Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.619
Πόντοι
736
ο πικερ ειχε μια γαματη και ψαγμενη ιδεολογια,τι εγινε όμως παντρευτηκε και αλλαξε?
για ποιο λογο τοσος ντορος?
Εχω την εντύπωση οτι ο πικερονόμος χτυπήθηκε απο τον κορωνοιό και ίσως αυτό να έκατσε στραβά στον πίκερ ... ποιός ξέρει , απο την άλλη μπορεί να το είχε ανάγκη ένα διαλλειμα έστω και αναγκαστικό .... η μπορει παράδειγμα ένας πικεριστής να σπάσει το πόδι του χτύπα ξύλο ... τωρα το τί θα πρέπει να κάνει κάποιος πικεριστής κατα την διάρκεια του ιού ας το αποφασίσει ο νομοθέτης :P
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Απάντηση στον Μπόκολο (τελευταία) από τον Picker:  :respect:
"Εφόσον σε νοιάζει τι θα πει η κοινωνία είσαι ΚΟΤΑ. Και επιπλέον ΨΕΥΤΗΣ, αφού παραμυθιάζεις τους άλλους ότι γαμάς 20-χρονες χωρίς πληρωμή. Τουλάχιστον δεν είσαι παντρεμένος ή δεσμευμένος. Αυτό σου δίνει κάποιο ελαφρυντικό. Γλιτώνεις το στεγνό δόσιμο και την παντόφλα. Όπως και να 'χει, είσαι ηθικά αδύναμος και κατώτερος από έναν πικεριστή."
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Απάντηση στον Μπόκολο (τελευταία) από τον Picker:  :respect:
"Εφόσον σε νοιάζει τι θα πει η κοινωνία είσαι ΚΟΤΑ. Και επιπλέον ΨΕΥΤΗΣ, αφού παραμυθιάζεις τους άλλους ότι γαμάς 20-χρονες χωρίς πληρωμή. Τουλάχιστον δεν είσαι παντρεμένος ή δεσμευμένος. Αυτό σου δίνει κάποιο ελαφρυντικό. Γλιτώνεις το στεγνό δόσιμο και την παντόφλα. Όπως και να 'χει, είσαι ηθικά αδύναμος και κατώτερος από έναν πικεριστή."

Αν τα έχει πει πραγματικά αυτά ο Πίκερ τον πληροφορώ ότι ποτέ δεν ισχυρίστηκα ότι οι 20χρονες που πηδάω δεν είναι σεξεργάτριες. Στην ηλικία που είμαι, μόνο ένας Ροκ Σταρ θα μπορούσε να καυχηθεί ότι νεαρές κοπέλες πηδιούνται μαζί του χωρίς λεφτά (βέβαια κι αυτές αλλού αποσκοπούν). Όσο για το αν είμαι κότα, μπορεί να πιστεύει ότι θέλει. Εγώ δεν επιθυμώ να με βάλει στο περιθώριο η πλειονοψηφία των ατόμων που γνωρίζω. Οι γυναίκες που θα το ακούσουν είναι πολύ πιθανόν να φοβηθούν μήπως παρασύρω τους άντρες τους στις πουτάνες και τους χάσουν

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγώ δεν επιθυμώ να με βάλει στο περιθώριο η πλειονοψηφία των ατόμων που γνωρίζω. Οι γυναίκες που θα το ακούσουν είναι πολύ πιθανόν να φοβηθούν μήπως παρασύρω τους άντρες τους στις πουτάνες και τους χάσουν
καταλαβαινω να μη θες να το μαθουν γκομενες που θα ηθελες να πηδηξεις για να μην ξενερωσουν και γενικα να μην το διατυμπανιζεις.
τι σε νοιαζει ομως τι θα πουν τα σκουπιδια Ελλεηνιδες γυναικες των φιλων σου?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
καταλαβαινω να μη θες να το μαθουν γκομενες που θα ηθελες να πηδηξεις για να μην ξενερωσουν και γενικα να μην το διατυμπανιζεις.
τι σε νοιαζει ομως τι θα πουν τα σκουπιδια Ελλεηνιδες γυναικες των φιλων σου?

Πραγματικά δεν καταλαβαίνεις ότι σιγά - σιγά και ύπουλα θα προσπαθήσουν να με αποκόψουν από την παρέα με τους άντρες τους, γιατί θα με δουν σαν πιθανό κίνδυνο για τη δική τους ασφάλεια; ή νομίζεις ότι θα γούσταραν να ακούσουν όταν με ρωτάνε οι άλλοι τι κάνεις, έχεις κανένα νέο να απαντώ με φυσικότητα, ναι μου έκανε χτες ένα βαθύ λαρύγγι ένα πουτανάκι, τα κατάπιε όλα και μου στοίχισε μόνο 20€;
ο μέσος άντρας δεν μπορεί να αντέξει τη μεθοδική γκρίνια της γυναίκας του. Κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια.
Άμα θες να φύγεις φύγε
άμα θες να κλάψεις κλάψε
να γκρινιάζεις μόνο πάψε
δεν μπορώ να τ’ ανεχτώ
Καλδάρας Απόστολος, 1962 
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πραγματικά δεν καταλαβαίνεις ότι σιγά - σιγά και ύπουλα θα προσπαθήσουν να με αποκόψουν από την παρέα με τους άντρες τους, γιατί θα με δουν σαν πιθανό κίνδυνο για τη δική τους ασφάλεια; ή νομίζεις ότι θα γούσταραν να ακούσουν όταν με ρωτάνε οι άλλοι τι κάνεις, έχεις κανένα νέο να απαντώ με φυσικότητα, ναι μου έκανε χτες ένα βαθύ λαρύγγι ένα πουτανάκι, τα κατάπιε όλα και μου στοίχισε μόνο 20€;
ο μέσος άντρας δεν μπορεί να αντέξει τη μεθοδική γκρίνια της γυναίκας του. Κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια.
Άμα θες να φύγεις φύγε
άμα θες να κλάψεις κλάψε
να γκρινιάζεις μόνο πάψε
δεν μπορώ να τ’ ανεχτώ
Καλδάρας Απόστολος, 1962 
Έχεις ενα ποιντ
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
καλησπέρες...
όντως κανένα καλό duo μέχρι 250 παίζει?

Απο τον μεσηλικα σαπιοκοιλια john100

:vomit:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
καλησπέρες...
όντως κανένα καλό duo μέχρι 250 παίζει?

Απο τον μεσηλικα σαπιοκοιλια john100

:vomit:

Σαπιοκοιλιας ειναι και ο Πακος αλλα η Κορινα τον διαλεξε για αγαπητικο της και του ακουμπαει τα λεφτα των πικεριστων
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Σαπιοκοιλιας ειναι και ο Πακος αλλα η Κορινα τον διαλεξε για αγαπητικο της και του ακουμπαει τα λεφτα των πικεριστων

Ξεκιναμε μαθηματα Bokator μαζι με τον Peter. Ο Souker εχει μαυρη ζωνη και μπορει να παλευει με λιονταρια στην Καμποτζη.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ξεκιναμε μαθηματα Bokator μαζι με τον Peter. Ο Souker εχει μαυρη ζωνη και μπορει να παλευει με λιονταρια στην Καμποτζη.

και πουτσι ζωνη να εχει παλι θα τα δινετε στις πουτανες και εκεινες θα τα ακουμπανε στους γυφτοχοντρους αγαπητικους
αν και μου αρεσει το παρακμιακο γαμησι σε πουτανες με χαλαει η ιδεα οτι τα λεφτα μου καταληγουν σε αγαπητικους και νταβατζηδες
Καθε φυσιολογικος ανθρωπος θα πρεπει να αισθανεται κοροιδο οταν γαμαει πουτανες ολοι το κανουμε δεν ειναι κακο να παραδεχομαστε οτι μας εκμεταλευονται ναυαγια γυναικες και μαστροποι ανδρες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
και πουτσι ζωνη να εχει παλι θα τα δινετε στις πουτανες και εκεινες θα τα ακουμπανε στους γυφτοχοντρους αγαπητικους
αν και μου αρεσει το παρακμιακο γαμησι σε πουτανες με χαλαει η ιδεα οτι τα λεφτα μου καταληγουν σε αγαπητικους και νταβατζηδες
Καθε φυσιολογικος ανθρωπος θα πρεπει να αισθανεται κοροιδο οταν γαμαει πουτανες ολοι το κανουμε δεν ειναι κακο να παραδεχομαστε οτι μας εκμεταλευονται ναυαγια γυναικες και μαστροποι ανδρες

Όταν ο εργοδότης σου  σε πληρώνει για την εργασία που του προσέφερες, δεν νοιάζεται που ξοδεύεις τα λεφτά σου. Το ίδιο πρέπει να ισχύει και για τις σεξεργάτριες. Ας τα δίνουν όπου κρίνουν οι ίδιες. Γιατί ισχυρίζεσαι ότι σε εκμεταλλεύονται; σου λένε ακριβώς τι κάνουν, πόση ώρα κάθονται, το ποσό που πρέπει να πληρώσεις γι αυτά, Μεροκάματο βγάζουν. Οι τάχα έντιμες σε εξαπατούν, γιατί πολλές σου δημιουργούν την ψευδαίσθηση ότι θα έχεις σχέση μαζί τους, και σου αποσπούν όσα περισσότερα μπορέσουν 
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
και πουτσι ζωνη να εχει παλι θα τα δινετε στις πουτανες και εκεινες θα τα ακουμπανε στους γυφτοχοντρους αγαπητικους
αν και μου αρεσει το παρακμιακο γαμησι σε πουτανες με χαλαει η ιδεα οτι τα λεφτα μου καταληγουν σε αγαπητικους και νταβατζηδες
Καθε φυσιολογικος ανθρωπος θα πρεπει να αισθανεται κοροιδο οταν γαμαει πουτανες ολοι το κανουμε δεν ειναι κακο να παραδεχομαστε οτι μας εκμεταλευονται ναυαγια γυναικες και μαστροποι ανδρες

Ο Picker θελει να κανει το κινημα κλειστο κλαμπ γι αυτον και τους 40αρηδες αυλικους του που τον γλειφουν. Ειναι βαρεμενος εξουσιομανης και ζητα την προσοχη απο τα ναυαγια. Ετοιμαζω κινημα αναθεωρησης του πικερισμου.



 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Μήνυμα από τον Picker προς τον rigass:  :rockon: :rockon: :rockon:

"Τα κορόιδα και οι κακομοίρηδες είναι οι αγαπητικοί των ιερόδουλων. Τους γαμάνε τη γκόμενα όλοι για 10-20 ευρώ και στο τέλος της βάρδιας έρχονται και τις παίρνουν από τα μπουρδέλα κρατώντας τους το χέρι και φυσικά όσο έχουν σχέση μαζί τους απαγορεύεται να γαμήσουν άλλη. Και αυτούς εσύ ηλίθιε τους θαυμάζεις. Εγώ τους βλέπω καμιά φορά στο δρόμο με τις πουτάνες που έχω ξεσκίσει και τους λυπάμαι."
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Ο Picker θελει να κανει το κινημα κλειστο κλαμπ γι αυτον και τους 40αρηδες αυλικους του που τον γλειφουν. Ειναι βαρεμενος εξουσιομανης και ζητα την προσοχη απο τα ναυαγια. Ετοιμαζω κινημα αναθεωρησης του πικερισμου.
και πολυ καλα θα κανεις ο αλλος την ψωνισε ναουμε...

και ο σουκερ με τον ραββινο ηθελαν να εκμοντερνισουν τον νομο τωρα που το θυμαμαι αλλα τους προλαβε το κακο  :-
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ξεκιναμε μαθηματα Bokator μαζι με τον Peter. Ο Souker εχει μαυρη ζωνη και μπορει να παλευει με λιονταρια στην Καμποτζη.

Σε αυτο που λες υπαρχουν προοπτικες που θα βοηθησουν το κινημα, σκεψου το καλυτερα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο Picker θελει να κανει το κινημα κλειστο κλαμπ γι αυτον και τους 40αρηδες αυλικους του που τον γλειφουν. Ειναι βαρεμενος εξουσιομανης και ζητα την προσοχη απο τα ναυαγια. Ετοιμαζω κινημα αναθεωρησης του πικερισμου.

Ανεβασε τις επισημες θεσεις σου σε μια λιστα να δουμε εαν μας ενδιαφερει, οργανωσε το.

Στο εξωτερικο τα κινηματα ανεβαινουν με γρηγορους ρυθμους διοτι ειναι διατυπωμενα με τετοιο τροπο ωστε να καταλαβαινουμε τι και πως, δεν ειναι στο φλου ολα.

Οργανωση, σαφηνεια, ξεκαθαρες κουβεντες, σταθεροτητα, σοβαροτητα.

Αλλιως, θα εχει μικροτερη αξια απο τα πατημενα σκατα στο παρκο.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μήνυμα από τον Picker προς τον rigass:  :rockon: :rockon: :rockon:

"Τα κορόιδα και οι κακομοίρηδες είναι οι αγαπητικοί των ιερόδουλων. Τους γαμάνε τη γκόμενα όλοι για 10-20 ευρώ και στο τέλος της βάρδιας έρχονται και τις παίρνουν από τα μπουρδέλα κρατώντας τους το χέρι και φυσικά όσο έχουν σχέση μαζί τους απαγορεύεται να γαμήσουν άλλη. Και αυτούς εσύ ηλίθιε τους θαυμάζεις. Εγώ τους βλέπω καμιά φορά στο δρόμο με τις πουτάνες που έχω ξεσκίσει και τους λυπάμαι."

Τυπε θα μπορουσες να γινεις αγαπητικος μιας γυναικας που εχει επιλεξει να παιρνει λεφτα για να κανει σεξ ως επαγγελμα;

Εχει τετοιους τυπαδες;

Εχει και τυπακια που ζηλευουν αυτους;

  :S :S :S
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
και πολυ καλα θα κανεις ο αλλος την ψωνισε ναουμε...

και ο σουκερ με τον ραββινο ηθελαν να εκμοντερνισουν τον νομο τωρα που το θυμαμαι αλλα τους προλαβε το κακο  :-

Εχει καταντησει βαρος ο Picker με τις ασυναρτησιες του. Πρεπει το κινημα να παρει στοιχεια απο τον εθνικογαμισμο.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Θα έκανα τα πάντα για μια πουτάνα αρκεί να μου το ζητούσε  :headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom