Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Aπο τα απομνημονευματα του Picker.

:kneel: :kneel: :kneel:
Είμαστε εξοργισμένοι που αναγκαστήκαμε να πέσουμε στα σκατά για να κερδίσουμε τη ζωή μας, γι' αυτό και γυαλίζει το μάτι μας όταν βλέπουμε κάτι ψεύτες σχεσάκηδες να γαμάνε τις πουτάνες μας από χόμπι.
:kneel: :kneel: :kneel:

Ρε άνθρωπέ μου, πας καλά; τι σε νοιάζει αν οι σχεσάκηδες ή οποιοσδήποτε άλλος γαμάνε πουτάνες από χόμπι; θα δεχόσουν εσύ κάποιος να παρεμβαίνει στις επιλογές σου; κι από που ως που τις περιγράφεις ως πουτάνες ΣΑΣ; Τι σε κάνει να θεωρείς ότι έχεις ιδιοκτησία πάνω σε οποιονδήποτε άνθρωπο; Οι σεξεργάτριες κάνουν αυτή τη δουλειά. Όποιος θέλει, ψωνίζει. Κανείς δεν αγοράζει καμιά, κανείς δεν είναι ιδιοκτήτης καμιάς, ούτε σεξεργάτριας, ούτε κάποιας άλλης γυναίκας. Δεν είναι η πουτάνα σου, είναι απλά η σειρά σου για να τη γαμήσεις, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Αν τρολάρεις, οκ, αν το πιστεύεις όμως πως έχεις εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος ιδιοκτησία πάνω τους, έχεις πάρει επικίνδυνο δρόμο, και δεν ξέρεις που θα σε οδηγήσει. Ακόμα κι αν για κάποιους λόγους μια σεξεργάτρια ερωτευτεί πελάτη (μία στο εκατομμύριο) είναι σίγουρο ότι θα της περάσει. ΣΥΝΕΛΘΕ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Είμαστε εξοργισμένοι που αναγκαστήκαμε να πέσουμε στα σκατά για να κερδίσουμε τη ζωή μας, γι' αυτό και γυαλίζει το μάτι μας όταν βλέπουμε κάτι ψεύτες σχεσάκηδες να γαμάνε τις πουτάνες μας από χόμπι. Οι γνήσιοι full-time μπουρδελιάρηδες είμαστε εμείς που το κάνουμε από ανάγκη και όχι αυτά τα σιχάματα που κοροϊδεύουν τις ηλίθιες γκόμενες και γαμάνε στα μπουρδέλα πού και πού για αλλαγή.

ώστε νιάζεσαι για τις ηλίθιες γκόμενες που δε μπορείς να γαμήσεις μαλακάκο ;

μπουρδελιάρης είναι αυτός που το γουστάρει από επιλογή
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Aπο τα απομνημονευματα του Picker
Ο τύπος φαίνεται να ζηλεύει και νιώθει κόμπλεξ κατωτερότητας επειδή δεν τον προίκισε η φύση για να μπορεί να το παίζει δίπορτο και τρίπορτο με τις γυναίκες.
Απο την άλλη δεν νοιάζει και δεν απασχολεί κανέναν πως διαχειρίζεται την πίσω του πόρτα. Αυτός όμως για πιο λόγο τρελαίνεται και ψάχνει σε ποιά τρύπα μπαινοβγαίνουν τα πέη των δεσμευμένων, παντρεμένων
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
150 ευρω το μηνα χρειαζεται ο ανθρωπος. Δραχμη παραπανω.

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ! ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ! ΜΕ 150 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΛΗΡΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ!

Picker  :rockon:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
ΜΑΝΤΕΨΕ...  :cool2:  ΣΤ' @@ΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΕΜΑΣ.. Κωστής Παλαμάς   :tired:
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ρε άνθρωπέ μου, πας καλά; τι σε νοιάζει αν οι σχεσάκηδες ή οποιοσδήποτε άλλος γαμάνε πουτάνες από χόμπι; θα δεχόσουν εσύ κάποιος να παρεμβαίνει στις επιλογές σου; κι από που ως που τις περιγράφεις ως πουτάνες ΣΑΣ; Τι σε κάνει να θεωρείς ότι έχεις ιδιοκτησία πάνω σε οποιονδήποτε άνθρωπο; Οι σεξεργάτριες κάνουν αυτή τη δουλειά. Όποιος θέλει, ψωνίζει. Κανείς δεν αγοράζει καμιά, κανείς δεν είναι ιδιοκτήτης καμιάς, ούτε σεξεργάτριας, ούτε κάποιας άλλης γυναίκας. Δεν είναι η πουτάνα σου, είναι απλά η σειρά σου για να τη γαμήσεις, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Αν τρολάρεις, οκ, αν το πιστεύεις όμως πως έχεις εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος ιδιοκτησία πάνω τους, έχεις πάρει επικίνδυνο δρόμο, και δεν ξέρεις που θα σε οδηγήσει. Ακόμα κι αν για κάποιους λόγους μια σεξεργάτρια ερωτευτεί πελάτη (μία στο εκατομμύριο) είναι σίγουρο ότι θα της περάσει. ΣΥΝΕΛΘΕ

Ο νομος του Picker ειναι υπερ των σχεσεων με πουτανες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Αγωνιστικους χαιρετισμους απο τον Picker φιλοι μου!
Απο Ιουνιο με ολη την ομαδα ξεκιναμε μαθηματα σπαθασκιας και ζιου ζιτσου.
Θα κανετε τρεις προπονησεις ζιου ζιτσου και μετα θα φυγετε τρεχοντας. Κλασσικα εικονογραφημενα
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Θα κανετε τρεις προπονησεις ζιου ζιτσου και μετα θα φυγετε τρεχοντας. Κλασσικα εικονογραφημενα

Ειμαι 29 και εχω γαμησει 400 γυναικες με καποτα.
Εσυ ρε μεσηλικα που πας στα μπουρδελα σαν χεσμενος μην σε παρει κανενα ματι λες να φοβηθω το ζιου ζιτσου;
Ειδικα οταν εχω διπλα μου τον Picker;
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
φίλε κι εγώ με τον πικέ δίπλα πήγαινα και στο αφγανιστάν  :S :S

Παω με τον dogo argentino μου να τσεκαρω την τοιχοκολλημενη κατασταση με τις παντρεμενες στη στοα κοντα στο παλιο φαλαφελαδικο του Αιγυπτιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom