Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Toυς δουλευεις κανονικα και δεν το καταλαβαινουν κιολας

Καθόλου . Απλά μου αρέσουν οι πλήρεις ,ολοκληρωμένες , εμπειρίες.
Σκέψου σαν το σεξ. Δεν είναι μόνο το εχωσα και έχυσα. Είναι τα προκαταρκτικά ,τα λόγια , η όμορφη ατμόσφαιρα , το πάθος ,το άγγιγμα ,το βλέμμα και τόσα άλλα. Έτσι είναι σε όλα στη ζωή . Είμαι εδώ για κάποιο λόγο. Δεν μου αρκεί το βάζω μια αγγελία. Θέλω να αστειευτω , να γελάσω , να μιλήσω , να γνωρίσω . Απλό δεν ειναι;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Χρονια πολλα συντροφισσα και πολλα γαμισια απο μπρος και απο πισω!

Ευχαριστώ σύντροφε ,είναι η καλύτερη ευχή που έλαβα σήμερα.

Αλλά επειδή με έχετε μπερδέψει με τους σεξουαλικούς σας προσανατολισμούς εδώ μέσα ,δε ξέρω τι ακριβώς να σας ευχηθώ.

Ας ευχηθώ λοιπόν κάτι ,που είναι πάντα επίκαιρο. Να ζήσουμε να θυμόμαστε τον παππού του νήματος .
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ σύντροφε ,είναι η καλύτερη ευχή που έλαβα σήμερα.

Αλλά επειδή με έχετε μπερδέψει με τους σεξουαλικούς σας προσανατολισμούς εδώ μέσα ,δε ξέρω τι ακριβώς να σας ευχηθώ.

Ας ευχηθώ λοιπόν κάτι ,που είναι πάντα επίκαιρο. Να ζήσουμε να θυμόμαστε τον παππού του νήματος .
εναν προσανατολισμο εχουν οι πικεριστες. μπορουσες να ανταποδωσεις την ευχη.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Γιορτάζουμε πουθενά πικεροπασχα να έρθω;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Είναι ο δάσκαλος εκεί; Χωρίς το δάσκαλο νιώθω απροστάτευτη  :rolleyes:

Άδικα ανησυχείς. Κανένας δεν πρόκειται να προσφερθεί να σε πληρώσει 70€ για να σε κουτουπώσει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.535
Πόντοι
3.656

Παράθεση από: Dora86  (05/02/18, 21:09)
Can a person have other needs ,besides money ? (Δε γνωριζα την ταινια ,θα την αναζητησω αποψε κιολας ,σας ευχαριστω )

Και βέβαια, αλλά μην ευτελίζετε τη συζήτηση με αγγλικές σφήνες. Οι μόνοι που έχω γνωρίσει να το κάνουν είναι τάχα ευρωπαιοσπουδαγμένοι οι οποίοι είχαν βασικές ελλείψεις λεξιλογίου και προσπαθούσαν να  τις καλύψουν με αγγλικούρες. Όποια ΓΥΝΑΙΚΑ βαδίζει το μονοπάτι της πορνείας το βαδίζει λόγω του εύκολου και γρήγορου χρήματος. Οι τραβεστί καλύπτουν και άλλες ανάγκες. Όμως δηλώσατε σεξεργάτρια με τιμολόγιο 70€, αν ενθυμούμαι καλώς, αλλιώς διορθώστε με. Γιατί μια τέτοια γυναίκα να ψαρέψει πελάτες εδώ; Με το δικό σας επίπεδο θα είχατε εγγυημένη καριέρα σε υψηλά κλιμάκια, και ίσως και να βρίσκατε κάλυψη και άλλων αναγκών από στελέχη τα οποία είναι αναγκασμένα να φοράνε συνεχώς μια σκληρή μάσκα. Όταν μια γυναίκα τους ανοίξει τα πόδια της και αδειάσουν μέσα στο λαρύγγι της, καταντούν πολύ ευάλωτοι σε μια τέτοια επίθεση. Δεν έχουν άμυνες. Και ίσως της δώσουν συναισθήματα που ποτέ δεν γνώριζαν ότι διέθεταν, αφού τα είχαν σπρώξει κάτω από το χαλί. Το γραπτό προφίλ σας δεν συνάδει με την εικόνα της κοπέλας που θα προσπαθήσει να πιάσει πελάτες, οι οποίοι δυνητικά θα της καλύψουν και άλλες ανάγκες από το εδώ πελατολόγιο

 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Παράθεση από: Dora86  (05/02/18, 21:09)
Can a person have other needs ,besides money ? (Δε γνωριζα την ταινια ,θα την αναζητησω αποψε κιολας ,σας ευχαριστω )

Και βέβαια, αλλά μην ευτελίζετε τη συζήτηση με αγγλικές σφήνες. Οι μόνοι που έχω γνωρίσει να το κάνουν είναι τάχα ... οι οποίοι δυνητικά θα της καλύψουν και άλλες ανάγκες από το εδώ πελατολόγιο

Μπλά, μπλά, μπλα
Εσύ τόσο καιρο δεν αμφισβητείς με επιχειρηματα ότι δεν είναι επαγγελματίας; Ε, εμένα τουλάχιστον με έπεισες

ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΗ, θα έκλεινε κάποιο ραντεβού ενδιάμεσα να περάσει η ώρα και να βγάλει κανένα φράγκο. ή θα έκανε πιάτσα στη Σωκράτους, όπου δήλωσε ότι έχει χαθεί και περιμένει κάποιον Μπρόκολο να τη σώσει, ώστε να περάσει η ώρα και να βγάλει κανένα φράγκο. ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΗ
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Χρόνια πολλά ανεστηηηη !! Γιορτάζεις ; Που είναι τα γλυκά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom