Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Έχω στείλει 2 μηνύματα στον Αντισθένη να με διαγράψει. Μου απαγόρεψε όμως να του στέλνω μηνύματα. Με θέλει στο site.
Συνολικά ποσα του έχεις στειλει :think:
Απο οτι ξερουμε μπορεις να γινεις λιγακι πρηξαρχιδας
Και να σε αποφεύγουν
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Στην προσπάθειά τους να βγουν από πάνω οι μαλάκες επιστρατεύουν κάθε αθέμιτο μέσο: ύβρεις, συκοφαντίες, υπερβολές. Θα πουν ότι είσαι πούστης, πυρφόρος, ότι τα γαμήσια που κάνεις είναι λίγα κτλ... Μην επηρεάζεσαι όμως, είναι ολοφάνερη η ζήλεια τους.
[size=11pt]Τρία πουλάκια κάθονταν και πλέκανε πουλόβερ... :jerking:

Η αγαμία και η ζέστη σε έχουν βαρέσει στο εγκέφαλο.

Παίξε μια μαλακία να ξεμπλοκάρει το σύστημα και τα ξαναλέμε...

:birdman:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
ναι δάσκαλε  :)

441-0.jpg
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Όταν είσαι ο καλύτερος είναι λογικό να σε ζηλεύουν. Όταν εσύ μόνο γαμάς ενώ οι άλλοι μαλακίζονται κάργα γίνεσαι μισητός.

ε το ζητάει ο οργανισμός σου το bulling μαζόχα μου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Έχω στείλει 2 μηνύματα στον Αντισθένη να με διαγράψει. Μου απαγόρεψε όμως να του στέλνω μηνύματα. Με θέλει στο site.
Το βρίσκω απολυτά λογικό αυτό,που θα βρει άλλον να διασκεδάζει το κοινό του bou.. :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
182 - 183 γαμήσια το χρόνο χωρίς ούτε μία μαλακία. Δεν είναι αυτός ένας λόγος για να σε μισούν οι μαλάκες; Σίγουρα είναι.
182 γαμησια για 6 χρονια; δηλαδη ~1100 γαμησια σε ολη σου τη ζωη; πιστευεις πολλοι 37χρονοι εχουν γαμησει λιγοτερες φορες;
Όταν είσαι ο καλύτερος είναι λογικό να σε ζηλεύουν. Όταν εσύ μόνο γαμάς ενώ οι άλλοι μαλακίζονται κάργα γίνεσαι μισητός.
Ετσι μισουσες κι εσυ αυτους που γαμαγαν ολα τα χρονια της αγαμιας σου που μονο τον επαιζες; γι αυτο καταντησες ενα τερας; :)
 

Επισκέπτης
Πικερ μεχρι τα 31 σου που γαμαγες μια φορα το χρονο και μονο πιρφοριζες, ειχες και για τη μαλακια νομο;

Τυπου: μαλακιζομαστε μερα παρα μερα και το λεμε παντου, δε δινουνε στο σεξ καμια αξια κτλ;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αυτό που λες Νώντα το έκανα μέχρι τα 28. Από τα 28 άρχισα να γαμάω τακτικά. Μέχρι τα 33 γαμούσα 1-2 φορές την εβδομάδα. Από τα 33 και μετά έκοψα μαχαίρι τη μαλακία και εφάρμοσα τον περίφημο νόμο του Picker. Τον σημαντικότερο νόμο όλων των εποχών.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Αυτό που λες Νώντα το έκανα μέχρι τα 28. Από τα 28 άρχισα να γαμάω τακτικά. Μέχρι τα 33 γαμούσα 1-2 φορές την εβδομάδα. Από τα 33 και μετά έκοψα μαχαίρι τη μαλακία και εφάρμοσα τον περίφημο νόμο του Picker. Τον σημαντικότερο νόμο όλων των εποχών.


στρατο ποτε μπηκες κ τι εγινε εκει μεσα?
 

Επισκέπτης
Αυτό που λες Νώντα το έκανα μέχρι τα 28. Από τα 28 άρχισα να γαμάω τακτικά. Μέχρι τα 33 γαμούσα 1-2 φορές την εβδομάδα. Από τα 33 και μετά έκοψα μαχαίρι τη μαλακία και εφάρμοσα τον περίφημο νόμο του Picker. Τον σημαντικότερο νόμο όλων των εποχών.
παλι 1100 γαμησια βγαινουν
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker είναι νόμος της υπομονής. Με το πέρασμα των χρόνων χτίζεις το μύθο του γαμιά. Είναι αλήθεια ότι ακόμα είμαι πίσω στον συνολικό μέσο όρο που είναι 2 φορές την εβδομάδα. Υπολογίζω ότι από τα 51 μου και μετά θα αρχίσω να τον ξεπερνώ.
 

Επισκέπτης
Ο νόμος του Picker είναι νόμος της υπομονής. Με το πέρασμα των χρόνων χτίζεις το μύθο του γαμιά. Είναι αλήθεια ότι ακόμα είμαι πίσω στον συνολικό μέσο όρο που είναι 2 φορές την εβδομάδα. Υπολογίζω ότι από τα 51 μου και μετά θα αρχίσω να τον ξεπερνώ.
στα 90 σου ομως θα μας ριχνεις στ αυτια
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σκέψου ότι είμαι αμαλάκιστος από τον Δεκέμβριο του 2010, ενώ εσείς ακόμα παίζετε το πουλί σας. Είναι κι αυτό μια κατάκτηση. Έχω χάσει πολλά χρόνια χωρίς σεξ αλλά η σούμα θα γίνει στο τέλος. Ο νόμος του Picker εφαρμόζεται με το βλέμμα στο μέλλον.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Επειδή ακριβώς έχω χάσει τόσα χρόνια, καμιά φορά μου τη βαράει και αυξάνω προσωρινά τη συχνότητα με σκοπό να πιάσω νωρίτερα τον συνολικό μέσο όρο. Όμως μετά έρχεται πάλι η λογική και λέω: "περίμενε, μη βιάζεσαι". Το "μέρα παρά μέρα" είναι ιδανικό.
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
182 γαμησια για 6 χρονια; δηλαδη ~1100 γαμησια σε ολη σου τη ζωη; πιστευεις πολλοι 37χρονοι εχουν γαμησει λιγοτερες φορες; Ετσι μισουσες κι εσυ αυτους που γαμαγαν ολα τα χρονια της αγαμιας σου που μονο τον επαιζες; γι αυτο καταντησες ενα τερας; :)

λαικιζεις δεν γινεται να τα βγαλεις περα με τον προεδρο θα σε τσακισει :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom