Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.680
Πόντοι
6.536
Οι σύγχρονες Ελληνίδες μητέρες έκαναν τα αγόρια τους είτε μουνόδουλους είτε φλώρους!

Εμένα η μητέρα μου με πήγε στην 1η δημοτικού την 1η μέρα στο σχολείο όπου σχεδόν όλα τα παιδάκια έκλεγαν επειδή θα τα άφηνε η μαμά τους σε ξένο περιβάλλον. Εγώ όταν φτάσαμε και ήλθε η ώρα να μπούμε στην τάξη για 1η φορά στη ζωή μας πήγα στη μάνα μου και της ζήτησα να γυρίσει στο σπίτι και να μην με περιμένει στο σχόλασμα! Μόνον εγώ και άλλο ένα αγόρι γυρίσαμε σπίτι μόνοι μας!

Άντρας γεννιέσαι, δεν γίνεσαι!

Την πρώτη μέρα στο σχολείο κάνεις δεν την θυμάται.Του την θυμίζουν οι γονείς.Προφανως και από τον τρόπο που το γράφεις πρόκειται για αφήγημα φανταστικής μορφής.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Την πρώτη μέρα στο σχολείο κάνεις δεν την θυμάται.Του την θυμίζουν οι γονείς.Προφανως και από τον τρόπο που το γράφεις πρόκειται για αφήγημα φανταστικής μορφής.
Τη πρωτη ημερα στο σχολειο κι εγω τη θυμαμαι. 1981 η 1982  ητανε. Μηπως θα πρεπει να σταματησεις να εισαι τοσο απολυτος και καχυποπτος;
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Είσαι υπερβολικός.Το χρήμα σε πολλές γυναίκες είναι το τέλειο "αφροδισιακό"!
Τώρα μπορεί να παίζει και αγαποκατασταση,πάντως ο τύπος είναι πολύ καλό παιδί,αθλητής,καμμία σχέση με τύπους από τη χώρα αυτή που είναι από φαβέλες και κάνουν ότι μαλακια μπορεις να φανταστείς.Θυμασαι τον Τζιοβάνι;Ξέρεις πόσες γκόμενες χυναν για πάρτυ του;Η τον Μπατίστα;Πλούσιος,όμορφος,διάσημος.Το αν είναι μελαμψός πλέον δεν παίζει κανέναν ρολο και δεν θα πρέπει να παίζει.
[size=10pt]Οι αρχαίοι νότιοι Έλληνες(οι Δωριείς και οι Αχαιοί,Μινωιτες) να ξέρεις ήταν πολύ μελαμψοί.
Τείνουμε να το ξεχάσουμε.
[/size]


:S :S :S

Τύπε πώς έβγαλες αυτό το συμπέρασμα???  :think:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.680
Πόντοι
6.536

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Τυπε άνοιξε και κανένα βιβλίο,δεν κάνει κακό.


Τύπε μπορείς να μου δώσεις τα φώτα σου? γιατί μόλις πέρυσι κατάφερα αν αποφοιτήσω από την 3η δημοτικού!!!

Δώσε μου βιβλιογραφία να ξεστραβωθώ!!! :idiot:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Έδιωξες και συ την μάνα σου; :tooth:
Ασε τα γυρω γυρω και τις σαλτσες. Εσυ ειπες οτι αποκλειεται καποιος να θυμαται τη πρωτη ημερα που πηγε σχολειο, δε το πα εγω. Και σου ειπαν 2 ατομα αμεσως αμεσως οτι θυμουνται εστω αμυδρα τη πρωτη ημερα που πηγαν σχολειο. Εσυ ειπες για φανταστικες ιστοριες, δε το ειπα εγω. Αντι να παραδεχθεις το λαθος σου το συνεχιζεις.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.680
Πόντοι
6.536
Ασε τα γυρω γυρω και τις σαλτσες. Εσυ ειπες οτι αποκλειεται καποιος να θυμαται τη πρωτη ημερα που πηγε σχολειο, δε το πα εγω. Και σου ειπαν 2 ατομα αμεσως αμεσως οτι θυμουνται εστω αμυδρα τη πρωτη ημερα που πηγαν σχολειο. Εσυ ειπες για φανταστικες ιστοριες, δε το ειπα εγω. Αντι να παραδεχθεις το λαθος σου το συνεχιζεις.

Το παραδέχομαι το λάθος μου ρε τυπε χωρίς να πιστεύω φυσικά το φίδι που είπε ο άλλος.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.680
Πόντοι
6.536
Τύπε μπορείς να μου δώσεις τα φώτα σου? γιατί μόλις πέρυσι κατάφερα αν αποφοιτήσω από την 3η δημοτικού!!!

Δώσε μου βιβλιογραφία να ξεστραβωθώ!!! :idiot:

Άσε τις ειρωνίες κυριακάτικα τυπε.Και άνοιξε κάνα βιβλίο.
Καλημέρα.

 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Το παραδέχομαι το λάθος μου ρε τυπε χωρίς να πιστεύω φυσικά το φίδι που είπε ο άλλος.
Εννοειται και δικαιωμα σου να μη το πιστευεις τη συγκεκριμενη ιστορια ομως που ειπε. Γιατι εγω ως αναμνηση εχω και την πρωτη ημερα στο σχολειο και επειδη ηταν σχεδον ιδια εποχη, και τη στιγμη που εγινε ο μεγαλος σεισμος του 1981 στην Αθηνα και πως φυγαμε απο τη πολυκατοικια στην Αθηνα λογω φοβου και πηγαμε σε μονοκατοικια συγγενους στο αδειο τοτε Καματερο.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Από τι τα καταδίκασε βρε κακομοίρη, από κάτι βόδια σαν και σένα; Σιγά την καταδίκη.
 


Μπραβο ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΗ barock που δειχνεις τι ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ειστε εκει στην ΝΔ

αντε σου ευχομαι και ενα μαυρο ανηψακι, θα εισαι πολύ περηφανος για το μπασταρδεμα με τριτοσκοσμικους
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.813
Πόντοι
5.506
Οι σύγχρονες Ελληνίδες μητέρες έκαναν τα αγόρια τους είτε μουνόδουλους είτε φλώρους!

Εμένα η μητέρα μου με πήγε στην 1η δημοτικού την 1η μέρα στο σχολείο όπου σχεδόν όλα τα παιδάκια έκλεγαν επειδή θα τα άφηνε η μαμά τους σε ξένο περιβάλλον. Εγώ όταν φτάσαμε και ήλθε η ώρα να μπούμε στην τάξη για 1η φορά στη ζωή μας πήγα στη μάνα μου και της ζήτησα να γυρίσει στο σπίτι και να μην με περιμένει στο σχόλασμα! Μόνον εγώ και άλλο ένα αγόρι γυρίσαμε σπίτι μόνοι μας!

Άντρας γεννιέσαι, δεν γίνεσαι!


Tύπε, γράψε μας δυο αράδες για τα παιδικά σου χρόνια να δούμε όλοι κάτι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.813
Πόντοι
5.506
Περιπου το ιδιο εκανα και εγω στην πρωτη δημοτικου..ειπα "μανα μην με περιμενεις το βραδυ" και πηγα και κοιμηθηκα σε μια τραγουδιαρα που εσπρωχνα εκεινο τον καιρο...



ΜΛΚ μου έφυγε ο καφές από τη μύτη.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom