Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
διαβαζα κι εγω για αυτη την κορινα και το χαμο που γινεται γυρω απο το ονομα της και τη φανταζομουνα να ειναι καμια μουναρομουναρα
εξαλλου ειναι φυσικο να μην την εχω δει γιατι εχω να γαμησω στο μεταξι απο τοτε που πεθανε η ειρηνη η βυζαρου απο την κολωνου
και βλεπω στην προηγουμενη φωτο το κοριννακι και τα χανω
τι μυτη μελιτζανα ειναι αυτη, τι ματια σαν κουμποτρυπες, τι χειλια γεματα ερπη;
ασε που μου θυμιζει μια παλια συμμαθητρια μου που δε μπορουσε να πει το ρο και ηταν εξτρα μαλακισμενη
πικερακο στα παπαρια σου για την κορινα, ειναι σαν αναποδο γαμωτο, σαν κλαψοδευτερα, σαν να εχει τρακαρει με περιπτερο και πρηστηκε
θα βρεις αλλο πουλεν να εφαρμοζεις το νομο σου  :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
διαβαζα κι εγω για αυτη την κορινα και το χαμο που γινεται γυρω απο το ονομα της και τη φανταζομουνα να ειναι καμια μουναρομουναρα
εξαλλου ειναι φυσικο να μην την εχω δει γιατι εχω να γαμησω στο μεταξι απο τοτε που πεθανε η ειρηνη η βυζαρου απο την κολωνου
και βλεπω στην προηγουμενη φωτο το κοριννακι και τα χανω
τι μυτη μελιτζανα ειναι αυτη, τι ματια σαν κουμποτρυπες, τι χειλια γεματα ερπη;
ασε που μου θυμιζει μια παλια συμμαθητρια μου που δε μπορουσε να πει το ρο και ηταν εξτρα μαλακισμενη
πικερακο στα παπαρια σου για την κορινα, ειναι σαν αναποδο γαμωτο, σαν κλαψοδευτερα, σαν να εχει τρακαρει με περιπτερο και πρηστηκε
θα βρεις αλλο πουλεν να εφαρμοζεις το νομο σου  :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πικερ ο αγιος και ο βαλκανιος σου δωσαν το κωλαντερο στο χερι

Αρα πικερ το νομο του μεταλα που τοσα χρονια ακολοθουσες πιστα τον προδωσες!

Κατι τετοια ατομα, με απολυτο δογματικο τροπο σκεψης ειναι εν γενει για λυπηση, αλλα το μονο που μπορεις να τους αναγνωρισεις και να εκτιμησεις σε αυτους ειναι η πιστη στα ιδανικα τους.

Εσυ ουτε αυτο! Απολυτη ξεφτιλα δλδη!

Προδωσες οτι τοσα χρονια πιστευες. Σιχαινεσαι κι εσυ τον εαυτο σου γι αυτο, γι αυτο τον βαζεις πιο κατω κι απ τους πακιστανους.

Ετσι βεβαια θα προδωσεις και το νομο πικερ στο μελλον. Μαθηματικα βεβαιο. Αλλαξε ο μανωλιος κι εβαλε τα ρουχα του αλλιως. Και φυσικα θα βγαλεις αλλο νομο μετα, πχ το νομο του πιστου συζυγου, το νομο του απιστου πουστη κτλ...

Κακο βεβαια δεν ειναι καποιος να αλλαζει τροπο ζωης, μεγαλωνει ο ανθρωπος και αλλαζει... Αλλα τι τους θες τους νομους ρε κακομοιρη...

Εχεις αναγκη βεβαια να ακολουθεις ενα νομο. Εισαι υποτακτικος 100%. Ειναι η φυση σου να εισαι υποταγμενος και να υπηρετεις κατι ανωτερο σου, αφου δεν πιστευεις καθολου τον εαυτο σου.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ολες οι αντισυμβατικες προς την κοινωνια ομαδες εφαρμοζουν μεγαλες πιεσεις για συμμορφωση στα μελη τους.

Καθημερινα ο ενας μεταλλας ρωταει τον αλλον τι ακουσε. Αν η απαντηση περιλαμβανει τραγουδι εκτος μεταλ χαρακτηριζεται απο τους υπολοιπους αδερφη. Ο ελεγχος ειναι πολυ σκληρος ακομα και απο ατομα που δεν γνωριζονται καλα μεταξυ τους, απλοι συμμαθητες ή συμφοιτητες. Κανεις δεν τολμησε να δηλωσει οτι θα σταματησει να ακουει μεταλ, αυτο ειναι κατι που γινεται κρυφα, σαν εγχειριση αλλαγης φυλου απο παντρεμενο.

Πικερ, αληθεια, ποια ειναι η τιμωρια για τους παραβατες του νομου σου;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
O Saint και ο Βαλκάνιος Πουτσαράς μου έκλασαν τα αρχίδια. Τους τάπωσα κανονικά με τις απαντήσεις μου. Το νόμο μου τον τηρώ ευλαβικά και δεν θα τον προδώσω ποτέ. Το μόνο μου δίλημμα είναι σχετικά με τα κοπλιμέντα. Σκέφτομαι να τα απαγορέψω κι αυτά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Συμφωνώ με τον dmtrsxxx ότι δεν έπρεπε να ανέβει η φωτογραφία της Κορίνας με τον φίλο της. Δεν μας έδωσε την άδειά της.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βασικά η φωτογραφία αυτή δεν την κολακεύει, είναι πολύ πιο όμορφη σε άλλες σύγχρονες φωτογραφίες της. Όσο γι' αυτούς που λένε ότι διάλεξε αυτόν και όχι εμένα, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι απλά εγώ ΠΟΤΕ δεν θα την έπιανα γκόμενα όσο είναι πουτάνα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Βασικά η φωτογραφία αυτή δεν την κολακεύει, είναι πολύ πιο όμορφη σε άλλες σύγχρονες φωτογραφίες της. Όσο γι' αυτούς που λένε ότι διάλεξε αυτόν και όχι εμένα, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι απλά εγώ ΠΟΤΕ δεν θα την έπιανα γκόμενα όσο είναι πουτάνα.
Βασικά όσο είσαι πελάτης της είναι και γκόμενά σου, σύμφωνα με τη λογική σου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στην παραλία βλέπω συνέχεια άτομα από τα μπουρδέλα. Σήμερα ήταν ο Ρώσος τσάτσος από τα Ιάσωνος 1 με τη γυναίκα του και τη νεαρή κόρη του. Πολύ όμορφες και οι δύο. Χθες είδα πάλι τη Λουμινίτσα με τη φίλη της την οποία δεν μπορώ να θυμηθώ πού την ξέρω.
 

Επισκέπτης
Στην παραλία βλέπω συνέχεια άτομα από τα μπουρδέλα. Σήμερα ήταν ο Ρώσος τσάτσος από τα Ιάσωνος 1 με τη γυναίκα του και τη νεαρή κόρη του. Πολύ όμορφες και οι δύο. Χθες είδα πάλι τη Λουμινίτσα με τη φίλη της την οποία δεν μπορώ να θυμηθώ πού την ξέρω.
μηπως ξερεις που ειναι η ριτα η νοσοκομα;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Προδωσες οτι τοσα χρονια πιστευες. Σιχαινεσαι κι εσυ τον εαυτο σου γι αυτο, γι αυτο τον βαζεις πιο κατω κι απ τους πακιστανους.



Εχεις αναγκη βεβαια να ακολουθεις ενα νομο. Εισαι υποτακτικος 100%. Ειναι η φυση σου να εισαι υποταγμενος και να υπηρετεις κατι ανωτερο σου, αφου δεν πιστευεις καθολου τον εαυτο σου.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ο Πικεράκος ήταν , είναι και θα είναι ένας
καρπαζοεισπράχτορας, αν δεν βάλει μυαλό
και να πάψει να είναι ΜΑΜΑΚΙΑΣ !

Σαν τον Τζανετάκο στις ελληνικές ταινίες είναι ο Πίκερ.

20-4-thumb-large.jpg


Η κοινωνία έχει παρακμάσει εδώ και καιρό, αφού τα ψοφίμια
τύπου Πίκερ, σηκώνουν κεφάλι και ...λένε ότι πρέπει να
γίνουν όλοι ψοφίμια σαν και αυτούς !  :2funny: :2funny: :2funny:

Να γίνει ΦΥΣΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΩΡΑ !
Τα ψοφίμια όλα στα κλουβιά τους , αμέσως !   :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Στην παραλία βλέπω συνέχεια άτομα από τα μπουρδέλα. Σήμερα ήταν ο Ρώσος τσάτσος από τα Ιάσωνος 1 με τη γυναίκα του και τη νεαρή κόρη του. Πολύ όμορφες και οι δύο. Χθες είδα πάλι τη Λουμινίτσα με τη φίλη της την οποία δεν μπορώ να θυμηθώ πού την ξέρω.

ποια ειναι η καλυτερη παραλια για μπανιστηρι;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Βασικά όσο είσαι πελάτης της είναι και γκόμενά σου, σύμφωνα με τη λογική σου.

Ακριβώς !

Ο Πίκερ είναι για την Κορίνα, ότι και ένας σάκκος
με σκουπίδια για τον σκουπιδιάρη !
Το " γαμήσι " του ψοφιμιού Πίκερ, είναι ότι και
η μεταφορά ενός σάκκου με σκουπίδια , από τον σκουπιδιάρη !  :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το πρόβλημα κάποιων εδώ μέσα είναι ότι παίρνουν το νόμο του Picker υπερβολικά στα σοβαρά, σε σημείο που παθαίνουν κόμπλεξ επειδή δεν μπορούν να τον εφαρμόσουν και επιτίθενται στο νομοθέτη. Χαλαρώστε παλικάρια, δεν σας βάζουμε το μαχαίρι στο λαιμό.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
O Κώστας Λαδάκης, ας πούμε, έχει μεγάλο κόμπλεξ μαζί μου γιατί αυτός γαμάει μόνο κάθε Σαββατοκύριακο. Ρίχνει όμως 2 απανωτά γαμήσια για να μου τη βγει. Κώστα Λαδάκη δεν μου τη βγαίνεις έτσι. Για να μου τη βγεις πρέπει πρώτα απ' όλα να κόψεις τη μαλακία.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
ρε μλκς 1000 φορες το εχουμε πει

απο το ψευδωνυμο που ηταν "πυρφορος"   (πρωην μελος του σαιτ με την γνωστη ιστορια εμεινε η φραση-λεξη εννοια)

μου καμαρωνεις κιολας οτι το πυρφορος σημαινει αυτος που εχει την φωτια
Διορθωτή σημαντικών εννοιων μην εκνευριζεσαι, που να το ξέρω ότι χρησιμοποιείτε λάθος μία λέξη? Που να ξέρω ότι ή λέξη δεν αντιστοιχεί σε αυτό που λέει ετυμολογικα αλλά σε αυτό που εσεις έχετε στο μυαλό σας?

Δεν είμαστε όλοι τόσο μορφωμένοι και λεουρες όπως εσύ, δείξε λίγο κατανόηση.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686

Πίκερ είσαι ένα ψοφίμι !

Σε αποφεύγει ακόμα και η Κορίνα, που έχει υπομονή
μεγαλύτερη και από τον Ιώβ, στη παλαιά διαθήκη !  :2funny: :2funny:

-2-638.jpg

:2funny: :2funny: :2funny:

Στο Λύκειο είχαμε μάθει για τον Ιώβ, και καταλάβαμε τι σημαίνει
Ιώβειος υπομονή, όταν γνωρίσαμε την Κορίνα !  :2funny:
Παρ' όλα αυτά, ψοφίμι τσιμπούρι Πίκερ, ξεπέρασες τα όριά της !  :2funny:


Γίνε ΑΝΤΡΑΣ , ψοφίμι Πίκερ !
Επιτέλους !
Πας και να δώσεις ...συμβουλές !
Σαν να δίνει ο Πάγκαλος συμβουλές για...δίαιτα !  :2funny: :2funny:


Pagkalos-PASOK-Sept.2014-vorini-425437.jpg



:2funny: :2funny: :2funny:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
Το πρόβλημα κάποιων εδώ μέσα είναι ότι παίρνουν το νόμο του Picker υπερβολικά στα σοβαρά, σε σημείο που παθαίνουν κόμπλεξ επειδή δεν μπορούν να τον εφαρμόσουν και επιτίθενται στο νομοθέτη. Χαλαρώστε παλικάρια, δεν σας βάζουμε το μαχαίρι στο λαιμό.
Ρε τυπε γι'αυτο δεν αποτελεί νόμο ο "νομος" σου. Διότι δεν προβλέπεται ποινή σε περίπτωση παραβιάσεως του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom