Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Καταλαβαινεις οτι θα ειναι μεγαλο πληγμα για το κυρος του διαγωνισμου. Ο πρωταθλητης να μη μπορει να υπερασπιστει καν το τιτλο του.

Εν αναγκη θα κατεβει μπαναρισμενος να υπερασπιστει το τιτλο του.

Δεν εξαρταται από την BOUEFA το ξεμπαναρισμα, υπαρχουν συντροφοι του βανακια που τον κάρφωσαν.

Ο υποπτος είναι και ο νικος_πλατ....
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Κοιμησου βαγκον ,δε θα στειλει :cheesy:


Ο αδμιν για ξεμπαναρισμα;



Μου λείπουν κατι νύχτες φθινοπωρινές αλλα με ανοιξιάτικη ραστώνη, με πουση, ντορή, άγιο και ραντομ αντιπικερικο να πετάγεται στο ξεκάρφωτο, να την βγάζουμε με ολονυχτία κραιπαλη , υβρεις και αντιπαραθεσεις γυμνασιοπαιδων με καυλοσπυρα και μαθηματα φορτωμενα στον κόκορα. Ίσως ο πικερ να συνδυάζει αισθητή απουσία με αναίσθητη παρουσία, ίσως βισστηκε να μπει η άνοιξη, ίσως να παρα ηταν ιδανικο για να κρατησει...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Έχω ξαναπεί ότι τα μνημόνια είναι ένα θείο δώρο. Τα λαμόγια κοντεύουν να ξεχάσουν τι σχήμα έχει το μουνί, ενώ εμείς που κοιμόμαστε στο παιδικό μας δωμάτιο το ξεσκίζουμε σχεδόν κάθε μέρα. Και όχι ένα αλλά 4 μουνιά ΚΑΘΕ εβδομάδα.

Κατσε να κανει περικοπές σε τηλεφωνητες η εταιρεια που δουλευεις για 400 ευρώ και να δουμε αν τα μνημόνια είναι ένα θείο δώρο.

Σε βλεπω να παρακαλας την μανα σου για 10ευρω, σιγα μην της πεις τι το θέλεις.......
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Να ενημερώσω τους άσχετους ότι είμαι ελεύθερος επαγγελματίας δημοσκόπος-ερευνητής με ΤΠΥ και δουλεύω σε όποια εταιρία θέλω. Επίσης ότι η μάνα μου γνωρίζει φατσικά μέσω facebook όλες σχεδόν τις πουτάνες που γαμάω.  :hi:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.865
Πόντοι
1.686

Στέκα 72 , ο Πίκερ είναι μασκώτ του μπου.κομ !

http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/708x320/public/masc708.jpg?itok=n0H4QELs[/img[/URL]]

Ο Πίκερ έχει δημοτικότητα , και δεν μπορείς να
τη μειώσεις με δυσμενή σχόλια !

Όπως είπε και ο Oscar Wilde

"There is only one thing in life worse than being talked about, and that is not being talked about."


 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
O συνηθισμένος καθημερινός μας διάλογος είναι:

- Έλα μάνα... Σου αρέσει αυτή;
- Έλα ρε συ... Ωραία κοπέλα. Και δεν της φαίνεται.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.865
Πόντοι
1.686
O συνηθισμένος καθημερινός μας διάλογος είναι:

- Έλα μάνα... Σου αρέσει αυτή;
- Έλα ρε συ... Ωραία κοπέλα. Και δεν της φαίνεται.


https://[URL unfurl="true"]www.asteiatoras.gr/wp-content/uploads/2016/03/anekdota-gia-tin-protaprilia-asteia.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny:
 

fodra

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Να ενημερώσω τους άσχετους ότι είμαι ελεύθερος επαγγελματίας δημοσκόπος-ερευνητής με ΤΠΥ και δουλεύω σε όποια εταιρία θέλω. Επίσης ότι η μάνα μου γνωρίζει φατσικά μέσω facebook όλες σχεδόν τις πουτάνες που γαμάω.  :hi:
Για τα πούρα που καπνίζεις, όπως χτες τα μεσάνυχτα στο φούρνο τί άποψη έχει?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Περπατάς στο δρόμο, γυναίκες ωραίες πολλές. Γιατί να την πέσεις στη μία και όχι στην άλλη; Με ποια λογική τα λαμόγια αποφασίζουν σε ποια από όλες θα την πέσουν και σε ποια όχι; Πολύ απλά, τα λαμόγια δεν σκέφτονται, δρουν παρορμητικά. Εμείς αντίθετα σιχαινόμαστε την τυχαία επιλογή, γαμάμε πάντα με πρόγραμμα και βάσει οργανωμένου σχεδίου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κώστα Λαδάκη δεν ήταν πρωταπριλιάτικο. Λέμε για τα γαμήσια μας παντού όταν εφαρμόζουμε το νόμο του Picker.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Πίκερ πες μου λίγο, ο νόμος επιτρέπει το αλκόολ, ή είναι σαν το ισλαμ που το απαγορεύει;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.382
Like
23.036
Πόντοι
5.506
Σα ναυαγας σα Ροβινσωνας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.382
Like
23.036
Πόντοι
5.506
αρχοντας ο πικερ
με τις πουρακλες του μετα την τσαρκα του
αυτα ειναι...


Ειναι ελευθερος επαγγελματιας τηλεφωνητρια αφου επειδη. Χωρια που τα πουρα τα διαλεγει με τη μαμα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.260
Like
24.192
Πόντοι
6.056
Ειναι ελευθερος επαγγελματιας τηλεφωνητρια αφου επειδη. Χωρια που τα πουρα τα διαλεγει με τη μαμα.
ο πικερ οπως εχει πει κανει σπαρτιατικη ζωη

αρα τα πουρα απο κερασια θα ηταν
καμια δωρα μπορει
:tits2:
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Περπατάς στο δρόμο, γυναίκες ωραίες πολλές. Γιατί να την πέσεις στη μία και όχι στην άλλη; Με ποια λογική τα λαμόγια αποφασίζουν σε ποια από όλες θα την πέσουν και σε ποια όχι; Πολύ απλά, τα λαμόγια δεν σκέφτονται, δρουν παρορμητικά. Εμείς αντίθετα σιχαινόμαστε την τυχαία επιλογή, γαμάμε πάντα με πρόγραμμα και βάσει οργανωμένου σχεδίου.
Την πέφτουμε σε όποια μας καυλώνει περισσότερο. Μια στο τόσο γαμάμε κιόλας.
Το καμάκι είναι χόμπι και όχι αγγαρεία.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κανένα βρωμόμουνο δεν αξίζει να χαλάς τη ζαχαρένια σου και να της την πέφτεις. Είναι ζήτημα αρχής.  :sunglasses:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.260
Like
24.192
Πόντοι
6.056
σκληρο πορνοδες αβαταρ... :headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom