Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
2 μελη και 2 επισκεπτες
Οσο μιλας μονος κανεις δεν παρακουληθει
Πρεπει να σκυλευσουμε το κουφαρι σου
για να ανεβουν τα νουμερα
:orchestra: :orchestra:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Είμαστε αποφασισμένοι να υπερασπιστούμε αυτό που με κόπους κατακτήσαμε και μας ανήκει. Δεν μοιραζόμαστε τις πουτάνες με τα δεσμευμένα λαμόγια, εμείς που φτύσαμε αίμα δεν έχουμε την παραμικρή σχέση με αυτούς που δεν πόνεσαν ποτέ.

Προς το παρον κατακτησες τον τίτλο

[size=30pt]MR MALAKAS 2016[/size]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Προς το παρον κατακτησες τον τίτλο

[size=30pt]MR MALAKAS 2016[/size]

Εδώ ισχύει το "άλλος έχει το όνομα και άλλος τη χάρη". Στηρίζουμε Picker!

Λαμόγια κρύφτε τις γυναίκες σας. Οι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες έρχονται να τις γαμήσουν.  :rockon:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Εδώ ισχύει το "άλλος έχει το όνομα και άλλος τη χάρη". Στηρίζουμε Picker!

Λαμόγια κρύφτε τις γυναίκες σας. Οι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες έρχονται να τις γαμήσουν.  :rockon:

Τασουλη γουσταρεις και εσυ δακτυλα στην σουφραζετα :think:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.386
Πόντοι
6.955
Είναι η πρώτη και τελευταία φορά που γραφω σε αυτο το ποστ, το οποίο έχει τρολαριστεί οσο δεν παίρνει.

Σέβομαι και τιμάω τον Πίκερ και εφαρμόζω τον νόμο του με κάποιες  μικρές παραλλαγές ώστε να προσαρμοστεί στον χαρακτήρα μου.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Είναι η πρώτη και τελευταία φορά που γραφω σε αυτο το ποστ, το οποίο έχει τρολαριστεί οσο δεν παίρνει.

Σέβομαι και τιμάω τον Πίκερ και εφαρμόζω τον νόμο του με κάποιες  μικρές παραλλαγές ώστε να προσαρμοστεί στον χαρακτήρα μου.
τυπε ο νομος ειναι ξεκαθαρος,δεν επιδεχεται παρερμηνειων και αλλαγων :S :S :S
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Εδώ ισχύει το "άλλος έχει το όνομα και άλλος τη χάρη". Στηρίζουμε Picker!

Λαμόγια κρύφτε τις γυναίκες σας. Οι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες έρχονται να τις γαμήσουν.  :rockon:

Τασοπικερ, τρεχα στο μπουρδελακι σου, κατσε στην ουρά πίσω από τους λαθρομετανάστες και :fuck1: το πουτανακι που το εχουν  :pipa3: μερικές δεκαδες βρωμικα πακια....

Οι μοναχικοί μπουρδελιαριδες δεν γαμανε ποτέ γκομενες, μενουν μπακούρια για πάντα.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Εξαρτάτε, για ποσα δάχτυλα μιλαμε?


Ο Πίκυ είναι γενικώς μίνιμαλ, οπότε λογικά πάντα, μάλλον ένα δάκτυλο.

Είναι ή δεν είναι κρυφογκέι;


Τί λες για την περίπτωσή του;
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Τασοπικερ, τρεχα στο μπουρδελακι σου, κατσε στην ουρά πίσω από τους λαθρομετανάστες και :fuck1: το πουτανακι που το εχουν  :pipa3: μερικές δεκαδες βρωμικα πακια....

Οι μοναχικοί μπουρδελιαριδες δεν γαμανε ποτέ γκομενες, μενουν μπακούρια για πάντα.

Καταρχήν βλάκα δεν είμαι ο Picker. Δεύτερον οι Πακιστανοί γαμάνε και τη γυναίκα σου χωρίς να το ξέρεις.  :birdman:
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα με φτανει να με διαβαζεις και να σκεφτεσαι αυτα που γραφω. :)


μπροστα στις μαλακιες που εγραψες για τον πισωγλεντζε τον παντελιδη ... ο  πικερ φανταζει μπροστα σου μεγας τυπας!
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Stekas72 είσαι ο κλασικός δεξιός μαλάκας. Επίσης κάπου έγραψες κάτι που νομίζω ότι δεν ισχύει για τον Picker, ότι είναι Νεοδημοκράτης. Έχει δηλώσει κεντρώος νομίζω και όχι δεξιός και έχει πει ότι έχει ψηφίσει εξίσου ΠΑΣΟΚ και ΝΔ.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Καταρχήν βλάκα δεν είμαι ο Picker. Δεύτερον οι Πακιστανοί γαμάνε και τη γυναίκα σου χωρίς να το ξέρεις.  :birdman:

Τασουλη, η γυναικα μου ειναι μουναρα και την  :fuck1: μονο εγώ. Αντε τωρα να  :fuck1: με το 10ευρω σου  :birdman:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Stekas72 είσαι ο κλασικός δεξιός μαλάκας. Επίσης κάπου έγραψες κάτι που νομίζω ότι δεν ισχύει για τον Picker, ότι είναι Νεοδημοκράτης. Έχει δηλώσει κεντρώος νομίζω και όχι δεξιός και έχει πει ότι έχει ψηφίσει εξίσου ΠΑΣΟΚ και ΝΔ.

Το ειδωλό σου ψηφιζει ΝΔ τασούλη.... εσύ είσαι ο κλασικός μπακουρης που δεν θα βρει γκομενα ποτέ....
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Τασουλη, η γυναικα μου ειναι μουναρα και την  :fuck1: μονο εγώ. Αντε τωρα να  :fuck1: με το 10ευρω σου  :birdman:

Εγώ γαμάω κυρίως Φυλής επειδή έχω την οικονομική δυνατότητα αλλά δεν έχω πρόβλημα με τους ξένους. Όποιος έχει λεφτά γαμάει. Κάτι σνομπαρίες μαλάκες σαν εσένα όμως συνήθως την τρώνε κρύα από πίσω και αυτό θα πάθεις κι εσύ.
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Το ειδωλό σου ψηφιζει ΝΔ τασούλη.... εσύ είσαι ο κλασικός μπακουρης που δεν θα βρει γκομενα ποτέ....

Ψηφίζει ΝΔ, ΠΑΣΟΚ και άλλα κεντρογενή κόμματα. Θα βρω τη γυναίκα σου και θα της δώσω το μουνάκι στο χέρι.  :fuck1:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Εγώ γαμάω κυρίως Φυλής επειδή έχω την οικονομική δυνατότητα αλλά δεν έχω πρόβλημα με τους ξένους. Όποιος έχει λεφτά γαμάει. Κάτι σνομπαρίες μαλάκες σαν εσένα όμως συνήθως την τρώνε κρύα από πίσω και αυτό θα πάθεις κι εσύ.

Δεν υπαρχει περίπτωση τασούλη.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom