Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Με δυο σφαλιάρες τον έχεις ξαπλώσει χάμω.

Η Αννα του είχε κάνει σουρωτήρι το κώλο του, τα έλεγε και ο ίδιος.....

Το διασταυρωσα.
Μιλησα με την ιδια την Αννα και μου ειπε οτι ποτε δεν εγινε κατι τετοιο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
δεν νομιζω...
εχει πολλα πουτανοκαψουρια που γινονται μεχρι και δρακοι
απλα ο κωλοπικερ ηταν ο μονος που το ειπε

Κοίτα τα ποτανοκαψούρια που γίνονται Δράκοι, είναι επικίνδυνα / ψυχωτικά άτομα και γι αυτό οι σεξεργάτριες τους αποφεύγουν. Ο Πίκερ δεν έδειξε τέτοια συμπεριφορά και παρατήρησα ότι αν και το σάιτ εξειδικεύται στον πληρωμένο έρωτα, ποτέ δεν έχω δει να γράφεται κάτι παρόμοιο, δηλ. σεξεργάτρια να διώχνει κάποιο πελάτη επειδή την έπρηξε. Ακόμα κι αν έχουν συμβεί τέτοια περιστατικά, είναι ελάχιστα 
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Τοτε ο Picker εγραψε αυτο με το δαχτυλο για να τρολλαρει τον rigomortis εναν περιεργο τυπο που δηλωνε ηδονιστης.
Δεν το εννουσε κυριολεκτικα.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Νεοι συνομηλικοι.
Θα πρεπε να φαινεται σε ολους παραξενο που αυτη τη βλακεια με το δαχτυλο τη συνεχιζαν παντα προμοτορες οπως ο χτικιαρης the saint και ο αυτοκτονικος john100 ή ναυαγια οπως ο ακαποειρα και ο στεκας.
Ειπαμε. Τρολλαρε τον rigormortis.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
Νεοι συνομηλικοι.
Θα πρεπε να φαινεται σε ολους παραξενο που αυτη τη βλακεια με το δαχτυλο τη συνεχιζαν παντα προμοτορες οπως ο χτικιαρης the saint και ο αυτοκτονικος john100 ή ναυαγια οπως ο ακαποειρα και ο στεκας.
Ειπαμε. Τρολλαρε τον rigormortis.
σε εχει στοιχειωσει ο Αγιος :)
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ο the saint ειναι ενας απο τους προμοτορες που μισουν τον Picker φιλε μου. Επαιζε ασχημο παιχνιδι  στον Picker συνεχως και ειναι εχθρος.

Αθηναιε44 που εμπαινες παλια με το ccss13 και εβριζες τους παντες ενας φιλος πικεριστης μου εστειλε μηνυμα να κανω παραθεση αυτο.

μικρε πουτανας γιε κατσε καλα γαμω το σοι σου γιατι θα σε ξαναψαξω παλι και θα κλαις και θα γαμησω και τον λαστ αν δεν σε βρω.Αραξε στα κυβικα σου και μην με ξανακανεις να ασχοληθω γιατι δεν σε σωνει τιποτα μετα.Εκτος αν θες να τα πουμε απο κοντα να σε θαψω να τελειωνουμε γαμω το σπιτι σου.

Λεει οτι μετα απο αυτο ξεκινησεις φαρμακευτικη αγωγη.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Άμεση ανταπόκριση από τον ίδιο τον Picker:  :rockon: :rockon: :rockon:

"Οι αγαπητικοί των ιερόδουλων είναι για να γελάμε μαζί τους εμείς οι μπουρδελιάρηδες που τους γαμάμε τις γκόμενες για 10 ευρώ. Επίσης καμία προσωπική σχέση δεν έχω με το μέλος του bourdela.com "ο οποίος". Μπορεί να είναι πικεριστής αλλά να μη λέει ψέματα ότι με ξέρει. Το site αυτό αργοπεθαίνει καθώς έχει κατακλυστεί από μέλη που επιδίδονται στο καμάκι και προτιμούν τις γκόμενες από τις πουτάνες. Και αυτός ακριβώς είναι ο ορισμός του αντιμπουρδελιάρη. Ο γνήσιος μπουρδελιάρης δεν ασχολείται καθόλου με γκόμενες, σιχαίνεται το καμάκι."
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Άμεση ανταπόκριση από τον ίδιο τον Picker:  :rockon: :rockon: :rockon:

"Οι αγαπητικοί των ιερόδουλων είναι για να γελάμε μαζί τους εμείς οι μπουρδελιάρηδες που τους γαμάμε τις γκόμενες για 10 ευρώ. Επίσης καμία προσωπική σχέση δεν έχω με το μέλος του bourdela.com "ο οποίος". Μπορεί να είναι πικεριστής αλλά να μη λέει ψέματα ότι με ξέρει. Το site αυτό αργοπεθαίνει καθώς έχει κατακλυστεί από μέλη που επιδίδονται στο καμάκι και προτιμούν τις γκόμενες από τις πουτάνες. Και αυτός ακριβώς είναι ο ορισμός του αντιμπουρδελιάρη. Ο γνήσιος μπουρδελιάρης δεν ασχολείται καθόλου με γκόμενες, σιχαίνεται το καμάκι."
εγω πιστευω τον "οποιος"...

επισης εχω να πω και οτι μεχρι και ο τελευταιος βλακας της γης ξερει την ιστορια με την κορινα
γιατι μονος του εσπασε πουτσες να την λεει σε καθε ποστ που εκανε

οπως και τα κωλοδαχτυλα η δημοπρασια του κωλου του κλπ κλπ
μετα ετρεχε και τα μαζευε βεβαια αλλα τα ποστ μενουν

τεσπα δεν θελω να τον ζορισω γιατι ειπαμε τον συμπαθω λιγο
ασε που δεν θελω να δωσω και πατημα στους εχθρους του να τον κραζουν παλι  :birdman:
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ψεματα δυστυχως απο τον Picker.
Τσακωθηκαμε χτες στο zoom.
Ζητησα αν γινεται να επιτρεψει τον αυνανισμο μονο 1 φορα τη μερα και αποκλειστικα για τον στενο κυκλο των πικεριστων ως μετρο εκτακτης αναγκης.
Δεν το δεχθηκε και τα σπασαμε.
Ηλπιζα οτι θα το ξανασκεφτει ομως εγραψε αυτο το κειμενο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
Ο the saint ειναι ενας απο τους προμοτορες που μισουν τον Picker φιλε μου. Επαιζε ασχημο παιχνιδι  στον Picker συνεχως και ειναι εχθρος.

Αθηναιε44 που εμπαινες παλια με το ccss13 και εβριζες τους παντες ενας φιλος πικεριστης μου εστειλε μηνυμα να κανω παραθεση αυτο.

Λεει οτι μετα απο αυτο ξεκινησεις φαρμακευτικη αγωγη.
:2funny: :2funny:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Ψεματα δυστυχως απο τον Picker.
Τσακωθηκαμε χτες στο zoom.
Ζητησα αν γινεται να επιτρεψει τον αυνανισμο μονο 1 φορα τη μερα και αποκλειστικα για τον στενο κυκλο των πικεριστων ως μετρο εκτακτης αναγκης.
Δεν το δεχθηκε και τα σπασαμε.
Ηλπιζα οτι θα το ξανασκεφτει ομως εγραψε αυτο το κειμενο.

τύπε ο δάσκαλος πολύ πιθανό να εκτονώνει τις όποιες γκάβλες του αυτό τον καιρό με "την όπισθεν" και όντως να μην τον παίζει ποτέ γιατί δεν το χει ανάγκη. Τα γνήσια αρσενικά γαμάνε δεν γαμάνε τον παίζουν όποτε γουστάρουν και δεν ντρέπονται να το πούνε γιατί είναι απόλυτα φυσιολογικό. 
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Σε αδιεξοδο οι διαπραγματευσεις με Picker.
Προτεινα λυση αυνανισμου με το αριστερο για δεξιοχειρες και με το δεξι για αριστεροχειρες και την απερριψε.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Φίλε όποιος κι αν είσαι, στο τρολάρισμα σε παραδέχομαι  !!
Γιατί αν δεν είναι τρολάρισμα υπάρχει θέμα  :idiot:

Δεν είναι τρολάρισμα, καραγκιοζιλίκι είναι. όταν τον ρώτησα συγκεκριμένα κι αυτός απάντησε ρωτώντας με αν γνωρίζω που πουλάνε ολόσωμες καπότες, το θεωρείς χιούμορ ή τρολ; 
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
αλήθεια δεν ξέρω...
ξαναλέω όμως ότι αν δεν τρολάρει, τότε υπάρχει πολύ χοντρό θέμα

Νομίζω ότι ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να τρολάρει, αλλά είναι ανίκανος γι αυτό, παντελής έλλειψη χιούμορ / ευφυίας και δείχνει το πραγματικό του επίπεδο. Δεν είναι βλαμμένος, χάχας είναι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
εγω τον παω τον "οποιος"

πιστευω οτι ειναι ενα νεο μελος που ελειπε απο το σαιτ  :s&m_2:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο οποιος ειναι γραφικος


γραφει τα ιδια και τα ιδια σε λιγο καιρο θα γινει μπαμ και θα μπει με αλλο λογαριασμο


παλια ειχε πιο πλακα σαν τζιμυ τζιμ δουκας πικερ βαν νορντεν

κουρασες οποιεε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
εγω τον παω τον "οποιος"

πιστευω οτι ειναι ενα νεο μελος που ελειπε απο το σαιτ  :s&m_2:

Συμφωνώ απόλυτα. Και μόνο η ρύση του .....Προτεινα λυση αυνανισμου με το αριστερο για δεξιοχειρες και με το δεξι για αριστεροχειρες .... πρέπει να σκαλιστεί σε μάρμαρο, για να μη χαθεί από τις επόμενες γενιές
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
χρονια τωρα ειμαι δεξιοχειρας και τον παιζω με το αριστερο


οσες φορες δοκιμασα με το δεξι απλα δεν μπορω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom