Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Πάλι αυτοαναιρεισαι ρε picker? Δλδ λες ότι ο νόμος σου είναι ένα αστείο που δεν πρέπει να εκλαμβανεται σοβαρά ?

Ρε φίλε πραγματικά συμπάσχω μαζί σου, πιρφοροαγαπουλιαζεις με μια άθλια πορνη που σε απαξιωνει και τα φτιάχνει με έναν γυφτο κατμαν... έχεις δίκιο να γράφεις μαλακιες εδώ για να εκτονωνεσαι και να αυτοικανοποιησαι γιατί είναι αβασταχτος ο πάτος που μόνος σου έπεσες...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Picker συνειδητοποιω ότι οι θύτες του Bulling είναι αθώοι, το θύμα φταίει που τις τρώει γιατί τους προκαλεί... μα το θεό επειδη είσαι τόσο ηλιθιος που δεν καταλαβαίνεις την ξεφτίλα σου με τη λογική μου ρχεται άμα σε πετύχω να σε αρχίσω στο κλωτσομπουνιδι μπας καταλάβεις με αυτόν τον τρόπο ότι αυτά που λες είναι ακριβώς τα αντίθετα απ'αυτα που κάνεις


:2funny: :2funny: :2funny:


Τιμωρούνται οι πράξεις, όχι οι προθέσεις .


Πάντως εγώ πιστέυω ότι αν έβλεπες τον Πίκερ,
θα τον κέρναγες μια τυρόπιτα , έτσι αδύνατος
που είναι , σαν ψωμόλυσσα !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
λαδακη ποσα κιλα πιστευεις πρεπει να παει ο πικερ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
(Troll mode: OFF)

Picker,

Όλο αυτό το διάστημα, περάσαμε ωραία όλοι μας. Διασκέδασες, διασκεδάσαμε, εκτονώθηκες, εκτονωθήκαμε, σου δώσαμε και την προσοχή καθώς και την σημασία που τόσο επιζητάς για να θρέψεις τον ιδιόρυθμο ναρκισσισμό σου, κι ολά καλά.

Γνωρίζοντάς σε πλέον κάπως καλύτερα ως νικ, ομολογώ ότι διέκρινα και κάποια θετικά στοιχεία, όπως μαχητικότητα, προσήλωση σε στόχους, επιμονή και υπομονή. Πλην όμως, αντί να τα χρησιμποιείς με κάποιον πιο εποικοδομητικό τρόπο,  αναλώνεσαι γράφοντας αντικρουόμενα πράγματα, και οι  απέλπιδες προσπάθειες  που κάνεις για τα συγκεράσεις, σε βυθίζουν όλο και πιο βαθιά σε ενα βρόγχο που έχεις κατασκευάσει από μόνος σου.

Δεν γνωρίζω πως έπεσες σε αυτή την "λούμπα", και δεν με αφορά, όπως δεν πρέπει να  αφορά και κανέναν άλλον. Δεν είναι όμως αυτό το ζητούμενο.  Το ζητούμενο είναι να καταλάβεις πως όλο αυτό έχει ξεπεράσει πλέον  τα όρια της τρολλιάς (όπως αρκετές φορές επέρεσαι, θέλοντας να κρύψεις ακόμα κι από τον εαυτό σου τις πραγματικές διαστάσεις του προβλήματος), και έχει μπει για τα καλά στα πλαίσια της νοσηρότητας. Έχει φτάσει κοντολογίς στο σημείο που πρέπει οποσδήποτε να ζητήσεις κάποια βοήθεια. Και αυτό δεν είναι ντροπή. Πολλοί συνάνθρωποί μας που αντιμετωπίζουν παρόμοια, ή και εντελώς διαφορετικά, προβλήματα και τα οποία δεν μπορουν να διαχειριστούν, απευθύνονται σε κάποιους ειδικούς. Αυτό δεν αποτελεί πλέον ταμπού, ούτε στιγματίζει κανέναν. Αντιλαμβάνομαι ότι σου είναι αρκετά δύσκολο να το "χωνέψεις". Πρέπει όμως να αφήσεις λίγο κατά μέρος τον εγωισμό σου, προκειμένου  να βοηθήσεις για πάντα τον εαυτό σου.

Σκέψου το.

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
(Troll mode: OFF)

Picker,

Όλο αυτό το διάστημα, περάσαμε ωραία όλοι μας. Διασκέδασες, διασκεδάσαμε, εκτονώθηκες, εκτονωθήκαμε, σου δώσαμε και την προσοχή καθώς και την σημασία που τόσο επιζητάς για να θρέψεις τον ιδιόρυθμο ναρκισσισμό σου, κι ολά καλά.

Γνωρίζοντάς σε πλέον κάπως καλύτερα ως νικ, ομολογώ ότι διέκρινα και κάποια θετικά στοιχεία, όπως μαχητικότητα, προσήλωση σε στόχους, επιμονή και υπομονή. Πλην όμως, αντί να τα χρησιμποιείς με κάποιον πιο εποικοδομητικό τρόπο,  αναλώνεσαι γράφοντας αντικρουόμενα πράγματα, και οι  απέλπιδες προσπάθειες  που κάνεις για τα συγκεράσεις, σε βυθίζουν όλο και πιο βαθιά σε ενα βρόγχο που έχεις κατασκευάσει από μόνος σου.

Δεν γνωρίζω πως έπεσες σε αυτή την "λούμπα", και δεν με αφορά, όπως δεν πρέπει να  αφορά και κανέναν άλλον. Δεν είναι όμως αυτό το ζητούμενο.  Το ζητούμενο είναι να καταλάβεις πως όλο αυτό έχει ξεπεράσει πλέον  τα όρια της τρολλιάς (όπως αρκετές φορές επέρεσαι, θέλοντας να κρύψεις ακόμα κι από τον εαυτό σου τις πραγματικές διαστάσεις του προβλήματος), και έχει μπει για τα καλά στα πλαίσια της νοσηρότητας. Έχει φτάσει κοντολογίς στο σημείο που πρέπει οποσδήποτε να ζητήσεις κάποια βοήθεια. Και αυτό δεν είναι ντροπή. Πολλοί συνάνθρωποί μας που αντιμετωπίζουν παρόμοια, ή και εντελώς διαφορετικά, προβλήματα και τα οποία δεν μπορουν να διαχειριστούν, απευθύνονται σε κάποιους ειδικούς. Αυτό δεν αποτελεί πλέον ταμπού, ούτε στιγματίζει κανέναν. Αντιλαμβάνομαι ότι σου είναι αρκετά δύσκολο να το "χωνέψεις". Πρέπει όμως να αφήσεις λίγο κατά μέρος τον εγωισμό σου, προκειμένου  να βοηθήσεις για πάντα τον εαυτό σου.

Σκέψου το.

ωραία ψυχανάλυση
εμένα πως με κόβεις ?  :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κώστα Λαδάκη είσαι μεγάλος συκοφάντης. Εγώ δεν έκανα τίποτα σχετικά με τον Junis. Δεν έκανα καμία αναφορά εναντίον του.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Rigormortis τι ζόρι τραβάς μαζί μου ρε φίλε; Κάνε τις λαμογιές σου εκεί πέρα και παράτα μας. Έλεος πια με το κόμπλεξ σου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Οι φωτογραφίες της Κορίνας καλά έκαναν και κατέβηκαν γιατί την εξέθεταν και αυτή θεωρεί ότι για όλα φταίω εγώ. Είχαμε σήμερα ανταλλαγή μηνυμάτων πάλι και ήταν έξαλλη μαζί μου αντί να είναι έξαλλη με τον Junis.

Τέτοια μηνύματα μου στέλνει: "Δεν σε σκέφτομαι, δεν σε θέλω, σε μισώ με όλη μου την καρδιά. Σε μισώ και θα σε μισώ μια ζωή. Σε μισώ, καταραμένη μέρα που σε γνώρισα."

Κάποια άλλα είναι ακόμα πιο σκληρά. Καταλαβαίνετε ότι η κατάσταση είναι τεταμένη. Πάλι καλά που κατέβηκαν οι φωτογραφίες.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΠΙΚΕΡ


Προτεινω κινητοποιησεις για το θεμα
πορειες κλπ στα στενα της γυρω περιοχης

η να δοθει πολιτικη λυση
ο πορνομεταναστης εχει επαφες με τον λεβεντη,να του πει να περασει τροπολογια στην βουλη που θα υποχρεουται η εν λογω κορασις να δεχεται τον πικερ
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τέτοια μηνύματα μου στέλνει: "Δεν σε σκέφτομαι, δεν σε θέλω, σε μισώ με όλη μου την καρδιά. Σε μισώ και θα σε μισώ μια ζωή. Σε μισώ, καταραμένη μέρα που σε γνώρισα."

[size=20pt]Κάποια άλλα είναι ακόμα πιο σκληρά[/size]. Καταλαβαίνετε ότι η κατάσταση είναι τεταμένη. Πάλι καλά που κατέβηκαν οι φωτογραφίες.

Τι της έχεις κάνει της κοπέλας ρε μισογύνη μαλάκα και σε σιχαίνεται τόσο πολύ;
Γιατί δεν την αφήνεις στην ησυχία της,νομίζεις ότι αυτό που κάνεις είναι κάποιο είδους παιχνιδιού ή φλερτ;
Tης κάνεις την ήδη δύσκολη ζωή της ακόμη χειρότερη ρε ΒΛΗΜΑ,άσε την στην ησυχία της ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ



 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Πικη κανόνισε να το μάθει ο φιμέ μετα προβλέπω να περιφέρουν το κουφάρι σου δεμένο απο ντάτσουν σε όλο το μενιδι  :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Συνημμένα

  • MIL_MOUT_USMC_Exercise_Door-kickers_lg.jpg
    MIL_MOUT_USMC_Exercise_Door-kickers_lg.jpg
    93 KB · Εμφανίσεις: 15

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βαλκάνιε Πουτσαρά τι έγινε; Εσύ δεν έλεγες ότι είμαι πυρφόρος και με χλεύαζες; Τώρα άλλαξες γνώμη και με θεωρείς καθίκι ή κάτι τέτοιο; Το μόνο που θέλω είναι να με δέχεται. Ούτε γκόμενα θέλω να την πιάσω ούτε τίποτε. Απλά της έχω πει ότι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της. Γι' αυτό με έδιωξε, γι' αυτό δεν με δέχεται, γι' αυτό με μισεί. Τι να κάνουμε; Μου αρέσει να λέω πάντα την αλήθεια.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και όχι μόνο δεν της έχω κάνει τη ζωή δυσκολότερη αλλά μάλλον την έχω ανεβάσει σε επίπεδο σταρ με όλη τη διαφήμιση που της έχω κάνει εδώ μέσα. Απλά είναι τελείως αχάριστη και της αρέσει να με πληγώνει επειδή προφανώς είμαι ο μόνος που της είπε την αλήθεια.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Βαλκάνιε Πουτσαρά τι έγινε; Εσύ δεν έλεγες ότι είμαι πυρφόρος και με χλεύαζες; Τώρα άλλαξες γνώμη και με θεωρείς καθίκι ή κάτι τέτοιο; Το μόνο που θέλω είναι να με δέχεται. Ούτε γκόμενα θέλω να την πιάσω ούτε τίποτε. Απλά της έχω πει ότι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της. Γι' αυτό με έδιωξε, γι' αυτό δεν με δέχεται, γι' αυτό με μισεί. Τι να κάνουμε; Μου αρέσει να λέω πάντα την αλήθεια.
Nα την ακούς :think:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Βαλκάνιε Πουτσαρά τι έγινε; Εσύ δεν έλεγες ότι είμαι πυρφόρος και με χλεύαζες; Τώρα άλλαξες γνώμη και με θεωρείς καθίκι ή κάτι τέτοιο; Το μόνο που θέλω είναι να με δέχεται. Ούτε γκόμενα θέλω να την πιάσω ούτε τίποτε. Απλά της έχω πει ότι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της. Γι' αυτό με έδιωξε, γι' αυτό δεν με δέχεται, γι' αυτό με μισεί. Τι να κάνουμε; Μου αρέσει να λέω πάντα την αλήθεια.

Δεν την αγαπας. Τη χρησιμοποιεις. Για να ζησεις το δραματικο ρομαντζο σου. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom