Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βαριέμαι όλη αυτή την κουβέντα πραγματικά. Έχω πει πολλές φορές ότι ο νόμος του Picker είναι εκτός των άλλων ένα show που έχει σκοπό να διασκεδάσει τον αναγνώστη. Αν ο Saint και κάποιοι άλλοι παίρνουν στα σοβαρά όλα τα post μου είναι πρόβλημά τους.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Βαριέμαι όλη αυτή την κουβέντα πραγματικά. Έχω πει πολλές φορές ότι ο νόμος του Picker είναι εκτός των άλλων ένα show που έχει σκοπό να διασκεδάσει τον αναγνώστη. Αν ο Saint και κάποιοι άλλοι παίρνουν στα σοβαρά όλα τα post μου είναι πρόβλημά τους.

Πάλι αυτοαναιρεισαι ρε picker? Δλδ λες ότι ο νόμος σου είναι ένα αστείο που δεν πρέπει να εκλαμβανεται σοβαρά ?

Ρε φίλε πραγματικά συμπάσχω μαζί σου, πιρφοροαγαπουλιαζεις με μια άθλια πορνη που σε απαξιωνει και τα φτιάχνει με έναν γυφτο κατμαν... έχεις δίκιο να γράφεις μαλακιες εδώ για να εκτονωνεσαι και να αυτοικανοποιησαι γιατί είναι αβασταχτος ο πάτος που μόνος σου έπεσες...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Βαριέμαι όλη αυτή την κουβέντα πραγματικά. Έχω πει πολλές φορές ότι ο νόμος του Picker είναι εκτός των άλλων ένα show που έχει σκοπό να διασκεδάσει τον αναγνώστη. Αν ο Saint και κάποιοι άλλοι παίρνουν στα σοβαρά όλα τα post μου είναι πρόβλημά τους.
ΚΡΑΚ

ως εδω ηταν, κι επισημα -δια του πρωταγωνιστη-, οι τιτλοι τελους του νομου-φαρσοκομωδια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Θα σας γαμησει όλους ο φιμέ της  Κορίνας μουνια  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έλα μωρέ μαλάκα... Όλο βλακείες λέτε. Το βασικό περιεχόμενο του νόμου φυσικά και δεν είναι τρολάρισμα. Από εκεί και πέρα όμως σας έχω τρολάρει πολύ. Και ας σταματήσει επιτέλους αυτή η χαζομάρα με την Κορίνα. Εγώ ΠΟΤΕ δεν θα έβγαζα γκόμενα μία πουτάνα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Έλα μωρέ μαλάκα... Όλο βλακείες λέτε. Το βασικό περιεχόμενο του νόμου φυσικά και δεν είναι τρολάρισμα. Από εκεί και πέρα όμως σας έχω τρολάρει πολύ. Και ας σταματήσει επιτέλους αυτή η χαζομάρα με την Κορίνα. Εγώ ΠΟΤΕ δεν θα έβγαζα γκόμενα μία πουτάνα.
γιατι ρε πικη αμα την εβγαζες απ το μπουρδελο δεν θα ταν πια πουτανα  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Brabus67 όποτε αποφασίσει να σταματήσει από το μπουρδέλο την παντρεύομαι. Θα είναι τιμή μου να έχω γυναίκα πρώην πουτάνα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Brabus67 όποτε αποφασίσει να σταματήσει από το μπουρδέλο την παντρεύομαι. Θα είναι τιμή μου να έχω γυναίκα πρώην πουτάνα.
πικη θα ήθελα να ειμαι ο κουμπάρος με καλεσμενους όλο το μπου να εύχεται και του χρόνου  :grin:
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Ο Πικερ ειχε τα αρχιδια να βγαλει δικες του φωτογραφιες γνωριζοντας οτι θα φαει τρελο δουλεμα ακομα κι αν εμοιαζε με μοντελο.Επισης ο Πικερ παραδεχτηκε δημοσια τον ερωτα του για μια πουτανα τραγικο μεν αλλα εγω γνωριζω καποιους εδω μεσα (γκουχ γκουχ....) που ειναι σχεδον καθε βραδυ στην ιδια πουτανα και μετα το πηδημα θελουν αγκαλιτσες και ναζακια....το θεμα δεν ειναι τελικα εαν ζεις το παραμυθι σου με μια πουτανα η οχι αλλα να εχεις τ'αρχιδια να το παραδεχτεις χωρις να σε νοιαζει τιποτα και κανενας  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ πηγαινε στο στουντιο Κατεχακη οταν θα εχει βαρδια η Νινα και απλα κοιτα την.

Η ανοιχτοχρωμη γυφτοπουλα που αγαπας θα σου φανει πολλα επιπεδα χαμηλοτερα σαν ποιοτητα θηλυκου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
30 άτομα διαβάζουν και σήμερα το νόμο του Picker. Γιατί άραγε; Γιατί απλά αυτό το thread πάει κόντρα στο ρεύμα, είναι άκρως φιλελεύθερο, σπάει τα ταμπού. Ο νόμος του Picker αγωνίζεται για μια κοινωνία χωρίς υποκρισία, για μια τελείως διαφορετική ηθική.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Picker συνειδητοποιω ότι οι θύτες του Bulling είναι αθώοι, το θύμα φταίει που τις τρώει γιατί τους προκαλεί... μα το θεό επειδη είσαι τόσο ηλιθιος που δεν καταλαβαίνεις την ξεφτίλα σου με τη λογική μου ρχεται άμα σε πετύχω να σε αρχίσω στο κλωτσομπουνιδι μπας καταλάβεις με αυτόν τον τρόπο ότι αυτά που λες είναι ακριβώς τα αντίθετα απ'αυτα που κάνεις
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Brabus67 όποτε αποφασίσει να σταματήσει από το μπουρδέλο την παντρεύομαι. Θα είναι τιμή μου να έχω γυναίκα πρώην πουτάνα.
Συμφερει περισσοτερο να εχεις
νυν πουτανα :grin:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Εχεις δει στη Φωκαιας να πηγαινει χερακι χερακι και να την αποχαιρετα με ένα φιλι βαζοντας την στο μπουρδελο;
Οχι
Αλλα ξερω περιπτωση τανας που οτι βγαζει επι χρονια εδω
τα στελνει στο γκομενο στην ρουμανια :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Οχι
Αλλα ξερω περιπτωση τανας που οτι βγαζει επι χρονια εδω
τα στελνει στο γκομενο στην ρουμανια :S
Δεν είναι κακο αυτό.Μπορει να της εχει πει ότι τα μαζευει για να βρει ετοιμη σπιταρωνα μονοκατοικια όταν γυρισει.Να μεινει ησυχη.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Ποιο θάρρος ρε;  :)

Μαλακίες γράφει.  :)

Η μια φωτό που πόσταρε ήταν από τότε που ήταν 18 ετών (οπότε αγνώριστος σημέρα), και ή άλλη ήταν με μεγάλα μαύρα γυαλιά ηλίου, και τραβηγμένη από τέτοια γωνία, ώστε να αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά του, και να μην μπορεί να αναγνωριστεί εύκολα.  ;)

Ακριβώς.

Ο Πίκερ ειναι σε όλα " δήθεν " .

Και η δημοσιοποίηση της φωτό του είναι " δήθεν " ,
αφού με τα μαύρα γυαλιά και την ειδική γωνία ,
δεν γίνεται αναγνωρίσιμος.
Μπορεί να τον αναγνωρίσετε όμως, αν ψάξετε για κάποιον
που να μοιάζει στη γερασμένη Ντέμι Μουρ !  :2funny: :2funny:


Είναι και ο ρουφιανάκος , ο Πικεράκος .
Ενήργησε, ώστε να μιουταριστεί ο Junis που
πόσταρε φωτό της Κορίνας. Φαντάσου πόσο ζηλεύει ο Πίκερ
που δεν θέλει ούτε τις φωτό της Κορίνας να βλέπουμε !  :2funny: :2funny:

Πίκερ , ζηλόφθονο ρουφιανάκι !   :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom