Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εμένα μου αρέσουν όλες και δεν την πέφτω σε καμία. Ξέρω ότι σήμερα - αύριο - μεθαύριο θα γαμήσω ξανά.  :sunglasses:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Εμένα μου αρέσουν όλες και δεν την πέφτω σε καμία. Ξέρω ότι σήμερα - αύριο - μεθαύριο θα γαμήσω ξανά.  :sunglasses:

Τι σχέση έχει το αν θα γαμησεις με το ότι δεν την πέφτεις τύπε?
Να μην πάω για κυνήγι γιατί έχω μακαρόνια σπίτι?  :think:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.384
Like
23.036
Πόντοι
5.506
Υ.Γ. Μπορεις να κανεις περιστροφη τη φωτο αβαταρ σου γιατι εισαι σαν αναποδο γαμωτο;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η αρχή του νόμου του Picker είναι να δίνουμε αξία μόνο σε όσες πρώτες εκείνες μας προσφέρονται για σεξ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΡΙΟΛΑ. Όταν βλέπεις κάποια που σου αρέσει σκέφτεσαι απλά με το πάνω κεφάλι και σου περνάει. ΙΣΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ.  :sunglasses:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Η αρχή του νόμου του Picker είναι να δίνουμε αξία μόνο σε όσες πρώτες εκείνες μας προσφέρονται για σεξ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΡΙΟΛΑ. Όταν βλέπεις κάποια που σου αρέσει σκέφτεσαι απλά με το πάνω κεφάλι και σου περνάει. ΙΣΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ.  :sunglasses:
Είσαι σκληρός και σε λένε βούτυρο τύπε?  :grin:
Τόσο σε κάνει κομμάτια η απόρριψη? Φτάνουμε σιγά σιγά στην πάτο της ψυχοπαθολογιάς σου νομίζω.
Κάνουμε πρόοδο...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη καμία γκόμενα δεν έχει δικαίωμα να σε απορρίψει. Σκέψου πάνω από την καύλα, εφάρμοσε το νόμο.
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Μοναχικέ μπουρδελιάρη καμία γκόμενα δεν έχει δικαίωμα να σε απορρίψει. Σκέψου πάνω από την καύλα, εφάρμοσε το νόμο.
Αυτή έχει κάθε δικαίωμα, το ότι εσύ δεν μπορείς να το διαχειριστείς ψυχολογικά είναι δικό σου θέμα.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δασκαλε τα σπαει το αβαταρ
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ζεις στη χώρα που τα μπουρδέλα κοστίζουν 10 ευρώ. Σήμερα γάμησα την Αντριάνα, χθες την Αλίνα - δύο 20-χρονα μωρά. Ποιος ο λόγος να την πέφτεις στο κάθε βρωμόμουνο όταν μπορείς να γαμάς με τέτοια ποικιλία τόσο συχνά;
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Δασκαλε τα σπαει το αβαταρ
Καλή είσαι και εσύ, να σιγοντάρεις τον τύπο  που επειδή ξεφτιλιζεται δημόσια νομίζει ότι έγινε φίρμα.
Είπαμε ότι εδώ πέφτει δούλεμα αλλά αυτό που κάνεις είναι σκληρό.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Καλή είσαι και εσύ, να σιγοντάρεις τον τύπο  που επειδή ξεφτιλιζεται δημόσια νομίζει ότι έγινε φίρμα.
Είπαμε ότι εδώ πέφτει δούλεμα αλλά αυτό που κάνεις είναι σκληρό.

Νομιζω ειστε ζηλοφθονος ελληναρας :( τη νοοτροπια να ψοφήσει η κατσικα του γειτονα δε μπορειτε να την αποβαλλετε με τιποτα. Μη πουμε μια καλη κουβεντα ,μην επικροτησουμε μια σωστη ενεργεια. Εκειιιι... ζηλια
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ζεις στη χώρα που τα μπουρδέλα κοστίζουν 10 ευρώ. Σήμερα γάμησα την Αντριάνα, χθες την Αλίνα - δύο 20-χρονα μωρά. Ποιος ο λόγος να την πέφτεις στο κάθε βρωμόμουνο όταν μπορείς να γαμάς με τέτοια ποικιλία τόσο συχνά;
Ο λόγος είναι το ότι τις γουστάρεις, εσύ το είπες πριν.
Γιατί δεν προσπαθείς να αποκτήσεις κάτι που γουστάρεις είναι το ερώτημα.
Κοίτα ο φόβος της απόρριψης είναι κάτι που μπορεί να παραλύσει ολόκληρη την ζωή κάποιου, όπως είναι εμφανές στην περίπτωση σου. Οδηγεί επίσης σε κατάθλιψη, που είμαι σίγουρος ότι την έχεις βιώσει ή την βιώνεις.
Πρέπει να βγεις τους λόγους, την απόρριψη, την εγκατάλειψη ή την μη είσπραξη αγάπης στην παιδική σου ηλικία και να αντιμετωπίσεις τα συναισθήματα σου.


50 ευρώ παρακαλώ  :hi:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη τα λαμόγια πονάνε πολύ, γι' αυτό ασχολούνται συνέχεια μαζί μας. Αποκλεισμένοι στον παρορμητικό τους μικρόκοσμο και στην ορμονική τους αυταπάτη, δεν έχουν την ικανότητα να σκεφτούν λογικά. Ξοδεύουν όλη τη ζωή τους τρέχοντας πίσω από το μουνί, την ώρα που εμείς το γαμάμε όποτε θέλουμε χωρίς να του δίνουμε την παραμικρή αξία.  :sunglasses:
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Νομιζω ειστε ζηλοφθονος ελληναρας :( τη νοοτροπια να ψοφήσει η κατσικα του γειτονα δε μπορειτε να την αποβαλλετε με τιποτα. Μη πουμε μια καλη κουβεντα ,μην επικροτησουμε μια σωστη ενεργεια. [size=10pt]Εκειιιι... ζηλια[/size]

Αϊντε και έχουμε μεράκια απόψε!


 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Νομιζω ειστε ζηλοφθονος ελληναρας :( τη νοοτροπια να ψοφήσει η κατσικα του γειτονα δε μπορειτε να την αποβαλλετε με τιποτα. Μη πουμε μια καλη κουβεντα ,μην επικροτησουμε μια σωστη ενεργεια. Εκειιιι... ζηλια

Δεν επικροτείς καμία σωστή ενέργεια, δουλεύεις έναν κακομοίρη που προφανώς έχει ένα κάρο ψυχολογικά και βρήκε ως λύση το να βγάλει δημόσια την φάτσα του.
Είναι προφανώς κακή επιλογή που έχει συνέπειες, που τον μετατραπεί σε δημόσιο νούμερο, που μακροχρόνια θα ρίξει ακόμα περισσότερο την αυτοεκτίμηση του.
Εσύ το ξέρεις αυτό  όπως όλοι μας και διαλέγεις να τον σιγοντάρεις.
Όπως είπα πριν είναι σκληρό.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Καλά που υπάρχουν και οι μουνόδουλοι βέβαια και διαιωνίζεται το είδος, γιατί αν όλοι είχαν ξυπνήσει όπως εμείς κανένας δεν θα έκανε παιδιά και η κυβέρνηση θα αναγκαζόταν να κλείσει τα μπουρδέλα. Να μη μας το παίζουν όμως μάγκες οι μουνόδουλοι.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
[size=70pt]ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΝΑΤΕ.[/size]  :heavymetalbig:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom