Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
index.php
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Jo65947 έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να γράφω πράγματα τα οποία ελάχιστοι εδώ μέσα μπορούν να καταλάβουν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
St@rdust και λοιποί μαλάκες που θέλετε το κακό μου, να ξέρετε ότι όταν είναι άδικη η κατάρα γυρίζει σε αυτόν που την κάνει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τελευταίο μήνυμα από το Κορινάκι: "Ρε τράβα και κάνε καμιά πίπα σε κανέναν αδερφή". Διαβάζει τις μαλακίες που γράφετε και κοντεύει να πιστέψει ότι είμαι gay. Είστε μαλάκες, νομίζετε ότι θα είχα κανένα πρόβλημα να το πω στα ίσια αν ήμουν gay;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Φυσικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους gay. To να γίνει κανείς gay είναι πανεύκολο, αρκεί να μην είναι τόσο αποφασισμένος να γίνει μπουρδελιάρης όπως εγώ. Το να γίνεις μπουρδελιάρης είναι δύσκολο, το να γίνεις gay είναι απλά η εύκολη λύση.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σε μια χώρα σαν την Ελλάδα όπου οι γκόμενες είναι τόσο κομπλεξικές, δύο είναι οι λύσεις που σκέφτεται ένας μοναχικός άντρας: να γίνει μπουρδελιάρης ή να γίνει gay. Ξέρω άτομα που "το γύρισαν" πάνω στην απόγνωσή τους για ένα άγγιγμα και δεν τους κατηγορώ, είναι η εύκολη λύση. Εγώ διάλεξα τον δύσκολο δρόμο των μπουρδέλων γιατί απλά είχα λίγο περισσότερο εγωισμό.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
πικερ ποσα κιλα εισαι τωρα?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τελευταίο μήνυμα από το Κορινάκι: "Ρε τράβα και κάνε καμιά πίπα σε κανέναν αδερφή". Διαβάζει τις μαλακίες που γράφετε και κοντεύει να πιστέψει ότι είμαι gay. Είστε μαλάκες, νομίζετε ότι θα είχα κανένα πρόβλημα να το πω στα ίσια αν ήμουν gay;
Μπορει να παρεξηγησε το
κωλοδαχτυλιασμα που ζητουσες να σου κανει
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Σε μια χώρα σαν την Ελλάδα όπου οι γκόμενες είναι τόσο κομπλεξικές, δύο είναι οι λύσεις που σκέφτεται ένας μοναχικός άντρας: να γίνει μπουρδελιάρης ή να γίνει gay. Ξέρω άτομα που "το γύρισαν" πάνω στην απόγνωσή τους για ένα άγγιγμα και δεν τους κατηγορώ, είναι η εύκολη λύση. Εγώ διάλεξα τον δύσκολο δρόμο των μπουρδέλων γιατί απλά είχα λίγο περισσότερο εγωισμό.

Αμφιταλαντευτηκες ομως. Μπηκες στον πειρασμο, οπως ο Χριστος στην ερημο.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Σε μια χώρα σαν την Ελλάδα όπου οι γκόμενες είναι τόσο κομπλεξικές, δύο είναι οι λύσεις που σκέφτεται ένας μοναχικός άντρας: να γίνει μπουρδελιάρης ή να γίνει gay. Ξέρω άτομα που "το γύρισαν" πάνω στην απόγνωσή τους για ένα άγγιγμα και δεν τους κατηγορώ, είναι η εύκολη λύση. Εγώ διάλεξα τον δύσκολο δρόμο των μπουρδέλων γιατί απλά είχα λίγο περισσότερο εγωισμό.
Το μοναστηρι το σκεφτηκες :think:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Duke Nukem ο καλύτερός μου φίλος είμαι σχεδόν σίγουρος ότι "το γύρισε" με αιώνιο συμφοιτητή του την ίδια εποχή που εγώ άρχισα να γαμάω συστηματικά στα μπουρδέλα. Του έριξα υπονοούμενο ότι το έχω καταλάβει και από τότε χαθήκαμε τελείως.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και μιλάω για heavy metal άτομο, αιώνιο μπακούρι αλλά καμία σχέση με θηλυπρεπή. Δυστυχώς δεν το είχε με τις πουτάνες όπως εγώ.
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Και μιλάω για heavy metal άτομο, αιώνιο μπακούρι αλλά καμία σχέση με θηλυπρεπή. Δυστυχώς δεν το είχε με τις πουτάνες όπως εγώ.

αδυναμος χαρακτηρας προεδρε κατευθειαν διαλεξε το πουστριλικι  :effemine: :gay:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ένας γνήσιος μπουρδελιάρης είναι εξ ορισμού φιλελεύθερος και δεν είναι δυνατό να μισεί τους gay. Πολλοί από αυτούς αναγκάστηκαν να πέσουν στα σκατά. Πούστηδες, πουτάνες και μπουρδελιάρηδες ανήκουν στην αντισυμβατική πλευρά της κοινωνίας.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Ένας γνήσιος μπουρδελιάρης είναι εξ ορισμού φιλελεύθερος και δεν είναι δυνατό να μισεί τους gay. Πολλοί από αυτούς αναγκάστηκαν να πέσουν στα σκατά. Πούστηδες, πουτάνες και μπουρδελιάρηδες ανήκουν στην αντισυμβατική πλευρά της κοινωνίας.

:wanker: :wanker: :wanker:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Και μιλάω για heavy metal άτομο, αιώνιο μπακούρι αλλά καμία σχέση με θηλυπρεπή. Δυστυχώς δεν το είχε με τις πουτάνες όπως εγώ.

Αυτοι οι ματσο μακρυμαλληδες που δεν κανουν παρεα με γυναικες και δεν πηγαινουν σε mainstream bar με γυναικες κανουν μπαμ οτι ειναι καταπιεσμενες κρυφες.

Και εσυ αν δεν ειχες μπλεξει με το χεβυ μεταλ θα ειχες εναν νορμαλ κοινωνικο κυκλο, με κοριτσια στην παρεα, θα ειχες γνωρισει μια, θα ειχες κανει σχεσεις που θα σε δυναμωναν ψυχικα, δεν θα γινοσουν εσωκλειστος. Το χεβυ μεταλ ειναι καταστροφη. Απορω που δεν το εχεις καταλαβει.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom