφανισιακα. Εαν εψαχναν σχεση δε θα το εκαναν αυτο θα εκαναν ματς ολο το κοσμο και θα εψαχναν να βρουν ποιος κανει για σχεση. Εκτος εαν καταλαβαινεις απο τις φωτο ποιος ειναι για σχεση. 90% κοιτανε εμφανιση = σεξ (και βλεπουμε μετα)
Σε καμμία περίπτωση δεν θα συμφωνήσω σε αυτό.
Προ ετών είχα παίξει αρκετή μπαλίτσα σε τίντερ και ελλάδα, και αγγλία.
Και ήταν η εποχή κιόλας τέτοια, που είχα αρκετά ματσαρίσματα και στις δύο χώρες, και έχω βγει πολλά ραντεβού!

Ελάχιστες ελληνίδες ψάχνουν για απλά για σεξ online. Για πολλούς λόγους, είναι και η κουλτούρα βέβαια όπου η γυναίκα δεν έμαθε να το απολαμβάνει γι αυτό που είναι το σεξ απλά, αλλά νιώθει την ανάγκη να το προσάψει με οτιδήποτε άλλο (σχέση, συντροφικότητα, κλπ.).
Δεν ψάχνουν όλες γαμπρό προφανώς, αλλά δεν ξέρουν τι ακριβώς ζητάνε μέσα από αυτό, και πως να το προσεγγίσουν. Και συνεπώς δεν μπορούν να είναι ξεκάθαρες σε αυτά τα θέματα!
Δεν έχουν μάθει να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα, δυστυχώς.
Τολμώ να σου πω πως περισσότερες θα δεις να ψάχνουν για κάνα τζάμπα δείπνο παρά για γαμήσι.
Είναι και αστείο δηλαδή που γνωρίζουν αγνώστους, και τους ρωτάνε πράγματα που θυμίζουν 'ραντεβού στα τυφλά' με τη Βάσια Τριφύλλη.

Στην Αγγλία με τις περισσότερες ξένες (όλες οι φυλές του Ισραήλ) ήταν πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα εξαρχής. 'Είμαι η τάδε και ψάχνω γι αυτό'. Όχι πως έστεκε καθολικά, αλλά υπήρχε ένας μπούσουλας ρε παιδί μου. Υπήρχε κι αυτό το 'πάμε και βλέπουμε' το οποίο οι ελληνίδες λόγω χωριατιάς και ανασφάλειας, ΔΕΝ το ασπάζονται. Που είναι και το πιο φυσιολογικό!

Στην Ελλάδα υπάρχει πρόβλημα με τις ηλικίες ανω των 35 καθώς πρέπει να είναι τεράστιο το ποσοστό των άτεκνων/ανύπαντρων/διαθέσιμων ανδρών και γυναικών. Δεν μπορούν να τα βουν μεταξύ τους για κάποιο λόγο.
Και αυτό οδηγεί σε απόγνωση!
Συνεπώς το τίντερ (που είναι και το κυρίαρχο dating app) αποτελείται ΚΥΡΙΩΣ απο απεγνωσμένες γυναίκες που ψάχνουν κάποιον να αποκατασταθούν για Χ Ψ λόγους, και ΚΥΡΙΩΣ απο άνδρες απεγνωσμένους να γαμήσουν άκοπα ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΑΝ οι γυναικές έψαχναν πρωτίστως σεξ στα onlne apps εδώ, να είστε σίγουροι πως τα μισά μπουρδέλα θα έκλειναν εν νυκτι!
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.768
Πόντοι
1.446
Σε καμμία περίπτωση δεν θα συμφωνήσω σε αυτό.
Προ ετών είχα παίξει αρκετή μπαλίτσα σε τίντερ και ελλάδα, και αγγλία.
Και ήταν η εποχή κιόλας τέτοια, που είχα αρκετά ματσαρίσματα και στις δύο χώρες, και έχω βγει πολλά ραντεβού!

Ελάχιστες ελληνίδες ψάχνουν για απλά για σεξ online. Για πολλούς λόγους, είναι και η κουλτούρα βέβαια όπου η γυναίκα δεν έμαθε να το απολαμβάνει γι αυτό που είναι το σεξ απλά, αλλά νιώθει την ανάγκη να το προσάψει με οτιδήποτε άλλο (σχέση, συντροφικότητα, κλπ.).
Δεν ψάχνουν όλες γαμπρό προφανώς, αλλά δεν ξέρουν τι ακριβώς ζητάνε μέσα από αυτό, και πως να το προσεγγίσουν. Και συνεπώς δεν μπορούν να είναι ξεκάθαρες σε αυτά τα θέματα!
Δεν έχουν μάθει να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα, δυστυχώς.
Τολμώ να σου πω πως περισσότερες θα δεις να ψάχνουν για κάνα τζάμπα δείπνο παρά για γαμήσι.
Είναι και αστείο δηλαδή που γνωρίζουν αγνώστους, και τους ρωτάνε πράγματα που θυμίζουν 'ραντεβού στα τυφλά' με τη Βάσια Τριφύλλη.

Στην Αγγλία με τις περισσότερες ξένες (όλες οι φυλές του Ισραήλ) ήταν πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα εξαρχής. 'Είμαι η τάδε και ψάχνω γι αυτό'. Όχι πως έστεκε καθολικά, αλλά υπήρχε ένας μπούσουλας ρε παιδί μου. Υπήρχε κι αυτό το 'πάμε και βλέπουμε' το οποίο οι ελληνίδες λόγω χωριατιάς και ανασφάλειας, ΔΕΝ το ασπάζονται. Που είναι και το πιο φυσιολογικό!

Στην Ελλάδα υπάρχει πρόβλημα με τις ηλικίες ανω των 35 καθώς πρέπει να είναι τεράστιο το ποσοστό των άτεκνων/ανύπαντρων/διαθέσιμων ανδρών και γυναικών. Δεν μπορούν να τα βουν μεταξύ τους για κάποιο λόγο.
Και αυτό οδηγεί σε απόγνωση!
Συνεπώς το τίντερ (που είναι και το κυρίαρχο dating app) αποτελείται ΚΥΡΙΩΣ απο απεγνωσμένες γυναίκες που ψάχνουν κάποιον να αποκατασταθούν για Χ Ψ λόγους, και ΚΥΡΙΩΣ απο άνδρες απεγνωσμένους να γαμήσουν άκοπα ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΑΝ οι γυναικές έψαχναν πρωτίστως σεξ στα onlne apps εδώ, να είστε σίγουροι πως τα μισά μπουρδέλα θα έκλειναν εν νυκτι!
Όπως ακριβώς τα λες...
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Σε καμμία περίπτωση δεν θα συμφωνήσω σε αυτό.
Προ ετών είχα παίξει αρκετή μπαλίτσα σε τίντερ και ελλάδα, και αγγλία.
Και ήταν η εποχή κιόλας τέτοια, που είχα αρκετά ματσαρίσματα και στις δύο χώρες, και έχω βγει πολλά ραντεβού!

Ελάχιστες ελληνίδες ψάχνουν για απλά για σεξ online. Για πολλούς λόγους, είναι και η κουλτούρα βέβαια όπου η γυναίκα δεν έμαθε να το απολαμβάνει γι αυτό που είναι το σεξ απλά, αλλά νιώθει την ανάγκη να το προσάψει με οτιδήποτε άλλο (σχέση, συντροφικότητα, κλπ.).
Δεν ψάχνουν όλες γαμπρό προφανώς, αλλά δεν ξέρουν τι ακριβώς ζητάνε μέσα από αυτό, και πως να το προσεγγίσουν. Και συνεπώς δεν μπορούν να είναι ξεκάθαρες σε αυτά τα θέματα!
Δεν έχουν μάθει να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα, δυστυχώς.
Τολμώ να σου πω πως περισσότερες θα δεις να ψάχνουν για κάνα τζάμπα δείπνο παρά για γαμήσι.
Είναι και αστείο δηλαδή που γνωρίζουν αγνώστους, και τους ρωτάνε πράγματα που θυμίζουν 'ραντεβού στα τυφλά' με τη Βάσια Τριφύλλη.

Στην Αγγλία με τις περισσότερες ξένες (όλες οι φυλές του Ισραήλ) ήταν πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα εξαρχής. 'Είμαι η τάδε και ψάχνω γι αυτό'. Όχι πως έστεκε καθολικά, αλλά υπήρχε ένας μπούσουλας ρε παιδί μου. Υπήρχε κι αυτό το 'πάμε και βλέπουμε' το οποίο οι ελληνίδες λόγω χωριατιάς και ανασφάλειας, ΔΕΝ το ασπάζονται. Που είναι και το πιο φυσιολογικό!

Στην Ελλάδα υπάρχει πρόβλημα με τις ηλικίες ανω των 35 καθώς πρέπει να είναι τεράστιο το ποσοστό των άτεκνων/ανύπαντρων/διαθέσιμων ανδρών και γυναικών. Δεν μπορούν να τα βουν μεταξύ τους για κάποιο λόγο.
Και αυτό οδηγεί σε απόγνωση!
Συνεπώς το τίντερ (που είναι και το κυρίαρχο dating app) αποτελείται ΚΥΡΙΩΣ απο απεγνωσμένες γυναίκες που ψάχνουν κάποιον να αποκατασταθούν για Χ Ψ λόγους, και ΚΥΡΙΩΣ απο άνδρες απεγνωσμένους να γαμήσουν άκοπα ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΑΝ οι γυναικές έψαχναν πρωτίστως σεξ στα onlne apps εδώ, να είστε σίγουροι πως τα μισά μπουρδέλα θα έκλειναν εν νυκτι!

Και εγω εχω παιξει απο τιντερ αλλα αυτο δεν εχει σχεση.

Ποσα δεξια ματς δικα σου σε εκαναν πισω? Αυτη ειναι η ερωτηση.

Το οτι εκανες 50 swipe right και σε εκαναν ματς πισω 5 δε σημαινει εχω παιξει μπαλιτσα στο τιντερ.

ΕΙναι παιχνιδι αριθμων και στην ερμου εαν την πεσεις σε 100 η μια θα ειναι δεκτικη να σου κατσει.


Και οι ελληνιδες για σεξ ψαχνονται αλλα το κρυβουν και απο εσενα και απο τις ιδιες. Δεν ειναι κεντροευρωπαιες να το δηλωνουν ξεκαθαρα η να τα κηνυγουν σαν τους αντρες. Αλλα μεσα τους ειναι απεγνωσμενες για σεξ με αυτον που δε θα την κρινει και δεν ειναι περιεργος και το φερει με τροπο και σωστα.

Το οτι ψαχνουν σεξ δε σημαινει οτι θα τις δεις να το φωναζουν να στο λενε η να μη το παιζουν δυσκολες. Αυτη ειναι η δουλεια τους αλλα καιγονται για σεξ.

Ποσες εχω παει που δηθεν εψαχναν σχεση, long term κλπ κλπ και απλα ηθελαν σεξ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.699
Κριτικές
12
Like
6.951
Πόντοι
2.646
Ένα μάτσο σκουπίδια ελλεηνιδες, εχουν και άποψη.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
3
Like
1.671
Πόντοι
216
Και εγω εχω παιξει απο τιντερ αλλα αυτο δεν εχει σχεση.

Ποσα δεξια ματς δικα σου σε εκαναν πισω? Αυτη ειναι η ερωτηση.

Το οτι εκανες 50 swipe right και σε εκαναν ματς πισω 5 δε σημαινει εχω παιξει μπαλιτσα στο τιντερ.

ΕΙναι παιχνιδι αριθμων και στην ερμου εαν την πεσεις σε 100 η μια θα ειναι δεκτικη να σου κατσει.


Και οι ελληνιδες για σεξ ψαχνονται αλλα το κρυβουν και απο εσενα και απο τις ιδιες. Δεν ειναι κεντροευρωπαιες να το δηλωνουν ξεκαθαρα η να τα κηνυγουν σαν τους αντρες. Αλλα μεσα τους ειναι απεγνωσμενες για σεξ με αυτον που δε θα την κρινει και δεν ειναι περιεργος και το φερει με τροπο και σωστα.

Το οτι ψαχνουν σεξ δε σημαινει οτι θα τις δεις να το φωναζουν να στο λενε η να μη το παιζουν δυσκολες. Αυτη ειναι η δουλεια τους αλλα καιγονται για σεξ.

Ποσες εχω παει που δηθεν εψαχναν σχεση, long term κλπ κλπ και απλα ηθελαν σεξ..
Αδύνατο βγάλω τη αναλογία πόσες με έκαναν swipe πίσω (θα είχε ένα ενδιαφέρον αυτό πλάκα πλάκα).
Τελείως παιχνίδι αριθμών όπως λες, ναι.

Τότε (μιλάμε 7 χρόνια πριν) θυμάμαι είχα σταθερά 3-4 ματσαρίσματα ανά εβδομάδα (Ελλάδα). Βέβαια επειδη έμπαινα σε incognito mode (δε γούσταρα να με δει καμμιά γνωστή μου κλπ) με έβλεπαν μόνο όσες swipara, το οποίο απαιτούσε αρκετό κόπο και χρόνο από πλευράς μου (για να φαίνομαι).

Σε εκείνη την περίοδο είχα βγει αρκετά ραντεβού, θες από απόγνωση, θες απο περιέρεια κιόλας λίγο να δω τι 'υπάρχει εκεί έξω΄, 2 ή 3 την εβδομάδα θα πω. Ήμουν αρκετά αργόσχολος, το δέχομαι.
Προφανώς και δεν θα στο φωνάξει καμμία πως απλά θέλει σεξ, κάποια πράγματα το προδίδουν συνήθως, αλλά ποτέ δεν είσαι σίγουρος.
Απλά στη δική μου περίπτωση, εάν εξαιρέσουμε κάτι παντρεμένες και τουρίστριες (γι αυτές μπήκα εξαρχής εκεί) που ήταν ξεκάθαρα σεξ, 'ολες οι άλλες που μου το παιζαν τάχα μου 'κουλ' και αλανίαρες και 'χαλαρές' εν τέλει επεδίωκαν να κλιμακωθεί σε σχέση η όλη κατάσταση μεταξύ μας. (Το αντίθετο από αυτό που περιγράφεις).
Και για να μην παρεξηγηθώ, σε ΚΑΜΜΙΑ περίπτωση δεν είμαι κελεπούρι!
Βέβαια οι περισσότερες 'σοβαροφανέις' 30-35 δε νομίζω να με επέλεγαν καθώς κανω μπαμ πως είμαι τελειωμένο ρεμάλι, συνεπώς μου τύχαιναν οι πιο δήθεν και 'ανοιχτόμυαλες'.
Ενδέχεται να έχουμε δείγματα από τελείως διαφορετικό κοινό κιόλας
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.161
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Σύμφωνα με έρευνα που έγινε οι γυναίκες σε dating εφαρμογή υποστηρίζουν ότι το 80% των ανδρών είναι "κάτω του μετρίου".

Μήπως έχουν ξεφύγει με υψηλά στάνταρ οι γυναίκες;

Πηγή: https://goodmenproject.com/featured-content/women-say-80-of-men-are-below-average/
Καί μόνο πού μιλάμε γιά αξιολόγηση εμφάνισης ανδρών από γυναίκες Dating app, σημαίνει ότι οι άνδρες αυτοί είναι άχρηστοι πέρα από άσχημοι!!
Ακριβώς τό ίδιο καί σέ πολύ χειρότερο βαθμό είναι καί οι "Ηλεκτρονικές γκόμενες" στά Dating apps, άσχημες-αμόρφωτες-ξεκωλιάρες.
Οσοι καί όσες ασχολούνται μέ Dating apps γιά νά βρούν "Ταίρι" κατά 95% είναι άσχημοι-άσχημες, καί ψυχάκια μέ λίγα λόγια...άρρωστοι!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Αμα εισαι φτωχος και κατω του μετριου, εισαι "Ο Γιωργος ο κατω του μετριου"

Αμα εισαι πλουσιος και κατω του μετριου, εισαι "Ο Γιωργος ο πλουσιος"
Το χρήμα πάντα "ομορφαίνει"
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Καί μόνο πού μιλάμε γιά αξιολόγηση εμφάνισης ανδρών από γυναίκες Dating app, σημαίνει ότι οι άνδρες αυτοί είναι άχρηστοι πέρα από άσχημοι!!
Ακριβώς τό ίδιο καί σέ πολύ χειρότερο βαθμό είναι καί οι "Ηλεκτρονικές γκόμενες" στά Dating apps, άσχημες-αμόρφωτες-ξεκωλιάρες.
Οσοι καί όσες ασχολούνται μέ Dating apps γιά νά βρούν "Ταίρι" κατά 95% είναι άσχημοι-άσχημες, καί ψυχάκια μέ λίγα λόγια...άρρωστοι!!
Του γάμησες μέχρι εκεί που δε πήγαινε ως συνήθως
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.161
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Του γάμησες μέχρι εκεί που δε πήγαινε ως συνήθως
Θά έχεις τούς λόγους σου γιά νά διαφωνείς έτσι δέν είναι ?
Παροτρύνεις στά "Φυσιολογικά άτομα" νά περιμένουν από apps...νά βγάλουν γκόμενα ?
Η νά κάνουν οποιαδήποτε ερωτική γνωριμία ?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Κατω του μετριου ειναι το 50%
Και πανω το αλλο 50
Απλα μαθηματικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom