Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Νώντα στο σχολείο ήμουν μαθητής του 17-18. Στις τελευταίες 2 τάξεις του λυκείου έπεσα στο 14-15 γιατί είχα καύλες. Από τότε έπρεπε να είχα εφαρμόσει το νόμο του Picker αλλά δεν υπήρχε κάποιος να με παρακινήσει. Έτσι οι καύλες μου με κατέστρεψαν.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Πικερ δε μου λές ρε μάστορα,πόσες γκόμενες έχεις γαμήσει τόσα χρόνια θητείας στα πορνοστέκια της φυλής και του μεταξουργείου??απορία το χω ρε μπαγάσα!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν τις μετράω τύπε, είναι σίγουρα 2-3 εκατοντάδες. Υπάρχουν άλλοι εδώ μέσα που έχουν γαμήσει 2-3 χιλιάδες. Εγώ το κάνω αυτό συστηματικά τα τελευταία 11 χρόνια και πάω πολλές φορές με στανταράκια μου τα οποία έχω γαμήσει δεκάδες φορές το καθένα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πάντως νώντα ο νόμος του Picker δεν είναι ο φερετζές του πούστη. Ο νόμος του Picker ΣΕ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ από το να γίνεις πούστης.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ διαβασες κριτικη ριγκορ; Ουσιαστικα παραδεχτηκε οτι στα μπουρδελα πεφτει καλυτερο γαμησι απο οτι με τις γκομενες.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Πικερ διαβασες κριτικη ριγκορ; Ουσιαστικα παραδεχτηκε οτι στα μπουρδελα πεφτει καλυτερο γαμησι απο οτι με τις γκομενες.

δεν είπά αυτό , δεν γενικευσα ...

απλά είπα ότι μια περιστασιακή γκόμενα , μου έκανε ψόφιο σεξ είχε πεσμένα βυζιά και πολλές απαιτήσεις ...οπότε μου βγήκε πιο ηδονιστική η παρτουζίτσα  :hi:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Duke Nukem είναι σωστά αυτά που λες, οι περισσότεροι πραγματικοί μεταλλάδες - αυτοί που είναι ερωτευμένοι με τη μουσική τους - είναι αιώνια μπακούρια. Το θέμα όμως είναι αν το γεγονός ότι γίναμε μεταλλάδες ήταν αιτία ή αποτέλεσμα του χαρακτήρα μας. Εγώ πιστεύω ότι ήταν το δεύτερο. Οι μεταλλάδες αφήνουν μακριά μαλλιά γιατί δεν θεωρούν ότι οι γυναίκες είναι πιο όμορφες από τους άντρες αλλά ότι η ομορφιά είναι καθαρά θέμα καλλωπισμού. Δεν ξέρω αν οι μεταλλάδες είναι κρυφόπουστες, σίγουρα όμως είναι αρκετά μισογύνηδες και θέλουν αντιστροφή των ρόλων του καμακιού - δηλαδή οι άντρες να είναι πιο όμορφοι από τις γκόμενες και αυτές να τους την πέφτουν. Φυσικά όλο αυτό είναι μια ουτοπία και οι περισσότεροι μεταλλάδες καταλήγουν στο να τραβάνε μαλακία.

Πιστευω οτι το χεβυ μεταλ τραβαει παιδια που δεν ειναι πολυ δημοφιλη, ισως παιδια που νιωθουν οργη, αλλα... εδω ειναι η ουσια... δεν χρειαζεται να εισαι πολυ δημοφιλης για να δημιουργησεις νορμαλ κοινωνικο κυκλο και κοινωνικη ζωη, ιδιαιτερα αν περασεις στο πανεπιστημιο. Ειχαν ολα τα προσοντα να εξελιχθουν φυσιολογικα αν δεν επεφταν στην παγιδα του χεβυ μεταλ που "γκετοποιει" τον ανθρωπο. Αν κανεις παρεα μονο με μεταλλαδες πως να βρεις γκομενα; Προβατα αγελαια σε ενα αρσενικο κοπαδι που γυρναει ασκοπα.

Πικερ αφου εγινες μοναχικος τυπος σημαινει οτι δεν εισαι πια αληθινος μεταλλας. Κανε το επομενο βημα να συνειδητοποιησεις ποσο κακο σου εκανε αυτη η μουσικη. Αν ακουγες κατι αλλο, θα ειχες μια αλλη πορεια, κοινωνικη υποστηριξη, γκομενες, αυτοπεποιθηση. Θα ξεπερνουσες τις ψυχολογικες δυσκολιες πιο ευκολα, δεν θα πηγαιναν τοσα χρονια της ζωης σου χαμενα... Αν γινοσουν μπουρδελιαρης θα το εκανες απο επιλογη και οχι απο αναγκη.

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
δεν είπά αυτό , δεν γενικευσα ...

απλά είπα ότι μια περιστασιακή γκόμενα , μου έκανε ψόφιο σεξ είχε πεσμένα βυζιά και πολλές απαιτήσεις ...οπότε μου βγήκε πιο ηδονιστική η παρτουζίτσα  :hi:

Ναι αλλα θελω να δω πως θα το ερμηνευσει ο Πικερ. :orchestra:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Δεν τις μετράω τύπε, είναι σίγουρα 2-3 εκατοντάδες. Υπάρχουν άλλοι εδώ μέσα που έχουν γαμήσει 2-3 χιλιάδες. Εγώ το κάνω αυτό συστηματικά τα τελευταία 11 χρόνια και πάω πολλές φορές με στανταράκια μου τα οποία έχω γαμήσει δεκάδες φορές το καθένα.

Πίκερ Σαβουρογάμηηηηηηηηηηηηηηηη ! :2funny: :2funny: :2funny:

Έχω ξεκινήσει από το 1993 , και από 1993-1999 γάμησα πάρα πολλές Σλάβες.
Συνολικά 1993-2016 έχω πάρει πάνω απο 3000 πουτανίτσες, αλλά ωραίες.

Σαβουρογάμηηηηηηηηηηηηηηηηηη, Μπάμιααααααααααααααα

Πικεράκο  :2funny: :2funny: :2funny:

Μαδημένο κοτοπουλάκι ! :2funny:

fTrdB6g.jpg


 

Επισκέπτης
Πιστευω οτι το χεβυ μεταλ τραβαει παιδια που δεν ειναι πολυ δημοφιλη, ισως παιδια που νιωθουν οργη, αλλα... εδω ειναι η ουσια... δεν χρειαζεται να εισαι πολυ δημοφιλης για να δημιουργησεις νορμαλ κοινωνικο κυκλο και κοινωνικη ζωη, ιδιαιτερα αν περασεις στο πανεπιστημιο. Ειχαν ολα τα προσοντα να εξελιχθουν φυσιολογικα αν δεν επεφταν στην παγιδα του χεβυ μεταλ που "γκετοποιει" τον ανθρωπο. Αν κανεις παρεα μονο με μεταλλαδες πως να βρεις γκομενα; Προβατα αγελαια σε ενα αρσενικο κοπαδι που γυρναει ασκοπα.

Πικερ αφου εγινες μοναχικος τυπος σημαινει οτι δεν εισαι πια αληθινος μεταλλας. Κανε το επομενο βημα να συνειδητοποιησεις ποσο κακο σου εκανε αυτη η μουσικη. Αν ακουγες κατι αλλο, θα ειχες μια αλλη πορεια, κοινωνικη υποστηριξη, γκομενες, αυτοπεποιθηση. Θα ξεπερνουσες τις ψυχολογικες δυσκολιες πιο ευκολα, δεν θα πηγαιναν τοσα χρονια της ζωης σου χαμενα... Αν γινοσουν μπουρδελιαρης θα το εκανες απο επιλογη και οχι απο αναγκη.

Πιστευεις οτι αν ο αρχηγός ακουγε punk, ska ή reggae θα ηταν διαφορετικός τυπος και δεν θα ειχε εφευρει τον pickerισμο ? Τα ακουσματα μας, τα μουσικα οχι τα "αλλα" διαμορφωνουν το χαρακτηρα μας και εν τελει αν δεν υπήρχε heavy metal δεν θα υπήρχε ο νομος του Picker ?
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
πες μου ότι έχεις μπλέξει και συ σε παράλληλες καταστάσεις ?!!  :rolleyes:
Μαγκες εχουμε πολλα κοινα εμεις οι 3 απαιτω αμεση συναντηση και οργανωση οσον αφορα για τ βρωμομουνα μας! εχω 5 ταυτοχρονα αυτο το διαστημα!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Πιστευω οτι το χεβυ μεταλ τραβαει παιδια που δεν ειναι πολυ δημοφιλη, ισως παιδια που νιωθουν οργη, αλλα... εδω ειναι η ουσια... δεν χρειαζεται να εισαι πολυ δημοφιλης για να δημιουργησεις νορμαλ κοινωνικο κυκλο και κοινωνικη ζωη, ιδιαιτερα αν περασεις στο πανεπιστημιο. Ειχαν ολα τα προσοντα να εξελιχθουν φυσιολογικα αν δεν επεφταν στην παγιδα του χεβυ μεταλ που "γκετοποιει" τον ανθρωπο. Αν κανεις παρεα μονο με μεταλλαδες πως να βρεις γκομενα; Προβατα αγελαια σε ενα αρσενικο κοπαδι που γυρναει ασκοπα.

Πικερ αφου εγινες μοναχικος τυπος σημαινει οτι δεν εισαι πια αληθινος μεταλλας. Κανε το επομενο βημα να συνειδητοποιησεις ποσο κακο σου εκανε αυτη η μουσικη. Αν ακουγες κατι αλλο, θα ειχες μια αλλη πορεια, κοινωνικη υποστηριξη, γκομενες, αυτοπεποιθηση. Θα ξεπερνουσες τις ψυχολογικες δυσκολιες πιο ευκολα, δεν θα πηγαιναν τοσα χρονια της ζωης σου χαμενα... Αν γινοσουν μπουρδελιαρης θα το εκανες απο επιλογη και οχι απο αναγκη.

μην μπλέκεις την μέταλ με τον ξεφτύλα πυρφόρο  γιατί θα σφαχτούμε :birdman:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σκάσε ρε μούφα "μεταλλά", πολύ καλά τα λέει ο Duke Nukem. Απλά εσύ είσαι "μεταλλάς" που πάει και στα μπουζούκια.  :vomit:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάτι γελοία άτομα που το έπαιζαν μεταλλάδες και γαμούσαν γκόμενες τους είχαμε για τον πούτσο. Τους έκανες μια ερώτηση για τη δισκογραφία ενός γκρουπ και δεν ήξεραν που πάνε τα 4. Ο γνήσιος μεταλλάς ήταν εξ ορισμού μαλάκας. Θυμάμαι σε μια συναυλία των Accept στο Ρόδον περιμέναμε στην ουρά για να μπούμε και ήταν όλοι τίγκα στα καυλόσπυρα. Και τότε φωνάζει κάποιος: "Clearasil"!
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Σκάσε ρε μούφα "μεταλλά", πολύ καλά τα λέει ο Duke Nukem. Απλά εσύ είσαι "μεταλλάς" που πάει και στα μπουζούκια.  :vomit:

άσε ρε αγαπουλίτσα που έχεις και άποψη  :2on1:
που μέχρι χθες ήθελες να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά με μια άγνωστη στο ίντερνετ..

πυρφόρε  :birdman:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Κάτι γελοία άτομα που το έπαιζαν μεταλλάδες και γαμούσαν γκόμενες τους είχαμε για τον πούτσο. Τους έκανες μια ερώτηση για τη δισκογραφία ενός γκρουπ και δεν ήξεραν που πάνε τα 4. Ο γνήσιος μεταλλάς ήταν εξ ορισμού μαλάκας. Θυμάμαι σε μια συναυλία των Accept στο Ρόδον περιμέναμε στην ουρά για να μπούμε και ήταν όλοι τίγκα στα καυλόσπυρα. Και τότε φωνάζει κάποιος: "Clearasil"!

όσο είσαι μπουρδελιάρης άλλο τόσο είσαι και μεταλάς  :2on1:
πυρφόρε  :birdman:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Duke Nukem έχεις πιάσει το σφυγμό του κλασικού χεβιμεταλλά γιατί έχεις κάποια ηλικία και έχεις ζήσει εκείνη την εποχή. Πραγματικά αυτή η μουσική δεν σου άφηνε περιθώρια για γκόμενες και σεξ, ήσουν ερωτευμένος μαζί της. Δούλευα στο Metropolis της Ομόνοιας μέχρι τα 25 μου, όταν κατάλαβα ότι δεν μπορούσα πια να συνεχίσω έτσι. Παραιτήθηκα γιατί κατέρρευσα ψυχολογικά και έκατσα ένα χρόνο στο σπίτι για να σκεφτώ. Ύστερα πήρα τη μεγάλη απόφαση: το 2004 πούλησα όλα τα βινύλια που είχα (500+ κομμάτια) στον ιδιοκτήτη του μπαρ Le Roi και άλλαξα ζωή. Το hard rock και το metal είναι μια φοβερή μουσική αλλά την ερωτεύεσαι και ζεις με αυτή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom