Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Τσακωθηκαμε χτες με τον Picker και με διεγραψε απο το κινημα. Λεει οτι αποκαλυπτω απορρητες συνομιλιες σε ενα σαιτ που δεν τον σεβαστηκε ποτε.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Τσακωθηκαμε χτες με τον Picker και με διεγραψε απο το κινημα. Λεει οτι αποκαλυπτω απορρητες συνομιλιες σε ενα σαιτ που δεν τον σεβαστηκε ποτε.

Πρέπει να τα πεις όλα, αλλιώς μην λες τίποτα...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Είναι ενδιαφέρουσα η άποψη που μου εκμυστηρεύθηκε ο Picker για τον Φίλτατο οπαδό του κινήματος MGTOW ΙΩΑΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ:

"...είναι πικεριστής και δεν το ξέρει. Αν προσέξεις, λέει πως είναι MGTOW επιπέδου 2. Μα φυσικά, γιατί αυτοί που είναι ανώτερου επιπέδου MGTOW δεν γαμάνε καθόλου. Άρα παπάρια MGTOW είναι, πάντα σε χαμηλό επίπεδο θα μείνει αφού του αρέσει να γαμάει."
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Είναι ενδιαφέρουσα η άποψη που μου εκμυστηρεύθηκε ο Picker για τον Φίλτατο οπαδό του κινήματος MGTOW ΙΩΑΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ:

"...είναι πικεριστής και δεν το ξέρει. Αν προσέξεις, λέει πως είναι MGTOW επιπέδου 2. Μα φυσικά, γιατί αυτοί που είναι ανώτερου επιπέδου MGTOW δεν γαμάνε καθόλου. Άρα παπάρια MGTOW είναι, πάντα σε χαμηλό επίπεδο θα μείνει αφού του αρέσει να γαμάει."

Οι άντρες που διαλέγουν το δρόμο τους (MGTOW) δεν ενδιαφέρονται να ανέβουν επίπεδο, όπως ας πούμε αυτοί που παίρνουν ανώτερες ζώνες σε μια πολεμική τέχνη. Διαλέγουν επίπεδο, ανάλογα με τις ορέξεις τους. Και ναι, ακολουθούσα τον κανόνα του Πίκερ, χωρίς να τον έχω διαβάσει, από ένα σημείο και πέρα, όπως άντρες MGTOW έχουν υπάρξει σε όλη την Ιστορία και τους έλεγαν Μοναχικούς, Εργένηδες κλπ. Από ένα σημείο και πέρα, είχα μόνο επαγγελματικές σχέσεις με τις γυναίκες (εκτός από τις συγγενείς μου και τις συντρόφους των φίλων μου), δεν τους έδινα καμία σημασία (έχει μεγάλη πλάκα να τις βλέπεις πως αντιδρούν όταν αντί να κοιτάζεις τα βυζιά τους κοιτάζεις ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ τις βιτρίνες ή το κινητό σου), και πηδούσα σεξεργάτριες όσες φορές τη βδομάδα είχα καύλες. ΦΥΣΙΚΑ δεν το διατυμπάνιζα σε όλο τον κόσμο, όπως ισχυρίζεται ο Πίκερ ότι πρέπει να κάνουμε. Η Ελληνική Κοινωνία δεν είναι έτοιμη για τέτοιες δηλώσεις 
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Οπως η μυγα στο σκατο μαζευονται οι αυνανες στα νηματα με τις ελληνιδες διασημες.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Οι άντρες που διαλέγουν το δρόμο τους (MGTOW) δεν ενδιαφέρονται να ανέβουν επίπεδο, όπως ας πούμε αυτοί που παίρνουν ανώτερες ζώνες σε μια πολεμική τέχνη. Διαλέγουν επίπεδο, ανάλογα με τις ορέξεις τους. Και ναι, ακολουθούσα τον κανόνα του Πίκερ, χωρίς να τον έχω διαβάσει, από ένα σημείο και πέρα, όπως άντρες MGTOW έχουν υπάρξει σε όλη την Ιστορία και τους έλεγαν Μοναχικούς, Εργένηδες κλπ. Από ένα σημείο και πέρα, είχα μόνο επαγγελματικές σχέσεις με τις γυναίκες (εκτός από τις συγγενείς μου και τις συντρόφους των φίλων μου), δεν τους έδινα καμία σημασία (έχει μεγάλη πλάκα να τις βλέπεις πως αντιδρούν όταν αντί να κοιτάζεις τα βυζιά τους κοιτάζεις ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ τις βιτρίνες ή το κινητό σου), και πηδούσα σεξεργάτριες όσες φορές τη βδομάδα είχα καύλες. ΦΥΣΙΚΑ δεν το διατυμπάνιζα σε όλο τον κόσμο, όπως ισχυρίζεται ο Πίκερ ότι πρέπει να κάνουμε. Η Ελληνική Κοινωνία δεν είναι έτοιμη για τέτοιες δηλώσεις 

Ημουν παρων οταν ο Picker ελεγε τα χειροτερα για σενα. Ειπε πως προτιμα να τον παιζει παρα να γαμαει αυτο το φυματικο ζωο την κινεζα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Οπως η μυγα στο σκατο μαζευονται οι αυνανες στα νηματα με τις ελληνιδες διασημες.
σωστο.
ασχολουνται με την καθε ανθυποσελεμπριτυ,τις ακολουθουν στα σοσιαλ μιντια,βλεπουν ριαλιτυ και σχολιαζουν σαν bimbos.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Ημουν παρων οταν ο Picker ελεγε τα χειροτερα για σενα. Ειπε πως προτιμα να τον παιζει παρα να γαμαει αυτο το φυματικο ζωο την κινεζα.

Τώρα αν σου πω ότι δεν πιστεύω λέξη από αυτά που γράφεις, θα σε πληγώσω;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Ημουν παρων οταν ο Picker ελεγε τα χειροτερα για σενα. Ειπε πως προτιμα να τον παιζει παρα να γαμαει αυτο το φυματικο ζωο την κινεζα.

ο Μουνοβαγώνης έγραψε

μ εστειλε μηνυμα ο πικερ στο κινητο
δεν εχει καμια σχεση με το γνωστο τρολ εδω μεσα και δεν χρωσταει λεφτα σε κανεναν
μην το συνεχιζεις βλακα γιατι θα βαλει το ξαδερφο του μ ειπε που ειναι στην αστυνομια να σε ψαξει γιατι τον συκοφαντεις
ξεκολλα ρε

τον εμπιστεύομαι απόλυτα. Προσπαθείς να βάλεις λόγια για να βρίσουμε ο ένας τον άλλο και να γελάς εσύ, τρολάρισμα του αίσχιστου επιπέδου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Γιαννη δεν εχεις αλλη επιλογη. Ο Peter ο Souker κι εγω ειμαστε οι μοναδικοι σου φιλοι. Πρεπει να με πιστεψεις.


Για φαντάσου να δηλώνει φίλος μου κάποιος που κατά τη γνώμη του αυτή που πηδάω είναι ένα φυματικό ζώο. Άραγε οι εχθροί μου, τι θα λένε για μένα;
 
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Οπως η μυγα στο σκατο μαζευονται οι αυνανες στα νηματα με τις ελληνιδες διασημες.
εκανε παλι κλωνο ο παραπληγας ο grκατι που ανοιγει ολες τις ελλ διασημες 3 φορες την μερα
γραφει απο ενα σχολιο στη καθε μια τυπου "κωλαρα για ατελειωτα"  κλπ κλπ επισης αμα γραψει κανεις κατι αρνητικο κανει και το μουνοσκυλο και σε μαλωνει

γαματο μελος παρακολουθησε τον  :zombie:

 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
μπορντο/ασπρο εκδοσεις πανοπτικον
αλλα θελει να κανεις και εισπνοες βενζινης καθαρισμου για να μπεις στο νοημα 100%  ;)

Ειχες δικιο για τον Picker. Αγνωμων και χαμηλης νοημοσυνης. Δεν αναγνωρισε τα οσα προσφεραμε με τον Souker για να αναβιωσει και να ξανασυζητηθει το κινημα.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ειχες δικιο για τον Picker. Αγνωμων και χαμηλης νοημοσυνης. Δεν αναγνωρισε τα οσα προσφεραμε με τον Souker για να αναβιωσει και να ξανασυζητηθει το κινημα.

Πρέπει να αναφέρετε τα πάντα, με κάθε λεπτομέρεια...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Ειχες δικιο για τον Picker. Αγνωμων και χαμηλης νοημοσυνης. Δεν αναγνωρισε τα οσα προσφεραμε με τον Souker για να αναβιωσει και να ξανασυζητηθει το κινημα.
φανηκε το πραγμα

θα σου θυμισω πως αδειασε ραββινο και σουκερ στο θεμα της αποχης
ενω θα μπορουσε να μην πει τιποτα εκεινος γαιδουροστυλωθηκε απεναντι τους  ;)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Απάντηση στον Μπόκολο εκ μέρους του Picker:  :hi: :hi: :hi:

"Η ελληνική κοινωνία είναι πανέτοιμη, απλά εσύ είσαι κότα και δεν έχεις τα αρχίδια να υπερασπιστείς δημόσια τον περήφανο τρόπο ζωής μας. Και επίσης ολίγον λαμόγιο, ελπίζοντας ότι αποκρύπτοντας πως είσαι μπουρδελιάρης μπορεί να σου κάτσει και καμιά γκόμενα κάποια στιγμή."
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Απάντηση στον Μπόκολο εκ μέρους του Picker:  :hi: :hi: :hi:

"Η ελληνική κοινωνία είναι πανέτοιμη, απλά εσύ είσαι κότα και δεν έχεις τα αρχίδια να υπερασπιστείς δημόσια τον περήφανο τρόπο ζωής μας. Και επίσης ολίγον λαμόγιο, ελπίζοντας ότι αποκρύπτοντας πως είσαι μπουρδελιάρης μπορεί να σου κάτσει και καμιά γκόμενα κάποια στιγμή."

όχι, η Ελληνική Κοινωνία είναι βαθιά υποκριτική και συντηρητική. Και όχι μόνο, γνωστοί / φίλοι οι γυναίκες των οποίων πριν 30 χρόνια ήταν πολύ καλές και τώρα είναι πατσαβούρες, μέσα τους τσαντίζονται που εγώ πηδάω μέχρι και 20χρονα και προσπαθούν να με ξαναφέρουν στον ίσιο δρόμο, τάχα λέγοντάς μου ότι πρέπει να έχω παρέα, έναν άνθρωπο να πω μια κουβέντα κλπ πίπες. Ανταπαντώ ότι η μέση γυναίκα δεν μπορεί να παρακολουθήσει τα θέματα που με ενδιαφέρουν, είναι ρηχή, κουτσομπόλα και πάντα ΜΑ ΠΑΝΤΑ θα προσπαθεί να με ελέγξει. Κι αν νομίζεις ότι δεν θα είχα επιτυχία σε χωρισμένες 50χρονες, κάνεις λάθος, έχουν υπάρξει κάποιες που μου κωλοτριφτήκανε. Τι να τις κάνω; η χειρότερη που πηδάω είναι 20 χρόνια νεότερη από μένα, κάνει βαθύ λαρύγγι και γαμιέται ασύστολα από τον κώλο. Δεν προσποιείται πονοκέφαλο, δεν μου ζητάει να την εξυπηρετήσω με το αμάξι μου και να με γνωρίσει στους φίλους της / οικογένειά της, ή να βγούμε μαζί. Παίρνει το 20ρικάκι της και δρόμο. Καμία γκόμενα δεν μπορεί να συναγωνιστεί τις επαγγελματίες στο γαμίσι, τουλάχιστον στην ηλικία που είμαι, δεν ξέρω τι γκόμενες πηδάνε οι 20χρονοι σήμερα. Αν λοιπόν φίλοι δεκαετιών προσπαθούν να με βάλουν στον ίσιο δρόμο και να κάνω σχέση με κάποια (η μιζέρια θέλει παρέα), φαντάσου τι αντιμετώπιση θα είχα από την υπόλοιπη Κοινωνία. Ελπίζω να σε κάλυψα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
τι καθεσαι και εξηγεις τωρα στον πετροβολημενο πικερακο

ουτε αυτος δεν ειναι πικεριστης απο επιλογη
μονος του ελεγε οτι και πριν κορωνοιου ακομα παλι στα 2 μετρα μακρια του καθοταν ολοι οσοι τους ειχε πει για τον νομο του


κατα τα αλλα πανετοιμη η κοινωνια  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom