Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Τι λέει ρε Πίτερ;
Είπες για μένα τέτοια κουβέντα;
>:(


Παράθεση από: Peter Van Norden  (27/07/18, 21:09)
Η Ντορα και ο Ανεστης ηταν κλωνοι μου. Στην αρχη συνεργαστηκα με το Μποκολο για το χαρακτηρα της Ντορας και μετα συνεχισα μονος μου.

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Μπράβο Άλεξ. Σε μένα έχει τύχει αρκετές φορές, ειδικά με την πρώτη κοπέλα που έκανα μακροχρόνιο δεσμό, ΄πρωτοετής φοιτητής εγώ, μαθήτρια αυτή. Ήταν παρθένα και φοβόταν, εξ άλλου τότε δεν υπήρχαν και σπίτια που να μπορούσα να την ξεμοναχιάσω.  Πίπες τότε δεν έπαιρνε η μέση κοπέλα, για να με ξαλαφρώσει. Ακόμα θυμάμαι το πρήξιμο και τον πόνο. Τέλος πάντων, οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε


Την ξεπαρθενιασες τελικά; Πάλι στο καλύτερο το έκοψες  >:(


Συνέχεια ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσοπάνη, ότι τάχα ενδιαφέρεσαι για το παρελθόν και τις απόψεις μου επί παντός επιστητού. Ζεις μέσα από τις ζωές των άλλων; προσπαθείς να βιώσεις τον κόσμο μέσα από τα μάτια τους;
 

Συνημμένα

  • ΜΙΛΗΣΕ ΜΟΥ.jpg
    ΜΙΛΗΣΕ ΜΟΥ.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 18
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Χμμμ. Με έβαλες σε εννοιες τώρα. Πάω να το ψάξω , άραγε ποιο είναι το ψυχολογικό προφίλ των ουρολαγνων -κοπρολαγνων ;; Δεν είναι κι ο μποκολος ,κινητή εγκυκλοπαίδεια ,να με διαφωτίσει . Επιστρέφω .

Άντε πάλι ότι με χρειάζεσαι. όχι το άτομό μου, τις γνώσεις μου, μην σε παρεξηγήσουν
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Παράθεση από: Peter Van Norden  (27/07/18, 21:09)
Η Ντορα και ο Ανεστης ηταν κλωνοι μου. Στην αρχη συνεργαστηκα με το Μποκολο για το χαρακτηρα της Ντορας και μετα συνεχισα μονος μου.
Αμαν και έχω σήμερα λυμένο το ζωνάρι μου για καυγά.

Αμάν, αμαν θα στείλει τα χαμπέρια του από τον άλλο κόομο

ΤΑ ΚΥΤΕΙ ΑΙΜΑ

 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ανεστηηηη;; Την πέφτεις στη Σύλβια;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δε γνωρίζω ,δε έχω δοκιμάσει μετά από κατανάλωση αρνιού.θελετε να μου κρατήσετε ένα δείγμα; Για επιστημονική έρευνα ,βεβαίως βεβαιως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom