Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πάρτε ένα πρόσφατο άρθρο βασισμένο σε επιστημονική έρευνα για να τελειώνει το θέμα αυτό μια και καλή:


"Πέντε λεπτά σεξ αρκούν.
 
Σύμφωνα με αυστριαλιανή έρευνα, ο μέσος όρος των ζευγαριών κάνει σεξ γύρω στα 5 λεπτά. Η μικρότερη διάρκεια συνουσίας ήταν 33 δευτερόλεπτα και η μεγαλύτερη 44 λεπτά, όμως, οι επιστήμονες προσπάθησαν να βρουν τον μέσο όρο συνουσίας σε όλες τις ηλικίες. Έτσι κατέληξαν στα 5,4 λεπτά."
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Άτομα για τον πούτσο που χλευάζουν αυτούς που ΜΠΟΡΟΥΝ και γαμάνε στα μπουρδέλα και δεν χρειάζονται αγάπες και λουλούδια για να τους σηκωθεί. Αυτοί οι ελεεινοί αγαπούληδες ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ ψήφισαν εμένα για Μίστερ Μαλάκα 2016.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ θα περνας για σπασιμο απο εκει που δουλευει,να της την σπας και να μην μπαινεις μεσα? :S

Ναι ρε συ εννοειται!

Κάτι άτομα σαν τον Rigormortis και τον Βαλκάνιο Πουσταρά που με χλευάζουν για τα "5-λεπτα γαμήσια" μου στο Μετάξι ενώ αποθεώνουν τα "ατελείωτα γαμήσια" με γκόμενες είστε πραγματικά για λύπηση. Ανίκανοι και κομπλεξικοί αγαπούληδες που δεν τους σηκώνεται με τίποτα στα μπουρδέλα και προσπαθούν να πικάρουν αυτούς που μπορούν. Αυτοί είστε!

Για να ειμαστε δικαιοι σου εκαναν καποιες ερωτησεις κατα το διαστημα της απουσιας σου που δεν ειχαν τετοιο περιεχομενο αλλα απεφυγες να απαντησεις. Ο γυφτος δε μπορεσε να εκτιμησει τον αγγελο που ειχε στα χερια του αυτο εμενα με θυμωνει!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Ναι ρε συ εννοειται!

Για να ειμαστε δικαιοι σου εκαναν καποιες ερωτησεις κατα το διαστημα της απουσιας σου που δεν ειχαν τετοιο περιεχομενο αλλα απεφυγες να απαντησεις. Ο γυφτος δε μπορεσε να εκτιμησει τον αγγελο που ειχε στα χερια του αυτο εμενα με θυμωνει!
τυπε τη χωρισε ο Κατμαν :new_shocked: :new_shocked:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Καλά, εσύ Duke Nukem είσαι μεγαλύτερο troll κι από μένα. Μίλα μόνος σου για την Κορίνα, δεν πρόκειται να ασχοληθώ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:


URL]]
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Άτομα για τον πούτσο που χλευάζουν αυτούς που ΜΠΟΡΟΥΝ και γαμάνε στα μπουρδέλα και δεν χρειάζονται αγάπες και λουλούδια για να τους σηκωθεί. Αυτοί οι ελεεινοί αγαπούληδες ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ ψήφισαν εμένα για Μίστερ Μαλάκα 2016.
Άξιος, άξιος!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Άτομα για τον πούτσο που χλευάζουν αυτούς που ΜΠΟΡΟΥΝ και γαμάνε στα μπουρδέλα και δεν χρειάζονται αγάπες και λουλούδια για να τους σηκωθεί. Αυτοί οι ελεεινοί αγαπούληδες ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ ψήφισαν εμένα για Μίστερ Μαλάκα 2016.
Ρε picker εσυ χρειαζεσαι δακτυλα στον κωλο
για να σου σηκωθει :S
 

Επισκέπτης
Πικερ εκλεισες 6 χρονια αμαλακιστος

Γιατι δεν τραβας μια μαλακια; το δικαιουσαι μετά απο 1000 γαμησια αμαλακιστος που εχεις ριξει

Κανείς δε θα εδικαιούτο να σου πει οτι προσωσες τον νομο σου με μια μαλακια μετα απο 6 χρονια και χιλια γαμησια

Ποια ειναι η κινητηριος δυναμη που δε σε κάνει να λυγιζεις ποτε;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλά, εσύ Duke Nukem είσαι μεγαλύτερο troll κι από μένα. Μίλα μόνος σου για την Κορίνα, δεν πρόκειται να ασχοληθώ.

Εμενα με φτανει να με διαβαζεις και να σκεφτεσαι αυτα που γραφω. :)
 

Επισκέπτης
Duke Nukem σε διαβάζω αλλά γράφεις χαζομάρες συνήθως. Με την Κορίνα κάναμε την πλάκα μας και είχαμε ένα θέμα να περνάει ευχάριστα η ώρα, μέχρι που ο μαλάκας ο Junis δημοσίευσε τη φωτογραφία της με τον τύπο και τα γάμησε όλα. Μετά από αυτό και όσα ακολούθησαν, το μόνο που θέλω τώρα είναι να ξέρω που δουλεύει για να μην ξαναπατήσω ποτέ.
γιατι δε μου απαντας;
 

ΡοδοΠακης

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2016
Μηνύματα
475
Like
5
Πόντοι
1
Duke Nukem σε διαβάζω αλλά γράφεις χαζομάρες συνήθως. Με την Κορίνα κάναμε την πλάκα μας και είχαμε ένα θέμα να περνάει ευχάριστα η ώρα, μέχρι που ο μαλάκας ο Junis δημοσίευσε τη φωτογραφία της με τον τύπο και τα γάμησε όλα. Μετά από αυτό και όσα ακολούθησαν, το μόνο που θέλω τώρα είναι να ξέρω που δουλεύει για να μην ξαναπατήσω ποτέ.
Μίλα σεβάσμια στον Δούκα παλιοχτικιάρη.
 

Επισκέπτης
Bardamu είμαι ορκισμένος εχθρός της μαλακίας. Κάθε μαλακία που τραβάς είναι ένα γαμήσι που χάνεις. Είναι σπέρμα χαμένο.
ε δε θα αλλαξει κατι αν χασεις ενα γαμησι

Δηλαδη αν σε 6 χρονια απο τωρα εχεις 999 γαμησια και οχι 1000 ποια θα ειναι η διαφορα;

Και για να μη μου πεις ενα ψηφιο κτλ, αλλαξε τα παραπανω νούμερα με 1003 και 1004...

Να τραβηξεις μια μαλακια για να της δειξεις οτι δεν την φοβασαι...οτι μπορεις να το κανεις και να ξανασυνεχισεις 6 κι αλλα 6 χρονια αμαλακιστος και οχι να ξανακυλησεις
 

Επισκέπτης
Ποτέ ξανά μαλακία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :rockon:
ειχες πει προεκλογικα οτι θα το θεωρουσες τουλαχιστον αστειο να παρεις τον τιτλο ενω εισαι 6 χρονια αμαλακιστος

Τι δηλωση εχεις να κανεις μετα την στεψη;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
Πίκερ αν δείς κάποιον να τρέχει κατά πάνω σου για να σε αγκαλιάσει θα είμαι εγώ Σε 30 λεπτά θα είμαι και εγώ στο Μεταξουργείο.Αν δουλεύει η Κορίνα θα της ρίξω ένα παστέλι και για εσένα ΦΟΥΚΑΡΑ Πίκερ. 
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Επειδη ξερω οτι ο Πικερ ειναι οπαδος των ΜΠ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom