Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.614
Πόντοι
2.306
Μήπως έχει έλθει η ώρα για μια ενιαία προσέγγιση των θεμελιωδών  κατακτήσεων αυτού του site ήτοι νόμος picker με ρεβιζιονιστικο ρεύμα Christos Savvidis?
Θα είναι κάτι σαν τα grand unified theories στη φυσική αλλά σαφέστατα με πιο ενδιαφέρουσες προεκτάσεις και διδάγματα.
Άραγε ήλθε η ώρα να αποκτησουμε την ερμηνεία των μηχανισμών λειτουργίας του μπουρδελογκομενοσυμπαντος από την στιγμή της γέννησης του?
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Μήπως έχει έλθει η ώρα για μια ενιαία προσέγγιση των θεμελιωδών  κατακτήσεων αυτού του site ήτοι νόμος picker με ρεβιζιονιστικο ρεύμα Christos Savvidis?
Θα είναι κάτι σαν τα grand unified theories στη φυσική αλλά σαφέστατα με πιο ενδιαφέρουσες προεκτάσεις και διδάγματα.
Άραγε ήλθε η ώρα να αποκτησουμε την ερμηνεία των μηχανισμών λειτουργίας του μπουρδελογκομενοσυμπαντος από την στιγμή της γέννησης του?
Μ΄ αρέσεις.
Σωραίος.
Δικός μας και 'συ
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Προβλεπει αποχη μεχρι να τους γονατισουμε και να το ριξουν οχι στα 10 αλλα στα 8 ευρω  :rockon:

...και θα βλέπουμε τον πικερ και τους ομοιδεάτες του να κοιταζουν τα πάκια που θα γαμάνε με το 10ευρω.

Δηλαδή πόση αγαμία να αντέξουν οι ελατωματικοί ανδρες που παρουσιάζονται ως πικεριστές;;;
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
...και θα βλέπουμε τον πικερ και τους ομοιδεάτες του να κοιταζουν τα πάκια που θα γαμάνε με το 10ευρω.

Δηλαδή πόση αγαμία να αντέξουν οι ελατωματικοί ανδρες που παρουσιάζονται ως πικεριστές;;;
ελαττωματικους εννοεις τις μοσχαροκεφαλες 120 κιλα που οταν τους παραταει η μια και μονη φακλανα γκομενα που καταφεραν να σταυρωσουν,βαζουν τα κλαμματα μερονυχτα και γραφουν διηγηματα για να ειναι η ξεφτιλα τους παντοτινη στο ιντερνετ?
σαν εσενα ας πουμε?
ωρα να ξαναθυμηθουμε το magnum opus σου

Ποτέ μου δεν εντάχθηκα σε καμία κοινωνική ομάδα. Ήμουν ανεπιθύμητος στο σχολείο, στην σχολή,
στον στρατό, στην δουλειά, στις ομάδες μπάσκετ που έπαιζα, στην θεατρική ομάδα που
συμμετείχα, στις φιλίες μου και στις σχέσεις μου.
Είχα πάντα ένα ταλέντο κι ένα... προσόν. Να διώχνω τους πάντες από δίπλα μου. Να τους αναγκάζω
να με μισήσουν. Να με βγάλουν από την ζωή τους. Δεν είχα το θάρρος να φύγω. Τους ανάγκαζα να
φύγουν εκείνοι. Δεν άφησα ποτέ κανέναν να με αγαπήσει. Είχα πάντα σε λουκέτο την καρδιά μου
και τρόμαζα από την πιθανότητα να με αγαπήσει κάποιος. Να με πλησιάσει. Είχα βολευτεί στην
κατάσταση της απόρριψης. Ίσως έτσι κρατούσα σε ασφάλεια τον εαυτό μου. Έτσι νόμιζα.
Μέχρι που ήρθες εσύ. Και μου έδωσες απλόχερα την πιο αγνή και καθαρή αγάπη που έχω νιώσει
στην ζωή μου. Μια αγάπη που ακόμα κι αν ζούσαμε και άλλες ζωές, δεν θα την ξαναέβρισκα ποτέ.
Με αποδέχτηκες όπως ήμουν. Με τα λάθη μου, τα ελαττώματά μου, τα άγχη μου, τις παραξενιές
μου και τη σκοτεινή πλευρά του εαυτού μου. Δεν προσπάθησες να με αλλάξεις. Δεν με απέρριψες.
Έγινες το άλλο μου μισό. Έγινες η ίδια η ζωή μου. Με επανέφερες στη ζωή.
Έστειλε ο Θεός έναν άγγελο στη ζωή μου. Και εγώ σε έδιωξα. Τρόμαξα. Τρόμαξα όταν είδα πόσο
πολύ με αγάπησες. Όταν είδα πόσο πολύ με ερωτεύτηκες. Δεν πίστευα ότι το αξίζω. Έκανα το παν
να σε απομακρύνω και το κατάφερα.
Ήμουν μια ζωή κλεισμένος σε ένα σκοτεινό υπόγειο. Μου άνοιγαν μια μικρή χαραμάδα φωτός και
φρόντιζα να την κλείνω αμέσως για να μην χάνω το αγαπημένο μου σκοτάδι. Την οικεία θλίψη μου.
Το γνώριμο περιβάλλον της μίζερης και καταθλιπτικής πραγματικότητας μου.
Και ήρθες εσύ. Και όχι μόνο άνοιξες μια χαραμάδα, άλλα την πόρτα διάπλατα. Και μπήκε τόσο πολύ
φως, από την όμορφη ψυχούλα σου και την αγνή σου αγάπη. Και με τρόμαξε. Κατατρόμαξα.
Δεν είχα μάθει σε τόσο φως. Και έπρεπε να κρυφτώ. Να πάω κάπου σκοτεινά. Να ξανακλείσω την
πόρτα για να μη συνηθίσω στο φως και καταλάβω ότι μου αρέσει. Για να μην συνηδειτοποιήσω ότι
τόσα χρόνια ζούσα κατά λάθος στο σκοτάδι. Ότι τόσα χρόνια δεν ζούσα...
Και σε απομάκρυνα με τη συμπεριφορά μου. Σου έκλεισα την πόρτα και ξαναβυθίστηκα στο τόσο
γνώριμο και οικείο σκοτάδι μου.
Και τώρα κλαίω. Περιφέρομαι στο άδειο σπίτι μας σαν το κουφάρι και αγγίζω τα πράγματα σου που
είναι εκεί αφημένα όπως την τελευταία φορά που ήμαστε μαζί. Χαιδεύω και φιλάω τα ρούχα σου.
Αγγίζω την πλευρά του κρεβατιού στο οποίο δεν τολμάω πια να κοιμηθώ. Δεν πλησιάζω το σαλόνι
και τον καναπέ που σε είχα στην αγκαλιά μου να κοιμάσαι και να χαζεύω ώρες ατέλειωτες το ήρεμο
και πανέμορφο προσωπάκι σου που κοιμόταν γαλήνια στην αγκαλιά μου, χαιδεύοντας τα μαλλάκια
σου. Μου λείπει το γαργάλημα στη μύτη που έφερναν τα μαλλάκια σου. Μου λείπει η αγκαλίτσα
σου που καμια φορά ήταν τόσο σφιχτή που δεν μπορούσα να ανασάνω. Μου λείπει η νύστα σου
που με νευρίαζε γιατί σε ήθελα ξύπνια δίπλα μου για να μην χάνω ώρες από εσένα.


:2funny: :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1

Οι φωτογραφιες της ντορας ηταν καποιας ιεροδουλης.
Πισω απο τον λογαριασμο ηταν ο Peter και ο Souker. Τα περισσοτερα που εβλεπες να γραφει η ντορα ηταν τυχαιες αντιγραφες αποσπασματων απο διαφορα βιβλια ψυχολογιας και αυτοβελτιωσης.
Το ξερω γιατι μου το ειπαν.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Εστειλα χθες επιστολη ζητωντας να επιδοτειται το πικερικο κινημα απο το κρατος. Ζητησαμε επισης να επιδοτηθει το 50% των συνευρεσεων μετα το ανοιγμα των μπουρδελων ως ελαχιστη ενδειξη συμπαραστασης στο ακτιβιστικο πικερικο κινημα.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Εστειλα χθες επιστολη ζητωντας να επιδοτειται το πικερικο κινημα απο το κρατος. Ζητησαμε επισης να επιδοτηθει το 50% των συνευρεσεων μετα το ανοιγμα των μπουρδελων ως ελαχιστη ενδειξη συμπαραστασης στο ακτιβιστικο πικερικο κινημα.
Σε ποιον την έστειλες την επιστολή;
Υπεύθυνος για τα αναπηρικά επιδόματα είναι ο ΟΠΕΚΑ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Οι φωτογραφιες της ντορας ηταν καποιας ιεροδουλης.
Πισω απο τον λογαριασμο ηταν ο Peter και ο Souker. Τα περισσοτερα που εβλεπες να γραφει η ντορα ηταν τυχαιες αντιγραφες αποσπασματων απο διαφορα βιβλια ψυχολογιας και αυτοβελτιωσης.
Το ξερω γιατι μου το ειπαν.

Τι να σου πω. Γιατί ο οποιοσδήποτε να έχει εμπιστοσύνη στα λόγια σου. Υποτίθεται ότι έχεις εγγραφεί πρόσφατα, κι όμως έγραψες ότι σου κρατάω θυμό από τότε που κατέκρινες την Κινέζα. Παραδέχτηκες λοιπόν ότι είσαι κλώνος κάποιου, και δεν έχω εμπιστοσύνη σε οτιδήποτε και να πεις
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τι να σου πω. Γιατί ο οποιοσδήποτε να έχει εμπιστοσύνη στα λόγια σου. Υποτίθεται ότι έχεις εγγραφεί πρόσφατα, κι όμως έγραψες ότι σου κρατάω θυμό από τότε που κατέκρινες την Κινέζα. Παραδέχτηκες λοιπόν ότι είσαι κλώνος κάποιου, και δεν έχω εμπιστοσύνη σε οτιδήποτε και να πεις
Kαλά εσύ ασχολείσαι με το μόμολο;
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Τι να σου πω. Γιατί ο οποιοσδήποτε να έχει εμπιστοσύνη στα λόγια σου. Υποτίθεται ότι έχεις εγγραφεί πρόσφατα, κι όμως έγραψες ότι σου κρατάω θυμό από τότε που κατέκρινες την Κινέζα. Παραδέχτηκες λοιπόν ότι είσαι κλώνος κάποιου, και δεν έχω εμπιστοσύνη σε οτιδήποτε και να πεις

Γιαννη δεν εχεις αλλη επιλογη. Ο Peter ο Souker κι εγω ειμαστε οι μοναδικοι σου φιλοι. Πρεπει να με πιστεψεις.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Σε ποιον την έστειλες την επιστολή;
Υπεύθυνος για τα αναπηρικά επιδόματα είναι ο ΟΠΕΚΑ.

Βριλησσου το εστειλα. Εκει που καποτε προμοταρες κατι μπαζα μαζι με κατι αλβανους.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Βριλησσου το εστειλα. Εκει που καποτε προμοταρες κατι μπαζα μαζι με κατι αλβανους.
Αυτό από την ΜΙΑ κριτική του 2008 το κατάλαβες;

Κλείνω το σχόλιο, με το έμβλημα των πικεριστών..
 

Συνημμένα

  • B0ACF095-1FAD-4E4D-953B-6E5B79A9C8A0.jpeg
    B0ACF095-1FAD-4E4D-953B-6E5B79A9C8A0.jpeg
    70,9 KB · Εμφανίσεις: 83

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Αυτό από την ΜΙΑ κριτική του 2008 το κατάλαβες;

Κλείνω το σχόλιο, με το έμβλημα των πικεριστών..

Που να ξερω ρε μπαρμπα; Τα μισα σου χρονια εχω. Απλα ο Duke Nukem που ειναι παλιος μου εστειλε πριν λιγο στο zoom οτι ενα φεγγαρι προμοταρες κατι μπαζα μαζι με αλβανους.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτό από την ΜΙΑ κριτική του 2008 το κατάλαβες;

Κλείνω το σχόλιο, με το έμβλημα των πικεριστών..

Τυπε εισαι προμοτορας;

Ρε ξεβρακωτε ζωνακια, ολους τους εχεις χαλασει εδω μεσα και τους εχεις παρασυρει στο δρομο της αμαρτιας μαζι σου;

  :S :S :S
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Αρχισαν καποια πραγματα να μην μου αρεσουν στον πικερισμο. Δανεισα στον Picker 10 ευρω για να πηδηξει και ποτε δεν τα επεστρεψε.
Υπαρχουν και κατι αλλα περιεργα που θα τα πω αν χρειαστει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom