Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Συμφωνώ απόλυτα. Και μόνο η ρύση του .....Προτεινα λυση αυνανισμου με το αριστερο για δεξιοχειρες και με το δεξι για αριστεροχειρες .... πρέπει να σκαλιστεί σε μάρμαρο, για να μη χαθεί από τις επόμενες γενιές
η αληθεια ειναι οτι αυτο δεν ειχε και πολλες προοπτικες ωστε να γινουν νομοθετικες ρυθμισεις
ο νομος του πικερ απαγορευει ρητα το αυνανισμο
τι με το αριστερο τι με το δεξι δεν εχει να κανει

ο νομος φτιαχτικε για να πιασει και να ισοφαρισει ο μοναχικος μπουρδελιαρης (πικερ) το λαμογιο στα γαμησια
η ευχαριστηση/ηδονη ερχεται σε 2ρη μοιρα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

ηταν να γινω πικεριστης μια φορα και τελικα δεν εγινα ομως
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
ειχα σχεση τοτε και δεν μπορουσα να κοψω τις πουτανες

:wanker:
ε δεν εχασες και τιποτα

θα σε αδειαζε με την πρωτη ευκαιρια  ο πικερ ακομα και χωρις να υπαρχει κανενας λογος
ετσι απλα επειδη ειναι πετροβολημενος
:springsmile:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
η αληθεια ειναι για να πουμε και κανα κοτσομπολιο οτι τοτε ηταν ολοι πικεριστες

ο ριγκομορτης ας πουμε ηταν στην αρχη πικεριστης ηδονιστης με πολυ ελαχιστες διαφορες απο τον πικερισμο

στη συνεχεια εκανε σχεση και αποφασισε να γραψει πραγματα του στυλ οτι δεν υπαρχει καμια σχεση το να παιρνεις κοκα και να χυνει απο καυλα μια γυναικα ενω τη γαμας και αρχισε να εχει σοβαρες επιφυλαξεις για τις πουτανες σε σημειο να γραφει οτι προτιμα απλα να βλεπει και να τραβαει μαλακια

αλλα στην αρχη αρχη που δεν ειχε γκομενα και δεν πηδαγε τζαμπα ηταν και αυτος πικεριστης


και που λετε μετα αρχισε η τεραστια κοντρα με τον πικερ

αυτοι ξεκινησανε μαζι ομως αλλα η κοντρα τους ηταν τεραστια

με τον ριγκο ειχαμε ανταλλαξει τηλ ειχαμε μιλησει λιγακι αλλα δεν καταφεραμε να συναντηθουμε

ειχαμε σκοπο να κανονισουμε καμια βολτα σε στριπ η καμια παρτουζα

εγω τοτε μυηθηκα στον πικερισμο περιπου

ε μετα τους παρακολουθουσα που τσακωνοντουσαν και δεν εδινα σημασια δεν ανακατεβομουνα

θλιβομαι γιατι αυτοι ειχαν ιδια αφετηρια

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
νομιζω πως ο πικερ λειπει αλλα θελω εναν αλλο πικερ να δωσει κατι φρεσκο

προτιμω τον πικερ που ελεγε ιστοριες για γκομενες που πηδαγε

τοτε ναι γουσταραμε


οπως με την ρωσιδα που ηθελε μπυρα

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο τζιμυ τζιμ ηταν ο δουκας


τον αποκαλυψα οταν του παρεθεσα το τευχος του λουκυ λουκ με τιτλο ο μεγαλος δουκας

και αυτος θελουμε να δωσει κατι φρεσκο


οταν ας πουμε εγραφε για και μπανιστηρια για γαμησια στη φυση χαιροσουν να τον διαβαζεις

 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
η αληθεια ειναι οτι αυτο δεν ειχε και πολλες προοπτικες ωστε να γινουν νομοθετικες ρυθμισεις
ο νομος του πικερ απαγορευει ρητα το αυνανισμο
τι με το αριστερο τι με το δεξι δεν εχει να κανει

ο νομος φτιαχτικε για να πιασει και να ισοφαρισει ο μοναχικος μπουρδελιαρης (πικερ) το λαμογιο στα γαμησια
η ευχαριστηση/ηδονη ερχεται σε 2ρη μοιρα

Παιζω ακορντεον σε εντεχνο ροκ συγκροτημα.
Οποτε μου ρχονται καυλες αρπαζω το ακορντεον και κανω εξασκηση για να μην αυνανιστω.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Παιζω ακορντεον σε εντεχνο ροκ συγκροτημα.
Οποτε μου ρχονται καυλες αρπαζω το ακορντεον και κανω εξασκηση για να μην αυνανιστω.
γιατι? σιχαινομαι το ακορντεον  :vomit:

ο ντοπας ειχε γραψει πριν χρονια οτι η μουνιτσα θα γυρναει στα φλι μαρκετ με τον gay κολλητο της φορωντας μπερεδες
και θα ακουν μουσικους που παιζουν ακορντεον

αμα την δεις μη την ξανακουβαλησεις εδω
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Παντρεμενα λαμογια με αναγκασατε να αυνανιστω και να συγκρουστω με τον Picker γιατι ακομα και τωρα κλεινετε μυστικα ραντεβου με τις πουτανιτσες μας.

Βγαινω σε λιγο τσαρκα με Peter για να φωτογραφισουμε βαψομαλλιαδες που ψαχνουν να ξενογαμησουν.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Συνοψη της αποφασης του Δασκαλου μετα τη συνεδρια του στενου κυκλου των πικεριστων στο zoom.
Πικεριστης που επιθυμει να αυνανιστει τωρα στις δυσκολες αυτες συνθηκες μπορει να το κανει μονο:
Μπροστα σε μια επιτροπη σοφων του Πικερισμου.
Βλεποντας μια φωτογραφια της νεαρης Αλεκας Παπαρηγα.
Τραγουδωντας συγχρονως το τραγουδι Σωπα οπου να ναι θα μας φερουν και πουτανες σε στιχους Κωστα Λαδακη.

 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Πενιχρο ενδιαφερον για τον νομο του Picker.
Φυσιολογικο.
Οπως ειπε και ο φιλος ο Souker χτες στο zoom οι αγαπουληδες οι παντρεμενοι βαψομαλλιαδες τα ναυαγια που πληρωνουν 120 ευρω για ενα γαμησι θα πολεμανε παντα εμας τους αγνους μπουρδελιαρηδες.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
Πενιχρο ενδιαφερον για τον νομο του Picker.
Φυσιολογικο.
Οπως ειπε και ο φιλος ο Souker χτες στο zoom οι αγαπουληδες οι παντρεμενοι βαψομαλλιαδες τα ναυαγια που πληρωνουν 120 ευρω για ενα γαμησι θα πολεμανε παντα εμας τους αγνους μπουρδελιαρηδες.
Κάτσε , για ποιό ενδιαφέρον μιλάμε απο την στιγμή που ο νόμος δεν μπορεί πλεόν να εφαρμοστει ;

Εγω πάλι ΑΝ εμενα Αθήνα ίσως να τον δοκίμαζα τον νόμο σε κάποια φάση , αλλά εδω θεσσαλονίκη και να ήθελα δεν με έπαιρνε οικονομικά , ούτε και με παίρνει σε περίπτωση που ανοίξουν πάλι τα σπίτια.

Α επίσης με την ευκαιρία , τί προβέπει ο νόμος Picker στην περίπτωση που το μεταξουργείο πάει στο εικοσάρικο με την επαναλειτουργεία των σπιτιών ;
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Κάτσε , για ποιό ενδιαφέρον μιλάμε απο την στιγμή που ο νόμος δεν μπορεί πλεόν να εφαρμοστει ;

Εγω πάλι ΑΝ εμενα Αθήνα ίσως να τον δοκίμαζα τον νόμο σε κάποια φάση , αλλά εδω θεσσαλονίκη και να ήθελα δεν με έπαιρνε οικονομικά , ούτε και με παίρνει σε περίπτωση που ανοίξουν πάλι τα σπίτια.

Α επίσης με την ευκαιρία , τί προβέπει ο νόμος Picker στην περίπτωση που το μεταξουργείο πάει στο εικοσάρικο με την επαναλειτουργεία των σπιτιών ;

Προβλεπει αποχη μεχρι να τους γονατισουμε και να το ριξουν οχι στα 10 αλλα στα 8 ευρω  :rockon:
Δεν πηρες χαμπαρι το κινημα που οργανωσε ο Peter van Norden πριν καποιους μηνες για τη Φυλης; Θα τους το κανουμε κι εδω :rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Πολυ μισος.
Το φυλας απο τοτε που ειπα οτι σιχαινομαι τα βιντεο που φισταρεις το ζωο την κινεζα.

Σε έπιασα. Ο μόνος που είχε γράψει κάτι υποτημιτικό σχετικά με την Κινέζα, ήταν ο
Souker 26/05/19, 19:07
»μιλαμε  για φυσικο προσωπο  και  δη  ενα σταφιδιασμενο  κινεζικο μουνι ...
εσυ μιλας  για τσοντες


Με λίγα λόγια κλώνος τους αρχιψεύταρου του Souker είσαι; ο οποίος είχε ισχυριστεί
Παράθεση από: Souker  (25/05/19, 12:12)
τωρα Live απο  θησειο ...
για καφεδακι  με  peter , δωρα και δασκαλο !!!
η δωρα μας ειπε πως μετα απο αυτη τη  φωτο που ειδε σιχαινεται να παει με μποκολο ακομα και αν γινει πικεριστης ...

Την ρώτησα λοιπόν
Αυτό είχε γράψει ο Σούκερ Δώρα. Ότι αφού είδες αυτή τη φωτογραφία σιχαίνεσαι να πας με μένα, ακόμα κι αν γίνω πικεριστής. Ψεύδεται;
και απάντησε
Παράθεση από: Dora86  (14/06/19, 20:08)
Από ότι θυμάμαι έχω πιει καφέ μόνο με τον πικερ στο Μεταξουργείο. Δε γνωρίζω κάποιον άλλον και στο Θησείο έχω να πάω χρόνια. Επιπλέον μου αρέσει το αιδοίο της φίλης σας, δώστε μας περισσότερες πληροφορίες παρακαλω
Με λίγα λόγια βεβαιώνεις ότι ο Σούκερ ψεύδεται ασύστολα και χρησιμοποιεί το δικό σου όνομα για να δώσει βαρύτητα στις δικές τους ορέξεις / σκέψεις. Το αιδοίο της σεξεργάτριας, δεν είναι φίλη μου, είναι μικρό και στενό, όπως όλων των γυναικών της Ασίας. Η σημαντικότερη διαφορά τους από τα αιδοία των Ευρωπαίων γυναικών είναι ότι είναι δύο πόντους πιο ρηχό. Στο Fisting αγγίζω τη μήτρα τους στην 2η άρθρωση. Ίσως η εξέλιξη τις έχει οδηγήσει να κρατάνε σχεδόν κοριτσίστικη φιγούρα και εξωτερικά, και εσωτερικά. Καμία σχέση με τις δικές μας φακλάνες. Σε καμία δεν έχω καταφέρει να ερεθίσω το σημείο G, αλλά είναι πολύ δοτικές. Σε κάλυψα; 
 
Πάμε γι άλλα λοιπόν κλώνε. Πολύ θα γούσταρες να σου δοθεί και σένα η Κινέζα με τον απόλυτο τρόπο που μου δόθηκε, να την φιστάρεις κι αυτή να στάζει από καύλα; Κι όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει αγουρίδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom