Νέα

Ο TOMMY DEVITO και το παρτουζωμα της Ελληνιδας νοσοκομας!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
8
Like
2.948
Πόντοι
506
Τομυ εισαι μεγαλος ρισπεκτ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ευγε τομμυ και αλλα τετοια πολλα
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
16 μέλη και 42 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. :rolleyes:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
πρωτα απ'ολα ακομα και να εγιναν ετσι όπως τα γραφεις τα πραγματα ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΤΟΥΖΟΣΑΤΕ)
απλα την κλεισατε σε ένα δωματιο και πηγαινε ενας ενας (όπως στο μπουρδελο και την  :knockinb:

μην εισαι τοσο σιγουρος πως το ιδιο δεν εχει κανει και στην επαρχια οπου μενει (κάθε ομοφρη γκομενα <πουλαει> την ομοφρια της)

οποτε μαλλον πηδηξες μια ξεκολιαρα την οποια απλα δεν πληρωσες
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
πρωτα απ'ολα ακομα και να εγιναν ετσι όπως τα γραφεις τα πραγματα ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΤΟΥΖΟΣΑΤΕ)
απλα την κλεισατε σε ένα δωματιο και πηγαινε ενας ενας (όπως στο μπουρδελο και την  :knockinb:


μην εισαι τοσο σιγουρος πως το ιδιο δεν εχει κανει και στην επαρχια οπου μενει (κάθε ομοφρη γκομενα <πουλαει> την ομοφρια της)

οποτε μαλλον πηδηξες μια ξεκολιαρα την οποια απλα δεν πληρωσες
Μετα απο κανενα μισαωρακι πηγα και εγω στο υπνοδωματιο για να γαμησω το Μαρακι! Cool Ο Ακης και ο Μακης την γαμουσαν απο ολες τις τρυπες! 2funny Την γαμουσαν απο μουνι! Headbaning! Απο κωλο! Headbaning! Εναλλαξ ομως.Δεν την πηραν σε νταμπλ πενετρεισον.Μπηκα στο υπνοδωματιο και της εδωσα το καυλι μου για να με πιπωσει Cool.Αυτη ηταν ξαπλωμενη ανασκελα και με πιπωνε.Μου ρουφουσε και μου εγλυφε τα μπαλακια! Στην πιπα δυστυχως δεν το χει Undecided.Και το καραμελωμα της ειναι αγαρμπο.Τελικα ο Μακης και ο Ακης χυσαν στις καποτες τους και εφυγαν στο σαλονι.

Γιατι σου ειπα εγω οτι ηταν παρθενα?! :jerking: Μια μουναρα γυναικα που τρελαινεται για σεξ ειναι! :rockon: Φυσικα και τα εχει κανει και στην επαρχια! :rockon: Αλλα μην μου λες οτι ηταν οπως στο μπουρδελο! :jerking: :birdman: Πιστεψε με εχω παει παρα πολλες φορες σε μπουρδελο! :birdman:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
URL]]
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Φιλε , Παρακμιακε :hi:  Καποιοι δεν εχουν γαμησει ΠΟΤΕ ΤΖΑΜΠΑ μουνι στη ζωη τους!!! :headbang: Εχουν σκασει απο τη ΖΗΛΕΙΑ τους και γραφουν μαλακιες!!! :birdman: :birdman: :birdman:
Το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να γλυφουν τα ποδια των πουτανων!!! :2funny: :2funny: :2funny:
:jerking: :jerking:  :jerking:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ε , ρε φιλε για να τα εφτιαξε με ''πουτανακι '' δεν ειναι πυρφορος?! :vomit: Του παρτουζωσανε την γκομενα 3 ατομα! :knockinb: :zfuck: :pipa1: Δεν ειναι αποτυχημενος? :rockon: Τι ειναι? :rolleyes: Επιτυχημενος και μαγκας? :jerking: :jerking: :jerking:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τύπε ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να την κερατώνει και αυτός!  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Η ιστορία δεν ξέρω αν είναι αληθινή, αλλά τέτοια σκηνικά παίζονται συχνά από διάφορα πορνίδια που στους δικούς τους το παίζουν και μη μου άπτου!  ;)
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Πιο ψευτης πεθαινεις.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom