Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Μοναχικέ μπουρδελιάρη τα λαμόγια πονάνε πολύ, γι' αυτό ασχολούνται συνέχεια μαζί μας. Αποκλεισμένοι στον παρορμητικό τους μικρόκοσμο και στην ορμονική τους αυταπάτη, δεν έχουν την ικανότητα να σκεφτούν λογικά. Ξοδεύουν όλη τη ζωή τους τρέχοντας πίσω από το μουνί, την ώρα που εμείς το γαμάμε όποτε θέλουμε χωρίς να του δίνουμε την παραμικρή αξία.  :sunglasses:
Απλά έχεις αδυναμία δημιουργίας σχέσης με γυναίκες (ξέρεις, αυτό το πράγμα γύρω από το μουνί) και αυτό δεν είναι επιλογή σου αλλά ασθένεια.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Να ενημερώσω τους άσχετους ότι είμαι ελεύθερος επαγγελματίας δημοσκόπος-ερευνητής με ΤΠΥ και δουλεύω σε όποια εταιρία θέλω. Επίσης ότι η μάνα μου γνωρίζει φατσικά μέσω facebook όλες σχεδόν τις πουτάνες που γαμάω.  :hi:

Ναι σκιζονται οι εταιρειες δημοσκοπίσεων για τηλεφωνητριες των 400 ευρώ...

Και θες να μας πεις πως η μανα σου καμαρωνει για τις πουτανες που γαμας?

Της εχεις πει και για την Κορινα?

Της εχεις πει τον νομο σου?

Πως ολες οι γυναικες πρεπει να γινουν πουτανες?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Κανένα βρωμόμουνο δεν αξίζει να χαλάς τη ζαχαρένια σου και να της την πέφτεις. Είναι ζήτημα αρχής.  :sunglasses:

Κατσε στην ακρη και κοιτα πικερ, αυτα ειναι αντρικια πραματα, αυτο ελειπε να κανουν καμακι και οι κωλοδακτυλιασμένοι...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εμένα μου αρέσουν όλες και δεν την πέφτω σε καμία. Ξέρω ότι σήμερα - αύριο - μεθαύριο θα γαμήσω ξανά.  :sunglasses:

Ξερεις πολύ καλα ότι καμια δεν σου καθεται. Γκομενα ποτε δεν θα εχεις, τελος.....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ρε λαμόγια αφού ΔΕΝ γαμάτε. Γιατί δεν το παραδέχεστε; Είστε παντρεμένοι και τη βγάζετε με μαλακία. ΜΑΛΑΚΕΣ.  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εγώ γάμησα 2 εικοσάχρονες το Σ/Κ και άλλες 2 εικοσάχρονες μέσα στη βδομάδα. Εσείς πόσες γυναίκες γαμήσατε;  :jerking: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
[size=70pt]ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΝΑΤΕ.[/size]  :heavymetalbig:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εγώ γάμησα 2 εικοσάχρονες το Σ/Κ και άλλες 2 εικοσάχρονες μέσα στη βδομάδα. Εσείς πόσες γυναίκες γαμήσατε;  :jerking: :2funny:

Εβαλες το πουλί σου εκει που εβαλαν δεκαδες βρωμερα πακια, γι' αυτό και γαμας με 10 ευρώ.

Σιγά το πραγμα.....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κομπλεξικέ βάλε τη στέκα στον κώλο σου και μην ασχολείσαι μαζί μου. Είσαι παντρεμένος και ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑΣ.  :jerking: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
[size=70pt]ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΝΑΤΕ.[/size]  :heavymetalbig:

Ότι πονάμε ψυχικά, πονάμε. Τουλάχιστον όμως εμάς δεν μας πονάει η κωλοτρυπίδα μας, από τα κωλοδάκτυλα και τα στραπονιάσματα. :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Παιδιά, υποχρεώσεις, οικογένεια, άγχη, χρέη, σκοτούρες...

Και η γυναίκα σου το βράδυ να σου λέει να το κάνεις μόνος σου. Ξέρω τι τραβάς και με ζηλεύεις.  :jerking: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχεις βρει και μια παπαριά για τα κωλοδάχτυλα που ποτέ δεν τρώω (και το ξέρεις) και την πετάς γιατί νομίζεις ότι έτσι θα με πικάρεις... Καημένε ΜΑΛΑΚΑ παντρεμένε που ΔΕΝ γαμάς.  :-*

Θυμήσου ΜΑΛΑΚΑ λαμόγιο... Γαμώ 4 εικοσάχρονες πουτάνες ΚΑΘΕ βδομάδα. Γαμάς μόνο τη γυναίκα σου και καμιά πουτάνα με άγχος και ψέματα σαν ΚΟΤΑ όταν η γυναίκα σου λείπει στο χωριό.  :-*
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Έχεις βρει και μια παπαριά για τα κωλοδάχτυλα που ποτέ δεν τρώω (και το ξέρεις) και την πετάς γιατί νομίζεις ότι έτσι θα με πικάρεις... Καημένε ΜΑΛΑΚΑ παντρεμένε που ΔΕΝ γαμάς.  :-*

Θυμήσου ΜΑΛΑΚΑ λαμόγιο... Γαμώ 4 εικοσάχρονες πουτάνες ΚΑΘΕ βδομάδα. Γαμάς μόνο τη γυναίκα σου και καμιά πουτάνα με άγχος και ψέματα σαν ΚΟΤΑ όταν η γυναίκα σου λείπει στο χωριό.  :-*
Ξέρεις ότι θα βρεθούν τα ποστ σου που παραδέχεσαι ότι σε κωλοδσκτυλιαζουν αλλά και μαλακιζεσαι από τον κώλο σου με δάκτυλα στο μπάνιο.
Εσυ τα είπες πισωγλεντη
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και φυσικά εμείς δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με τους μοναχικούς Πακιστανούς συναγωνιστές μας. Μόνο με τα λαμόγια έχουμε πρόβλημα. Εσείς που είστε κομπλεξικοί πληρώστε το μουνί χρυσάφι για να νιώθετε ότι το γαμάνε μόνο Έλληνες.  :jerking:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη σου το είπα και πριν ότι δεν γίνεται να είσαι Δεξιός. Αυτοί είναι κολλημένοι και ρατσιστές. Ελευθέρωσε το μυαλό σου και εφάρμοσε το νόμο του Picker. Δεν θα μπορούν ποτέ να σου τη βγουν ξανά στα ίσια τα λαμόγια.  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom