Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
241
Πόντοι
20
Από πληροφορίες φίλου μεγάλου παρτουζιαρη κ swingera μου έχει πει στις παρά πολλές παρτούζες που έχει παρεβρεθεί έχει δει αναγκαστικά όχι μόνο άπειρα μουνια αλλά κ άπειρες ψωλες. Οι μεγάλες ψωλες 30+ πόντοι είναι εξαιρετικά σπάνιες. Συνήθως αυτές τις ψωλες οι γυναίκες τις απευφευγαν στις παρτούζες όπως ο διάολος το λιβάνι. Κ αν καμιά φορά καθόταν καμία έβαζε μόνο το κεφάλι! Από εκεί κ πέρα πάμε στις κοντό χοντρές ψωλες. Μιλάμε για πολύ χοντρά έως απλώς χοντρά εργαλεία. Αυτά ηταν πιο διαδεδομένα μεταξύ των αντρών και οι γυναίκες τα λάτρευαν! Τελικά το πάχος μετράει πολύ περισσότερο από το μήκος. Μετά υπήρχαν οι νορμάλ ψωλες από 18 πόντους κ κάτω με νορμάλ πάχος που ήταν και η συντριπτική πλειοψηφία.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Από πληροφορίες φίλου μεγάλου παρτουζιαρη κ swingera μου έχει πει στις παρά πολλές παρτούζες που έχει παρεβρεθεί έχει δει αναγκαστικά όχι μόνο άπειρα μουνια αλλά κ άπειρες ψωλες. Οι μεγάλες ψωλες 30+ πόντοι είναι εξαιρετικά σπάνιες. Συνήθως αυτές τις ψωλες οι γυναίκες τις απευφευγαν στις παρτούζες όπως ο διάολος το λιβάνι. Κ αν καμιά φορά καθόταν καμία έβαζε μόνο το κεφάλι! Από εκεί κ πέρα πάμε στις κοντό χοντρές ψωλες. Μιλάμε για πολύ χοντρά έως απλώς χοντρά εργαλεία. Αυτά ηταν πιο διαδεδομένα μεταξύ των αντρών και οι γυναίκες τα λάτρευαν! Τελικά το πάχος μετράει πολύ περισσότερο από το μήκος. Μετά υπήρχαν οι νορμάλ ψωλες από 18 πόντους κ κάτω με νορμάλ πάχος που ήταν και η συντριπτική πλειοψηφία.
Ξέρω έναν εδώ μέσα που κάνει παρτούζες με γουρούνοπουλα.Μετα τα τρωει
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Θα κάνει κάμψεις δικεφάλων με τα γουρουνοπουλα
εγω πλεον αμφιβαλω αν βαραει εστω και μια 20ρα...και κριμα ρε φιλε εγω 42 να βαραω μια 50ρα (σχεδον ανετα,δε λεω οτι δε θα κουραστω λιγάκι) και ο 24χρονος να ειναι σαν βατραχομπουλης...στα μυαλα αντε παει στο διαολο και γω στα 24 (οπως και ολοι) δεν ημουν και ο σουπερ μαγκας ουτε και σωματικα...δικο μου λαθος αυτο.Ειχα δυνατοτητες που τις ανακαλυψα πλεον οταν ειχα μυαλο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
εγω πλεον αμφιβαλω αν βαραει εστω και μια 20ρα...και κριμα ρε φιλε εγω 42 να βαραω μια 50ρα (σχεδον ανετα,δε λεω οτι δε θα κουραστω λιγάκι) και ο 24χρονος να ειναι σαν βατραχομπουλης...στα μυαλα αντε παει στο διαολο και γω στα 24 (οπως και ολοι) δεν ημουν και ο σουπερ μαγκας ουτε και σωματικα...δικο μου λαθος αυτο.Ειχα δυνατοτητες που τις ανακαλυψα πλεον οταν ειχα μυαλο.
ναι αλλά εσένα δε σε γουστάρει η Μαρίνα η Σερβα Βλαδίμηρε.
αυτό που το πας?
:undecided:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.046
Πόντοι
3.506
Τζιμακος ο αγαπημένος κάθε εργαζόμενης

Χοντρός , δε του σηκώνεται , Αγαπούλης,άκοπα λεφτά
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δεν είναι χοντρός,είναι εύσωμος που κάνει πους απς
ικανο τον εχω τον πουστη να στρεψει αναποδα τη καμερα και αντι να σπρωχνει τον εαυτο του προς το πατωμα,να σπρωνει μια πλακα για να φενεται οτι κανει καμψεις στο πατωμα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ρε εσύ,ας βαράει όσες θέλει.
Δεν Είναι αυτό το πρόβλημα.
Το πρόβλημα είναι οι κολλημένες,εμμονικές έως και επικίνδυνες απόψεις του που ζέχνουν στενομυαλιά και τσουβάλιασμα.
εχει μια ενσωματωμενη κασετα μεσα στο κεφαλι του...cd,στικακι,δε ξερω..
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.046
Πόντοι
3.506
Τζιμακο γαμιεσαι στο φαΐ ρε μλκ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
ναι αλλά εσένα δε σε γουστάρει η Μαρίνα η Σερβα Βλαδίμηρε.
αυτό που το πας?
:undecided:
η μαρινα η σερβα ρε μλκ μου εχει κανει τα παντα ελευθερο στοματικο παθιασμενο,γλωσοφιλα,μου εχει γλυψει τα κωλομαγουλα,της εχω γλυψει τις πατουσες και ολα αυτα χωρις να παρει το παραμικρο εγω επαιρνα παντα απλο με 50 ευρω και μονο απλο δε μου εκανε πανω.Οποτε παω μου λεει συνεχεια εισαι τοσο ομορφος ολη τη ωρα επισης μια φορα με ρωτησε αν εχω κοπελα της ειπα οχι και λεει και εισαι τοσο ωραιος πως γινεται?η μαρινα σερβα με γουσταρει οντως,ειναι απο τις ελαχιστες πουτανες που τρελαινεται για μενα και το εχει δειξει.Οι αλλες πανε εκει μηχανικα οκ σε καποιες αρεσω σε καποιες οχι η μαρινα η σερβα γουσταρει φουλ τη παρτη μου.Το ειχαμε κανει μια φορα και μου λεει βλεπεις ποσο εχω χυσει?και ολα αυτα για το καυλι σου ετσι μου ειπε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
εγω πλεον αμφιβαλω αν βαραει εστω και μια 20ρα...και κριμα ρε φιλε εγω 42 να βαραω μια 50ρα (σχεδον ανετα,δε λεω οτι δε θα κουραστω λιγάκι) και ο 24χρονος να ειναι σαν βατραχομπουλης...στα μυαλα αντε παει στο διαολο και γω στα 24 (οπως και ολοι) δεν ημουν και ο σουπερ μαγκας ουτε και σωματικα...δικο μου λαθος αυτο.Ειχα δυνατοτητες που τις ανακαλυψα πλεον οταν ειχα μυαλο.
οσο για σενα βλαδιμηρε δε δεχομαι να με κρινεις εισαι 42 χρονων ανθρωπος ειμαι 24 οτι και να πεις γυρναει εναντιον σου δε σε παιρνει αστο σε παρακαλω.Τωρα το αν χτυπας 50αρα παιζεται,αν χτυπαγες 50αρα δε θα ησουν εδω σε ενα μπουρδελοσαιτ με 500 ναυαγια,επισης μετα μη λες οτι σε προκαλω εγω βλεπετε ολοι ποιος αρχιζει.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τζιμακος ο αγαπημένος κάθε εργαζόμενης

Χοντρός , δε του σηκώνεται , Αγαπούλης,άκοπα λεφτά
Το δε του σκηκωνεται δε το δεχομαι ειλικρινα μακαρι και εσυ στη ηλικια μου να ειχες παει σε πουτανες τοσες φορες.Ειχες παει εσυ στα 24 σου πανω απο 90 φορες σε πουτανες?δε νομιζω φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom