Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686

Ωπα , ποιός ρουφιάνος ειδοποίησε το μοντ
και μιουταρίστηκε ο Junis ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Πίκερ, εσύ είσαι ο ρουφιάνος ; :2funny: :2funny: :2funny:

Κρίμα, θα βλέπαμε και άλλες φωτο.
Αλλά έπρεπε να καλύψει το πρόσωπο , έστω τα μάτια .

Εσύ Πικεράκο, δεν κάλυψες τη φάτσα σου.
Στα νιάτα σου ήσουν σαν την Ντέμι Μουρ !   :2funny: :2funny: :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.judiciaryreport.com/images_2/demi-moore-1-27-12.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Αν το μιουτάρισμα έγινε μετά από αναφορά της Κορίνας ,
αυτό είναι πολύ καλό !  :rockon: :rockon: :rockon:



Κορίνα , πες μας τη γνώμη σου για τον Πικεράκο !  :rockon: :rockon:

Τι είναι πιο ενοχλητικό,μια βεντούζα, ή ο Πικεράκος ;

ventuza-silicon_5.JPG


:2funny: :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.439
Κριτικές
514
Like
70.117
Πόντοι
41.129

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εγώ πάντως δεν έκανα καμία αναφορά. Απλά έχω στείλει ένα μήνυμα στην Κορίνα και περιμένω απάντηση γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι ήθελε τόσο πολύ να με κάνει να ζηλέψω δίνοντας στον Junis το OK για να ανεβάσει τη φωτογραφία της με τον "γκόμενο".
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Εγώ πάντως δεν έκανα καμία αναφορά. Απλά έχω στείλει ένα μήνυμα στην Κορίνα και περιμένω απάντηση γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι ήθελε τόσο πολύ να με κάνει να ζηλέψω δίνοντας στον Junis το OK για να ανεβάσει τη φωτογραφία της με τον "γκόμενο".

δλδ μετά την photo που την είδες να την ακουμπάει γύφτος θα την ξαναγαμούσες ?  :grin:
ε είσαι αδιόρθωτος  :2on1:
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως δεν έκανα καμία αναφορά. Απλά έχω στείλει ένα μήνυμα στην Κορίνα και περιμένω απάντηση γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι ήθελε τόσο πολύ να με κάνει να ζηλέψω δίνοντας στον Junis το OK για να ανεβάσει τη φωτογραφία της με τον "γκόμενο".
Αντισθένη διάγραψε σε παρακαλώ τη φωτογραφία της Κορίνας με τον "γκόμενο". Δεν έχει δώσει καμία άδεια στον Junis να τη δημοσιεύσει και με απειλεί ότι θα με σκοτώσει. Δεν θα την πληρώσω εγώ για τις μαλακίες των άλλων.
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ναι, old devil, θα την ξαναγαμούσα. Αν δεις όλους όσους κατά καιρούς την έχουν γαμήσει, ο συγκεκριμένος μοιάζει με μοντέλο.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν τον καλοπιάνω Νώντα, ίσα-ίσα, τον εξισώνω με τους πελάτες της. Για μια πουτάνα γκόμενος ή πελάτης δεν έχει διαφορά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
διαβαζα κι εγω για αυτη την κορινα και το χαμο που γινεται γυρω απο το ονομα της και τη φανταζομουνα να ειναι καμια μουναρομουναρα
εξαλλου ειναι φυσικο να μην την εχω δει γιατι εχω να γαμησω στο μεταξι απο τοτε που πεθανε η ειρηνη η βυζαρου απο την κολωνου
και βλεπω στην προηγουμενη φωτο το κοριννακι και τα χανω
τι μυτη μελιτζανα ειναι αυτη, τι ματια σαν κουμποτρυπες, τι χειλια γεματα ερπη;
ασε που μου θυμιζει μια παλια συμμαθητρια μου που δε μπορουσε να πει το ρο και ηταν εξτρα μαλακισμενη
πικερακο στα παπαρια σου για την κορινα, ειναι σαν αναποδο γαμωτο, σαν κλαψοδευτερα, σαν να εχει τρακαρει με περιπτερο και πρηστηκε
θα βρεις αλλο πουλεν να εφαρμοζεις το νομο σου  :rockon:
"Να είχατε τα μάτια μου να δείτε πώς τη βλέπω!",λέει ένα παλιό λαϊκό ασμάτιο...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ποιο καλό παιδί θα μου στείλει σε πμ την περιβόητη φώτο ? :rolleyes:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Αντισθένη διάγραψε σε παρακαλώ τη φωτογραφία της Κορίνας με τον "γκόμενο". Δεν έχει δώσει καμία άδεια στον Junis να τη δημοσιεύσει και με απειλεί ότι θα με σκοτώσει. Δεν θα την πληρώσω εγώ για τις μαλακίες των άλλων.

Ρουφιανάκο...

Πάλι φωνάζεις άλλους να καθαρίσουν για την πάρτη σου θρασύδειλε πουτανοαγαπούλη;


:2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ναι Saint, γράψε παντού τη μαλακία σου. O Junis έβγαλε τη φωτογραφία αλλά εγώ τα ακούω. Θρασύδειλος είσαι και φαίνεσαι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Βλάκα Saint αυτό κατάλαβες; Άντε και γαμήσου τώρα. Δεν θα τα ακούω εγώ από την Κορίνα επειδή την εξέθεσε ο Junis.

Αυτό δεν σε κάνει λιγότερο ρουφιάνο, και λιγότερο θρασύδειλο σκουπίδι.  :)

Αν την πείραζε, ας έκανε αυτή  αναφορά.  :)
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Ναι Saint, γράψε παντού τη μαλακία σου. O Junis έβγαλε τη φωτογραφία αλλά εγώ τα ακούω. Θρασύδειλος είσαι και φαίνεσαι.

ρε φιλε καθησε και διαβασα τις τελευταιες σελιδες εισαι για λυπηση  :-  ακου εκει εγω τα ακουω 12 χρονω εισαι?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Ναι Saint, γράψε παντού τη μαλακία σου. O Junis έβγαλε τη φωτογραφία αλλά εγώ τα ακούω. Θρασύδειλος είσαι και φαίνεσαι.

Ό,τι και να γράφεις...  Και όσο και να μυξοκλαίς μωρή Ρούλα Βροχοπούλου του Bou...

Εισαι αποδεδειγμένα ένα θρασύδειλο σκουπίδι.  :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βγάλε κι εσύ στη φόρα τη φάτσα σου, όπως έχω κάνει εγώ, και ύστερα μίλα για μένα. Και η Κορίνα δεν έχει προφίλ στο site.
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Βγάλε κι εσύ στη φόρα τη φάτσα σου, όπως έχω κάνει εγώ, και ύστερα μίλα για μένα. Και η Κορίνα δεν έχει προφίλ στο site.

καλα ρε ξεφτιλα και συ ποιος εισαι ο εκπροσωποσ τυπου τησ καθε πουτανασ γαμω τη καραφλα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom