Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Antiosmuchachos νέο φρούτο είσαι εσύ ή κλώνος; Εσύ το βλέπεις δίκαιο ρε μαλάκα να με απειλεί εμένα επειδή της έκανε άλλος πουστιά, ο οποίος βέβαια κρύβεται πίσω από την ανωνυμία του και της είναι άγνωστος; Ποιος είναι ξεφτίλας ρε βλάκα; Εγώ ή αυτός;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Βγάλε κι εσύ στη φόρα τη φάτσα σου, όπως έχω κάνει εγώ, και ύστερα μίλα για μένα. Και η Κορίνα δεν έχει προφίλ στο site.

Μωρη Ρούλα Βροχοπούλου...  Πάς καλά;;;  :uglystupid:

Εσυ έχεις βγάλει στη φόρα και φωτό με την κωλάθρα σου, την όποια κωλάθρα σου μάλιστα την έβγαλες και στο σφυρί.  :)

Επειδή εσυ είσαι μαλακισμένη και γουστάρεις να ξεφτιλίζεσαι, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να ξεφτιλιστούμε κι εμείς;;;  :uglystupid:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δηλαδή Saint το θεωρείς ξεφτίλα να βγάλεις στη φόρα τη φάτσα σου στο bourdela.com; Το θεωρείς ξεφτίλα να είσαι μπουρδελιάρης; ΕΣΥ είσαι δειλός ρε βλάκα που ζεις διπλή ζωή. Αν ήσουν περήφανος δεν θα σε ένοιαζε να ξέρουν οι άλλοι ότι γράφεις εδώ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Δηλαδή Saint το θεωρείς ξεφτίλα να βγάλεις στη φόρα τη φάτσα σου στο bourdela.com; Το θεωρείς ξεφτίλα να είσαι μπουρδελιάρης; ΕΣΥ είσαι δειλός ρε βλάκα που ζεις διπλή ζωή. Αν ήσουν περήφανος δεν θα σε ένοιαζε να ξέρουν οι άλλοι ότι γράφεις εδώ.

Δεν έγραψα για την φάτσα μωρή μαλακισμενη. Για την κωλάθρα σου που έβγαλες σε δημοπρασία έγραψα.  :)
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Picker εβαλες στοχο το κυπελο του MR MALAKAS 2016?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κι εγώ σου λέω για τη φάτσα σου. Βγάλε τη φάτσα σου στη φόρα για να δούμε πόσο περήφανος μπουρδελιάρης είσαι μωρή κότα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Κι εγώ σου λέω για τη φάτσα σου. Βγάλε τη φάτσα σου στη φόρα για να δούμε πόσο περήφανος μπουρδελιάρης είσαι μωρή κότα.

pa.medium.jpg
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Δηλαδή Saint το θεωρείς ξεφτίλα να βγάλεις στη φόρα τη φάτσα σου στο bourdela.com; Το θεωρείς ξεφτίλα να είσαι μπουρδελιάρης; ΕΣΥ είσαι δειλός ρε βλάκα που ζεις διπλή ζωή. Αν ήσουν περήφανος δεν θα σε ένοιαζε να ξέρουν οι άλλοι ότι γράφεις εδώ.


Γιατί εσύ την έβγαλες ρε τύπε??η στη βγάλανε και τώρα προκαλείς εκ του ασφαλούς να πούμε?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Blackdove εγώ την έβγαλα φυσικά. Είμαι ο μόνος μπουρδελιάρης εδώ μέσα που έχει δείξει τη φάτσα του πέρα από τον Πορνομετανάστη, ο οποίος όμως είναι κάτοικος Ρωσίας. Είναι δυνατόν με αυτά τα δεδομένα η λούγκρα ο Saint να με αποκαλεί θρασύδειλο;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.439
Κριτικές
514
Like
70.117
Πόντοι
41.129
picker vs junis 1 - 0

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Blackdove εγώ την έβγαλα φυσικά. Είμαι ο μόνος μπουρδελιάρης εδώ μέσα που έχει δείξει τη φάτσα του πέρα από τον Πορνομετανάστη, ο οποίος όμως είναι κάτοικος Ρωσίας. Είναι δυνατόν με αυτά τα δεδομένα η λούγκρα ο Saint να με αποκαλεί θρασύδειλο;

Ασε τώρα τις μαλακοδικαιολογίες με τις φωτογραφίες και τις φάτσες.  :)

Ξέρεις πολύ καλά για ποιόν λόγο είσαι θρασύδειλη κυράτσα:

Saint μουνόπανο έλα να με βρεις και να πάρεις τα αρχίδια μου όποτε θες. Στην ίδια πολυκατοικία μένει και ο ξάδερφός μου.

Επίσης θα σου γνωρίσω κι έναν άλλο πρώτο μου ξάδερφο που έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο με μένα και είναι γνωστός tattoo artist. Αυτός τύπε είναι 2 μέτρα και πραγματικό τέρας. Μπορείς να τον βρεις στο facebook αν θες. Έχω και με αυτόν άριστη σχέση.  :grin:

Είμαστε μεγάλο σόι και αλληλοβοηθιόμαστε πολύ. Έτσι είμαστε εμείς οι Λάκωνες, κανονίζουμε τους εχθρούς μας οικογενειακά.

:) :)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Blackdove εγώ την έβγαλα φυσικά. Είμαι ο μόνος μπουρδελιάρης εδώ μέσα που έχει δείξει τη φάτσα του πέρα από τον Πορνομετανάστη, ο οποίος όμως είναι κάτοικος Ρωσίας. Είναι δυνατόν με αυτά τα δεδομένα η λούγκρα ο Saint να με αποκαλεί θρασύδειλο;



Αφού ειχες το θάρρος να το κάνεις ρε φίλε μπράβο!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Blackdove εγώ την έβγαλα φυσικά. Είμαι ο μόνος μπουρδελιάρης εδώ μέσα που έχει δείξει τη φάτσα του πέρα από τον Πορνομετανάστη, ο οποίος όμως είναι κάτοικος Ρωσίας. Είναι δυνατόν με αυτά τα δεδομένα η λούγκρα ο Saint να με αποκαλεί θρασύδειλο;

Και ο Ιησους Χριστος εχει βαλει καθως και Γαμαικανος νομιζω.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Αφού ειχες το θάρρος να το κάνεις ρε φίλε μπράβο!! :rockon: :rockon: :rockon:

Ποιο θάρρος ρε;  :)

Μαλακίες γράφει.  :)

Η μια φωτό που πόσταρε ήταν από τότε που ήταν 18 ετών (οπότε αγνώριστος σημέρα), και ή άλλη ήταν με μεγάλα μαύρα γυαλιά ηλίου, και τραβηγμένη από τέτοια γωνία, ώστε να αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά του, και να μην μπορεί να αναγνωριστεί εύκολα.  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Και ο Ιησους Χριστος εχει βαλει καθως και Γαμαικανος νομιζω.

Πολλοί έχουν βάλει. Ο Λέων 7, ο κωλαντεροκηνυγός, οι Τραβαμούνης και Κωλόγερας κατά λάθος κλπ :)

Πριν καμιά πενταετία, ανέβαιναν περισσότερες.  :)

Αλλά και στο νήμα του Αμνέζια είχαν ανέβει αρκετές.  :)  Κάπου εκεί είναι και η δική μου. Αν ενδιαφέρεται η Πιεκρούλα ας ψάξει να την βρει.  :)

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Όσο για την φωτογραφία του Πάκο με την Κορίνα, ο κ. Junis είναι τόσο τρελά αποφασισμένος,  που δεν θα απορήσω για το ποιός είναι ο δράστης, αν την δω τυπωμένη σε 30Χ50  και τοιχοκολλημένη σε όλη την πιάτσα, όπως έκανε στο παρελθόν με τα αυτοκόλλητα της Ένωσης Κεντρώων... 
Να και το ντοκουμέντο:

:)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Πολλοί έχουν βάλει. Ο Λέων 7, ο κωλαντεροκηνυγός, οι Τραβαμούνης και Κωλόγερας κατά λάθος κλπ :)

Πριν καμιά πενταετία, ανέβαιναν περισσότερες.  :)

Αλλά και στο νήμα του Αμνέζια είχαν ανέβει αρκετές.  :)  Κάπου εκεί είναι και η δική μου. Αν ενδιαφέρεται η Πιεκρούλα ας ψάξει να την βρει.  :)



'ελα ρε τύπε ??και αυτό δεν είναι κάτα των κανόνων του σάιτ??? η την έβγαλαν οι ίδιοι??? πολύ θα γούσταρα να δω τα φάτσονια σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom