Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Η φιλοσοφία του κινήματος των MGTW αποτυπώνεται σε αυτό το post!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Ωστόσο θα το ξαναπώ: ίσως να υπάρχουν πολλά σημεία σύγκλισης των MGTW με τον πικερισμό!

Πριν διαβάσω εδώ το Νόμο του Πίκερ, έπραττα τα ίδια περίπου (δηλ. δεν ανέβαζα την αυτοπεποίθηση των γυναικών, πήδημα 3 φορές τη βδομάδα, όχι αυτοϊκανοποίηση), πλην όμως δεν έβγαζα σημαία ότι πηδάω μόνο σεξεργάτριες. Η Κοινωνία δεν είναι έτοιμη να δεχτεί αυτή την ανακοίνωση, μόνο οι κολλητοί. Είμαι MGTOW 2ου επιπέδου, έχω επαφές με γυναίκες μόνο σε επαγγελματικό επίπεδο, πλην των Συγγενών μου και των συντρόφων των φίλων / γνωστών μου   
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
@Μπόκολο
αναφέρεσαι σε διαφορετικό πράγμα όμως...
άλλο η παντρειά, και άλλο η διαφορά μεταξύ πηδάω γυναίκα που με γουστάρει vs πηδάω πληρώνοντας.
το τι θα κάνει η γυναίκα μας εφόσον και αν χωρίσουμε είναι άλλη συζήτηση.
και μεταξύ μας αν η νομοθεσία τα έλεγε αντίστροφα ίσως κι εμείς κάναμε το ίδιο. ίσως λέω γιατί είμαστε διαφορετικοί.

Όχι, αναρρωτήσου πόσες φορές πήγες σε μια εκδήλωση / συγκέντρωση / ταινία χωρίς να πολυγουστάρεις, απλά για να της κάνεις το χατήρι, ξοδεύοντας τον χρόνο σου. Πόσες φορές ανέχτηκες φίλους / συγγενείς κλπ από τον κύκλο της. Πόσες φορές της έκανες τον ταξιτζή, σήκωσες βαριά πράγματα της κατέβασες ταινία, έκανες φορμάτ στον υπολογιστή της. Πόσες φορές αναγκάστηκες να υποχωρήσεις για να γλυτώσεις τη γκρίνια της. Την έχεις πληρώσει σε είδος, πολύ ακριβά. Τώρα τι να σου πω, αν έχει πέσει σε τελείως υποτακτικές γυναίκες, μαγκιά σου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Πριν διαβάσω εδώ το Νόμο του Πίκερ, έπραττα τα ίδια περίπου (δηλ. δεν ανέβαζα την αυτοπεποίθηση των γυναικών, πήδημα 3 φορές τη βδομάδα, όχι αυτοϊκανοποίηση), πλην όμως δεν έβγαζα σημαία ότι πηδάω μόνο σεξεργάτριες. Η Κοινωνία δεν είναι έτοιμη να δεχτεί αυτή την ανακοίνωση, μόνο οι κολλητοί. Είμαι MGTOW 2ου επιπέδου, έχω επαφές με γυναίκες μόνο σε επαγγελματικό επίπεδο, πλην των Συγγενών μου και των συντρόφων των φίλων / γνωστών μου   

Και ποτέ, κανένας πατέρας δεν έφτασε στο σημείο να κατηγορήσει τη μάνα των παιδιών του ότι κακοποιεί και σεξουαλικά τα παιδιά του, απλά για να της πάρει την επιμέλεια και να την καταστρέψει. Οι γυναίκες, το κάνουν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
πάει και αντίστροφα όμως...
πόσες κοπέλες μου είδαν μαζί μου ποδοσφαιρο σπίτι ή σε σπίτια φίλων.
πόσες ανέχτηκαν συγγενείς ή φίλους μου που δεν γούσταραν?
πόσες φορές μου μαγείρεψαν και έπλυναν-σιδερωσαν τα ρούχα?
έτσι πανε αυτά...

η άποψή μου είναι ότι εκτός σπανίων εξαιρέσεων, στη ζυγαριά βάζουμε περισσότερα εμείς. Είναι αλήθεια βέβαια ότι υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά η εξέλιξη εκατομμυρίων ετών έχει κάνει τις γυναίκες ικανές να μας πείθουν να κάνουμε πράγματα, τα οποία αυτές είναι ανίκανες να πραγματοποιήσουν. Διάβασε τις Μάγισσες της Σμύρνης, η ιστορία του χειρισμού που που μας κάνουν οι γυναίκες είναι αρκετά καλά καταγεγραμμένη εκεί 
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Βρωμαει λαμογιλα απο τα τοσα παντρεμενα ναυαγια που μαζευτηκαν εδω μεσα.

:vomit:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Aπο τα απομνημονευματα του Picker.


ψεύτες σχεσάκηδες να γαμάνε τις πουτάνες μας από χόμπι.

οι πουτανες δεν ειναι δικες σας
ειναι των νταβατζηδων και των αγαπητικων
τα λεφτα του πικερ τα δινουν στους νταβαδες και οτι περισεψει τα τρωνε οι αγαπητικοι

Η Κορινα ειχε παει διακοπες τον Πακο στην Αιγινα και τα πληρωσε ολα αυτη
Οσο ηταν διακοπες και ταιζε τον Πακο ο Picker την εψαχνε με το δεκαρικο στο χερι
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
οι πουτανες δεν ειναι δικες σας
ειναι των νταβατζηδων και των αγαπητικων
τα λεφτα του πικερ τα δινουν στους νταβαδες και οτι περισεψει τα τρωνε οι αγαπητικοι

Η Κορινα ειχε παει διακοπες τον Πακο στην Αιγινα και τα πληρωσε ολα αυτη
Οσο ηταν διακοπες και ταιζε τον Πακο ο Picker την εψαχνε με το δεκαρικο στο χερι

Η Κορινα καποτε ειπε οτι ο πιο ουσιαστικος εραστης της ηταν ο Picker.
Και τον συγκρινε με τον κακομουτσουνο τον Γασπαρη που γυροφερνει στα σπιτακια της Ιασωνος απλυτος.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Εφαγα κατσαδιασμα πριν λιγο απο τον Picker στο zoom.
Τον ρωτησα στ αστεια αν μπορω να αυνανιστω με ενα παλιο penthouse που διαβαζω οταν χεζω.
Ποιος τον ειδε και δεν τον φοβηθηκε τον Δασκαλο.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Εφαγα κατσαδιασμα πριν λιγο απο τον Picker στο zoom.
Τον ρωτησα στ αστεια αν μπορω να αυνανιστω με ενα παλιο penthouse που διαβαζω οταν χεζω.
Ποιος τον ειδε και δεν τον φοβηθηκε τον Δασκαλο.

καλά στα χωσε, αυνανισμός και χέσιμο δεν πάνε μαζί
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σε ανακαλώ στην τάξη. Όλες τις πληρώνεις. Απλά οι σεξεργάτριες σου λένε από την αρχή ποιες υπηρεσίες προσφέρουν, και σε ποια τιμή, κι όταν φύγουν από κοντά σου θα πάρουν ότι συμφωνήσατε. Οι άλλες όταν φύγουν από κοντά σου θα προσπαθήσουν να σου αποσπάσουν όσα περισσότερα μπορούν. Αν είστε παντρεμένοι, δεν θα διστάσουν να σε καταστρέψουν αν μπορέσουν, να πουν οποιοδήποτε ψέμα τους φανεί βολικό  και να στρέψουν τα παιδιά σου εναντίον σου

Σωστα τα λες.

Οταν κανεις παιδι σε μια γυναικα, στην ουσια της δινεις ενα οπλο στο χερι και ειναι μετα θεμα δικο της εαν θελει να σε γαμησει ή οχι.

Ας μην το εδινες, ας εβλεπες γυρω σου το τι πραγματικα συμβαινει και ας ανοιγες τα ματια σου και τα αυτια σου καλα.

Κανεις δεν αναγκασε κανεναν να μπει σε τετοια σκηνικα, με τη θεληση τους και λογω μαλακιας μπηκαν σε αυτα που μπηκαν, καλα να παθουν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
@Μπόκολο
αναφέρεσαι σε διαφορετικό πράγμα όμως...
άλλο η παντρειά, και άλλο η διαφορά μεταξύ πηδάω γυναίκα που με γουστάρει vs πηδάω πληρώνοντας.
το τι θα κάνει η γυναίκα μας εφόσον και αν χωρίσουμε είναι άλλη συζήτηση.
και μεταξύ μας αν η νομοθεσία τα έλεγε αντίστροφα ίσως κι εμείς κάναμε το ίδιο. ίσως λέω γιατί είμαστε διαφορετικοί.

Δεν υπαρχει καμια σχεση Γιαννη στο να γαμας επειδη σε γουσταρει με το να γαμας επειδη πληρωνεις. Ουδεμια απολυτως, στα παντα.

Απο το να μην γαμας, σαφως και ειναι καλυτερο να γαμας επι πληρωμη.

Βεβαια, υπαρχουν και αυτοι που πληρωνουν και δεν γαμανε αλλα αυτα ειναι για αλλο νημα. :S :S :S

Στο θεμα νομοθεσια, κανεις δεν του φταιει το χ μαλακα που πηγε και εχυσε τη γαμιολα και της εκανε παιδι, καλα του εκανε και εκμεταλευτηκε αυτη το νομο και τον γαμησε ορθιο. Ας ανοιγε τα στραβα του να δει τι συμβαινει καθημερινα γυρω του.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
πάει και αντίστροφα όμως...
πόσες κοπέλες μου είδαν μαζί μου ποδοσφαιρο σπίτι ή σε σπίτια φίλων.
πόσες ανέχτηκαν συγγενείς ή φίλους μου που δεν γούσταραν?
πόσες φορές μου μαγείρεψαν και έπλυναν-σιδερωσαν τα ρούχα?
έτσι πανε αυτά...

Γιαννη, παιρνεις μαζι σου το χ μουνετο οταν πας στους φιλους σου για να δειτε μπαλα;  :S :S :S

Τι νοημα εχει αυτο φιλε;

Δηλαδη, δεν μπορουσες να πας μονος σου και να τη παρατησεις να παει οπου αλλου θελει και εσυ να πας εκει που γουσταρεις; Ποιος ο λογος να τη εχεις μαζι στους φιλους σου;

Που αποσκοπει αυτο; Σε τι βοηθα; Την γαμησες, οκ. Τι αλλο την χρειαζεσαι μετα οταν θα εισαι μαζι με τους φιλους σου και θα βλεπετε μπαλα;

Εκτος εαν εχουν και αυτοι τις δικες τους εκει και το εχετε παει σε αλλο επιπεδο και κανετε αλλαγες κτλπ. Μονο τοτε εχει νοημα, να δουν τη δικη σου να δεις τις δικες τους και να κανετε καμια αλλαγη.

Δυσκολα ομως, συνηθως οι πιο πολλοι ειναι αρκετα αμπαλοι και μαλακες στο να δημιουργουν τετοιο κλιμα στα μουνετα.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρωτησα πριν λιγο τον δασκαλο μου εαν μπορω να χεσω. :S :S :S

Ποιος τον ειδε και δεν τον φοβηθηκε τον δασκαλο.

  Ζωνακια, και εσενα ετσι σε κραζει φιλε;

Τωρα καταλαβα γιατι κυκλοφορεις μονιμως ξεβρακωτος.

  :S :S :S
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Η Κορινα καποτε ειπε οτι ο πιο ουσιαστικος εραστης της ηταν ο Picker.
Και τον συγκρινε με τον κακομουτσουνο τον Γασπαρη που γυροφερνει στα σπιτακια της Ιασωνος απλυτος.

Η Κορινα εβλεπε τον Picker ως ενα ακομα πελατη που χρηματοδοτουσε τον ερωτα της με τον Πακο
Ενα διαστημα που δουλευε διπλοβαρδιες το εκανε για να του παρει αμαξι
Ο Picker κυκλοφορει πεζο 2 για να παρει η Κορινα στον Πακο μεταχειρισμενη 316
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ρωτησα πριν λιγο τον δασκαλο μου εαν μπορω να χεσω. :S :S :S

Ποιος τον ειδε και δεν τον φοβηθηκε τον δασκαλο.

  Ζωνακια, και εσενα ετσι σε κραζει φιλε;

Τωρα καταλαβα γιατι κυκλοφορεις μονιμως ξεβρακωτος.

  :S :S :S

Συνδυαζεις ποτο και χαπια τωρα;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
ξεροχυσα τυπαδες με την τροπη που παιρνει ο νομος στις τελευταιες σελιδες
διαζυγια παιδια πανες σερβιετες οτι ναναι και ακομα χειροτερα

θα κρυφοδιαβαζει ο κωλοδασκαλος και θα σκανε τα ανευρυσματα μεσα στο κρανιο του σαν πυροτεχνηματα  :headbang2:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Η Κορινα καποτε ειπε οτι ο πιο ουσιαστικος εραστης της ηταν ο Picker.
Και τον συγκρινε με τον κακομουτσουνο τον Γασπαρη που γυροφερνει στα σπιτακια της Ιασωνος απλυτος.

ο άνθρωπος σου έγραψε ....οι πουτανες δεν ειναι δικες σας ειναι των νταβατζηδων και των αγαπητικων τα λεφτα του πικερ τα δινουν στους νταβαδες και οτι περισεψει τα τρωνε οι αγαπητικοι Η Κορινα ειχε παει διακοπες τον Πακο στην Αιγινα και τα πληρωσε ολα αυτη
Οσο ηταν διακοπες και ταιζε τον Πακο ο Picker την εψαχνε με το δεκαρικο στο χερι....
Εσύ του απάντησες ότι ...Η Κορινα καποτε ειπε οτι ο πιο ουσιαστικος εραστης της ηταν ο Picker....
Αν δεν τρολάρεις, έχεις ανάγκη από ειδικό Ψυχικής Υγείας, αν νομίζεις ότι η απάντηση που έδωσες έχει κάποια, μακρινή έστω, σχέση με όσα σου έγραψε
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
ο άνθρωπος σου έγραψε ....οι πουτανες δεν ειναι δικες σας ειναι των νταβατζηδων και των αγαπητικων τα λεφτα του πικερ τα δινουν στους νταβαδες και οτι περισεψει τα τρωνε οι αγαπητικοι Η Κορινα ειχε παει διακοπες τον Πακο στην Αιγινα και τα πληρωσε ολα αυτη
Οσο ηταν διακοπες και ταιζε τον Πακο ο Picker την εψαχνε με το δεκαρικο στο χερι....
Εσύ του απάντησες ότι ...Η Κορινα καποτε ειπε οτι ο πιο ουσιαστικος εραστης της ηταν ο Picker....
Αν δεν τρολάρεις, έχεις ανάγκη από ειδικό Ψυχικής Υγείας, αν νομίζεις ότι η απάντηση που έδωσες έχει κάποια, μακρινή έστω, σχέση με όσα σου έγραψε

Ξερεις κανενα σαιτ που να πουλανε ολοσωμες καποτες;


 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
ξεροχυσα τυπαδες με την τροπη που παιρνει ο νομος στις τελευταιες σελιδες
διαζυγια παιδια πανες σερβιετες οτι ναναι και ακομα χειροτερα

θα κρυφοδιαβαζει ο κωλοδασκαλος και θα σκανε τα ανευρυσματα μεσα στο κρανιο του σαν πυροτεχνηματα  :headbang2:
ε αφου μαλακιζεται ο πικερ και δεν μπαινει μεσα να απλωσει παλι τους νομους του και αφηνει τα τσικο να αλωνιζουν :-
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ολοι ειμαστε μικροι μπροστα στον Picker.
Ο Picker ειναι στοχαστης και ακτιβιστης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom