Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Απαντάω εγώ για σένα, με την άδειά σου.


:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

Χμμμ. Με έβαλες σε εννοιες τώρα. Πάω να το ψάξω , άραγε ποιο είναι το ψυχολογικό προφίλ των ουρολαγνων -κοπρολαγνων ;; Δεν είναι κι ο μποκολος ,κινητή εγκυκλοπαίδεια ,να με διαφωτίσει . Επιστρέφω .
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Σε τι σε πείραξα ρε ξεβράκωτε και με καταριέσαι;
Τελικώς, εδω μέσα μονο ο Αγίος και εγώ έχουμε καταλάβει ότι είναι γυναικα και οτι οι φωτο της είναι αληθινες.
και θέλετε να βγούμε από το Μνημόνιο.
Καλά στερνά
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.228
Like
22.888
Πόντοι
5.506
Τελικώς, εδω μέσα μονο ο Αγίος και εγώ έχουμε καταλάβει ότι είναι γυναικα και οτι οι φωτο της είναι αληθινες.
και θέλετε να βγούμε από το Μνημόνιο.
Καλά στερνά


Και γω το έχω καταλάβει, μη μου τη μπαίνεις αν θέλεις το καλό σου.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δε κοιτάς μικρό κορίτσι να διαβάσεις τίποτα, παρά κάθεσαι όλη μέρα στα φάτσεμπουκ και τα διαδύκτια;

Διαβάζω . Είπαμε οι γυναίκες κάνουμε πολλά ταυτόχρονα. Τώρα πχ πίνω καφέ ,έχω φαγητο στην κατσαρόλα , βάφω νύχι ποδιού ,διαβάζω ,κοιτάω τα μηνύματα και αν γράψετε κάτι χαριτωμένο ,αυνανιζομαι κιόλας .
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Διαβάζω . Είπαμε οι γυναίκες κάνουμε πολλά ταυτόχρονα. Τώρα πχ πίνω καφέ ,έχω φαγητο στην κατσαρόλα , βάφω νύχι ποδιού ,διαβάζω ,κοιτάω τα μηνύματα και αν γράψετε κάτι χαριτωμένο ,αυνανιζομαι κιόλας .
Α μαρι, δε ντρέπεσαι.
Αφού δε ξέρεις να μαγειρευεις, γιατί λες ψέματα;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
'Εχω ξεπεράσει και την ίδια την επιστήμη, ο κώλος μου είναι αποκλειστικά έξοδος δεν έχει υπάρξει είσοδος.



Τα μόνα σινεμά που πηγαίνω, αν και έχω λίγο καιρό είναι η αλήθεια ελέω netflix είναι τα Village Cinemas.
πες μας  για ποιο λογο  δεν θα ξαναπας κοσμοπολιτ ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom