Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Saint, Junis και λοιποί σας γαμάω το σπίτι και ό,τι άλλο επιθυμείτε. Και αν θέλετε, ελάτε να με βρείτε. Θα φύγετε με κλωτσιές στον κώλο αφού πρώτα κρατηθεί η ταυτότητά σας. Και αν δεν δείξετε ταυτότητα θα καταλήξετε στο τμήμα για αναγνώριση στοιχείων.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όσο για την παρουσία μου στο site, 100.000 φορές έχω σκεφτεί να μην ξαναγράψω γιατί είναι χαμένος χρόνος αλλά επειδή μετά με πιάνει βαρεμάρα επιστρέφω για να σας τρολάρω. Σκεφτείτε απλά πόσες φορές έχω αυτοδιαγραφεί και πόσες έχω ξαναγυρίσει.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=144885.0;attach=664821;image[/img[/URL]]


:S :S :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στο site όμως υπάρχει σοβαρό πρόβλημα γιατί είναι γεμάτο με άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με τη φιλοσοφία του γνήσιου μπουρδελιάρη. Ο γνήσιος μπουρδελιάρης δεν λέει ψέματα σε κανέναν, μιλάει για τα γαμήσια του στα μπουρδέλα όπου κι αν βρεθεί.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Saint, Junis και λοιποί σας γαμάω το σπίτι και ό,τι άλλο επιθυμείτε. Και αν θέλετε, ελάτε να με βρείτε. Θα φύγετε με κλωτσιές στον κώλο αφού πρώτα κρατηθεί η ταυτότητά σας. Και αν δεν δείξετε ταυτότητα θα καταλήξετε στο τμήμα για αναγνώριση στοιχείων.


:2funny: :2funny: :2funny:

Ξαναζωντάνεψε ο μακαρίτης!  :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Άρα λοιπόν είναι μάταιο να κάθομαι σε ένα site με σχεσάκηδες-λαμόγια, ελεεινά άτομα για τον πούτσο που γαμάνε στα μπουρδέλα πού και πού ενώ παράλληλα τρώνε τις χυλόπιτες αβέρτα ή είναι δεσμευμένοι και κλάνουν μέντες μη μάθει η γυναίκα τους την αλήθεια.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686


Πικεράκο, χτες μεταμεσονύχτια πήρα την Ρωσογερμανίδα
Τζούλια , στο Φωκαίας 19 !  :rockon: :rockon:

Τέτοια ωραία γκόμενα , αποκλείεται να έχεις πάρει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Όσο για την παρουσία μου στο site, 100.000 φορές έχω σκεφτεί να μην ξαναγράψω γιατί είναι χαμένος χρόνος αλλά επειδή μετά με πιάνει βαρεμάρα επιστρέφω για να σας τρολάρω. Σκεφτείτε απλά πόσες φορές έχω αυτοδιαγραφεί και πόσες έχω ξαναγυρίσει.

its-alive.jpg
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Saint, Junis και λοιποί σας γαμάω το σπίτι και ό,τι άλλο επιθυμείτε. Και αν θέλετε, ελάτε να με βρείτε. Θα φύγετε με κλωτσιές στον κώλο αφού πρώτα κρατηθεί η ταυτότητά σας. Και αν δεν δείξετε ταυτότητα θα καταλήξετε στο τμήμα για αναγνώριση στοιχείων.

VI IX IV   Κατά Βασίλειον τον Μέγαν.

Τού Κυρίου δεηθώμεν.


[size=18pt]Εξορκίζω σε [/size]τον αρχέκακον της βλασφημίας, τον αρχηγον της ανταρσίας, και αύτουργον της πονηρίας.
[size=18pt]Εξορκίζω σε [/size]τον εκρίφθεντα εκ της άνω φωτοφορίας, και σκότω βυθού κατενεχθέντα δια την επαρσιν. Έξορκίζω σε, και πάσαν την εκπεσούσαν δύναμιν, της σης ακόλουθον προαιρέσεως. Όρκίζω σε, πνεύμα ακάθαρτον, κατά τού Θεού Σαβαωθ, και πάσης στρατιά ς Αγγέλων Θεού, Άδωναι', Έλωί, Θεού παντοκράτορος, [size=18pt]έξελθε και απαναχωρησον απο τού  κεκοιμημένου δούλου τού Θεού Πίκη. [/size]

:priest: :priest: :priest:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Τα πρώτα δύο είναι από τα αγαπημένα μου

tumblr_ob0qgaOM6R1vz6aa3o1_500.jpg
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Στο site όμως υπάρχει σοβαρό πρόβλημα γιατί είναι γεμάτο με άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με τη φιλοσοφία του γνήσιου μπουρδελιάρη. Ο γνήσιος μπουρδελιάρης δεν λέει ψέματα σε κανέναν, μιλάει για τα γαμήσια του στα μπουρδέλα όπου κι αν βρεθεί.


[size=18pt]Έξορκίζω σε [/size]κατά τού Θεού τού πάντα λόγω κτίσαντος, και τού Κυρίου ημών Ιησού Χριστού, τού μονογενούς Υιού αύτού, τού προ τών αιωνων αρρητως και απαθώς εξ αύτού γεννηθέντος- τού την αόρατον και ορατήν κτίσιν δημιουργησαντος, και τού κατ'εΐκόνα Ιδίαν τον άνθρωπον πλαστουργησαντος- τού νόμω πρότερον φυσικώς τούτον παιδαγωγησαντος- και Αγγέλων επιστασία φυλάξαντος- τού υδατι τήν άμαρτίαν κατακλύσαντος άνωθεν, και τάς υπούρανον αβυσσους αναστομωσαντος, και γίγαντας ασεβησαντας καταφθείραντος, και πύργον τών βεβηλων κατασείσαντος, και γην Σοδόμων και Γομόρρων πυρι και θείω τεφρωσαντος, ου μάρτυς καπνός, ακοίμητος εξατμίζεται- τού ράβδω πέλαγος ρηξαντος, και λαον αβρόχοις ποσι περάσαντος, και τύραννον Φαραω, και στρατον θεομάχον, είς αΙώνα τοΐς κ'μασι κατακλύσαντος της ασεβείας πόλεμον- τού επ'εσχάτων εκ Παρθένου άγνης σαρκωθέντος ανεκλαλητως, και σωας τάς σφραγίδας της άγνείας φυλάξαντος- τού πλύναι βαπτίσματι τον παλαιον ημών ρύπον εύδοκησαντος, ον ημεΐς διά της παραβάσεως επεσπασάμεθα.

:priest: :priest: :priest:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Τα πρώτα δύο είναι από τα αγαπημένα μου
:2funny: :2funny: :2funny:

Ξαναζωντάνεψε ο μακαρίτης!   :2funny: :2funny:

Μην φοβάσθαι, τέκνα μου.

Απλώς, στοίχειωσε ο μαλάκας.


Μην συνδιαλέγεστε με το βδελυρό πνεύμα που τον κατέλαβε.  Ενωθείτε νοερά με τις προσευχές μου προς τον Ύψιστο, για να το εξορκίσουμε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Άρα λοιπόν είναι μάταιο να κάθομαι σε ένα site με σχεσάκηδες-λαμόγια, ελεεινά άτομα για τον πούτσο που γαμάνε στα μπουρδέλα πού και πού ενώ παράλληλα τρώνε τις χυλόπιτες αβέρτα ή είναι δεσμευμένοι και κλάνουν μέντες μη μάθει η γυναίκα τους την αλήθεια.

[size=18pt]Έξορκίζω σε,[/size] κατά τού βαπτισθέντος εν Ιορδάνη, και τύπον ημΐν αφθαρσίας εν υδατι κατά χάριν παρεχομένου, ον Άγγελοι και πάσαι αι Δυνάμεις τών ούρανών κατεπλάγησαν, τον σαρκωθέντα Θεον βλέπουσαι μετριάσαντα, οτε ο άναρχος Πατήρ τήν άναρχον γέννησιν τού Υιού απεκάλυψε, και τού Αγίου Πνεύματος η κατάβασις της  Τριάδος τήν ενωσιν εμαρτυρησεν.

:priest: :priest: :priest:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

[size=18pt]Ορκίζω σε,[/size] κατ εκείνου του άνεμον επιτιμήσαντος, καί κλύδωνα θαλάσσης πραύναντος· του στίφη δαιμόνων εκδιώξαντος, καί κόρας όμμάτων, άπό μήτρας λειπο'σας, πηλφ τυφλοΐς άναβλέψαι άναρμόσαντος, καί τήν άρχαίαν του γένους ημών διάπλασιν άνακαινίσαντος, καί άλάλοις τό λαλεΐν άνορθώσαντος· του στίγματα λέπρας άποσμηξαντος καί νεκρούς εκ τών τάφων άναστησαντος· του μέχρι ταφής τοΐς άνθρώποις όμιλησαντος, καί τόν 'Αδην εγέρσει σκυλεύσαντος, καί πάσαν τήν άνθρωπότητα άνάλωτον τφ θανάτω κατασκευάσαντος.

:priest: :priest: :priest:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Άρα λοιπόν είναι μάταιο να κάθομαι σε ένα site με σχεσάκηδες-λαμόγια, ελεεινά άτομα για τον πούτσο που γαμάνε στα μπουρδέλα πού και πού ενώ παράλληλα τρώνε τις χυλόπιτες αβέρτα ή είναι δεσμευμένοι και κλάνουν μέντες μη μάθει η γυναίκα τους την αλήθεια.

Η αληθεια ειναι οτι μονο ο ντοπας σου συμπαρασταθηκε ειλικρινα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
πάντως ο άτιμος είναι πολύ καλό πειραματόζωο για ψυχιατρο-κοινωνιολογικά συμπεράσματα ...

εμένα με έχει βοηθήσει πάρα πολύ , να ναι καλά να συνεχισει να μας διδάσκει  :hi:
 

Επισκέπτης
Πικερ παντως η κορινα σου χαλαει το ονομα.

Κυριολεκτικα!

Δεν σε αφηνει να την διαλεξεις (pick) οποτε σε καταργει ως...picker...

Μηπως γι αυτο η εμμονη;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom