Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κλαρινογαμπρακια σαν το θειτσο δυστυχώς κανουν χαλαστρα στη πιατσα.
Οι γκομενες γενικα τους λιγουριδες τους μυριζονται και πολλες φορες τους εκμεταλευονται για οφελος τους.

Η ηλιαννα που αναφερθηκε πιο πανω παλια ηταν σε ενα κλαμπακι με μια φιλη της ψυχρη δεν επιανε μια διπλα της απλα η τυπισσα νομιζε οτι ηταν θεογκομενα μιας και διπλα στην ηλιαννα δεν επιανε και στη παρεα ηταν αλλοι 2 μπουλιδες χαρτομαλακες που καμαρωναν σαν γυφτικα σκερπανια αλλο που ποτε δεν θα πηδαγαν ηλιαννα μιας και αυτοι ναι μεν γουσταραν.
Οι τυποι ηταν γελιοδεστατοι εφερναν το ποτο της ηλιαννας της μετεφεραν το παλτο στην υποδοχη ασε που καθε λιγο μπαρμαν να κερνανε και πορτιεριδες να μπουκαρουν και να επιβεβαιωνουν την ηλιαννα ενω οι μπουλιδες μαλακες συνοδεια μονο και μαλακιουλα το βραδι.
Η ηλιαννα να διασκεδαζει να επιβεβαιωνεται απο πασης φυσεως αρσενικο η φιλη να προσπαθει να φανει και αυτη και οι μαλακιδες οι κλαρινογαμπροι με τη γλωσσα εξω να περιμενουν να τους δωσει σημασια η ηλιαννα που ποτε δεν τους εδωσε.

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εννοείται ότι πάνε, έτσι και αλλιώς έχουν μάθει σε μεγάλα μεγέθη από τα μέλη εδώ:confused::confused::confused:
 

Mr Heart

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.147
Like
11.731
Πόντοι
2.256
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
16.977
Πόντοι
3.556
τυποι που χαθηκε εκεινο το μελος που ειχε προτεινει παλια να γινει κατι σαν μητρωο με τις καριολες που γαμιωνται με μαυρους λαθρο κλπ:sunglasses:
 

Xontrh poutsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2020
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
Νομίζω πως οι περιστέρες το έχουν ως φαντασίωση και επιδιώκουν να πάνε ....
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κλαρινογαμπρακια σαν το θειτσο δυστυχώς κανουν χαλαστρα στη πιατσα.
Οι γκομενες γενικα τους λιγουριδες τους μυριζονται και πολλες φορες τους εκμεταλευονται για οφελος τους.

Η ηλιαννα που αναφερθηκε πιο πανω παλια ηταν σε ενα κλαμπακι με μια φιλη της ψυχρη δεν επιανε μια διπλα της απλα η τυπισσα νομιζε οτι ηταν θεογκομενα μιας και διπλα στην ηλιαννα δεν επιανε και στη παρεα ηταν αλλοι 2 μπουλιδες χαρτομαλακες που καμαρωναν σαν γυφτικα σκερπανια αλλο που ποτε δεν θα πηδαγαν ηλιαννα μιας και αυτοι ναι μεν γουσταραν.
Οι τυποι ηταν γελιοδεστατοι εφερναν το ποτο της ηλιαννας της μετεφεραν το παλτο στην υποδοχη ασε που καθε λιγο μπαρμαν να κερνανε και πορτιεριδες να μπουκαρουν και να επιβεβαιωνουν την ηλιαννα ενω οι μπουλιδες μαλακες συνοδεια μονο και μαλακιουλα το βραδι.
Η ηλιαννα να διασκεδαζει να επιβεβαιωνεται απο πασης φυσεως αρσενικο η φιλη να προσπαθει να φανει και αυτη και οι μαλακιδες οι κλαρινογαμπροι με τη γλωσσα εξω να περιμενουν να τους δωσει σημασια η ηλιαννα που ποτε δεν τους εδωσε.

πολλά απωθημένα...
βλεποντας τοτε αυτα τα χαρτοπαιδα μου ρχεται στο μυαλο ο προμοτορας ο θειτσος και ο μουνογατος.
Η ηλιαννα να επιβεβαιώνεται να διασκεδαζει να περναει καλα και αυτα σαν τα σκυλακια να περιμενουν κανα κοκκαλακι να τους πεταξει.
Αυτοι οι τυποι ειναι οι λεγομενοι γκομενοβοσκοι η καληνυχτακιδες,τι καταλαβαν οι βλακες αυτοι εκεινη τη μερα? Κανοντας τον υπηρετη η να κανουν τα χατηρια στην ηλιαννα ποτε δεν θα τους εκτιμουσε.
Η φαση ηταν για γελια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
Μικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε. Εμείς, Πώς πρέπει να αντιδράσουμε στο μικρό μέγεθος?

Και αυτοί, οι μικροτσοϋσουνοι άντρες, έχουν τόσο καλή συμπεριφορά...σου ανοίγουν την πόρτα, σου κρατάνε την ομπρέλα, γαλαντόμοι... Ξερω πολύ καλά τι λέω, είχα πέσει στην μικρή παγιδιτσα τους, είχα πιαστεί με το μικρό τους αγκίστρι.

Αυτό με έκανε κομπλεξικη. Όταν ο άντρας μου φέρεται καλά, αμέσως στο πονηρό πάει το μυαλό μου. Αχά, σκέφτομαι, ξέρω τι ελάττωμα έχει.


Αν δεν με πιάσει από τα μαλλιά να με κολλήσει στον τοίχο και να με κάνει να ξεχάσω το όνομα μου, άντε γειά! Όταν μου γράψει κάποιος στο τιντερ, Γεια σου βρώμα, πότε θα σε δω? - καταλαβαίνω αμέσως, αυτός είναι ο άντρας των ονείρων μου.

Και φυσικά, όλοι άντρες του σάιτ, τον έχουν μεγάλο και χοντρό. Τόσα βρωμολογα άκουσα, δε μπορεί να είναι αλλιώς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
ικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε.

Ναι καλά,με τις πλαστικές,τα wonderbra,τους κορσέδες και τα χίλια δυο μύρια κόλπα των γυναικών σε βυζιά και κώλο,περιμένουν πάντα εκπλήξεις τον αφελή άντρα.Μη μιλήσουμε για την εμφάνιση της γκόμενας το πρωί χωρίς μέικ απ.Τις τριχάρες αν δεν έχει φροντίσει να ξυριστεί κτλ.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
ικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε. Εμείς, Πώς πρέπει να αντιδράσουμε στο μικρό μέγεθος?

Και αυτοί, οι μικροτσοϋσουνοι άντρες, έχουν τόσο καλή συμπεριφορά...σου ανοίγουν την πόρτα, σου κρατάνε την ομπρέλα, γαλαντόμοι... Ξερω πολύ καλά τι λέω, είχα πέσει στην μικρή παγιδιτσα τους, είχα πιαστεί με το μικρό τους αγκίστρι.

Αυτό με έκανε κομπλεξικη. Όταν ο άντρας μου φέρεται καλά, αμέσως στο πονηρό πάει το μυαλό μου. Αχά, σκέφτομαι, ξέρω τι ελάττωμα έχει.


Αν δεν με πιάσει από τα μαλλιά να με κολλήσει στον τοίχο και να με κάνει να ξεχάσω το όνομα μου, άντε γειά! Όταν μου γράψει κάποιος στο τιντερ, Γεια σου βρώμα, πότε θα σε δω? - καταλαβαίνω αμέσως, αυτός είναι ο άντρας των ονείρων μου.

Και φυσικά, όλοι άντρες του σάιτ, τον έχουν μεγάλο και χοντρό. Τόσα βρωμολογα άκουσα, δε μπορεί να είναι αλλιώς.
και μετα να τρεχεις να τον καταγγηλεις για βιασμο?
Συμφωνω οτι οι μικροτσουτσουνοι ειναι ιπποτες μιας και εχω παραδειγμα εδω μεσα.
Ο προμοτορας που το παιζει τζεντλεμαν ειναι μικροτσουτσουνος.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.905
Κριτικές
21
Like
11.180
Πόντοι
4.546
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
ικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε. Εμείς, Πώς πρέπει να αντιδράσουμε στο μικρό μέγεθος?

Και αυτοί, οι μικροτσοϋσουνοι άντρες, έχουν τόσο καλή συμπεριφορά...σου ανοίγουν την πόρτα, σου κρατάνε την ομπρέλα, γαλαντόμοι... Ξερω πολύ καλά τι λέω, είχα πέσει στην μικρή παγιδιτσα τους, είχα πιαστεί με το μικρό τους αγκίστρι.

Αυτό με έκανε κομπλεξικη. Όταν ο άντρας μου φέρεται καλά, αμέσως στο πονηρό πάει το μυαλό μου. Αχά, σκέφτομαι, ξέρω τι ελάττωμα έχει.


Αν δεν με πιάσει από τα μαλλιά να με κολλήσει στον τοίχο και να με κάνει να ξεχάσω το όνομα μου, άντε γειά! Όταν μου γράψει κάποιος στο τιντερ, Γεια σου βρώμα, πότε θα σε δω? - καταλαβαίνω αμέσως, αυτός είναι ο άντρας των ονείρων μου.

Και φυσικά, όλοι άντρες του σάιτ, τον έχουν μεγάλο και χοντρό. Τόσα βρωμολογα άκουσα, δε μπορεί να είναι αλλιώς.
και μετα να τρεχεις να τον καταγγηλεις για βιασμο?
Συμφωνω οτι οι μικροτσουτσουνοι ειναι ιπποτες μιας και εχω παραδειγμα εδω μεσα.
Ο προμοτορας που το παιζει τζεντλεμαν ειναι μικροτσουτσουνος.
Η λογική σου με ξεπερνά :confused:
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Γράφει ελληνίδα στο blog της:

" Οι μαύροι άντρες είναι αναμφισβήτητα καλύτεροι εραστές από τους λευκούς. Γνωρίζουν πως μπορούν να ικανοποιήσουν μια γυναίκα στο κρεβάτι. Είναι συνήθως καλά προικισμένοι και ακούραστοι και τα καυλιά τους είναι μεγαλύτερα στο μέγεθος από εκείνα των λευκών.

Στην ιστορία οι μαύροι ειχαν απάνθρωπα μεταχειριστεί απο τους λευκούς. Πόσο μάλλον η κατοχή μιας λευκής γυναίκας που ήταν θανατηφόρα επικίνδυνη πράξη για τους ιδιους. Τώρα ομως ήρθε η σειρά να πάρουν την δικη τους εκδίκηση επιλέγοντας να πηδήξουν τις λευκές γυναίκες των αφεντικών τους.

Οι γυναίκες ελκύονται από άντρες που είναι ισχυροί και ενστικτωδώς επιλέγουν εκείνους που είναι πιο προικισμένοι. Για μια λευκή γυναίκα η συνεύρεση με ένα μαύρο άντρα ηταν μέχρι σήμερα ταμπού που δεν επέτρεπε ο πολιτισμός μας. Οι μαύροι άντρες ηταν τα μυστηριώδες εξωτικά όντα με μαύρα εβένινα κορμιά από μια μακρινή και άγρια ήπειρο. Τα τελευταία χρόνια τα σεξουαλικά ήθη έχουν αλλάξει και το διαφυλετικό σεξ ανάμεσα σε μαύρο-λευκό έχει πλέον γίνει ο κανόνας, για την πλειονότητα των λευκών γυναικών. Τωρα πια γυναίκες ελεύθερες και παντρεμένες ανακαλύπτουν εκεινο το απαγορευμένο εξωτικό φρούτο που είχαν ονειρευτεί και δεν μπορούσαν να δοκιμάσουν. Ολες λατρεύουν τον μαύρο πούτσο και εκείνες που το έχουν δοκιμάσει ομολογούν οτι, είναι ενθουσιασμένες με τη σεξουαλική ανωτερότητα και το πάθος που συναντούν.

Μπορείτε να φανταστείτε την αντίθεση ενός μαύρου αθλητικού κορμιού πάνω σε ένα λευκό γυναικείο σώμα. Την αίσθηση που μονο μια γυναίκα μπορεί να νοιώσει ανάμεσα στην αγκαλιά ενός μαύρου επιβήτορα καθώς την παίρνει από πίσω και με δυνατά χτυπήματα καρφώνει τον τεράστιο μαύρο πούτσο μέχρι την μήτρα, προκαλώντας της πολλαπλούς οργασμούς. Τυχερές γυναίκες αφήστε τον να κυριαρχήσει πάνω σας και ικανοποιήστε καθε επιθυμία του μέχρι να σας προσφέρει την απώτερη ηδονή. Σκεφτείτε εκείνη τη στιγμή οτι σας καβαλάει ενα άγριος πανέμορφος πάνθηρας απο τα βάθη της ζούγκλας. Η μεγαλύτερη απόλαυση θα είναι οταν τον αφήσετε να εκσπερματώσει στο πιο ακριβό μέρος του κορμιού σας, στο μουνί σας.

Γι αυτό εσεις λευκές γυναίκες επωφεληθείτε απο την ευκαιρία που σας δίνετε. Ειναι καιρός να απελευθερωθείτε απο τα ταμπού που σας φυλακίζουν, να ζήσετε τις ανομολόγητες επιθυμίες σας και να γαμηθείτε με ένα μαύρο δυνατό άντρα. Ειναι μια απόφαση που θα αλλάξει τη ζωη σας και δεν θα το μετανιώσετε ποτέ. Γιατι η μαύρη πούτσα ειναι ευλογία και οι μαύροι ψωλαράδες οι καλύτεροι εραστές. "



Μαύρη πούτσα και των αγίων....

Δεν θέλω να την χαλάσω σε κανέναν, αλλά αν η γκόμενα δεν τρολλάρει, αυτό είναι σχεδόν άπταιστη μετάφραση γνωστού κειμένου που κυκλοφορεί χρόνια στο διαδίκτυο, στα αγγλικά πάντα, για το πως οι μαύροι είναι ανώτεροι από τους λευκούς στο κρεβάτι και πάει λέγωντας. Αν τώρα όντως η τυπίσσα το πιστεύει...να φωνάξω τον Τυρόουν και τον Τζαμάλ τότε, να δούμε τι ωραία που θα περάσει, ιδίως αν είναι και χοντρή με κόμπλεξ απέναντι στον πατέρα της. :tooth:
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Πάντως και οι Ιάπωνες και οι Κινέζοι γυναίκα δική τους που έχει πάει με λευκούς δεν την θέλουνε, οπότε το θέμα δεν είναι μονο Ελληνικό, ισχυει σε πολλά μερη της Γης. Γιατί είναι φυσικό οι άντρες της κάθε μιας φυλής να θέλουν τις γυναίκες τους για να διαιωνισουν τα γονίδια τους και όχι αυτές να βρισκονται στα χέρια παρείσακτων και εισβολέων.

Να σου πώ και την εμπειρία μου, γιατί έχουν και κάποια κομπλεξάκια οι Ιάπωνες, αν δεν είσαι Γαλλος ή Γερμανός(όχι μαύρους, τούρκος κλπ 5ης γενιάς που το παίζει γάλλος / γερμανος) ή Ρώσος, η γκόμενα μπορεί το ξεχάσει το ρημπάουντ 99% των περιπτώσεων, αν κάνει παιδί. Για όλλες τις άλλες φυλές, πούλο κανονικά, όπως τα λές. Βέβαια η Ιαπωνία ευτυχώς είναι και λίγο στενόκωλη και εφαρμόζει παρόμοια τακτική και στους άντρες, οπότε αν τζαπάνι έκανε άκα με μαύρη, πούλο.

Βέβαια υπάρχει και το πονεμένο ζήτμα των Κορεατών μεταναστών εκει πέρα που είναι οι δικοί τους "αλβανοί" και τα μασάνε γενικότερα...άστα.

Αλλά και πάλι, περισσότερο μυαλό κουβαλάνε παρά εμείς και οι γείτονές μας, όσον αφορά πάντα τους μη-(σταθερά) μπουρδελιάρηδες που θέλουν να έχουν οικογένεια κλπ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Να προσθέσω κι εγώ με την σειρά μου ότι πιθανότατα εδώ στην Ελλάδα μάλλον δεν τους βγαίνει. Έχουν κάνει μεγάλη προπαγάνδα, για όλα αυτά τα 《νεοταξίτικα》 παγκοσμιοποιημένα κόλπα και τα αποτελέσματα είναι πενιχρότατα. Ένα μόνον πρόβλημα εντοπίζω. Αυτά όλα που μας πλασάρουν, πιάνουν τόπο κυρίως σε αλλοδαπές, ως επί το πλείστον Αλβανικής καταγωγής κορίτσια, τα οποία σχεδόν έχουν ελληνοποιηθεί και παρουσιάζουν μία ψευδή εικόνα για τις Ελληνίδες. Αυτό βέβαια δημιουργεί μία τάση αλλά πιστεύω ότι ακόμα οι γνήσιες Ελληνίδες που πήγανε ή συνεχίζουν να πηγαίνουν με μαύρους είναι ελαχιστότατες. Είναι τόσο μικρό το ποσοστό που στατιστικά είναι ανάξιο λόγου, δεν έχει καμμία αξία!
τυπε αυτα που λες δεν ισχυουν,η Ελλαδα μεχρι και metoo απεκτησε και συγκριτικα ισως αποτελει το καλυτερο σφουγγαρι αποροφησης αμερικανικων ιδεων παγκοσμιως,
Όντως, για παράδειγμα η Παπαγεωργίου και η Κρεμλίδου που είναι διάσημες, influencers κτλ είχε δημοσιευτεί ότι είχαν σχέση με έγχρωμους:



Για τη παπαγεωργιου εχω μια θεωρια οτι το συστημα χρησιμοποιει μοντελες και τις βαζει διπλα σε ατομα που ειναι αρνητικα προτυπα προκειμενου να επηρεασει τις νεες γενιες. Για τη κρεμλιδου οσοι εχουν δει το φετινο σερβαϊβορ νομιζω εχουν καταλαβει οτι προκειται για ναυαγιο στο ψυχολογικο τομεα με κατι απροσμενες κρισεις πανικου, κλαματα απ'το πουθενα, backstabber στην ομαδα ατομων που ηταν μαζι και ΔΕΝ την ειχαν πειραξει πουθενα, κτλ. Απορω με ολα τα παραπανω αν περασε ψυχομετρικα και γιατι την εβαλαν στο σερβαϊβορ. Απ'την αλλη εχουμε το προηγουμενο του σκαι που εβαλε στο μπιγκ μπροδερ την δικηγορο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Όταν ο άντρας μου φέρεται καλά, αμέσως στο πονηρό πάει το μυαλό μου. Αχά, σκέφτομαι, ξέρω τι ελάττωμα έχει.

Ενω αν καποιος φερεται ασχημα σε καποια που δε τη ξερει/μολις τη γνωρισε και δε του εχει κανει το οτιδηποτε ειναι δειγμα ψυχικης υγειας :idiot::idiot::idiot:

Αυτουνου η συμπεριφορα προφανως δε προερχεται απο καποιο κομπλεξ ή ελλατωμα... Ειναι μια χαρα...
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
9
Like
8.237
Πόντοι
2.036
Πάλκα, πάλκα σκεφτείτε τι θα τάβανε και αυτοί οι μαύροι με τη κάθε τσοντόπληκτη να περιμένει να ρουφήξει κάτι σαν αυτό

iu


Και να έχουν αυτό

iu

Μηπως ο δευτερος μαυρισε απο ηλιοθεραπεια; :tooth:
ικρό πέος δεν αποτελεί πρόβλημα για μια γυναίκα. Θα σας πω όμως το παράπονό μου.

Αρχίζεις να βγαίνεις με έναν άντρα. Λες τι ωραία , Όλα σούπερ! Φτάνεις στο κρεβάτι και εκεί σε περιμένει... μια έκπληξη. Εσείς βλέπετε το στήθος, τον κωλο. Ξέρετε περίπου τι να περιμένετε. Εμείς, Πώς πρέπει να αντιδράσουμε στο μικρό μέγεθος?

Και αυτοί, οι μικροτσοϋσουνοι άντρες, έχουν τόσο καλή συμπεριφορά...σου ανοίγουν την πόρτα, σου κρατάνε την ομπρέλα, γαλαντόμοι... Ξερω πολύ καλά τι λέω, είχα πέσει στην μικρή παγιδιτσα τους, είχα πιαστεί με το μικρό τους αγκίστρι.

Αυτό με έκανε κομπλεξικη. Όταν ο άντρας μου φέρεται καλά, αμέσως στο πονηρό πάει το μυαλό μου. Αχά, σκέφτομαι, ξέρω τι ελάττωμα έχει.


Αν δεν με πιάσει από τα μαλλιά να με κολλήσει στον τοίχο και να με κάνει να ξεχάσω το όνομα μου, άντε γειά! Όταν μου γράψει κάποιος στο τιντερ, Γεια σου βρώμα, πότε θα σε δω? - καταλαβαίνω αμέσως, αυτός είναι ο άντρας των ονείρων μου.

Και φυσικά, όλοι άντρες του σάιτ, τον έχουν μεγάλο και χοντρό. Τόσα βρωμολογα άκουσα, δε μπορεί να είναι αλλιώς.
Πού 'σαι μάγκα, και τον Κερμανίδη, Πόλυ τον ελέγανε αλλά δεν ήταν ανατρεπόμενος...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μαγκες, η αληθεια ειναι μια κι ο μπακλαβας γωνια.
Τα μαυροπουλα εχουν ζητηση απο τα μουνια.
Υγραινονται τα μουνια τους επειδη θελουν γεμισματα και ξεσκισματα
οπως ολες οι γυναικες. Εχει επικρατησει στο μυαλο τους (αρα δεν βγαινει)
οτι ολοι οι μαυροι ειναι σουπεραδες. Παιζει και δεν παιζει αυτο
οπως και για ολους. Στανταρ παντως δεν ειναι γιατι δεν γινεται να ειναι.
Με το να καθεστε να επιχειρηματολογειτε
αν και που υστερουν η υπερτερουμε εμεις, ριχνετε τον ανδρισμο σας
και θετετε εαυτον σε συγκριση. Καλυτερα να γραφετε περιστατικα να γελαμε.
Εσεις/εμεις σαν ζυγοσταθμισμενοι τυποι, κοιταμε να ειμαστε οκ
στα γενικα προσοντα μας και ολα ειναι κομπλε.
Παρτε μια μεζουρα αν (λεω αν) σας αμφισβητησουν, τριψτε το νουμερο
στην μαπα τους, γαματε καλα με τεχνικη, φερθειτε ανετα κτλ.
Οι γκομενες οταν ασχοληθουν με ψωλες, ψωλη γυρευουν
οποτε σαν τρυπες θα τις δειτε και παρτε τις στο ψιλο χαλαρα και ανετα.
Για γαμησι τους σκεφτονται (οσες και αν) και οχι για ζωη μαζι τους
οποτε αυτες, θα τις βλεπετε μονο για γαμησι.
Αφηστε την οργανωση ζωης για αλλες. Απλα τα πραγματα.

:rockon:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom