Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
μακαρι να μπορουσα να φτασω το μεγαλειο Σου Πικερ ειμαι ενασ ταπεινος ακολουθος δυσκολα να φτασω στο επιπεδο της μεγαλοσυνης Σου
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τύπε τις πουτάνες τις αγαπάω, είναι οι γκόμενές μου. Ποτέ δεν το έκρυψα αυτό. Μηνύματα και καρδούλες στέλνω και σε άλλες.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Φαντάσου να τους έδινες και αξία.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
644
Πόντοι
301
Από το ίντερνετ άρχισε ρε Γάσπαρη, τα έχω ξαναπεί. Μου έδωσε μόνη της το προφίλ της στο facebook και μου έδωσε το OK να της στέλνω μηνύματα. Εγώ το παράκανα λίγο γιατί της έστελνα καρδούλες και τέτοια αλλά εκείνη δεν μου είπε να σταματήσω. Μέχρι που μια μέρα, εντελώς ξαφνικά, μου γράφει: "ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ, ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ". Με πείραξε ο τρόπος της φίλε, θα μπορούσε να μου το είχε ζητήσει ευγενικά και εγώ θα σταματούσα. Τότε μου την έδωσε και της είπα ότι την έχω γαμήσει 100 φορές και ότι όλοι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της. Και τότε αυτή μου είπε να μην ξαναπάω. Και από τότε υπάρχει αυτή η κατάσταση.

Πάντως, φιλοσοφικά μιλώντας, η Κορίνα με την στάση της επιβεβαίωσε την θεωρία του πίκερ ότι, όταν πηδάς πουτάνα είναι σα να την έχεις γκόμενα. Αν η Κορίνα εβλεπε το πήδημα αποκλειστικά επαγγελματικά θα έπρεπε να του πει "είσαι γελείος, αλλά έλα να πηδας να κονομάω". Αντιθέτως φόρτισε την έννοια του πηδήματος με συναισθηματισμούς τύπου "θέλω" και "δεν θέλω". Θα μπορούσαμε λοιπόν να πούμε ότι πράγματι υπήρξε σχέση. Με το να του αρνηθεί τις υπηρεσίες της, τον χώρισε τρόπον τινά.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Στέλνω καρδουλες λέει και μετά γράφει δεν δίνουμε αξία στις γκομενες...να φέρω το κρανιοτρυπανο να τον θεραπευσω μια και καλή ?...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Στέλνω καρδουλες λέει και μετά γράφει δεν δίνουμε αξία στις γκομενες...να φέρω το κρανιοτρυπανο να τον θεραπευσω μια και καλή ?...

Δεν το λυπάστε το καημένο το εργαλείο; Χαράμι θα πάει.  :(

(Είναι και πανάκριβο)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Οι φωτογραφίες της Κορίνας καλά έκαναν και κατέβηκαν γιατί την εξέθεταν και αυτή θεωρεί ότι για όλα φταίω εγώ. Είχαμε σήμερα ανταλλαγή μηνυμάτων πάλι και ήταν έξαλλη μαζί μου αντί να είναι έξαλλη με τον Junis.

Τέτοια μηνύματα μου στέλνει: "Δεν σε σκέφτομαι, δεν σε θέλω, σε μισώ με όλη μου την καρδιά. Σε μισώ και θα σε μισώ μια ζωή. Σε μισώ, καταραμένη μέρα που σε γνώρισα."

Κάποια άλλα είναι ακόμα πιο σκληρά. Καταλαβαίνετε ότι η κατάσταση είναι τεταμένη. Πάλι καλά που κατέβηκαν οι φωτογραφίες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Πικεράκο , είσαι μεγάλος τρόμπας !  :2funny: :2funny:

Σε βρίζει μια πουτανίτσα του Μεταξιού, και αντί να πάψεις
να ασχολείσαι μαζί της, της γίνεσαι τσιμπούρι ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρουφιανάκο, Πικεράκο, πως μιουταρίστηκε ο Junis ;
Το Αγιο Πνεύμα ειδοποίησε το Μοντ ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρουφιανάκο Πικεράκο, είσαι και μαρτυριάρης !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Τι της έχεις κάνει της κοπέλας ρε μισογύνη μαλάκα και σε σιχαίνεται τόσο πολύ;
Γιατί δεν την αφήνεις στην ησυχία της,νομίζεις ότι αυτό που κάνεις είναι κάποιο είδους παιχνιδιού ή φλερτ;
Tης κάνεις την ήδη δύσκολη ζωή της ακόμη χειρότερη ρε ΒΛΗΜΑ,άσε την στην ησυχία της ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Ακριβώς .

Όποιος ενοχλεί πουτανίτσα του Μεταξιού ή της Φυλής κλπ. πρέπει να τιμωρείται !

Κλύσμα με τζατζίκι χρειάζεται, για να βάλει μυαλό ο Πικεράκος !  :2funny:


%CE%A4%CF%81%CE%AC%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CF%8227.gif


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μου έχει θίξει τον εγωισμό με τη στάση της. Γιατί να πηγαίνει με όλους εκτός από μένα; Λες και όλοι οι άλλοι είναι καλύτεροι, δεν έχουν ψυχολογικά προβλήματα, την εκτιμάνε περισσότερο από μένα κτλ... Μπούρδες! Απλά θέλει να με πληγώνει, μόνο αυτό!
δεν εχεις εγωισμο ή αξιοπρεπεια για να σου θιγουν. Μονος σου τα εχεις θεσει στον αποπατο.

Απλα η κορινα ειναι η μονη γυναικα που σου αρεσε και καταφερες να αποσπασεις καποια ανταποκριση απο αυτη.

Για οποια γυναικα σου αρεσε στη ζωη σου, ησουν αορατος και ανικανος να της προκαλεσεις οποιοδηποτε θετικο συναισθημα ή ενδιαφερον.

Ετσι, ευνουχισμενος οπως παντα και αφου καταντησες το τερας που καταντησες, δοκιμαζεις αλλους τροπους για να επιτυχεις την οποιαδηποτε ειδους αντιδραση ή ανταποκριση απο μια γυναικα που σου αρεσει. Τις προσβαλεις και προσπαθεις να τις βλαψεις, αφου ξερεις οτι μονο ετσι παιζει να εισχωρησεις στο μυαλο τους.

Ενα τερας εισαι.
 

Επισκέπτης
" τοσο πολυ σου λειπει η αγαπη ανεραστο πλασμα;"

Δουκας 2015
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Μου έχει θίξει τον εγωισμό με τη στάση της. Γιατί να πηγαίνει με όλους εκτός από μένα; Λες και όλοι οι άλλοι είναι καλύτεροι, δεν έχουν ψυχολογικά προβλήματα, την εκτιμάνε περισσότερο από μένα κτλ... Μπούρδες! Απλά θέλει να με πληγώνει, μόνο αυτό!

ευκολάκι..
βάλε μια περούκα, ένα ψεύτικο μουστάκι και  :zfuck: την

μόλις τελειώσεις εμφανίσου και πες τσα σου την έφερα !!!  :2funny:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
" τοσο πολυ σου λειπει η αγαπη ανεραστο πλασμα;"

Δουκας 2015


Δε θυμαμαι ποτε το εγραψα αυτο. Ενιχου...

Ο Πικερ δεν επιζητα απλα οποιαδηποτε αντιδραση απο αυτην που του αρεσει, αλλα ενεργα αποζητα την απορριψη. Πασχει απο το φοβο της επιτυχιας γι' αυτο σαμποταρει τον εαυτο του. Και αν καταφερει κατι, το καταστρεφει, σαν την αγελαδα που κλωτσαει τον κουβα με το γαλα.

Στην Κορινα δεν περιοριστηκε στο να στελνει καρδουλες. Γινοταν ολο και περισσοτερο φορτικος. Σκοπιμα. Ηθελε να την φτασει στο σημειο που θα τον απορριψει. Ωσπου το καταφερε και κατεκτησε τη νιρβανα της ξεφτιλας. Γιατι οταν δεν εχεις τιποτα να χασεις, απαλλασεσαι απο το αγχος που ειχες αρχικα.

Η τριχοτιλλομανια απο την οποια επασχε ηταν κι αυτος ενας αλλος προβληματικος τροπος εκτονωσης του αγχους.

Με την Κορινα εχει αποκτησει την ιδανικη σχεση, μια σταθερη επικοινωνια με εντασεις που δινουν διεξοδο στην μονοτονια της ζωης του, χωρις κανενα αγχος οτι θα αποκτησει κατι παραπανω μαζι της. Ακομα και το σεξ που εκαναν στο μπουρδελο ηταν κατι υπερβολικα θετικο για να το διαχειριστει.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
δεν εχεις εγωισμο ή αξιοπρεπεια για να σου θιγουν. Μονος σου τα εχεις θεσει στον αποπατο.

Απλα η κορινα ειναι η μονη γυναικα που σου αρεσε και καταφερες να αποσπασεις καποια ανταποκριση απο αυτη.

Για οποια γυναικα σου αρεσε στη ζωη σου, ησουν αορατος και ανικανος να της προκαλεσεις οποιοδηποτε θετικο συναισθημα ή ενδιαφερον.

Ετσι, ευνουχισμενος οπως παντα και αφου καταντησες το τερας που καταντησες, δοκιμαζεις αλλους τροπους για να επιτυχεις την οποιαδηποτε ειδους αντιδραση ή ανταποκριση απο μια γυναικα που σου αρεσει. Τις προσβαλεις και προσπαθεις να τις βλαψεις, αφου ξερεις οτι μονο ετσι παιζει να εισχωρησεις στο μυαλο τους.

Ενα τερας εισαι.

:rockon: :rockon: :rockon:


Και ευτυχώς που είναι σωματικά ένα ψοφίμι, διότι αν
ηταν γυμνασμένος θα μπορούσε να είχε διαπράξει εγκλήματα
με την τερατώδη αντικοινωνική προσωπικότητά του.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Δε θυμαμαι ποτε το εγραψα αυτο. Ενιχου...

Ο Πικερ δεν επιζητα απλα οποιαδηποτε αντιδραση απο αυτην που του αρεσει, αλλα ενεργα αποζητα την απορριψη. Πασχει απο το φοβο της επιτυχιας γι' αυτο σαμποταρει τον εαυτο του. Και αν καταφερει κατι, το καταστρεφει, σαν την αγελαδα που κλωτσαει τον κουβα με το γαλα.

Στην Κορινα δεν περιοριστηκε στο να στελνει καρδουλες. Γινοταν ολο και περισσοτερο φορτικος. Σκοπιμα. Ηθελε να την φτασει στο σημειο που θα τον απορριψει. Ωσπου το καταφερε και κατεκτησε τη νιρβανα της ξεφτιλας. Γιατι οταν δεν εχεις τιποτα να χασεις, απαλλασεσαι απο το αγχος που ειχες αρχικα.

Η τριχοτιλλομανια απο την οποια επασχε ηταν κι αυτος ενας αλλος προβληματικος τροπος εκτονωσης του αγχους.

Με την Κορινα εχει αποκτησει την ιδανικη σχεση, μια σταθερη επικοινωνια με εντασεις που δινουν διεξοδο στην μονοτονια της ζωης του, χωρις κανενα αγχος οτι θα αποκτησει κατι παραπανω μαζι της. Ακομα και το σεξ που εκαναν στο μπουρδελο ηταν κατι υπερβολικα θετικο για να το διαχειριστει.

Πολύ καλή ανάλυση.  :rockon: :rockon:

Η τριχοτιλλομανία του Πίκερ , δημιούργησε το ξέφωτο
στο κρανίο του ;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom