Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Saint, Junis και λοιποί σας γαμάω το σπίτι και ό,τι άλλο επιθυμείτε. Και αν θέλετε, ελάτε να με βρείτε. Θα φύγετε με κλωτσιές στον κώλο αφού πρώτα κρατηθεί η ταυτότητά σας. Και αν δεν δείξετε ταυτότητα θα καταλήξετε στο τμήμα για αναγνώριση στοιχείων.
[size=11pt]Άντε βρε νούμερο που θα μας απειλήσεις κιόλας... :2funny:

Και πολύ αξία σου δίνουμε, ναυάγιο της ζωής.

Μια ξεφτίλα είσαι με δυο πόδια που περιφέρεται μέρα παρά μέρα στην πιάτσα και τίποτα περισσότερο...  :2funny:

Να ξέρεις, όμως, ότι εάν απειλήσεις ξανά με ξύλο θα το έχεις άφθονο, καθώς γνωρίζουμε όλοι τη σκατόφατσά σου...

:2on1:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αντισθένη διάγραψέ με να σκάσουν όλες οι κουφάλες από το κακό τους. Θέλω να διαγραφώ ξανά. Μόνο εγώ πετυχαίνω διαγραφές.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η συχνότητα του νόμου θα παραμείνει στο "μέρα παρά μέρα". Τώρα γαμάω 2 φορές την εβδομάδα γιατί τις προηγούμενες 3 εβδομάδες γαμούσα 5 φορές την εβδομάδα δοκιμαστικά. Προχθές βίασα τη Ρίτα στο Ιάσωνος 1. Ήταν βιασμός γιατί δεν θέλει να κάνει σεξ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι μαζί μας θα 'ναι.  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω βαρεθεί να γράφω και να μπαίνει εδώ ο κάθε μαλάκας να μου χαλάει το νόμο. Θα ήθελα να έχω ένα δικό μου blog στο οποίο θα έχω και τον απόλυτο έλεγχο των σχολίων που δημοσιεύονται έτσι ώστε να μην μπορεί κανένας μαλάκας να μου ξεφτιλίζει το thread.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όλα αυτά που γράφονται από κάποιους για μένα σχετικά με την Κορίνα ή τα κωλοδάχτυλα είναι υπερβολές και μαλακίες. Ούτε πούστης είμαι βέβαια ούτε πυρφόρος. Κάνω το λιγότερο καμάκι από όλους εδώ μέσα. Και η Κορίνα με μισεί γιατί απλά την έχω ξεφτιλίσει.
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Όλα αυτά που γράφονται από κάποιους για μένα σχετικά με την Κορίνα ή τα κωλοδάχτυλα είναι υπερβολές και μαλακίες. Ούτε πούστης είμαι βέβαια ούτε πυρφόρος. Κάνω το λιγότερο καμάκι από όλους εδώ μέσα. Και η Κορίνα με μισεί γιατί απλά την έχω ξεφτιλίσει.

Πώς την ξεφτίλισες;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Όλα αυτά που γράφονται από κάποιους για μένα σχετικά με την Κορίνα ή τα κωλοδάχτυλα είναι υπερβολές και μαλακίες. Ούτε πούστης είμαι βέβαια ούτε πυρφόρος. Κάνω το λιγότερο καμάκι από όλους εδώ μέσα. Και η Κορίνα με μισεί γιατί απλά την έχω ξεφτιλίσει.
Για το πουστης οι αποψεις διίστανται
Ενας πισωγλεντζες μπορει να κατανεμηθεί στην κατηγορία των πούστηδων :think:
Μας εχεις πει οτι γουσταρεις να τρως δακτυλα στο σουφριδι :S
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Αντισθένη διάγραψέ με να σκάσουν όλες οι κουφάλες από το κακό τους. Θέλω να διαγραφώ ξανά. Μόνο εγώ πετυχαίνω διαγραφές.
[size=11pt]Ένα κλικ δρόμος είναι η διαγραφή σου...

Για πάτα το ρε ψεύτη!

:2funny:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όταν είσαι ο καλύτερος είναι λογικό να σε ζηλεύουν. Όταν εσύ μόνο γαμάς ενώ οι άλλοι μαλακίζονται κάργα γίνεσαι μισητός.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
182 - 183 γαμήσια το χρόνο χωρίς ούτε μία μαλακία. Δεν είναι αυτός ένας λόγος για να σε μισούν οι μαλάκες; Σίγουρα είναι.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=11pt]Αν διαγραφείς μέσα σε μια ώρα θα διαγραφώ κι εγώ καργιόλη...

Αν δεν το κάνεις θα αποδειχθεί ακόμα μια φορά πόσο λαμόγιο και ψεύτης είσαι!

:birdman:[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στην προσπάθειά τους να βγουν από πάνω οι μαλάκες επιστρατεύουν κάθε αθέμιτο μέσο: ύβρεις, συκοφαντίες, υπερβολές. Θα πουν ότι είσαι πούστης, πυρφόρος, ότι τα γαμήσια που κάνεις είναι λίγα κτλ... Μην επηρεάζεσαι όμως, είναι ολοφάνερη η ζήλεια τους.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
182 - 183 γαμήσια το χρόνο χωρίς ούτε μία μαλακία. Δεν είναι αυτός ένας λόγος για να σε μισούν οι μαλάκες; Σίγουρα είναι.

Mπορει να ζηλεύουν την γενναιοτητα σου
να τρως δακτυλα με σκατούλες πακηδων
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω στείλει 2 μηνύματα στον Αντισθένη να με διαγράψει. Μου απαγόρεψε όμως να του στέλνω μηνύματα. Με θέλει στο site.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom