Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Εγω νομιζω σιγουρα οτι αν τους τυχει μαυρος σιγουρα θα τον αρπαξουν για να δοκιμασουν δηθεν το διαφορετικο!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι πεινασμένες θελουν αραπαδες οι χορτασμενες δεν τους νοιαζει μιας και εχουν δοκιμασει απειρες ψωλες.
Ολες οι αγαμητες ονειρευονται φαντασιωσεις και μαυρα μεγαλα πουλια.
Μην μασατε ακομα και οι μικροτσουτσουνοι σαν τον προμοτορα πηδατε και απαξιωστε το τι λενε για το πουλι σας.
Αν πηδηξετε 50 γκομενες θα σας απασχολει αν οι 20 λενες οτι το το πουλι σας ειναι μικρο?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.409
Πόντοι
3.296
Εχω καει απο μαυρο της Φωκιωνος Νεγρη.
Συζουσα καποτε εκει με μια κοπελα ομορφη και καλη.
Ο μαυρος ερχοταν συχνα στη πολυκατοικια τον εβλεπα.
Ωσπου η κοπελα μου με χωρισε μια μερα λεγοντας διαφορες μαλακιες "ασυμφωνια χαρακτηρων"και μαλακιες

Ε και μετα 2 βδομαδες τους ειδα αγκαλια να φιλιουνται σε γνωστη καφετερια της φωκιονος...κι επαθα πλακα.

Αστα να πανε.

 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εχω καει απο μαυρο της Φωκιωνος Νεγρη.
Συζουσα καποτε εκει με μια κοπελα ομορφη και καλη.
Ο μαυρος ερχοταν συχνα στη πολυκατοικια τον εβλεπα.
Ωσπου η κοπελα μου με χωρισε μια μερα λεγοντας διαφορες μαλακιες "ασυμφωνια χαρακτηρων"και μαλακιες

Ε και μετα 2 βδομαδες τους ειδα αγκαλια να φιλιουνται σε γνωστη καφετερια της φωκιονος...κι επαθα πλακα.

Αστα να πανε.
οπως μια γκομενα ενος φιλου μου τον χωρισε και τα εφτιαξε με ενα βορειοαφρικανο αιγυπτιο η τυνησιο δεν θυμαμαι και ο φιλος είχε παθει τραμπακουλο.
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
200
Like
155
Πόντοι
1
Εχω καει απο μαυρο της Φωκιωνος Νεγρη.
Συζουσα καποτε εκει με μια κοπελα ομορφη και καλη.
Ο μαυρος ερχοταν συχνα στη πολυκατοικια τον εβλεπα.
Ωσπου η κοπελα μου με χωρισε μια μερα λεγοντας διαφορες μαλακιες "ασυμφωνια χαρακτηρων"και μαλακιες

Ε και μετα 2 βδομαδες τους ειδα αγκαλια να φιλιουνται σε γνωστη καφετερια της φωκιονος...κι επαθα πλακα.

Αστα να πανε.
οπως μια γκομενα ενος φιλου μου τον χωρισε και τα εφτιαξε με ενα βορειοαφρικανο αιγυπτιο η τυνησιο δεν θυμαμαι και ο φιλος είχε παθει τραμπακουλο.

Μαύρο στην τύπισσα. Αν και δεν χρειάζεται. Το βρήκε μόνη της το μαύρο :confused:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι πεινασμένες θελουν αραπαδες οι χορτασμενες δεν τους νοιαζει μιας και εχουν δοκιμασει απειρες ψωλες.
Ολες οι αγαμητες ονειρευονται φαντασιωσεις και μαυρα μεγαλα πουλια.
Μην μασατε ακομα και οι μικροτσουτσουνοι σαν τον προμοτορα πηδατε και απαξιωστε το τι λενε για το πουλι σας.
Αν πηδηξετε 50 γκομενες θα σας απασχολει αν οι 20 λενες οτι το το πουλι σας ειναι μικρο?

μια χαρά την έβρισκες την πούτσα όταν σε γάμαγε...μετά έκανες κριτικές...
δεν σε ξαναπηδάω μην κωλοτρίβεσαι.
στις αφέντρες σου να σου δίνουν και καμια ψιλή....
ρε προμοτορα εσυ εβαλες το πουτσακι σου φωτογραφια στο νημα με τις γυμνες φωτογραφιες των γυναικων μας,εγω φταιω?εσυ ειχες βαλει που το τσιμπουκωνε η ταχα γκομεννα σου κολγκιρλ ηταν και ηταν ισα με το δαχτυλο της εγω φταιω ρε μαλακα η εσυ που το εβγαλες στη φορα?
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
φυσικα και πανε
οχι ολες αλλα υπαρχουν πολλες που το ψαχνουν!!!
και τις αρεσει πολυυυυ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.580
Like
51.906
Πόντοι
12.756
Οι πεινασμένες θελουν αραπαδες οι χορτασμενες δεν τους νοιαζει μιας και εχουν δοκιμασει απειρες ψωλες.
Ολες οι αγαμητες ονειρευονται φαντασιωσεις και μαυρα μεγαλα πουλια.
Μην μασατε ακομα και οι μικροτσουτσουνοι σαν τον προμοτορα πηδατε και απαξιωστε το τι λενε για το πουλι σας.
Αν πηδηξετε 50 γκομενες θα σας απασχολει αν οι 20 λενες οτι το το πουλι σας ειναι μικρο?

μια χαρά την έβρισκες την πούτσα όταν σε γάμαγε...μετά έκανες κριτικές...
δεν σε ξαναπηδάω μην κωλοτρίβεσαι.
στις αφέντρες σου να σου δίνουν και καμια ψιλή....
ρε προμοτορα εσυ εβαλες το πουτσακι σου φωτογραφια στο νημα με τις γυμνες φωτογραφιες των γυναικων μας,εγω φταιω?εσυ ειχες βαλει που το τσιμπουκωνε η ταχα γκομεννα σου κολγκιρλ ηταν και ηταν ισα με το δαχτυλο της εγω φταιω ρε μαλακα η εσυ που το εβγαλες στη φορα?

μη χαλιέσαι που γαμάω κι άλλες.
έχεις τα στραπόν και τις αφεντρες σου εσύ...
:tooth::tooth::tooth:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.905
Κριτικές
21
Like
11.180
Πόντοι
4.546
Οι πεινασμένες θελουν αραπαδες οι χορτασμενες δεν τους νοιαζει μιας και εχουν δοκιμασει απειρες ψωλες.
Ολες οι αγαμητες ονειρευονται φαντασιωσεις και μαυρα μεγαλα πουλια.
Μην μασατε ακομα και οι μικροτσουτσουνοι σαν τον προμοτορα πηδατε και απαξιωστε το τι λενε για το πουλι σας.
Αν πηδηξετε 50 γκομενες θα σας απασχολει αν οι 20 λενες οτι το το πουλι σας ειναι μικρο?

μια χαρά την έβρισκες την πούτσα όταν σε γάμαγε...μετά έκανες κριτικές...
δεν σε ξαναπηδάω μην κωλοτρίβεσαι.
στις αφέντρες σου να σου δίνουν και καμια ψιλή....
ρε προμοτορα εσυ εβαλες το πουτσακι σου φωτογραφια στο νημα με τις γυμνες φωτογραφιες των γυναικων μας,εγω φταιω?εσυ ειχες βαλει που το τσιμπουκωνε η ταχα γκομεννα σου κολγκιρλ ηταν και ηταν ισα με το δαχτυλο της εγω φταιω ρε μαλακα η εσυ που το εβγαλες στη φορα?

μη χαλιέσαι που γαμάω κι άλλες.
έχεις τα στραπόν και τις αφεντρες σου εσύ...
Νομίζω μετά από αυτό ο αγαπητός Ζαν θα κάνει αίτηση στον αντισθένη να απαγορεύσει να τραβάνε screenshot στο μπου.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.905
Κριτικές
21
Like
11.180
Πόντοι
4.546
Ένας φίλος μου είχε δώσει μια εξήγηση γιατί οι μαύροι έχουν μεγάλα καυλιά και οι μαύρες μεγάλο αιδοίο. Από ότι μου είπε, ο λόγος είναι λόγω της τοποθεσίας που μεγάλωσαν. Για να προστατεύσουν οι γυναίκες τις ωοθήκες τους από την πολύ ζέστη, τις έκρυβαν πιο βαθειά στο σώμα τους. Έτσι, οι άντρες ανέπτυξαν πιο μεγάλα τσουτσούνια (διάλεκτος ζαν) για να μπορούν να φτάνουν τις ωοθήκες όταν εκσπερματώνουν.
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτή η εξήγηση, αλλά έχει μια λογική.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι πεινασμένες θελουν αραπαδες οι χορτασμενες δεν τους νοιαζει μιας και εχουν δοκιμασει απειρες ψωλες.
Ολες οι αγαμητες ονειρευονται φαντασιωσεις και μαυρα μεγαλα πουλια.
Μην μασατε ακομα και οι μικροτσουτσουνοι σαν τον προμοτορα πηδατε και απαξιωστε το τι λενε για το πουλι σας.
Αν πηδηξετε 50 γκομενες θα σας απασχολει αν οι 20 λενες οτι το το πουλι σας ειναι μικρο?

μια χαρά την έβρισκες την πούτσα όταν σε γάμαγε...μετά έκανες κριτικές...
δεν σε ξαναπηδάω μην κωλοτρίβεσαι.
στις αφέντρες σου να σου δίνουν και καμια ψιλή....
ρε προμοτορα εσυ εβαλες το πουτσακι σου φωτογραφια στο νημα με τις γυμνες φωτογραφιες των γυναικων μας,εγω φταιω?εσυ ειχες βαλει που το τσιμπουκωνε η ταχα γκομεννα σου κολγκιρλ ηταν και ηταν ισα με το δαχτυλο της εγω φταιω ρε μαλακα η εσυ που το εβγαλες στη φορα?

μη χαλιέσαι που γαμάω κι άλλες.
έχεις τα στραπόν και τις αφεντρες σου εσύ...
γτ ρε δεν κρυβομαι,ναι εχω παει με αφεντρες γτ μ αρεσει η βια και εχω εφαρμοσει σαδισμο πανω σε αφέντρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ένας φίλος μου είχε δώσει μια εξήγηση γιατί οι μαύροι έχουν μεγάλα καυλιά και οι μαύρες μεγάλο αιδοίο. Από ότι μου είπε, ο λόγος είναι λόγω της τοποθεσίας που μεγάλωσαν. Για να προστατεύσουν οι γυναίκες τις ωοθήκες τους από την πολύ ζέστη, τις έκρυβαν πιο βαθειά στο σώμα τους. Έτσι, οι άντρες ανέπτυξαν πιο μεγάλα τσουτσούνια (διάλεκτος ζαν) για να μπορούν να φτάνουν τις ωοθήκες όταν εκσπερματώνουν.
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτή η εξήγηση, αλλά έχει μια λογική.
Χαχαχααχαχαχα μπατμαν εισαι χαζοβιολης.
Ρε οι ωοθηκες παραγουν ωαρια και κατεβαινουν να γονιμοποιηθουν,δεν γονιμοποιουνται στις ωοθηκες,αρα ακυρο αυτο που λες.
Ειναι γενετικο το θεμα γ αυτο ο προμοτορας κοιταει τα καβλια τους και κοκκινιζει.
Οπως οι ασιατες ειναι μεγαλοκεφαλοι ετσι και οι μαυροι ειναι παλαμαραδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Με το να καθεστε να επιχειρηματολογειτε
αν και που υστερουν η υπερτερουμε εμεις, ριχνετε τον ανδρισμο σας
και θετετε εαυτον σε συγκριση. Καλυτερα να γραφετε περιστατικα να γελαμε.

Γενικα οι περισσοτεροι αηδιαζουν ειτε η αλλη παει με μαυρους, ειτε με πακηδες, ειτε με αραβες, ειτε με Χ εθνικοτητα τριτοκοσμικων. Δηλαδη δεν ειναι θεμα συγκρισης στο μεγεθος του πουλιου.

Μια "ψυχολογικη" στρατηγικη διαχειρισης της καταστασης ειναι η αποδοχη οτι λογω ευρυτερων κοινωνικων και ψυχολογικων προβληματων παντα θα υπαρχουν αντρες και γυναικες που θα κανουν κακες επιλογες. Απο κει και περα ο αντρας πρεπει να αποφυγει τα συγκεκριμενα ναυαγια τα οποια τεινουν προς αυτοκαταστροφικες συμπεριφορες.

Γενικοτερα παντως αξιζει να σημειωθει οτι καποια trends, νομοτελειακα, γυρνανε αναποδα. Πχ καποτε δεν ειχαμε τατουαζ. Μετα καποιοι εκαναν και φαινονταν οτι ειναι μαγκες. Μετα μπορει να γεμισει ο τοπος τατουαζ αρα το σπανιο ειναι αυτος που δεν θα εχει. Αντιστοιχα αν οι γυναικες το παρακανουν προς συγκεκριμενες τασεις τοτε ψαχνεις γυναικα που δε το εχει παρακανει... πχ να μην εχει κανει τατουαζ, να μην εχει πειραξει χειλη και να εχει γινει σα χιμπατζης, να μην εχει γινει σουρωτηρι απ'τα πιρσινγκ κτλ.

Τα δημογραφικα δεν αποτελουν εξαιρεση στα trends. Καποτε το να δεις εναν μαυρο ηταν σπανιο. Τωρα εχει γεμισει ολη η χωρα αλλοδαπους. Μπαινει η ελληνιδα σε ενα τρενο και βλεπει 20 μαυρους, 20 βαλκανιους, 20 αραβοφωνους και 50 πακηδες. Βλεπει και τις μπουργκοφορες που κουβαλανε μαζι τους... βλεπει και τις μαυρες τι επιπεδο ζωης εχουν διπλα στους μαυρους... Τωρα μεσα σε ολο αυτο το χαμο των αλλοδαπων βλεπει και 10 ελληνες απ'τους οποιους 2-3 μπορει να βλεπονται και αυτοι αποτελουν αυτοματως στοχο.

Με αλλα λογια το σπανιο (για την ελληνιδα) θα ειναι το να βρει εναν ποιοτικο ελληνα στη πλημμυρα των ασιατων-ινδοπακιστων-αφρικανων κτλ. Οι αλλοι ειναι 10 σεντς η ντουζινα που λενε και οι αμερικανοι αφου αντιπροσωπευουν σχεδον 4 δις πληθυσμου... Αυτο σημαινει οτι αυτοματα θα παιξει ξεσκαρταρισμα. Οι μη-ποιοτικες ελληνιδες θα καταληξουν με τα πακια,μαυρους και βαλκανιους (το καλυτερο σεναριο) επειδη θα εχουν μεινει για χρονια στο ραφι χωρις να βρουν το οτιδηποτε, ενω οι τοπ ελληνες θα εχουν προσβαση στο τοπ των ελληνιδων καθως και σε αλλες ευρωπαϊκης ή σλαβικης προελευσης.

Το μπολι του κουλη και η συστημικη προπαγανδα θα πιασουν σιγουρα τοπο για να γινουν τα παραπανω αλλα ολα αυτα εχουν περιοδικοτητα ως προς τους κυκλους τους. Μια γενια αρκει για να εμπεδωθει η αντιληψη οτι οσοι ειναι σε μικτες καταστασεις κακοπερνανε και τεινουν σε επιπεδα επιβιωσης. Βεβαια η μεση γυναικα ηδη το ξερει οταν προσπαθει να φανταστει τη ζωη της διπλα σε εναν μαυρο ή εναν πακη... δε μπορει να δει ενα καλυτερο μελλον σε σχεση με εναν ελληνα. Ομως αυτες που θα το δοκιμασουν θα αποτελεσουν καλο παραδειγμα προς αποφυγη για τις αλλες που θα θελουν να το δοκιμασουν. Θελει χρονο αλλά ολα θα γινουν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
για να επιτευχθει η καταστροφη σε μια χωρα μικρη οπως η Ελλαδα,δε θελει παραπάνω

Εμεις εχουμε τελειωσει ηδη, δεν εχει κατι αλλο η χωρα να δωσει. Ο μονος τροπος να αναστηθει ειναι να γινει τεραστιας εκτασης φυσικη καταστροφη να φυγουν ολοι οι λαθρο μακρια.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.580
Like
51.906
Πόντοι
12.756
για να επιτευχθει η καταστροφη σε μια χωρα μικρη οπως η Ελλαδα,δε θελει παραπάνω

Εμεις εχουμε τελειωσει ηδη, δεν εχει κατι αλλο η χωρα να δωσει. Ο μονος τροπος να αναστηθει ειναι να γινει τεραστιας εκτασης φυσικη καταστροφη να φυγουν ολοι οι λαθρο μακρια.
οι λαθρο δεν θα φυγουν απο εδω οτι και να γινει...αν και το θελουν...ο λογος ειναι οτι εδω ειναι η χωρα αραγματος τους αφου αυτα εχει υπογραψει με Τα Δουβλινο 1 και 2 ο Σημιταρας τουρκοφαγος
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
9
Like
8.237
Πόντοι
2.036
για να επιτευχθει η καταστροφη σε μια χωρα μικρη οπως η Ελλαδα,δε θελει παραπάνω

Εμεις εχουμε τελειωσει ηδη, δεν εχει κατι αλλο η χωρα να δωσει. Ο μονος τροπος να αναστηθει ειναι να γινει τεραστιας εκτασης φυσικη καταστροφη να φυγουν ολοι οι λαθρο μακρια.
οι λαθρο δεν θα φυγουν απο εδω οτι και να γινει...αν και το θελουν...ο λογος ειναι οτι εδω ειναι η χωρα αραγματος τους αφου αυτα εχει υπογραψει με Τα Δουβλινο 1 και 2 ο Σημιταρας τουρκοφαγος
Μία διόρθωση. Τουρκολάγνος το προσωνύμιο αυτού του δίποδου τέρατος
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
32
Like
1.230
Πόντοι
1.071
Πατριόται για αυτό στηρίζετε Λιγδιαρη; Για να βιάζει μουσουλμανάκια προσφυγάκια για εκφοβισμό; Δε σας έχω καλά νέα...όταν εξαθλιώνεις άνθρωπο που σου χτύπησε την πόρτα για βοήθεια, είσαι συνυπεύθυνος για κάθε αντίδρασή του.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
ικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε.

Ναι καλά,με τις πλαστικές,τα wonderbra,τους κορσέδες και τα χίλια δυο μύρια κόλπα των γυναικών σε βυζιά και κώλο,περιμένουν πάντα εκπλήξεις τον αφελή άντρα.Μη μιλήσουμε για την εμφάνιση της γκόμενας το πρωί χωρίς μέικ απ.Τις τριχάρες αν δεν έχει φροντίσει να ξυριστεί κτλ.
Υπερβολές .
Μέχρι το πρωί το μεικ απ δεν αντέχει. Το έχεις "φάει " μετά από μισή ώρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
ικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε. Εμείς, Πώς πρέπει να αντιδράσουμε στο μικρό μέγεθος?

Και αυτοί, οι μικροτσοϋσουνοι άντρες, έχουν τόσο καλή συμπεριφορά...σου ανοίγουν την πόρτα, σου κρατάνε την ομπρέλα, γαλαντόμοι... Ξερω πολύ καλά τι λέω, είχα πέσει στην μικρή παγιδιτσα τους, είχα πιαστεί με το μικρό τους αγκίστρι.

Αυτό με έκανε κομπλεξικη. Όταν ο άντρας μου φέρεται καλά, αμέσως στο πονηρό πάει το μυαλό μου. Αχά, σκέφτομαι, ξέρω τι ελάττωμα έχει.


Αν δεν με πιάσει από τα μαλλιά να με κολλήσει στον τοίχο και να με κάνει να ξεχάσω το όνομα μου, άντε γειά! Όταν μου γράψει κάποιος στο τιντερ, Γεια σου βρώμα, πότε θα σε δω? - καταλαβαίνω αμέσως, αυτός είναι ο άντρας των ονείρων μου.

Και φυσικά, όλοι άντρες του σάιτ, τον έχουν μεγάλο και χοντρό. Τόσα βρωμολογα άκουσα, δε μπορεί να είναι αλλιώς.
Πού 'σαι μάγκα, και τον Κερμανίδη, Πόλυ τον ελέγανε αλλά δεν ήταν ανατρεπόμενος...
Άσχετο με το θέμα αλλά οκ,θα το πω.
Επίσης, ακόμα περισσότερο με εκπλήσσουν οι άντρες, οι οποίοι δεν δέχονται την απόρριψη. Η αντίδρασή τους είναι να μειώσουν, να προσβάλλουν, π.χ
"Σιγά μη σε γαμουσα,τέτοιο μπαζο που είσαι "
"Αντρίκια "συμπεριφορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom